forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-29, 16:44:21

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
5. Węglowodany staramy się zjadać w postaci skrobi, tj. w ziemniakach i warzywach.
658494 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Prawda czy fałsz?
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 [2] 3 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Prawda czy fałsz?  (Przeczytany 25985 razy)
karwa
Go


Email
Odp: Prawda czy fałsz?
« Odpowiedz #20 : 2007-08-11, 20:50:42 »

przecież po ilosci placówek  związanych z DO w naszym kraju widać że też jest to forma biznesu
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Prawda czy fałsz?
« Odpowiedz #21 : 2007-08-11, 21:02:06 »

karwa
Nie jestem nieuprzejmy z natury w stosunku do ludzi, ale napiszesz jeszcze raz takie bzdety, a pożegnasz się z tym Forum. 
Zapisane
Rajano
Go


Email
Odp: Prawda czy fałsz?
« Odpowiedz #22 : 2007-08-11, 21:45:19 »

jadlem wszystko co bylo podane w książkach panaK.
Witam
Na pierwsze pytanie odpowiedziałeś ok, prosiłbym abyś precyzyjnie określił:
2. Jak byłeś na diecie optymalnej jakie miałes? proporcje, białka, tłuszczu i węglowodanów? konkretnie z białka co jadłeś? węglowodany z czego uzupełniałeś? z tłuszczów jakie stosowałeś? co piłeś?
3. Obecnie co jesz? i jak się odżywiasz?
Pozdrawiam
Zapisane
karwa
Go


Email
Odp: Prawda czy fałsz?
« Odpowiedz #23 : 2007-08-11, 22:26:33 »

o piękny i szlachetny Toanie,jam nie godzień ci aortę całować!lecz na skroni swej żyły ino nie nadwyrężaj!widzę, że w grozbie twej znamiona władzy drzemią.o potężnyś, pochlebców w tem sam ton uderzajacych ukochałeś!bądż pozdrowion MCsmalec
Zapisane
ali
Go


Email
Odp: Prawda czy fałsz?
« Odpowiedz #24 : 2007-08-11, 23:10:48 »

pyszni nieodparcie przekonani o złusznosci racji swych Toan gdybyś nie wiedział to świat medyczny ineresuje sie przypadkami związanymi z nowymi alternatywnymi metodami walki z chorobami tak sie dziwnie składa ze pracuje z lekarzami pewna pani doktor jeżdzi na sympozja zwiazane z waszym cudownym uzdrowieniem zbiera dane dotyczace skutkow np dzięki sekcjom zwłok mozna zajrzeć i opowiadała że jelita wasze nie sa w najlepszym stanie szczególnie kosmki ktore są odpowiedzalne za zmiany w waszym metaboliżmie.uruchomcie wyobrażnię przecież nic nie dzieje się bez przyczyny!mam177cm wzrostu ważę 82kg przed dietą 70kg tak się składa że jestem optykiem wiec badanie dna oka wykazujące zmiany miażdżycowe w trakcie diety robiłem reguralnie w 4miesącu drSkrobisz Kormańska zauważyła pierwsze zmiany.ale e tam ja tak tylko chcialem zagaić.jadlem wszystko co bylo podane w książkach panaK.ps. a tak ciekaw troszku jestem w jakim skromnym szałasku mieszka  poczciwy drKwaśniewski(skromny nakładzik) bo pieniądze są fe tfpfu!aj ta farmacja!
he he,gdybym tak robił i myślał tak jak ty i tobie podobni
 od 7 lat nabijał bym kase  konowałom którzy mnie "leczyli"
wolałem jednak " nabić" kasy  J.K.
za książkę za 23 zł
może pałac za to sobie wystawił ???
 należała by mu się prowizja i to niezła
i nie za leczenie tylko za zdrowie
konowały za  wizyte liczą nawet po 60 zł

zacznij  sam  myśleć a nie powtarzać niesprawdzone  brednie

napisano  ze jest to sposób żywienia nie dla idiotów

szkoda marnowania czasu na odpowiadanie na twoje urojenia
weź na początek sobie to poczytaj
http://www.optymalni.net/
ps.
tak się składa że ze środowiskiem medycznym  mam styczność codziennie
i ci rozsądni  na temat J.K. nie bredzą

a zresztą po twoim ostatnim poście napisze krótko
spadaj dziadu
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Prawda czy fałsz?
« Odpowiedz #25 : 2007-08-12, 00:27:43 »

