forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 17:51:22

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
6. Pić należy tyle, na ile mamy ochotę i wtedy, kiedy mamy ochotę.
658457 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Pytanie do pochlebców!
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 [3] 4 5 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Pytanie do pochlebców!  (Przeczytany 57702 razy)
mateoosh12
Go


Email
Odp: Pytanie do pochlebców!
« Odpowiedz #40 : 2007-07-03, 13:22:20 »

adax> po przejściu na ŻO zaobserwowałem takie rezultaty: 1. Schudłem, 2. Poprawiło mi się zdrowie, 3. Zacząłem doktorat, choć wcześniej nie umiałem tego dokonać, 3. Napisałem 4 prace na temat wpływu magnetyzmu ziemskiego na rozmnażanie się populacji chomika tybetańskiego, 4. Poznałem 6 dziewczyn, z których każda twierdzi, że mnie kocha, 5. Wygrałem w totolotka 6-kę (2 razy), 6. Zostałem radnym, 7. Nakręciłem film, zgłoszony do nagrody na Fetsiwalu w Wenecji, 8. Wynalazłem patent na przetwarzanie gazów cieplarnianych w odżywki dla sportowców, wreszcie 9. Dostałem 31 ofert pracy. Zaznaczam, że wcześniej nic mi się nie chciało i byłem ostatnim fajtłapą. Taki wpływ ma DO na zycie człowieka. Mam nadzieję, szczerą i głęboką, że jesteś usatysfakcjonowany.
PS: po 3 m-ach diety odrosła mi też noga, którą straciłem podczas prac nad filmem o tradycyjnych metodach żniw w Serbii. 
Zapisane
lutonn
Go


Email
Odp: Pytanie do pochlebców!
« Odpowiedz #41 : 2007-07-03, 13:23:19 »

Adax a co ty bys chcial !??,czy tylko tak piszesz zeby pisac  Very Happy
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Pytanie do pochlebców!
« Odpowiedz #42 : 2007-07-03, 13:40:27 »

Kiedyś grałam z dziećmi w piłkę.I zaobserwowałam coś ciekawego w ich zachowaniu.
Była dziewczynka ,która dała piłkę do zabawy.Ja miałam piłkę,kozłowałam ,a gromadka dzieci starała się odebrać mi ją.Gdy tej dziewczynce nie udawało się odebrać mi tej piłki,to szła do mamy obrażona,ale wracała.W końcu poszła i przyszła koleżanka jej mamy po piłkę.Śmiać mi się chciało  Laughing .
Były też dzieci ,które dawały piłkę i też nie udawało się odebrać mi jej ,ale nie obrażały się,tylko miały niezłą zabawę! I takich dzieci (charakterów było więcej).Teraz przychodzą codziennie pod blok i namawiają mnie do zabawy,a ja się z nimi bawię (gram w piłkę)  Very Happy .
Ta sytuacja opisana, ma również odzwierciedlenie w dorosłym życiu,co nietrudno zauważyć  Very Happy
pozdrawiam
Zapisane
lutonn
Go


Email
Odp: Pytanie do pochlebców!
« Odpowiedz #43 : 2007-07-03, 13:43:43 »

Na forum to tez widac  Very Happy
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Pytanie do pochlebców!
« Odpowiedz #44 : 2007-07-03, 13:50:18 »

I, aby nie było niedomówień "banowych".
Adax sama zlikwidowała swoje konto...
Dzięki serdeczne adax ... Very Happy
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Pytanie do pochlebców!
« Odpowiedz #45 : 2007-07-03, 13:52:24 »

Na forum to tez widac  Very Happy

Bo myslę ,że to zostaje z dzieciństwa.Kto jaki był w dzieciństwie,to taki będzie w dorosłym życiu.
Nie da się, ot tak po prostu wytrzeć cech charakterystycznych,głęboko zakorzenionych.Owszem ,są wyjątki,że ludzie się zmieniają ,ale to też zależy od cech charakterystycznych,od chęci zmiany,od bycia otwartym na zmiany itd.  Razz
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Pytanie do pochlebców!
« Odpowiedz #46 : 2007-07-03, 14:10:53 »

Ponoć pierwsze sześć lat wychowania liczone od urodzenia jest decydujące.
Zapisane
mateoosh12
Go


