forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-26, 06:24:32

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
8. Życie bez ruchu nie jest życiem. Starajmy się ruszać w każdym wieku, dostosowując rodzaj i wielkość wysiłku do możliwości naszego organizmu.
660340 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Kuchnia Optymalna.
| | |-+  Gotowana kolba kukurydzy....
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] 2 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Gotowana kolba kukurydzy....  (Przeczytany 23371 razy)
Zizi
Go


Email
Gotowana kolba kukurydzy....
« : 2007-07-15, 14:22:50 »

Czy gotowane kolby kukurydzy z masełkiem i solą mogą być spożywane jako produkt DOBRY w diecie optymlanej?


Z góry dziękuję za odpowiedź :]
Zapisane
MORGANO
Go


Email
Odp: Gotowana kolba kukurydzy....
« Odpowiedz #1 : 2007-07-15, 15:39:48 »

Zizi. Odpowoedź. NIE. Ludzie kukurydzy nie trawią.
Zapisane
fewa
Go


Email
Odp: Gotowana kolba kukurydzy....
« Odpowiedz #2 : 2007-07-15, 18:29:58 »

Przypomniały mi się dawne czasy. Pamiętam jak byłam w Krakowie i widziałam kolejkę za kukurydzą. Postanowiłam spróbowac tej gotowanej kukurydzy, ugryzłam tylko raz i od razu wulądowała w koszu  Laughing Laughing nie smakowała mi.
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Gotowana kolba kukurydzy....
« Odpowiedz #3 : 2007-07-15, 19:02:45 »

Nigdy nie miałem ochoty spróbować takiej kukurydzy - szkoda mi miejsca w żołądku  Confused.
Może też przez to, że kukurydza zawsze kojarzy mi się z jednostkami owsianymi, a nie z proporcją BTW Shocked
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Gotowana kolba kukurydzy....
« Odpowiedz #4 : 2007-07-15, 19:14:52 »

Dawniej ,kiedy moje koleżanki jadły taką gotowaną kukurydzę z masłem ,patrzyłam na to z obrzydzeniem.A teraz gdy to czytam,to bym spróbowała  Razz .
Chyba sobie usmażę kiełbasę  Razz  Very Happy
Zapisane
Rudka
Go


Email
Odp: Gotowana kolba kukurydzy....
« Odpowiedz #5 : 2007-07-16, 00:41:27 »

Kukurydza z puszki też niedobra??? Surprised a ja lubie i ten sok też
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Gotowana kolba kukurydzy....
« Odpowiedz #6 : 2007-07-16, 19:22:57 »

zupelnie szczerze, nowy jestem i byc moze juz to slyszeliscie, i jezeli tak, to chyba trzeba sie zastanowic!!!! Kontynuuje::
jezeli masz ochote na kukurydze to ja jedz,w ilosciach na ktore Tobie dieta ta czy tamta pozwoli, lubisz kasze, tez jedz, choc w ksiazce dr. Kwasniewskiego jest w czesci nie-jadalne dla ludzi!!!!, OK!!!
Pytanie, co jest jeszcze jadalne...spozywalne.????
WODKA, ostatnie badania z USA, nad 56000 lidzi wskazuja, ze trzeba!!!! hahahaha , powtarzam tzreba wypic minimum 50 gram wodki dziennie lub 375 gram wina czeronego koniecznie z Francjii. Dlaczego? Dlatego, ze  badania pokazyja , ze przy tej dawce alkocholu  w przypadku 70 % pacjentow zwlaszcza plci meskiej, zmniejsza sie prawdopodobienstwa wystepowania chorob wiencowych seca i innych chorob z sercem zwiazanych.

Wiec, nie jedz kukurydzy bo bedziesz zolty..... uwazam za poglad z palcem w dol!!! Niektorzy z nas sa juz chaba za starzy aby nagle powiedziec sobie: jutro tego nie jem, albo jutro tego nie ruszam ( wlsna zona).... posluchajcie lekarki, zobaczcie co mowi psychologia. Chce to musze , nie chce i tak dostane
Zapisane
Hana
Go


Email
Odp: Gotowana kolba kukurydzy....
« Odpowiedz #7 : 2007-07-16, 20:28:20 »

 zobaczcie co mowi psychologia.