Dobra.Koniec litości.Na "karwe" nie trzeba zwracać uwagi ,bo jest rozgoryczony,a rozgoryczenie nie prowadzi do niczego innego jak do obarczania winą wszystkich ,tylko nie siebie.
Słuchaj "karwa".Jak mnie sie nie powiodło za pierwszym razem z DO ,to nie obarczałam winą "kogoś" tylko szukałam wyjścia w innym żywieniu.
Znalazłam.Zywiłam się "po japońsku" parę lat,pomogło.Przeszły dolegliwości i wróciłam do żywienia ,w którym głownym źródłem energii są tłuszcze.
Póki co żywię się tak.
Rozumiesz ,że jesteś sam sobie winien? Kto stosuje ŻO bez wyobraźni powinien liczyć się z tym ,ze zaszkodzi.
Tylko dziwne ,że co niektórzy obarczają winą dr. J.K ,ale nikt nie obarcza winą przemyslu farmaceutycznego i przemysłu spozywczego ,za to ,że czyni tak ogromne szkody ludziom.Tego jakos nikt nie zauważa,bo albo ktoś jest po prostu ślepy albo naiwny.
Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: Prawda czy fałsz?
« Odpowiedz #26 : 2007-08-12, 01:20:06 »

Cytuj
nikt nie pisze co dzieje się po!przecież na tej diecie trzeba być do końca życia!a jest ona bardzo nudna!odstawienie jej może zagrażać życiu!żadna inna dieta nie przynosi po odstawieniu takiej ilości schorzeń układu krwionośnego!przecież ta dieta możliwa jest do realizacji dopiero od kilkudziesęciu lat(rozwuj przemysły spożywczego)a pan Kwaśniewski pisze że jest darem Boga?!z poślizgiem
"przecież na tej diecie trzeba być do końca życia!"  - o, karwa!  co cie tak dziwi? oddycha sie tez do konca zycia Wink Jak przerwiesz oddychanie, tez czekają cie niemile niespodzianki Very Happy
To nie DO szkodzi, tyko jedzenie, do którego powracają ludzie.

A, powiedz, ty masz zwyczaj zmieniac zywienie co dwa tygodnie? Wtedy ci sie ono nie nudzi?
Przeciez widać, ze klamiesz. Nigdy nie stosowales ŻO. Przemawia przez ciebie warchoł, nie czlowiek,który próbuje dociekać.
Sadzisz strasznie dużo byków. Pałętanie się między ludzmi wyksztalconymi, nie zrzuci na ciebie ich wiedzy Wink

Jedyna rada dla ciebie, trzymaj sie z dala od ŻO i masz po sprawie Very Happy
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Prawda czy fałsz?
« Odpowiedz #27 : 2007-08-12, 08:19:42 »

o piękny i szlachetny Toanie,

Chyba mnie wyraźnie jednak pomyliłeś, piękny to byłem, a szlachetny jedynie dla tych, co mnie tak oceniają. A jest to grono szczęśliwie dla mnie nieliczne  Very Happy
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Prawda czy fałsz?
« Odpowiedz #28 : 2007-08-12, 08:51:09 »

A czy człowiek w podeszłym wieku nie może być piękny?  Laughing
Z resztą uroda,to kwestia gustu.Może i jesteś piękny dla karwy  Very Happy
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Prawda czy fałsz?
« Odpowiedz #29 : 2007-08-12, 09:15:08 »

Może i jesteś piękny dla karwy 

To akurat mam "tam gdzie pan może pana majstra (takie niedomówienie) pocałować".
Ważne, że jestem zawsze piękny dla własnej żony. Zupełnie mi to wystarcza Very Happy.
Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: Prawda czy fałsz?
« Odpowiedz #30 : 2007-08-12, 23:47:13 »

Ależ, Elmo, Toan nie jest w podeszłym wieku Very Happy
Zapisane
Matti
Go


Email
Odp: Prawda czy fałsz?
« Odpowiedz #31 : 2007-08-13, 00:01:13 »

Ja jestem piękny Very Happy hehe

A na serio każdy jest piękny na swój sposób.Mamy boską czastke i piękno w sobie.
Zapisane
Blackend
Go