Email
Odp: Pytanie do pochlebców!
« Odpowiedz #47 : 2007-07-03, 14:43:43 »

toan> jak to?!!? adax zlikwidowała swoje konto!!!??? Proponuję w każdym województwie powołać specjalne komitety, które ze swoich członków wybiorą jeden ogólnopolski super komitet. Tedy udamy się do adax, celem poproszenia jej o powrót. Solennie przyrzekniemy też, że również zaczniemy krytykowac DO, choć nam pomogła. Żeby nie obrażać, tych, którym się ŻO nie podoba. Następnie proponuję, aby admin popełnił, jako doświadczony uczeń, profesjonalne, transmitowane seppuku. My dokonamy tego samego. W geście szczerości i ukorzenia się przed adaxami et consortes.
PS: poza tym są dwie drogi postępowania z takimi ludźmi. 1. ban na dzień dobry, 2. nieodpisywanie. Każdy wie, że ktokolwiek ma pytania może je zadać i zazwyczaj uzyskuje odpowiedzi. Ale wpadać tu po to, żeby wszystkim nawrzucać? Nie podoba się? To cześć. Może adax zacznie bombardować strony rządowe lub ZUS'u - Ci ją zmuszają do płacenia podatków i składek, które znikają szybciej niż łupież po Head'n'shoulders Wink o ile wiem, nie ma dekretu nakazującego jedzenie wg zasad dr Kwaśniewskiego, więc po co ta ironia i złośliwość w pytaniach.
antyoptymalnym prowokatorom i bumelantom mówimy: NIE!
Smile
Wink
Razz
Zapisane
lutonn
Go


Email
Odp: Pytanie do pochlebców!
« Odpowiedz #48 : 2007-07-03, 20:28:13 »

W czasach "inkwizycji" tez sie sami przyznawali do winy hehe Powiedz Toan jakie masz metody ! Very Happy Very Happy
Zapisane
sylwiazłodzi
Go


Email
Odp: Pytanie do pochlebców!
« Odpowiedz #49 : 2007-07-03, 22:10:56 »

wyniki eksperymentu mającego na celu udowodnienie wpływu DO na poziom moralny człowieka.

Z reguły nie piszę w takim tonie postów ale wyciągając chociażby powyższy fragment z tej wypowiedzi odpowiadam obecnie co myśle.
Poczytaj jeśli oczywiście twoim celem jest coś więcej niż zaczepianie choćby opisy diety dla dzieci autystycznych. Jeśli nawet tamte diety nie mówiąc o DO lub wersji wg lekarki są w stanie pomóc to powyższe zostawiam bez komentarza. Są dzieci w USA wyleczone CAŁKOWICIE z diagnozy autyzm a nie tylko jak mój syn z cechami autyst. Ponieważ w Polsce nie ma pompy gotówki ani na badania diety lekarki i inne rodzice korzystają z reguły z wersji amerykańskiej. Czasami jak w moim przypadku zdarza się inaczej chocby ze względów finansowych.Na razie bez zaciągania długów widzę istotną poprawę. A na marginesie czy dieta odżywia mózg lepiej czy inne narządy i to dopiero ma wpływ na mózg -czasami jest to dla mnie nieistotne bo najważniejsze jest to,że na razie to działa i tyle.
Informacji jest dużo na pewno znajdziesz.
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Pytanie do pochlebców!
« Odpowiedz #50 : 2007-07-04, 10:36:47 »

...moze juz sa!?...

OCZYWIŚCIE, że są i Tomkiewicz i bruford - po kilka godz dziennie na tym Forum jako "gość" i kibicowali adaxowi natychmiast po napisaniu tego postu przez kilkadziesiąt minut... Jak dzieci... Laughing.

Jak dzieci ... to znaczy że zdrowi  Very Happy .
Kilkadziesiąt minut? A może włączyli komputer i poszli coś zrobić?
Zapisane
lutonn
Go


Email
Odp: Pytanie do pochlebców!
« Odpowiedz #51 : 2007-07-04, 10:47:42 »

To juz musi rozwiklac Woloszanski Very Happy
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Pytanie do pochlebców!
« Odpowiedz #52 : 2007-07-04, 10:52:31 »


Kilkadziesiąt minut? A może włączyli komputer i poszli coś zrobić?