Psychologia--mowi--potencjalnie mozemy wszystko, natomiast nie musimy nic.
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Gotowana kolba kukurydzy....
« Odpowiedz #8 : 2007-07-17, 19:45:42 »

Chce to musze , nie chce i tak dostane= potencjalnie mozemy wszystko- nie musimy nic

pokaz mi roznice, pozdrawiam Cie serdeczne. Napewno nie cytujesz dunskiego ERIKSONA z czesci o rozwoje do 7-go roku zycia, tez nie KIRKEGAARDA z samoegsystencjonalizmu, czyli teoria Twoja pochodzi od.......???????
odpowiedz :
a. Ciebie samej
b. przeczytalam i nie wiem skad
c. zapomnij

pozdrawiam
Zapisane
Zizi
Go


Email
Odp: Gotowana kolba kukurydzy....
« Odpowiedz #9 : 2007-07-20, 23:15:42 »

W sumie ja też nigdy nie miałam ochoty na jedzenie takiej kukurydzy,ale ostatnio znajomi mnie namówili żebyśmy sobie ugotowali ,bo to pyszne i spróbowałam i naprawde PYCHOTKA :] I dlatego pytałam czy mogę to jeść bo jeśli bym mogła to napewno włączyłabym to do mojego jadłospisu ! niah niah niah :]
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Gotowana kolba kukurydzy....
« Odpowiedz #10 : 2007-07-21, 07:52:12 »

Pewnie są tacy, co kategorycznie zabroniliby Ci spożywania kukurydzy, ale ja osobiście bardzo nie lubię zakazów i dlatego uważam, że możesz zajadać tę kukurydzę nawet codziennie, ale ogranicz w takim przypadku tłuszcze do niezbędnego minimum. Będziesz się mogła w takim przypadku bezkarnie rozkoszować tą pychotką pod warunkiem, że dojesz dobrego białka zwierzęcego. I pamiętaj, że w takim przypadku proporcja: BWT - 1:3:0,5 wyrażona jest również w gramach, a nie % energii.
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: Gotowana kolba kukurydzy....
« Odpowiedz #11 : 2007-07-22, 00:55:26 »

A ja lubię od czasu do czasu kolbe Wink choć dawno nie jadłem Wink i prawdę mówiąc temat mnie nie zainteresował " kulinarnie "
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Gotowana kolba kukurydzy....
« Odpowiedz #12 : 2007-07-24, 17:11:02 »

mnie tez nie!!!
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Gotowana kolba kukurydzy....
« Odpowiedz #13 : 2014-04-19, 18:28:51 »

Pewnie są tacy, co kategorycznie zabroniliby Ci spożywania kukurydzy, ale ja osobiście bardzo nie lubię zakazów i dlatego uważam, że możesz zajadać tę kukurydzę nawet codziennie, ale ogranicz w takim przypadku tłuszcze do niezbędnego minimum. Będziesz się mogła w takim przypadku bezkarnie rozkoszować tą pychotką pod warunkiem, że dojesz dobrego białka zwierzęcego. I pamiętaj, że w takim przypadku proporcja: BWT - 1:3:0,5 wyrażona jest również w gramach, a nie % energii.
No.
Zapisane
MariuszM
Go


Email
Odp: Gotowana kolba kukurydzy....
« Odpowiedz #14 : 2014-04-19, 18:32:45 »

Pewnie są tacy, co kategorycznie zabroniliby Ci spożywania kukurydzy, ale ja osobiście bardzo nie lubię zakazów i dlatego uważam, że możesz zajadać tę kukurydzę nawet codziennie, ale ogranicz w takim przypadku tłuszcze do niezbędnego minimum. Będziesz się mogła w takim przypadku bezkarnie rozkoszować tą pychotką pod warunkiem, że dojesz dobrego białka zwierzęcego. I pamiętaj, że w takim przypadku proporcja: BWT - 1:3:0,5 wyrażona jest również w gramach, a nie % energii.
No.
Też lubisz kukurydzę? Very Happy
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Gotowana kolba kukurydzy....
« Odpowiedz #15 : 2014-04-19, 18:34:31 »

Lubię jedną babkę, co lubi kukurydzę Very Happy
Zapisane
MariuszM
Go


Email
Odp: Gotowana kolba kukurydzy....
« Odpowiedz #16 : 2014-04-19, 18:36:20 »

Lubię jedną babkę, co lubi kukurydzę Very Happy
Twisted Evil Mr. Green
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70498


Odp: Gotowana kolba kukurydzy....
« Odpowiedz #17 : 2014-04-19, 19:27:13 »

 Laughing
Zapisane

administ
Go


Email
Odp: Gotowana kolba kukurydzy....
« Odpowiedz #18 : 2014-04-19, 19:30:36 »

Pewnie są tacy, co kategorycznie...

Dziś już nie ma kukurydzy, jest tylko kukurydza GMO czyli Roundup Ready System...   Confused
Ja bym tego raczej nie jadł, ale do spasienia hodowlanego się jak najbardziej nadaje.  Very Happy
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Gotowana kolba kukurydzy....
« Odpowiedz #19 : 2014-04-19, 19:37:12 »

Lubię jedną babkę, co lubi kukurydzę Very Happy

Kolbę lubi, czy ziarka?  Rolling Eyes Wink
Zapisane
Strony: [1] 2 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.03 sekund z 19 zapytaniami.