forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 12:32:12

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
5. Węglowodany staramy się zjadać w postaci skrobi, tj. w ziemniakach i warzywach.
658445 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Ale się uaktywnił.
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] Do dou Drukuj
Autor Wtek: Ale się uaktywnił.  (Przeczytany 16606 razy)
Predator
Go


Email
Ale się uaktywnił.
« : 2004-05-25, 21:19:54 »

Ale, nasz doktorek się uaktywnił! Trzy (3!) spotkania w jednym miesiącu. Rewelacja! Tylko po to, aby zneutralizować optymalną "śmietnakę" w Oleśnicy. To i tak mu sie nie już nie uda. Po co wszczyna bezsensowne wojny z, nieporównywalnie silniejszym, przeciwnikiem? I do tego lepieiej zorganizowanym? Nie rozumiem. Wszak z nimi "podbił" by o wiele więcej! No, cóż pod wpływem synka (charakteropaty) i tow. Janego (zawodowego, emerytowanego milicjanta obywatelskiego) wybrał sie na wojnę. Bezsensowną. Czy dr Kwaśniewski się opamięta? A może zaśpiewmy mu, cytując z Rejmonta: "miałeś chamie złoty róg...." O ile wiem, ta "druga strona" jest, cały czas, otwarta, przyjazna i oczekuje na opamiętanie Jana Kwaśniewskiego. Jest nawet skłonna pomóc w neutralizacji jego wrogów wśród "najbliższych" współpracowników i rodziny. Czeka tylko na sygnał. Czy się, aby doczeka...
Zapisane
JoeBarski
Go


Email
Re: Ale się uaktywnił.
« Odpowiedz #1 : 2004-05-26, 05:42:00 »

Ani sie smiac z tego ,ani plakac.Oj nie obdarzyl Cie Pan Bog inteligencja ,ani kultura,ot taki zwykly chamski post,godny chama.
Joe Barski
Zapisane
mama
Go


Email
Ale się uaktywnił.
« Odpowiedz #2 : 2004-05-26, 09:04:31 »

Joe!
To prawda, piękne publiczne przyznanie się do swojej głupoty. No wreszcie teraz chyba będzie można już skojarzyć kto to są ci kol. bez podawania nazwisk. Wystarczy popatrzeć, kto pojawi się w Oleśnicy.
Zapisane
mama
Go


Email
Re: Ale się uaktywnił.
« Odpowiedz #3 : 2004-05-26, 10:28:51 »

Cytuj z: Predator
A może zaśpiewmy mu, cytując z Rejmonta: "miałeś chamie złoty róg...."


Bez komentarza!!!
A może: "Chłopye" - poczytaj "Wesele"
Zapisane
morthir
Go


Email
Ale się uaktywnił.
« Odpowiedz #4 : 2004-05-26, 16:36:52 »

a o co w ogóle chodzi?
Zapisane
Zofia
Go


Email
Re: Ale się uaktywnił.
« Odpowiedz #5 : 2004-05-26, 21:00:29 »

Kod:
Nie rozumiem. Wszak z nimi "podbił" by o wiele więcej!


Pretador,
proponuję abyś bardzo dokładnie wczytał sie w temat "Sentencje", może coś wiecej zrozumiesz.
Milej lektury, pozdrawiam
Zapisane
mama
Go


Email
Ale się uaktywnił.
« Odpowiedz #6 : 2004-05-27, 18:06:04 »

Cytuj z: morthir
a o co w ogóle chodzi?


Jeśli chcesz dotrzeć do rzetelnej informacji, to zapytaj Prezesa OSBO - Pana Adama Janego.
Zapisane
okularnik
Go


Email
Przyjazna???
« Odpowiedz #7 : 2004-05-28, 10:10:18 »

Szanowny Panie Predatorze, czy identyfikuje się Pan z tą "drugą stroną"?
Jeśli tak, to z treści pańskiego postu wynika (wbrew zapewnieniom), że nie jest ona zbyt przyjaźnie nastawiona do doktora Kwaśniewskiego i jego syna. Takie określenia jak "doktorek", "charakteropata", "towarzysz", "cham" nie mają przyjaznego wydźwięku.
Zapisane
Predator
Go


Email
Ja
« Odpowiedz #8 : 2004-05-30, 21:54:02 »

Identyfikuję się, wyłącznie, z sobą i moją rodziną. Nikim innym.
Zapisane
ANATOM
Go


Email
Re: Ja
« Odpowiedz #9 : 2004-06-09, 21:47:12 »

Cytuj z: Predator
Identyfikuję się, wyłącznie, z sobą i moją rodziną. Nikim innym.


wspolczuje twojej rofdzinie ze musza zyc z takim CHAMEM!!!!!!!
powiem ci ze jestes koles ograniczony umyslowo! to nawet nie mozna zaliczyc do uposledzenia umyslowego bo by wyszedl komplement!!
Zapisane
radek
Go


Email
Ale się uaktywnił.
« Odpowiedz #10 : 2004-06-10, 21:20:24 »

proponuje zakonczyc ta wymiane niepotrzebnych slow, po co tracic cenna energie na prozno  Question
Zapisane
evosonic
Go


Email
Ale się uaktywnił.
« Odpowiedz #11 : 2004-06-18, 20:13:36 »

Radek popieram   Very Happy
Zapisane
Marynia
Go


Email
Ale się uaktywnił.
« Odpowiedz #12 : 2004-06-18, 22:06:37 »

Hallo predikator -  "predicti ipsem" - zal mi Ciebie, po co rozsiewasz negatywne energie - zycze Ci szybkiego powrotu do z d r o w i a .
Zapisane
DRYX-22
Go


Email
Ale się uaktywnił.
« Odpowiedz #13 : 2004-06-20, 15:49:35 »

Cytuj z: Marynia
Hallo predikator -  "predicti ipsem" - zal mi Ciebie, po co rozsiewasz negatywne energie - {*******} .


