forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-25, 03:22:07

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
5. Węglowodany staramy się zjadać w postaci skrobi, tj. w ziemniakach i warzywach.
660290 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  STRAJK "służby" zdrowia
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 [3] Do dou Drukuj
Autor Wtek: STRAJK "służby" zdrowia  (Przeczytany 18641 razy)
mateoosh12
Go


Email
Odp: STRAJK "służby" zdrowia
« Odpowiedz #40 : 2007-07-14, 00:19:10 »

Hana> "ilu jeszcze po drodze chce na tym zarobić" - piszesz. A więc wiesz doskonale o co chodzi! Nie tylko mnie, ale i Danielowi. Koncesja na handel benzyną jest bzdurna, jak sama wykazałaś. To tak jakby (nawiązując do postu Fewy) nakazać kilku państwowych pośredników przy handlu jajkami. Bo to też ktoś może kiedyś uznać za ... "sektor startegiczny Polskiej gospodarki narodowej". I hola, jedno jajko za 1,4zł, w tym 99 groszy podatku na...poprawę warunków bytowania kurczaków, wedle standardu Brukseli. Przesadzam, wiem, ale mechanizm znasz dobrze, ja też. Efekty też widzimy-wiemy kto na tym cierpi. Zgadzamy się co do przyczyn, skutków. A dlaczego tak jest? W imię chęci władzy i żądzy $. Człowiek jest tylko człowiekiem. Dlatego głoszę wszem i wobec: łapki precz od majstrowania przy gospodarce "panowie" politycy.
PS: łobuz z Ciebie, bo przekomarzasz się, choć myslimy podobnie Smile pozdrawiam Smile
Zapisane
ali
Go


Email
Odp: STRAJK "służby" zdrowia
« Odpowiedz #41 : 2007-07-14, 00:53:05 »


Nie tylko da się to zrobić w jeden dzień, ale wręcz trzeba to zrobić jak najszybciej. Ogłasza się licytację wszystkiego i sprzedaje dla tych co dadzą najwięcej. Oczywiście całe prawo dotyczące służby zdrowia idzie do kosza. Przy okazji tworzy się wolny rynek dla leków. Tyle ile jest potrzebujących wsparcia, tyle jest też chętnych do pomocy. Ludzkie serca nie skamienieją, a wręcz przeciwnie przybędzie zamożnych gotowych wesprzeć ubogich.

Daniel



baju baju - będziem w raju

żeby cokolwiek kupić trzeba mieć kase

a kto uczciwie się jej dorobił??

wszystko  przejmą przekręciarze  a ty zostaniesz ze swoimi pobożnymi życzeniami
Zapisane
Hana
Go


Email
Odp: STRAJK "służby" zdrowia
« Odpowiedz #42 : 2007-07-14, 18:42:49 »

Hana> "ilu jeszcze po drodze chce na tym zarobić" - piszesz. A więc wiesz doskonale o co chodzi! Nie tylko mnie, ale i Danielowi. Koncesja na handel benzyną jest bzdurna, jak sama wykazałaś. To tak jakby (nawiązując do postu Fewy) nakazać kilku państwowych pośredników przy handlu jajkami. Bo to też ktoś może kiedyś uznać za ... "sektor startegiczny Polskiej gospodarki narodowej". I hola, jedno jajko za 1,4zł, w tym 99 groszy podatku na...poprawę warunków bytowania kurczaków, wedle standardu Brukseli. Przesadzam, wiem, ale mechanizm znasz dobrze, ja też. Efekty też widzimy-wiemy kto na tym cierpi. Zgadzamy się co do przyczyn, skutków. A dlaczego tak jest? W imię chęci władzy i żądzy $. Człowiek jest tylko człowiekiem. Dlatego głoszę wszem i wobec: łapki precz od majstrowania przy gospodarce "panowie" politycy.
PS: łobuz z Ciebie, bo przekomarzasz się, choć myslimy podobnie Smile pozdrawiam Smile
[/
quote]

Raczej powiem --wiemy kto na tym zarabia.

Co do tego "PS;"--to ladniej brzmi "lobuz/-ica".
Zapisane
Strony: 1 2 [3] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.037 sekund z 17 zapytaniami.