forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, GoŠ. Zaloguj siŕ, lub zarejestruj proszŕ.
2018-06-20, 08:07:12

Zaloguj siŕ podaj▒c nazwŕ u┐ytkownika, has│o i d│ugoŠ sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
4. Dieta optymalna - to dieta wysokotłuszczowa. Tłuszcz jest najważniejszym składnikiem naszego pożywienia. I jemy go najwięcej.
523668 wiadomoÂci w 3962 w▒tkach; wys│ane przez 63 u┐ytkownikˇw
Najnowszy u┐ytkownik: Panama6
* Strona g│ˇwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj siŕ Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Dzia┼éy Forum
| |-+  Artyku┼éy opublikowane
| | |-+  POMOCY!
« poprzedni nastŕpny »
Strony: 1 [2] 3 Do do│u Drukuj
Autor W▒tek: POMOCY!  (Przeczytany 42755 razy)
Oleńka
GoŠ

Email
Odp: POMOCY!
« Odpowiedz #20 : 2007-07-19, 11:16:19 »

10 lat temu moja Mamcia dowiedzia┼éa si─Ö, ┼╝e ma RZS- reumatoidalne zapalenie staw├│w. Oczywi┼Ťcie nie odrazu lekarze poprawnie postawili diagnoze. Kiedy ju┼╝ si─Ö uda┼éo zaaplikowali jej parafine- skutek ┬ár─Öce ma zniekszta┼écone! Stosowa┼éa ┼╝ywienie blisko 2 lata, ale zrezygnowa┼éa, bo wyjecha┼éa za granic─Ö pracowa─ç. Ksi─ů┼╝ka o ┼╝ywieniu le┼╝a┼éa na p├│lce. Dopiero, kiedy sama mia┼éam problemy z kolanami - ┼Ťci┼Ťlej m├│wi─ůc z rzepk─ů- lekarze byli "bezsilni" ┼Ťrednio 3 -5razy w roku mia┼éam nog─Ö w gipsie. Zosta┼éa mi wyznaczona data operacji kolana... wtedy si─Ögn─Ö┼éam do ksi─ů┼╝ki dr Kwa┼Ťniewskiego i zacz─Ö┼éam pr├│bowa─ç. Od tamtej pory nie mia┼éam ┼╝adnych problem├│w z rzepk─ů.. z kolanem. No.. ostatnio odk─ůd 2 miesi─ůce stosuj─Ö "pseudo" ┼╝ywienie, mam ogromne problemy ze zdrowiem. Ledwo zesz┼éa mi opuchlizna z kolana, a od wczoraj mam spuchni─Öte kostki.

S─ůdzi┼éam, ┼╝e po kursie na doradce, moja wiedza + wiedza specjalist├│w= pomoc mojej Mamusi. W konsekwencji zaszkodzi┼éam sobie i mojej Mamci. A s─ůdzi┼éam, ┼╝e bedzie lepiej...

Ale damy rad─Ö. Od dzi┼Ť wr├│ci┼éam na stare tory ┼╝ywienia i ....i musi by─ç dobrze..!

Aaaa.. kiedy sama przeszłam na diete.. moja Mama też przeszła. Mimo tego, że łyka silne leki, bo Metypred 4mg i Ketonal 100mg, to kiedy sama na swój rozum stosowała żywienie czuła się rewelacyjnie i nie miała żadnych bóli i nawet był czas, gdy odstawiła leki. Mam nadzieje, że ten dzień jeszcze nadejdzie.

Dam rad─Ö.. nie poddaje si─Ö tak szybko.

S─ůdz─Ö, ┼╝e ta wysoka ilo┼Ť─ç bia┼éka , czyli przebia┼éczenie - w moim przypadku zako┼äczy┼éo si─Ö zgorzelinowym zapaleniem wyroska robaczkowego i ka┼éowym zapaleniem otrzewnej. Blisko 3 miesi─ůce le┼╝a┼éam w szpitalu, bo lekarze nie potrafili zdiagnozowa─ç mojej przypad┼éo┼Ťci. Mia┼éam wszystkie choroby ┼Ťwiata, opr├│cz wyrostka. Dosz┼éam do siebie, bo jak twierdzili lekarze "Anio┼éki nade mn─ů czuwa┼éy". WI─Öc wszystko musi by─ç w normie.. nic za du┼╝o nic za ma┼éo..

