forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-29, 02:48:23

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
4. Dieta optymalna - to dieta wysokotłuszczowa. Tłuszcz jest najważniejszym składnikiem naszego pożywienia. I jemy go najwięcej.
658482 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Pytanie do pochlebców!
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] 2 3 4 5 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Pytanie do pochlebców!  (Przeczytany 57708 razy)
adax
Go


Email
Pytanie do pochlebców!
« : 2007-07-02, 13:31:46 »

Witajcie wielcy zwolennicy Toana i jego świty - zanim w przypływie świętego oburzenia zmieszacie mnie z błotem i zapewnicie (co już raz uczynił Toan, że na DO to nawet wady anatomiczne się naprawiają - tylko czemu JK do tej pory nie odrosły włosy skoro cebulki na pewno cudownie się odbudowały?) że DO to jedyna droga do zdrowia, zbawienia i prawomyślności odpowiedzcie jak wyglądają wyniki eksperymentu mającego na celu udowodnienie wpływu DO na poziom moralny człowieka.
Na tym forum swego czasu rozpisywano się w temacie wpływu DO na centralny układ nerwowy (mózg) i próbowano udowodnic (idąc za tekstem JK), że faktycznie wszelkie nieprawości i zdemoralizowanie są efektem złego odżywiania (ach ile było wspaniałych cytatów z książek JK) .
Więc zapytuję jak tam słynne badania (ponoć miała być pisana rozprawa doktorska w tym temacie) prowadzone na więżniach!
Jakież to wyniki osiągnięto, że ich nikt nie opublikował na tymże forum?
Czyżby wielcy nieobecni (bruford & s-ka) których serdecznie pozdrawiam - mieli rację ??????
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Pytanie do pochlebców!
« Odpowiedz #1 : 2007-07-02, 13:44:09 »

 Very Happy - proszę wszystkich Użytkowników, aby nie odpisywali na ten wątek.
Zapisane
adax
Go


Email
Odp: Pytanie do pochlebców!
« Odpowiedz #2 : 2007-07-02, 14:04:06 »

Bardzo szybka i jak mniemam mordercza reakcja Sumienia .... Shocked
Zapisane
evosonic
Go


Email
Re: Pytanie do pochlebców!
« Odpowiedz #3 : 2007-07-02, 21:58:37 »

Witajcie wielcy zwolennicy Toana i jego świty - zanim w przypływie świętego oburzenia zmieszacie mnie z błotem i zapewnicie (co już raz uczynił Toan, że na DO to nawet wady anatomiczne się naprawiają - tylko czemu JK do tej pory nie odrosły włosy skoro cebulki na pewno cudownie się odbudowały?) że DO to jedyna droga do zdrowia, zbawienia i prawomyślności odpowiedzcie jak wyglądają wyniki eksperymentu mającego na celu udowodnienie wpływu DO na poziom moralny człowieka.
Na tym forum swego czasu rozpisywano się w temacie wpływu DO na centralny układ nerwowy (mózg) i próbowano udowodnic (idąc za tekstem JK), że faktycznie wszelkie nieprawości i zdemoralizowanie są efektem złego odżywiania (ach ile było wspaniałych cytatów z książek JK) .
Więc zapytuję jak tam słynne badania (ponoć miała być pisana rozprawa doktorska w tym temacie) prowadzone na więżniach!
Jakież to wyniki osiągnięto, że ich nikt nie opublikował na tymże forum?
Czyżby wielcy nieobecni (bruford & s-ka) których serdecznie pozdrawiam - mieli rację ??????

 kocham  Ciebie i wszystkich na tym  forumie  Smile naprawde  Smile nawet tego starszego pana na nicku T   Smile
ps. twoj post jest smieszny  Laughing Laughing ale ja wiem ze jest smieszny DLATEGO ZE WIEM  !
ps2. caly czas taka sama PAN EVOSONIC  Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
ps815 Toan ........................................................ Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad  usun go , takich slow nie warto wywolywac  , poz [kwiat]
Zapisane
evosonic
Go


Email
Re: Pytanie do pochlebców!
« Odpowiedz #4 : 2007-07-02, 22:20:30 »


milej nocy pozdrowienia dla was wszystkich l
Zapisane
lutonn
Go


Email
Odp: Pytanie do pochlebców!
« Odpowiedz #5 : 2007-07-02, 22:46:52 »

Adax no co ty "rozplakusiales " sie czy co !! "marnotrawni " moga wrocic kiedy tylko zechca , a moze juz sa!? Very Happy Very Happy
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Pytanie do pochlebców!
« Odpowiedz #6 : 2007-07-02, 22:55:55 »

Czy powyższy post Lutonna jest ironiczny czy mi sie tak wydaje?
Zapisane
lutonn
Go


Email
Odp: Pytanie do pochlebców!
« Odpowiedz #7 : 2007-07-02, 23:08:08 »

zastanawiam sie  Very Happy ale raczej nie!! Very Happy
Zapisane
evosonic
Go


Email
Re: Pytanie do pochlebców!
« Odpowiedz #8 : 2007-07-03, 06:22:33 »

Witajcie wielcy zwolennicy Toana i jego świty - zanim w przypływie świętego oburzenia zmieszacie mnie z błotem i zapewnicie (co już raz uczynił Toan, że na DO to nawet wady anatomiczne się naprawiają - tylko czemu JK do tej pory nie odrosły włosy skoro cebulki na pewno cudownie się odbudowały?) że DO to jedyna droga do zdrowia, zbawienia i prawomyślności odpowiedzcie jak wyglądają wyniki eksperymentu mającego na celu udowodnienie wpływu DO na poziom moralny człowieka.
Na tym forum swego czasu rozpisywano się w temacie wpływu DO na centralny układ nerwowy (mózg) i próbowano udowodnic (idąc za tekstem JK), że faktycznie wszelkie nieprawości i zdemoralizowanie są efektem złego odżywiania (ach ile było wspaniałych cytatów z książek JK) .
Więc zapytuję jak tam słynne badania (ponoć miała być pisana rozprawa doktorska w tym temacie) prowadzone na więżniach!
Jakież to wyniki osiągnięto, że ich nikt nie opublikował na tymże forum?
Czyżby wielcy nieobecni (bruford & s-ka) których serdecznie pozdrawiam - mieli rację ??????

