forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-29, 07:52:29

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
1. Żywienie Optymalne należy rozpocząć od razu w pełnym zakresie, bez żadnego okresu przejściowego.
658488 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna "ZŁOTA KSIĘGA"
| | |-+  Dlaczego właśnie to
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] Do dou Drukuj
Autor Wtek: Dlaczego właśnie to  (Przeczytany 41601 razy)
fewa
Go


Email
Dlaczego właśnie to
« : 2007-07-07, 19:12:53 »

Witam wszystkich.
Zastanawiałam się co mogę napisac pozytywnego o ŻO w moim przypadku. Może zacznę od początku, jak to było, że zdecydowałam się na zmianę żywienia. Moja mama kupiła przypadkiem książkę dr JK i tak się zaczęło. Rozmawialiśmy tylko o tej książce i przyczynach choroby. Podobała mi się ta książka, przeczytałam prawie wszystkie. Myślałam aby zmienic sposób żywienia tylko nie chciało mi się gotowac dwóch obiadów. I pewnego dnia zostałam pozytywnie zaskoczona przez moje córki. Oświadczyły, że chcą byc na diecie dr JK bo nie chcą miec alergi, nie chcą byc chore. Córka miała w zagięciach łokciowych zaczerwienie, po trzech dniach zniknęło i już nie powróciło. A ja skórę na dłoniach miałam bardzo zniszczoną, robiły mi się takie rany,nie mówiąc o paznokciach wiecznie się rozdwajających. Myślałam, że to od mycia garów. Teraz dłonie mam zdrowe, żadnych zniszczeń mimo mycia garów bez rękawic. Paznokcie też są mocne. W dzieciństwie miałam operacje stawu biodrowego. Im starsza tym mnie bardziej pobolewał. Więc to był chyba ostatni dzwonek aby sobie pomóc, bo lekarze mówili, że na to nie ma lekarstwa, jedynie przeciwbólowe. Na diecie mniej mnie boli noga. Wiem, że te schozenie leczy się najdłużej/zwyrodnienie stawu/
W brew pozorom wydawałoby się, po co ta zmiana. Po pierwsze nie lubię niepotrzebnie wydawac pieniędzy na lekarstwa, a już nie mówiąc wyczekiwania w kolejce do lekarza.  A poza tym bardzo mi smakuje kuchnia optymalna. Dla mnie to nie dieta, to normalne jedzenie dzięki którym mam więcej czasu bo mniej spędzam w kuchni.
Zgo do moderatora   Zapisane
Strony: [1] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.042 sekund z 18 zapytaniami.