Email
Odp: Prawda czy fałsz?
« Odpowiedz #32 : 2007-08-13, 12:06:33 »

To akurat mam "tam gdzie pan może pana majstra (takie niedomówienie) pocałować".

wężykiem, wężykiem Wink
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Prawda czy fałsz?
« Odpowiedz #33 : 2007-08-13, 12:10:55 »

"(c)Hamstwu w życiu należy siem przeciwstawić..."  Confused
Zapisane
Blackend
Go


Email
Odp: Prawda czy fałsz?
« Odpowiedz #34 : 2007-08-13, 12:13:01 »

No jak piszesz Chamstwu no jak, no jak! Wink
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Prawda czy fałsz?
« Odpowiedz #35 : 2007-08-13, 12:14:44 »

 Cool - niech się ta "karwa" cmoknie we własną "aortę" jeśli podoła.  Rolling Eyes
Zapisane
Blackend
Go


Email
Odp: Prawda czy fałsz?
« Odpowiedz #36 : 2007-08-13, 12:23:19 »

no bo ludzie proszę Pana powariowali - chcieliby ciepłą wodę osobno, zimną osobo, kraniki, dywaniki, kafelki, duperelki i żarliby wszystko bez opamiętania Wink
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: Prawda czy fałsz?
« Odpowiedz #37 : 2014-05-28, 12:06:42 »

Karwa (choroba, musze tu uważać, zebym literówki nie zrobiła Very Happy), podchodzisz do tematu zbyt emocjonalnie, żeby mozna było twoje słowa poważnie potraktować.

Demagogia tez na mnie nie działa. Może Lech Wałęsa to dla ciebie wzorcowy Optymalny, skoro pisali o nim w gazetach, a np. ja kolorowych magazynów nie czytam, ani TV nie oglądam.

Wrzuciłaś wszystko do jednego worka. Charakter Jana Kwaśniewskiego nie ma nic do jego wiedzy. Nawiasem mówiąc, nie wiem, jaki ma charakter. A czy znasz dobrze charakter i poglądy swojego lekarza w rejonie?
Wyciągaj z tego, co czytasz, to co dla ciebie ważne. Nie musisz uczyć sie historii z lektur Jana Kwaśniewskiego. Równiez nie musisz zmieniać swojego zywienia.

Nie słyszałam, zeby Optymalni masowo wymierali. Zdarza się im, jak każdemu Very Happy
Jeśli masz dostęp do takiej statystyki, chętnie poczytam.
Jestes pewna, że ty byłaś Optymalna? Nikt z nas tego pewnym być nie może. A może ktoś zaręczy za ciebie, ze żywiłaś sie optymalnie? Ja sie nie podejmuję Very Happy
Raptem, jak zapewniasz Wink, byłaś 6 miesięcy na DO, a przypisujesz jej wszystkie doleglwości swojego życia.

Jedyne, co wyczytałam z twojego postu, to żal, niechęć, tendencyjność i nieokreślone pretensje. Brak tu "chłodnego oka", którym chciałabyś patrzeć. Nie ma z czym dyskutować. Nudy

Jakoś cię ten temat nurtuje, więc spójrz na niego rzeczywiście chłodnym okiem.
Ewa jest świetna Very Happy
A to ten Karwa?
Mienił mi się jako starszy facet...
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: Prawda czy fałsz?
« Odpowiedz #38 : 2014-05-28, 12:09:56 »

Karwa (choroba, musze tu uważać, zebym literówki nie zrobiła Very Happy), podchodzisz do tematu zbyt emocjonalnie, żeby mozna było twoje słowa poważnie potraktować

A to ten Karwa?
Mienił mi się jako starszy facet...
Oj, przecież nie jedna Karwa chodzi po świecie. Very Happy
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: Prawda czy fałsz?
« Odpowiedz #39 : 2014-05-28, 12:12:45 »

Karwa (choroba, musze tu uważać, zebym literówki nie zrobiła Very Happy), podchodzisz do tematu zbyt emocjonalnie, żeby mozna było twoje słowa poważnie potraktować

A to ten Karwa?
Mienił mi się jako starszy facet...
Oj, przecież nie jedna Karwa chodzi po świecie. Very Happy
Ewentualnie, niejedna.
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.035 sekund z 19 zapytaniami.