 kocham  Ciebie i wszystkich na tym  forumie  Smile naprawde  Smile nawet tego starszego pana na nicku T   Smile
ps. twoj post jest smieszny  Laughing Laughing ale ja wiem ze jest smieszny DLATEGO ZE WIEM  !
ps2. caly czas taka sama PAN EVOSONIC  Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
ps815 Toan ........................................................ Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad  usun go , takich slow nie warto wywolywac  , poz [kwiat]

starszego pana na nicku M , mialo byc  Twisted Evil
Zapisane
mateoosh12
Go


Email
Odp: Pytanie do pochlebców!
« Odpowiedz #9 : 2007-07-03, 07:09:47 »

"adax>jak wyglądają wyniki eksperymentu mającego na celu udowodnienie wpływu DO na poziom moralny człowieka?" - ja uważam, że takiego wpływu nie ma.
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Re: Pytanie do pochlebców!
« Odpowiedz #10 : 2007-07-03, 08:31:29 »

nawet tego starszego pana na nicku T 

Evosonic
To podświadomie tak czasem wychodzi, że np: zamiast M wpisuje się T Wink.
Bardzo się cieszę, że myślisz ciepło o tym Forum i nie tylko  Very Happy
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Pytanie do pochlebców!
« Odpowiedz #11 : 2007-07-03, 08:43:33 »

...moze juz sa!?...

OCZYWIŚCIE, że są i Tomkiewicz i bruford - po kilka godz dziennie na tym Forum jako "gość" i kibicowali adaxowi natychmiast po napisaniu tego postu przez kilkadziesiąt minut... Jak dzieci... Laughing.
Dla nich między innymi nie chowam "wolnych tematów", aby nie potrzebowali się rejestrować na tym Forum Cool
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Pytanie do pochlebców!
« Odpowiedz #12 : 2007-07-03, 08:44:24 »

Evosonic-dziewczę(bo jakoś niektórzy biorą ją za pana/ten nick pewnie się im kojarzy z płcią męską  Very Happy  ) wychodzi z założenia ,że; "kto się czubi ,ten się lubi" -czy jakoś tak.... Razz  Laughing
pozdr
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Pytanie do pochlebców!
« Odpowiedz #13 : 2007-07-03, 08:50:46 »

...moze juz sa!?...

OCZYWIŚCIE, że są i Tomkiewicz i bruford - po kilka godz dziennie na tym Forum jako "gość" i kibicowali adaxowi natychmiast po napisaniu tego postu przez kilkadziesiąt minut... Jak dzieci... Laughing

Jakby byli dziećmi,to mogłabym wkleić emotkę,która się śmieje.Ale to ludzie całkiem dorośli,to zupełnie zmienia postać rzeczy.Zamiast takiej emotki napisałabym "żenada",bo co innego jest grać z dziećmi w piłkę będąc w średnim wieku lub starszym,a co innego jest przyklaskiwanie głupocie Confused .
Zapisane
lutonn
Go


Email
Odp: Pytanie do pochlebców!
« Odpowiedz #14 : 2007-07-03, 08:54:35 »

Musza byc  bo kreca film "tanczacy z trolami" Very Happy
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Re: Pytanie do pochlebców!
« Odpowiedz #15 : 2007-07-03, 08:55:34 »

  usun go , takich slow nie warto wywolywac  , poz [kwiat]

Nie usuwam stąd nikogo, bo zaraz będzie o "kneblowaniu ust" i "banowaniu" na Forum Kwaśniewskiego, choć jest tak z tym "banowaniem" jak i z wieloma innymi plotkami na temat DO.
Przy pewnym poziomie zaburzeń CUN - u niektórych osób o określonych predystozycjach charakterologicznych, sama rozmowa na temat Diety Optymalnej może pogłębić te zaburzenia, czego wielokrotnie byłem światkiem - nawet na tym Forum Laughing
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Pytanie do pochlebców!
« Odpowiedz #16 : 2007-07-03, 08:59:01 »

"tanczacy z trolami" Very Happy

 Laughing - rozbawiłeś mnie lutonn. Dziś będzie piękny dzień, choc pada Very Happy
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Pytanie do pochlebców!
« Odpowiedz #17 : 2007-07-03, 08:59:42 »

Musza byc  bo kreca film "tanczacy z trolami" Very Happy
Albo pracę doktorską piszą  Razz
A podobno jeden z nich robi następną specjalizację z troli.No ,tyle tych specjalizacji,kto by pomyślał-jaki mondry człek!  Laughing
Zapisane
lutonn
Go


Email
Odp: Pytanie do pochlebców!
« Odpowiedz #18 : 2007-07-03, 09:01:26 »

Jesli sie uczestniczy w jakiejs  sprawie to czasami trzeba jej bronic w sposob skrajny , bo licho nie spi ,  Very Happy
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Pytanie do pochlebców!
« Odpowiedz #19 : 2007-07-03, 09:02:39 »

.... choc pada Very Happy

...a gdzie tam...wydaje mi się ,że to niemożliwe.U mnie nie pada  Very Happy
Zapisane
Strony: [1] 2 3 4 5 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.034 sekund z 18 zapytaniami.