Pozdrawiam

Ale dzi─Ökuje za wsparcie i za ci─ůg┼é─ů pomoc.
adampio
GoŠ

Email
« Odpowiedz #21 : 2007-07-19, 11:22:31 »

toan, proponuje Ci powrot do lektury,Jan Kwasniewski, "Zywienie optymalne" str: 33, linia 14

Cyt: " Co bedzie, jesli czlowiek wprowadzi do swojego organizmu zbyt duzo bialka? Szkody beda widoczne, gdy jego spozycie przekroczy 120-150 gr na dobe". Wtedy nadmiar bialka musi byc przerobiony i wydalony."

i dalej: Cyt" Spozycvie bialka powinno byc mozliwie male: zdrowemu czlowiekowi na diecie optymalnej wystarcza 50 gr na dobe, pod warunkiem, ze jest to bialko zwierzece. "

MONIKAW
GoŠ

Email
« Odpowiedz #22 : 2007-07-19, 11:30:35 »

toan, proponuje Ci powrot do lektury,Jan Kwasniewski, "Zywienie optymalne" str: 33, linia 14

Cyt: " Co bedzie, jesli czlowiek wprowadzi do swojego organizmu zbyt duzo bialka? Szkody beda widoczne, gdy jego spozycie przekroczy 120-150 gr na dobe". Wtedy nadmiar bialka musi byc przerobiony i wydalony."

i dalej: Cyt" Spozycvie bialka powinno byc mozliwie male: zdrowemu czlowiekowi na diecie optymalnej wystarcza 50 gr na dobe, pod warunkiem, ze jest to bialko zwierzece. "

Na pewno sobie poradzicie wyleczy┼éam RZS DO z reszt─ů nie tylko ja. Proponuj─Ö ketonal zamieni─ç na profenid, podobne dzia┼éanie a mniej skutk├│w ubocznych i  wyrzuci─ç z diety wszystkie produkty zbo┼╝owe - szkodz─ů na stawy. Poczytaj dok┼éadnie forum w─ůtek rzs by┼é tu poruszany wielokrotnie.
Pozdrawiam powodzenia
MORGANO
GoŠ

Email
« Odpowiedz #23 : 2007-07-19, 11:38:10 »

A jak przy zachowaniu proporcji mo┼╝na mie─ç "nadmiar bia┼éka"?. Przecie┼╝ u zdrowej osoby odruch syto┼Ťci dzia┼éa na tyle poprawnie, ┼╝e przestanie si─Ö chcie─ç dalej je┼Ť─ç. A je┼Ťli jest si─Ö sytym, a nie przejedzonym - to o ┼╝adnym nadmiarze przecie┼╝ nie mo┼╝e by─ç mowy.

Ja bym jeszcze do tego dodał , że informacja o konsumpcji dociera do mózgu dopiero po 20 minutach.
Je┼╝eli si─Ö kto┼Ť pospieszy mo┼╝e si─Ö przeje┼Ť─ç i wdycha─ç, och jak ja si─Ö na┼╝ar┼éem.Tacy s─ů po prostu ob┼╝arciuchy. Very Happy Very Happy Very Happy
toan
GoŠ

Email
« Odpowiedz #24 : 2007-07-19, 11:42:18 »

toan, proponuje Ci powrot do lektury,Jan Kwasniewski, "Zywienie optymalne"

Dzi─Öki za dobr─ů rad─Ö.  Very Happy
elmo
GoŠ

Email
« Odpowiedz #25 : 2007-07-19, 13:04:48 »

toan, proponuje Ci powrot do lektury,Jan Kwasniewski, "Zywienie optymalne"

Dzi─Öki za dobr─ů rad─Ö.  Very Happy

No wiesz  Smile To ,┼╝e jeste┼Ť synem samego tw├│rcy DO ,to jeszcze nie ┼Ťwiadczy o tym ,┼╝e wiesz dok┼éadnie o co chodzi z tymi zasadami DO  Razz  Laughing
Radz─Ö za adampio wr├│ci─ç do lektury  Razz ,nie zaszkodzi ,a pom├│c mo┼╝e  Laughing
pozdrawiam i ┼╝ycz─Ö mi┼éego czytania  Smile
Rajano
GoŠ