Jestem krótko w necie,ale zauważyłam,że po (chyba) 15 minutach osoby bedące na Forum jako Użytkownicy i również Goście "znikają" ,gdy nie wykonują żadnych operacji internetowych( w tym przypadku -tu na Forum).
Także włączyli komputer i nie poszli coś zrobić,tylko czekali aż "wybuchnie" jakaś scenka.Potrzebowali teatrzyku-po prostu  Very Happy
Nie dajmy im satysfakcji.Nie komentujmy głupich,złośliwych postów,mających za zadanie bezpodstawnie ośmieszyć Forum jak i DO  Very Happy .
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Pytanie do pochlebców!
« Odpowiedz #53 : 2007-07-04, 11:19:28 »

Elmo!
Uczysz się "sieci" bardzo szybko Shocked. Gratuluję Very Happy.
Zapisane
MORGANO
Go


Email
Odp: Pytanie do pochlebców!
« Odpowiedz #54 : 2007-07-04, 11:41:49 »

Elmo. To jest to na co oczekuję.
Jak Ty to robisz, że wiesz, że czekają na sensację.
Ty chyba masz jakiś siódmy zmysł.
Będzie Super jak się będziemy szanowali.
Dzisiejsze dyskusje są bardzo obiecujące dla tych osób, które potrzebują pomocy.
Wszystkie dyskusje są ciekawe. Nawet wówczas gdy ja lub inni nie zabierają głosu.
Tylko dlatego bo nie mają w danym temacie nic do dodania, lub po prostu nie wiedzą.
Każdy przypadek jest ciekawy. Oby więcej zdrowia a nie chorób.
Ale skoro już są to trzeba je zwalczać różnymi sposobami.
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Pytanie do pochlebców!
« Odpowiedz #55 : 2007-07-04, 11:54:58 »

Elmo. To jest to na co oczekuję.
Jak Ty to robisz, że wiesz, że czekają na sensację.

No cóż...samo życie  Laughing
Opuścili Forum jak obrażone dzieciaki i myślą ,że bez nich nie będzie istniało  Very Happy
Będzie .I  będzie się miało całkiem dobrze  Very Happy ,bo ludzi zainteresowanych jest dużo ,a my jesteśmy tu po to, aby pomóc,poradzić ,podyskutować itp.
A nie roztrząsać rzeczy,których roztrząsanie nic nie wniesie.
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Pytanie do pochlebców!
« Odpowiedz #56 : 2007-07-04, 12:05:46 »

Jest tu na Forum bardzo dużo ludzi mądrych,doświadczonych,którzy milczą,przestali pisać.
Miejmy nadzieję jednak ,że powrócą razem ze swoimi mądrymi radami  Smile .
Przyklaskiwanie ludziom,którzy czekają na jakieś, agresywne ruchy ,to jest tak, jakbyśmy akceptowali agresję w naszym domu,jakbyśmy się nie starali dojść do ugody, a jedynie czerpali zadowolenie z kłótni.
Lubię takie spokojne ,"nudne" Forum  Very Happy od razu inaczej się myśli i pisze  Very Happy
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Pytanie do pochlebców!
« Odpowiedz #57 : 2007-07-04, 15:14:40 »

Także włączyli komputer i nie poszli coś zrobić,tylko czekali aż "wybuchnie" jakaś scenka. Potrzebowali teatrzyku-po prostu  Very Happy

Jasnowidza mamy!
Jaką miarą mierzysz taką Ci odmierzą.
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Pytanie do pochlebców!
« Odpowiedz #58 : 2007-07-04, 15:28:22 »

Po co jątrzysz? Pragniesz zwady? Po co Ci to? Nie potrafisz przestać?
Czasem jak się pragnie zwady,to się jej nie dostaje.Przychodzi wtedy ,gdy jej nie potrzebujemy,gdy się jej nie spodziewamy.
Nie potrzebnie traktujesz mnie jak wroga.

Nie dziękujmy tym ,którym podobają się nasze kopniaki,nasze złe zachowanie,bo to tak jakby dziecko dziękowało mamie ,że ta pozwala dziecku źle się zachowywać.
Z takiej lekcji wychowania nic dobrego nie wyniesiemy.
Dziękujmy tym ,którzy zwracają nam uwagę,którzy nas ostrzegają,którzy nas ukierunkowują-tym zależy na nas.
A fałszywym pochlebcom,"przyklaskiwaczom" -ani trochę.
Napisałam wcześniej ,żebyśmy nie dawali satysfakcji "złemu" ,bo "złe" tylko czerpie z tego radość ,a my nie.

Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Pytanie do pochlebców!
« Odpowiedz #59 : 2007-07-04, 15:35:33 »

Elmo!
Uczysz się "sieci" bardzo szybko Shocked. Gratuluję Very Happy.

Dzięki,dzięki  Very Happy .Poczytałam trochę gazet komputerowych,na pewne istotne rzeczy zwrócił mi uwagę mój mąż ,a reszta jakoś sama przychodzi.
I jak to bywa ze wszystkim-uczymy się na błędach  Very Happy .
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.033 sekund z 18 zapytaniami.