Nic nie rozumiem z Twojej  wypowiedzi .

Czy chcesz wprowadzić cenzurę prewencyjną na wszystkie wypowiedzi , które są sprzeczne z twoim zdaniem?

Napisz lepiej , co nie podoba Ci sie w wypowiedzi Predikatora.
Zapisane
mama
Go


Email
Ale się uaktywnił.
« Odpowiedz #14 : 2004-07-11, 14:35:47 »

DRYX-22
To taka optymalna dygresyjka i do jej zrozumienia nie trzeba mieć szczególnych predyspozycji umysłowych!. Predykacja to formułowanie sądu orzekającego, a więc  "optymalne" myślenie nie jest wymagane by zrozumieć przenośnię Maryni!
Zapisane
Halina Ch.
Go


Email
predator
« Odpowiedz #15 : 2005-06-05, 13:52:48 »

'miałeś chamie złoty róg'-Reymonta? TO CHYBA TYLKO U WAS W OLEŚNICY...
Zapisane
A.G.Bednarczyk
Go


Email
Re: Ale się uaktywnił.
« Odpowiedz #16 : 2005-06-05, 15:05:11 »

Cytuj z: Predator
Ale, nasz doktorek się uaktywnił! Trzy (3!) spotkania w jednym miesiącu. Rewelacja! Tylko po to, aby zneutralizować optymalną "śmietnakę" w Oleśnicy. To i tak mu sie nie już nie uda. Po co wszczyna bezsensowne wojny z, nieporównywalnie silniejszym, przeciwnikiem? I do tego lepieiej zorganizowanym? Nie rozumiem. Wszak z nimi "podbił" by o wiele więcej! No, cóż pod wpływem synka (charakteropaty) i tow. Janego (zawodowego, emerytowanego milicjanta obywatelskiego) wybrał sie na wojnę. Bezsensowną. Czy dr Kwaśniewski się opamięta? A może zaśpiewmy mu, cytując z Rejmonta: "miałeś chamie złoty róg...." O ile wiem, ta "druga strona" jest, cały czas, otwarta, przyjazna i oczekuje na opamiętanie Jana Kwaśniewskiego. Jest nawet skłonna pomóc w neutralizacji jego wrogów wśród "najbliższych" współpracowników i rodziny. Czeka tylko na sygnał. Czy się, aby doczeka...


Można by wiele napisać na temat tak chamskiego postu.Niema to jednak sensu.Proponował bym pseudo zmienić na DEBILATOR.

A.G.Bednarczyk
Zapisane
adammo
Go


Email
Re: Ale się uaktywnił.
« Odpowiedz #17 : 2005-06-05, 19:43:28 »

Cytuj z: A.G.Bednarczyk


Można by wiele napisać na temat tak chamskiego postu.Niema to jednak sensu.Proponował bym pseudo zmienić na DEBILATOR.

A.G.Bednarczyk


DEBILATOR, a może WIBRATOR Very Happy

Usłyszałem kiedyś taką chamską przypowiastkę, która idealnie nadaje się do pREDATOA:

Szłem łąką, kwiaty pachły, wiater wiał, ona mnie odepchła, więc weszłem do domu, trzasłem drzwiami, pierdłem, żygłem i wyszłem, bo chamstwa nie zniesę

i Chmastwa nie zniosę i opuszczam ten temat na forum...

Jeśli kogoś obraził cytat, to PRZEPRASZAM!
Zapisane
wojteks
Go


Email
Odp: Ale się uaktywnił.
« Odpowiedz #18 : 2006-08-17, 20:13:52 »

Ale, nasz doktorek się uaktywnił! Trzy (3!) spotkania w jednym miesiącu. Rewelacja! Tylko po to, aby zneutralizować optymalną "śmietnakę" w Oleśnicy. To i tak mu sie nie już nie uda. Po co wszczyna bezsensowne wojny z, nieporównywalnie silniejszym, przeciwnikiem? I do tego lepieiej zorganizowanym? Nie rozumiem. Wszak z nimi "podbił" by o wiele więcej! No, cóż pod wpływem synka (charakteropaty) i tow. Janego (zawodowego, emerytowanego milicjanta obywatelskiego) wybrał sie na wojnę. Bezsensowną. Czy dr Kwaśniewski się opamięta? A może zaśpiewmy mu, cytując z Rejmonta: "miałeś chamie złoty róg...." O ile wiem, ta "druga strona" jest, cały czas, otwarta, przyjazna i oczekuje na opamiętanie Jana Kwaśniewskiego. Jest nawet skłonna pomóc w neutralizacji jego wrogów wśród "najbliższych" współpracowników i rodziny. Czeka tylko na sygnał. Czy się, aby doczeka...

Na marginesie satanizmu - czy to nie jest jakaś znajoma retoryka, choć minęło już ponad dwa lata?. Rutyna autora?



Zapisane
Strony: [1] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.025 sekund z 18 zapytaniami.