Email
« Odpowiedz #26 : 2007-07-19, 14:40:09 »

Witam
Ole┼äka, tutaj znajduj─ů sie dyskusje na forum odno┼Ťnie RZS:
http://forum.dr-kwasniewski.pl/index.php?topic=544.0
http://forum.dr-kwasniewski.pl/index.php?topic=322.0
http://forum.dr-kwasniewski.pl/index.php?topic=598.0
Opr├│cz ksi─ů┼╝ek JK przeczytaj dodatkowo ksi─ů┼╝k─Ö Pani doktor Ewy "lekarki" , www.dietaoptymalna.com na pewno dowiesz si─Ö tam wi─Öcej niz na tym "kursie" na kt├│rym by┼éa┼Ť.
Pozdrawiam
Blackend
GoŠ

Email
« Odpowiedz #27 : 2007-07-19, 16:13:35 »

BTW = 44 : 154 : 70,4
to tylko poto aby pokazac, ze nie wszyscy mysla jednakowo.

Spr├│buje jeszcze raz ultra ┼éopatologicznie Wink g┼é├│wnie dla os├│b, kt├│re tu zagl─ůdaj─ů i nie znaj─ů ZO.
Potem leci opinia, ┼╝e ten Kwa┼Ťniewski taki skomplikowany, a to jest najprostsze ┼╝arcie pod s┼éo┼äcem.

Przykładowo - masz samochód z silnikiem benzynowym
Doje┼╝d┼╝asz do roboty 100km i spalasz 6l benzyny.
Po pewnym czasie trzech twoich kumpli, kt├│rzy s─ů wege i wa┼╝─ů po 100kg namawiaj─ů Ci─Ö abys ich przy okazji podwozi┼é.
Po pewnym czasie go┼Ťciu na stacji benzynowej u┼Ťmiecha si─Ö do Ciebie i m├│wi Ci dzie┼ä dobry, a nigdy wczesniej tego nie robi┼é Shocked
Zaczynasz kuma─ç, ┼╝e co┼Ť jest nie tak.
Kurcze spalam wi─Öcej benzyny! Prawie 10l na st├│w─Ö!
Oczywi┼Ťcie kolegom dzi─Ökujesz za wsp├│┼éprac─Ö - no chyba, ┼╝e zaczn─ů si─Ö po ludzku od┼╝ywia─ç Smile
Po tygodniu znowu podje┼╝d┼╝asz na stacj─Ö, a facet Ci proponuje t─Ö sam─ů dawke benzyny co poprzednio.
I co weźmiesz? Nie - ponieważ nie potrzebujesz już tyle i nie będziesz robił zapasów bo szkoda Ci będzie kasy Smile
Na to facet m├│wi do ciebie - panie we┼╝ Pan wi─Öcej, mam inn─ů "lepsz─ů" benzyn─Ö, tylko lekko ochrzczon─ů albo przynajmniej olej nap─Ödowy. Te┼╝ nie we┼║miesz - bo Tw├│j samoch├│d jest na okreslone paliwo w ┼Ťci┼Ťle okre┼Ťlonej proporcji.
Tw├│j samoch├│d daje Ci sygna┼éy kiedy i w jakiej ilo┼Ťci potrzebuje paliwa. Tym paliwem b─Ödzie zawsze benzyna! Paliwo o okre┼Ťlonej proporcji - wi─Öcej lub mniej.

Czy teraz rozumiesz?
MORGANO
GoŠ

Email
« Odpowiedz #28 : 2007-07-19, 17:56:38 »

