forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-19, 20:09:17

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
1. Żywienie Optymalne należy rozpocząć od razu w pełnym zakresie, bez żadnego okresu przejściowego.
659881 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Sauna
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] Do dou Drukuj
Autor Wtek: Sauna  (Przeczytany 8188 razy)
Libertador
Go


Email
Sauna
« : 2010-12-15, 16:51:21 »

Nie chciało mi się przekopywać całego forum, więc nie wiem czy ten temat był już poruszany.

Jak optymalni zapatrują się na saunę? Co prawda większość mięśni tam nie pracuje, ale jeden - sercowy i owszem. I teraz pytam, czy to zdrowe jest, czy "robota głupiego"?
Ja bardzo lubię saunę, mam nawet w domu, a w USA nie używałem bo nie miałem samochodu by do najbliższej dojechać.
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Sauna
« Odpowiedz #1 : 2010-12-15, 20:49:14 »

Optymalni traktuja saune jak nie optymalni. Jedni lubia inni nie. Osobiscie chodze do sauny po kazdym plywaniu aby "zmikrzyc" miesnie, poza tym wyleczyc zatoki, zahartowac organizm, wzmocnic serce, oczyscic skore, poplotkowac, poogladac kutasy i sie dobrze wypocic.

Nie traktuj optymalnych jak inna, lepsza czy tez gorsza grupe spoleczenstwa. Znam optymalnych, ktorzy lubia whiskey i znam nie optymalnych nielubiacych alkoholu tudziez na odwrot.

Masz ochote na saune to z niej korzystaj tylko pamietaj o zimnym piwku. Laughing

Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70419


Odp: Sauna
« Odpowiedz #2 : 2010-12-15, 20:52:45 »

  Laughing.. ale nie powiem z czego się śmieję.. Neutral Laughing
Zapisane

adampio
Go


Email
Odp: Sauna
« Odpowiedz #3 : 2010-12-15, 21:16:07 »

Nie, nie mow Laughing
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Sauna
« Odpowiedz #4 : 2014-02-12, 08:54:08 »

A! Przypomniałem sobie. Bania! Smile
Odwiedziwszy termy  uruchomione lat temu kilka w pewnej, beskidzkiej miejscowości (odwiert wód termalnych o temperaturze +80oC znajduje się na głębokości 2500m) skorzystałem z "Ruskiej Bani". Rodzajów saun było więcej, ale tylko ta była za zewnątrz w pewnym oddaleniu od ośrodka i wypadało do niej przejść się po świeżym powietrzu, w dodatku na bosaka. Very Happy
Niestety, "adasiowych" fallusów nie sposób było dostrzec, ponieważ w saunach panował półmrok, a poza tym ukryte były skrzętnie w fałdach rezerwowego paliwa. Laughing
Być może jednak byłem w innej "większości", ponieważ zanim zdążyłem się wygodnie umościć (około dwóch minut- według pomiaru wziętego z klepsydry, bo tylko takie urządzenie było mi dostępne) opustoszałe pomieszczenie zyskało kolejnych użytkowników i wypełniło się nimi w dosyć szybkim tempie. Shocked
W takich okolicznościach las zapewnia nieco korzystniejsze warunki do "detoksu", chociażby z powodu lepszego zagospodarowania energii, w tym zapasowej. Wink Laughing
Zapisane
Diogenes z Synopy
Go


Email
Odp: Sauna
« Odpowiedz #5 : 2015-09-11, 12:40:07 »

Cytuj
„Całe gruzowisko było tak toksyczne, że kiedy znani mi ludzie uczestniczący w akcji ratunkowej chodzili do sauny, aby się odtruć, pocili się na fioletowo"

http://www4.rp.pl/Swiat/309119893-Atak-na-WTC-Batalia-o-leczenie-strazakow.html

Zapisane
Strony: [1] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.046 sekund z 21 zapytaniami.