forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-19, 21:45:46

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
7. Nie trzeba liczyć spożytych kalorii, natomiast należy liczyć kalorie przy kupowaniu żywności.
659884 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Uwagi na temat FORUM
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] 2 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Uwagi na temat FORUM  (Przeczytany 15934 razy)
Krystyna*Opty*
Go


Email
Uwagi na temat FORUM
« : 2007-07-09, 00:02:08 »

Ostatnio na tym forum coraz bardziej brakuje mi postów z treścią... ;(
oczywiście poza nielicznymi wyjątkami...  Smile

...za to widzę przeważnie posty jednozdaniowe z uwagami interpersonalnymi...  Sad  Mad  Evil or Very Mad

Bruford i Tomkiewicze! Dość tych dąsów!   Confused    Wracajcie!   Z wami przynajmniej jest weselej! Wink

Forumowicze, a jakie jest wasze zdanie?

Mam jeszcze pytanie do Toana:
Czy nie można dołączyć do działu ZłOTEJ KSIĘGI opcji edycji umożliwiającej każdemu z autorów postów tego działu dopisywanie nowych informacji do swoich wątków?


Zapisane
Belian
Go


Email
Odp: Uwagi na temat FORUM
« Odpowiedz #1 : 2007-07-09, 22:53:29 »

Jestem za - forum podupadło jeżeli chodzi o konkretną treść i...rzeczywiście - brak Tomkiewiczów i Bruforda daje się zauważyć, oni powodowali, że na forum coś się działo, mimo, że ich wypowiedzi niejednokrotnie wywoływały sprzeczki, ale za to było ciekawiej i to jak!  Very Happy
Zapisane
Rudka
Go


Email
Odp: Uwagi na temat FORUM
« Odpowiedz #2 : 2007-07-10, 00:11:11 »

 Krystyna :DTobie brakuje Bruforda???  kto sie czubi ten sie lubi
      Jak w starym dobrym małżeństwie.
  Mnie też ich wszystkich brakuje -Tych zaskakujacych odwaznych i rewolucyjnych
      spostrzeżeń . Pytań  i odpowiedzi  o które bym siebie
     nie podejrzewała ,ze mnie interesują . Ich konsekwencji ,pewności siebie
no i przedewszystkim    światopogląd  i  trafione riposty są bardzo edukacyjne.
     Myśle ,że  tacy ludzie to unikaty ,które  mimo iż nie dają sie dłamsić przez wierzących
to jednak są w duuuuuuużej mniejszości . No i jak kazda mniejszośc -
        spychana i odsuwana  za kare do kąta.
 
                 
Zapisane
lutonn
Go


Email
Odp: Uwagi na temat FORUM
« Odpowiedz #3 : 2007-07-10, 14:09:17 »

Pan B mial racje "TROLE" Sad Very Happy Very Happy
Zapisane
Halina Ch.
Go


Email
Odp: Uwagi na temat FORUM
« Odpowiedz #4 : 2007-07-10, 15:30:32 »

Nie zachwycam się ludźmi , którzy używają dość prostackich sformułowań o ludziach o innych poglądach i upodobaniach (np. na 'matrony chodzące do kościopła: "stare ropuchy" itp.).
Nie wiem co oodważnego w tym widzicie. Przypomina mi to raczej styl Lepera sprzed lat.
Buforda mi szkoda, ale szanuję jego wybór.
Zapisane
lutonn
Go


Email
Odp: Uwagi na temat FORUM
« Odpowiedz #5 : 2007-07-10, 16:00:32 »

Jestem za - forum podupadło jeżeli chodzi o konkretną treść i...rzeczywiście - brak Tomkiewiczów i Bruforda daje się zauważyć, oni powodowali, że na forum coś się działo, mimo, że ich wypowiedzi niejednokrotnie wywoływały sprzeczki, ale za to było ciekawiej i to jak!  Very Happy
No dzialo sie (chamskie pyskowki) i falszywe intencje no jednym slowem "trolandia' I CZEGO TU ZALOWAC NO CHYBA ZE JEST SIE "TROLEM" HEHE  Very Happy Very Happy
Zapisane
Krystyna*Opty*
Go


Email
Odp: Uwagi na temat FORUM
« Odpowiedz #6 : 2007-07-10, 16:50:32 »

Rudka napisała:
 
Cytuj
Krystyna :DTobie brakuje Bruforda???  kto sie czubi ten sie lubi  Jak w starym dobrym małżeństwie.

No nie wiem, w małżeństwach bywa różnie...  Rolling Eyes Wink

Cytuj
Mnie też ich wszystkich brakuje -Tych zaskakujacych odwaznych i rewolucyjnych spostrzeżeń. Pytań  i odpowiedzi
o które bym siebie nie podejrzewała ,ze mnie interesują . Ich konsekwencji ,pewności siebie no i przedewszystkim
światopogląd  i  trafione riposty są bardzo edukacyjne.

Bo najbardziej interesujące jest konfrontowanie przeciwnych racji, ale z sensownym uzasadnieniem i oczywiście z uszanowaniem
osoby adwersarza (bez tych zasad po obu stronach, dyskusja natychmiast zmienia się w żenującą pyskówkę Sad ).

Takie dyskusje pobudzają do myślenia, pozwalają spojrzeć z innej perspektywy i faktycznie poszerzają horyzonty własnej świadomości.
Wprawdzie nie jesteśmy nieomylni ale wzajemna wymiana doświadczeń i wniosków właśnie nas wszystkich, tak jak słusznie zauważyłaś, edukuje.