Blackend. Bardzo fajne por├│wnanie. Podobaj─ů mi si─Ö takie  przemawiaj─ůce historyjki.
Jeszcze powinni e┼Ť uwzgl─Ödni─ç m┼éodych kierowc├│w kt├│rzy maj─ů ci─Ö┼╝k─ů nog─Ö i zbytnio naciskaj─ů na gaz.
Do takich os├│b mo┼╝na zaliczy─ç wszystkie osoby optymalne kt├│re pope┼éniaj─ů b┼é─Ödy. Je┼╝d┼╝─ů nie r├│wnomiernie i jedz─ů nier├│wnomiernie.
Tak samo zawsze m├│wi─Ö, o w─ůtrobie ┼╝e nie pomie┼Ťci nadmiar bia┼éka kt├│re musi przerobi─ç na w─Öglowodany. To silnik w├│wczas szwankuje i trzeba si─Ö uda─ç do mechanika w bia┼éym fartuchu. Mo┼╝e Tw├│j tekst r├│wnie┼╝ innym przypadnie do gustu.   
MORGANO
GoŠ

Email
« Odpowiedz #29 : 2007-07-19, 18:34:18 »

Ole┼äka. Ty zwracasz si─Ö na specjalistyczne Forum z pro┼Ťb─ů o pomoc.
Pope┼éniaj─ůc b┼é─Ödy jeszcze nie uzyskuj─ůc jak─ů kolwiek pomoc. Gdy┼╝ nikt nie ma tyle czasu by natychmiast spe┼éni─ç Twoj─ů pro┼Ťb─Ö.
Twoja mama choruje ju┼╝ 10 lat. Ty w├│wczas mia┼éa┼Ť 11 lat. Moim zdaniem jeste┼Ť pod wp┼éywem Twojej mamy a ┼╝ywienie optymalne i ksi─ů┼╝ki dr Kwa┼Ťniewskiego traktowa┼éa┼Ť jedynie jako rekwizyt.
Pisz─Ö dlatego, ┼╝e jak napisa┼é─ůs wiele razy przeczyta┼éa┼Ť ksi─ů┼╝ki JK. ( Chyba tylko ok┼éadk─Ö) Lub komu┼Ť chcesz lub chcia┼éa┼Ť wcisn─ů─ç przys┼éowiowy KIT.
Pisze o jaki┼Ť kursach doradcy ┼╝ywieniowego a na pytanie Toana nie potrafisz udzieli─ç konkretnej odpowiedzi, tylko wspopminasz o jaki m┼Ť nieciekawym kusie nad morzem.
Gdyby┼Ť przyczta┼éa ksi─ůzki i nie zrozumia┼éa czego┼Ť w├│wczas by┼éaby┼Ť doskona┼éym partnerem do rozm├│w.
Pami─Ötaj nikt nie ma tyle czasu by prowadzi─ç Ci─Ö za r─Ök─Ö i od nowa pisa─ç ksi─ů┼╝k─Ö przznaczon─ů wy┼é─ůcznie dla Ciebie. Gdyby┼Ť bardziej si─Ö przy┼éo┼╝y┼éa do cztania to by┼Ť wiedzia┼éa , ┼╝e bia┼éko trzeba spo┼╝ywa─ç codziennie bo bez bia┼éka nie ma ┼╝ycia. 0,8 grama  na kilogram wagi cia┼éa w twoim przypadku 75kg x 0,8gram = 60 gram bia┼éka codziennie. Skoro chcesz schudn─ů─ç to wystarczy podw├│jna ilo┼Ť─ç t┼éuszczu w stosunku do bia┼éka czyli 120 gram oraz jak najmniej w─Öglowodan├│w w ilo┼Ťci 30-60gram by dotlenic Tw├│j umys┼é.
To tylko taka moja uwaga na Twoje wo┼éanie o pomoc a poniewa┼╝ wszystko wiesz najlepiej i nie ma takiej mo┼╝liwo┼Ťci by Ci pom├│c napisa┼éa┼Ť ┼╝e jeste┼Ť somowystarczaj─ůca cytat z Twojego postu

Ale damy rad─Ö. Od dzi┼Ť wr├│ci┼éam na stare tory ┼╝ywienia i ....i musi by─ç dobrze..!

