forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-27, 00:02:19

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
4. Dieta optymalna - to dieta wysokotłuszczowa. Tłuszcz jest najważniejszym składnikiem naszego pożywienia. I jemy go najwięcej.
660460 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Artykuły opublikowane
| | |-+  DOKTOR KWAŚNIEWSKI ODPOWIADA (176)
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] Do dou Drukuj
Autor Wtek: DOKTOR KWAŚNIEWSKI ODPOWIADA (176)  (Przeczytany 6100 razy)
MORGANO
Go


Email
DOKTOR KWAŚNIEWSKI ODPOWIADA (176)
« : 2007-07-13, 00:49:12 »

DOKTOR  JAN  KWAŚNIEWSKI (176)
ODPOWIADA  NA  LISTY CZYTELNIKÓW
KTÓRE UKAZYWAŁY SIĘ NA ŚLĄSKU W KATOWICACH
W DZIENNIKU ZACHODNIM

Zebrał i przepisał. Morgano

Losy narodu zależą od obyczajów, a obyczaje od sposobu odżywiania
Optymalny entuzjazm


Minął rok od czasu, kiedy zacząłem stosować dietę dr Jana Kwaśniewskiego. Miałem liczne dolegliwości. Byłem w dołku psychicznym. Wystarczyło mi 45 minut z książką "Dieta optymalna", by stwierdzić, że to właśnie to. Jest bardzo duża poprawa. Mam wspaniałe samopoczucie - mówi "Optymalny" z Trzebini.

24 października 1998r w Jaworznie odbyło się pierwsze walne zgromadzenie
Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Bractw Optymalnych im prof. Włodzimierza Sedlaka. Zjechali zwolennicy diety m.in. z Wrocławia, Bielska-Białej, Opola, Elbląga, Sosnowca, Gliwic, Zabrza, Trzebini. Na prezesa wybrano Adama Janego, pomysłodawcę stowarzyszenia. W rozmowie z dr Kwaśniewskim wspomniałem, że w Jaworznie dietą zainteresowanych jest wiele osób i że można założyć stowarzyszenie - opowiada Adam Jany. Pan doktor zapytał, dlaczego nie ogólnopolskie? Zawiązała się 12 osobowa grupa inicjatywna i w ten sposób udało się nam doprowadzić do zarejestrowania stowarzyszenia w sądzie. Stowarzyszenie wydało do tej pory trzy numery biuletynu pt. "Optymalni". Ostatni numer zawierał statut bractw. W następnych będą m. in. zamieszczane wypowiedzi stosujących dietę.
Optymalni muszą się organizować zbierać w grupy, wzajemnie sobie doradzać, by głupio nie wydawać pieniędzy mówi dr Jan Kwaśniewski - Czym nas więcej, tym będzie lepiej. Losy narodu zależą od obyczajów, a obyczaje od sposobu odżywiania. Optymalni cytowali wypowiedzi przedstawicieli środowisk medycznych, zapowiadających skierowanie przeciw doktorowi Kwaśniewskiemu do prokuratury wniosku o ściganie za propagowanie diety szkodzącej zdrowiu. Twórca diety optymalnej skwitował je krótko:
Karawana jedzie dalej. Musimy się bronić przed szaleństwem. Optymalni dzielili się swoimi doświadczeniami z okresu stosowania diety.
 
Przez 26 lat chorowałem na cukrzycę - odpowiada Czesław Piter z Wrocławia. Dopóki zażywałem tabletki, nie przejmowałem się tym zbytnio. Jednak w końcu doszedłem do 60 jednostek insuliny. Usłyszałem, że dieta optymalna pozwoliła wielu ludziom na rezygnację z insuliny. Postanowiłem spróbować.
2 grudnia (97) rozpocząłem intensywną dietę, a 14 stycznia przestałem stosować insulinę. Mam 66 lat. Schudłem 13kg. Świetnie się czuję. Zachęcam do diety znajomych i rodzinę. Optymalni z Wrocławia postanowili się zrzeszyć.
Poczyniono już pierwsze kroki. Inicjatorką jest Hanna Lipiec, która jako pierwsza w tym mieście w swoim sklepie zaczęła sprzedawać produkty dla optymalnych. Ogromnym zainteresowaniem dieta dr Kwaśniewskiego cieszy się w Elblągu, gdzie stosuje ją około 4 tys. osób. Wśród nich lekarze.
Działa tam „Arkadia". Zatrudnieni w niej lekarze proponują pacjentom dietę optymalną. Róbmy swoje, a efekty będą - mówi Edmund Szwed z Elbląga.
Optymalni to ludzie porażający entuzjazmem.
Stanisław Dybich dietą optymalna, jak twierdzi "zaraził się" czytając wypowiedzi dr Kwaśniewskiego w "DZ”.
Stosując dietę, szybko wróciłem do zdrowia - opowiada Dybich. Kiedy z powodu zagranicznego wyjazdu przerwałem ją, zacząłem ponownie chorować? Teraz czuję się świetnie, bo odżywiam się optymalnie. U syna Wiesławy Kulisz po stosowaniu się do zaleceń dr Kwaśniewskiego ustąpiła alergia. 14-letni syn miał alergię na pyłki roślin. Nie raz prowadziłam go do lekarza jak ślepca mówi Wiesława Kulisz. Ze względu na dziecko również ja odżywiam się optymalnie. Ustąpiły nerwy, stałam się niespotykanie spokojną kobietą. Mój syn jeździ na wakacje na Mazury, a wcześniej latem właściwie nie mógł wychodzić z domu.
Ilona Jachimczak była zdumiona po przeczytaniu pierwszych artykułów
w "DZ" na temat diety optymalnej, gdyż przeczyły wszystkiemu, co do tej pory wiedziała. Przez pół życia tego szukałam - mówi Ilona Jachimczak.
Mój syn odżywiał się według diety pana doktora podświadomie. Do tego jednak doszłam po czasie. Moje dziecko tryska zdrowiem, ma niesamowite efekty w nauce. Ja również czuję się wspaniale. W listopadzie i grudniu odbędą się następne spotkania optymalnych w Jaworznie. "Dietę optymalną" przełożono na język czeski. Wkrótce zostanie przetłumaczona na niemiecki, angielski, węgierski i ukraiński. Ogólnopolskie stowarzyszenie ma siedzibę w Jaworznie
                                                                                                        (AMC)






Zapisane
Strony: [1] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.028 sekund z 17 zapytaniami.