Cytuj
Myśle ,że  tacy ludzie to unikaty ,które  mimo iż nie dają sie dłamsić przez wierzących to jednak są w duuuuuuużej
mniejszości . No i jak kazda mniejszośc - spychana i odsuwana  za kare do kąta.

Na szczęście unikaty były, są i nadal będą, bo droga do odkrywania praw przyrody wiedzie przez ustawiczne ścieranie się różnych racji.

Unikaty! Wracajcie!   Surprised  Wink  Smile
Zapisane
lutonn
Go


Email
Odp: Uwagi na temat FORUM
« Odpowiedz #7 : 2007-07-10, 18:32:54 »

Tak tak pod warunkiem ze sie startuje od zera no to sie mozna edukowac hehe Very Happy Very Happy na czym popadnie Very Happy
Zapisane
lutonn
Go


Email
Odp: Uwagi na temat FORUM
« Odpowiedz #8 : 2007-07-10, 18:34:53 »

No chyba ze lubisz jak Cie zwa "Trolem" i prostaczkiem , to owszem zgadzam sie z Toba Very Happy heh !! Very Happy
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Uwagi na temat FORUM
« Odpowiedz #9 : 2007-07-10, 18:36:50 »

To może też odbanować "arusia"& innych troli ...  Idea - "oj by się działo..." z "sensownym uzasadnieniem i oczywiście z uszanowaniem ..."  Confused.
Zapisane
lutonn
Go


Email
Odp: Uwagi na temat FORUM
« Odpowiedz #10 : 2007-07-10, 18:42:16 »

Nie znam? Very Happy
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Uwagi na temat FORUM
« Odpowiedz #11 : 2007-07-10, 18:45:58 »

Zapisane
lutonn
Go


Email
Odp: Uwagi na temat FORUM
« Odpowiedz #12 : 2007-07-10, 18:48:56 »

Rudka i inne, gdyby tak rozumowal JK nie byloby DO " panimajesz"???
Zapisane
lutonn
Go


Email
Odp: Uwagi na temat FORUM
« Odpowiedz #13 : 2007-07-10, 18:56:54 »

Ostatnio na tym forum coraz bardziej brakuje mi postów z treścią... ;(
oczywiście poza nielicznymi wyjątkami...  :



MOze przytoczysz choc jeden tylko z trescia , tylko blagam nie ten o nienawisci. A moze TY sie "zabujalas" hehe Very Happy Very Happy
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Uwagi na temat FORUM
« Odpowiedz #14 : 2007-07-10, 19:44:20 »

W ogóle nie rozumiem po co ten wątek.Czemu ma służyć? Po co kłótnie na forum i wyzwiska?Komu tego brakuje?Mnie na pewno nie.
To tak jakby lubić to samo w rodzinie.Ja sobie cenię zgodę i spokój i wcale nie prowadzi to do cofania się w rozwoju,bo poprzez spokój i szacunek do drugiej osoby można o wiele więcej zdziałać.Oni wprowadzali zamęt ,a teraz jest spokój.A komu tego brakuje ,znaczy ,że lubi wokół siebie taką atmosferę.


Poprzez tą pisaninę niektórych osób straciłam szacunek do lekarzy.Teraz powoli wraca wszystko do normy.Miałam dosyć długą ,spokojną rozmowę z osobą,poprzez którą popatrzyłam na wszystko z innej perspektywy.
Takich osób tu brakuje.Osób,które przejawiają szacunek do drugiej osoby.Ja mogę napisać,że jest mi wstyd ogromny,że dałam się wciągnąć w te wyzwiska.Może dlatego,że to był taki "pierwszy raz" i uległam poprzez niewiedzę....
Zapisane
Halina Ch.
Go


Email
Odp: Uwagi na temat FORUM
« Odpowiedz #15 : 2007-07-10, 19:54:33 »

Nie martw się Elmo, niektórzy twierdzą, że tak można ciekawie się edukować. Może mają rację?...
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Uwagi na temat FORUM
« Odpowiedz #16 : 2007-07-10, 20:04:06 »

Dla mnie obecna sytuacja jest bardzo miła.Teraz widać jak na dłoni ,kto ceni sobie spokój i darzy szacunkiem inne osoby.
Edukacja w miłej atmosferze jest bardziej owocna.
Zapisane
lutonn
Go


Email
Odp: Uwagi na temat FORUM
« Odpowiedz #17 : 2007-07-10, 21:10:59 »

A kto lubi ploty i swary Very Happy
Zapisane
Krystyna*Opty*
Go


Email
Odp: Uwagi na temat FORUM
« Odpowiedz #18 : 2007-07-10, 22:05:56 »

Toan napisał:
Cytuj
To może też odbanować "arusia"& innych troli ...   - "oj by się działo..." z "sensownym uzasadnieniem i oczywiście z uszanowaniem ..." .

Aruś mimo usilnych próśb miał ambicję nigdy nie napisać niczego "z sensem i na temat", nie wspominając o uzasadnieniach swoich opinii nocno okraszonych epitetami, oczywiście pod adresem opty. Jak więc widzisz - aruś nie łapie się na odbanowanie   Cool
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: Uwagi na temat FORUM
« Odpowiedz #19 : 2007-07-10, 22:09:43 »

Aruś mimo usilnych próśb miał ambicję nigdy nie napisać niczego "z sensem i na temat",
I słowa dotrzymał Wink
Zapisane
Strony: [1] 2 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.026 sekund z 17 zapytaniami.