Skoro tak uwa┼╝asz To jest Twoja i mamusi sprawa. Ale nie musisz miesza─ç do tego doktora Kwa┼Ťniewskiego
skoro pope┼éniaj─ůc wielk─Öi b┼é─Ödy starasz si─Ö nimi obarczy─ç wszystkich dooko┼éa.
┼╗ycz─Ö ci zdrowia a zdrowie mo┼╝esz r├│wnie┼╝ uzyska─ç w twojej poradni, lub u lekarza rodzinnego.
adampio
GoŠ

Email
« Odpowiedz #30 : 2007-07-19, 19:51:17 »

toan,Spr├│buje jeszcze raz ultra ┼éopatologicznie  g┼é├│wnie dla os├│b, kt├│re tu zagl─ůdaj─ů i nie znaj─ů ZO

gdybym znal ZO i czul sie pewnie, to z pewnoscia bym z Toba tu nie dyskutowal !!!! Dlatego, miedzyinnymi powstalo to forum, mam nadzieje.....a nie po to aby pokazac uczestnikom kim sie jest albo jakim doskonalym doradca sie jest.

wiadomo, na podstawie lopatologii, ze organizm mowi stop lub daj wiecej.....niemniej jednak stosunek BTW zostal stworzony, mniemam, poto abys nie lal do silnika dieslowskiego benzyny i odwrotnie. Bo tylko zachowujac ten stosunek, tankujac na stacji Shell dostajesz POWER !!!! a nie benzynie 95 czy 98 oktanow.

Zgadza sie????
MORGANO
GoŠ

Email
« Odpowiedz #31 : 2007-07-19, 20:00:57 »

adampio. Odpowiedź możesz sprawdzić nie była skierowana do Ciebie.
Tylko do Ole┼äki. Przeczytaj co napisa┼éa w├│wczas z pewno┼Ťci─ů zrozumiesz odpowied┼║ jak─ů
udzieli┼éem w odpowiedzi. ┼╗ywienie optymalne to nie s─ů CUDA to po prostu inny model zdrowego zywienia.
adampio
GoŠ

Email
« Odpowiedz #32 : 2007-07-19, 20:22:44 »

Morgano, ja tez nie komentowalem Twojego postu, przepraszam, jezeli tak tozrozumiales, uzywajac zwrotu "doradca", nie mialem na mysli zywieniowego.Przykro mi, ze tak ti zrozumiales.

Nie mniej jednak, uwazam, ze jest to troche nie na miejscu, pokazywanie czy wytykanie w ten sposob i takimi komentarzami, bledow. Nik nie jest perfect, no chyba, ze tak sobie ktos mysli..... i jak juz powiedzialem wczesniej, po to sie tworzy FORUM aby na nim dyskutowac, wymineniac pogladami .....czy wszystko musi byc tak jak w poslkim rzadzie!!!?????

Wiem, nie musze brac na tym forum udzialu, tylko chyba nie o to tu chodzi aby tych nowych nie rozumiejacy ZO w taki sposob z tego forum wyzucac. Wystarczy powiedziec kulturalnie, " stary znajdz sobie inne forum" i na podstawie prstej teorii w lopatologii, pojde sobie "precz"

Morgano, jeszcze raz przepraszam za nie jasne sformulowanie w poprzednim poscie, teraz to widze wyrazniej.
Oleńka
GoŠ

Email
« Odpowiedz #33 : 2007-07-19, 21:29:15 »

Drogi Margano!

Po pierwsze: nie zarzucaj mi k┼éamstwa, bo ksi─ů┼╝ki czyta┼éam. To, ┼╝e kiedy Mama zachorowa┼éa, a ja nie "uwierzy┼éam" w skuteczno┼Ť─ç ┼╝.o., to wcale nie moja wina. WIele os├│b, kt├│re znam musia┼éy "dorosn─ů─ç" do decyzji podj─Öcia tego modelu ┼╝ywienia.

Po drugie: rzeczywi┼Ťcie ok┼éadki ksi─ů┼╝ek dr Kwa┼Ťniewskiego s─ů ciekawe, ale tre┼Ť─ç jeszcze bardziej.

Po trzecie: kurs robiłam nad morzem. Nie chce nikogo "wkopywać". Atmosfera i inni kursanci byli wspaniali... do fachowej poradzy i wiedzy można mieć dużo zastrzeżeń.

Po czwarte: skoro by┼éam na "kursie"  i na spotkaniu z lekarzem optymalnym, kt├│ry wyznaczy┼é mi proporcje stosowne do mojego "organizmu"  72:210:72...???
Potem kolejna wizyta u lekarza optymalnego i zn├│w inne proporcje...

Wiele razy spotka┼éam si─Ö ju┼╝ z osobami, kt├│re b─Öd─ůc na ┼╝.o.( i wizytach u ro┼╝nych lekarzy optymalnych) kilka lat, nagle wracaj─ů im wszystkie choroby. Nie pomy┼Ťla┼ée┼Ť, ┼╝e moja ja te┼╝ jestem w tym gronie? Niby wszystko ok, a.. nag┼éy nawr├│t choroby...

Po pi─ůte: niestety, nie jestem prefekcyjna, bo ka┼╝dy pope┼énia b┼é─Ödy (mo┼╝e Ty ich nie pope┼éniasz, ale ja tak i potrafi─Ö si─Ö do tego przyna─ç). Jedynie jestem uparta, dlatego napisa┼éam " Ale damy rad─Ö. Od dzi┼Ť wr├│ci┼éam na stare tory ┼╝ywienia i ....i musi by─ç dobrze..!" Nie jestem osob─ů, kt├│ra szybko rezygnuje...

Nie znasz mnie,a pr├│bujesz ocenia─ç.. to chyba nie na miejscu!!!!

Po sz├│ste: Nie mieszam do mojego pogorszenia zdrowia dr Kwa┼Ťniewskiego i sk─ůd przysz┼éo Ci to do g┼éowy?

Po si├│dme: Nie obarczam nikogo moimi b┼é─Ödami, tylko chcia┼éabym pozna─ç reakcje innych na moje do┼Ťwiadczenia. TO chyba na forum dozwolone? A mo┼╝e znasz inne poj─Öcie tego s┼éowa?

Po ├│sme: Mieszkam w mie┼Ťcie wojew├│dzkim, gdzie niestety, ale nie ma ┼╝adnej Arkadii, ani lekarza optymalnego, wi─Öc niestety nie mam z kim si─Ö konsultowa─ç..

Pewnie nie potrafisz mnie zrozumie─ç...

Rajano
GoŠ

Email
« Odpowiedz #34 : 2007-07-20, 01:52:43 »

Witam
(To co tu napisze to tylko moje odczucia)
Wydaje mi si─Ö, ┼╝e jak kto┼Ť szuka pomocy, to nie nale┼╝y od razu go "zruga─ç", oczywi┼Ťcie diet─Ö trzeba pozna─ç samemu ale s─ů osoby kt├│re pope┼éniaj─ů b┼é─Ödy i one szukaj─ů tu porady, pomocy. Zgodz─Ö sie ┼╝e forum nie mo┼╝e zast─Öpowa─ç lekarza, ale sami widzimy ┼╝e s─ů r├│┼╝ni lekarze (przyk┼éad kurs na jakim by┼éa Ole┼äka). Skoro na tym kursie lekarz optymalny lub mo┼╝e doradca zaleci┼é jej to co napisa┼éa, to nie mo┼╝na si─Ö dziwi─ç dziewczynie ┼╝e szuka pomocy bo jest ┼║le, tym bardziej ┼╝e matka chora. Pami─Ötam artyku┼é w Optymalnych doktora Mariusza G┼éowackiego kt├│ry napisa┼é ┼╝e s─ů r├│wnie┼╝ osoby niezadowolone na ┼╗O, co r├│wnie┼╝ wynika z nie zawsze odpowiednich zalece┼ä doradc├│w i lekarzy optymalnych. I jaki mo┼╝e by─ç tego efekt? osoba szukaj─ůca pomocy udaje sie na taki "kurs" kt├│ry nic nie pomaga, w ko┼äcu daje sobie spok├│j z ┼╝ywieniem optymalnym, w konsekewncji rodzi sie u niego przekonanie ┼╝e "dieta optymalna szkodzi" i kolejne twierdzenia "znajomy znajmoego kolegi brata szwagra te┼Ťciowej by┼é na ┼╝ywieniu optymalnym i m├│wi ┼╝e mu szkodzi", a przecie┼╝ wiadomo jaka jest prawda.
Pozdrawiam

P.S Ole┼äka poczytaj wypowiedzi "lekarki" s─ů to bardzo cenne informacje nawet je skopiuj, r├│wnie┼╝ na tym forum http://www.dobradieta.pl/forum/ znajdziesz "lekarke" pod nickiem Ewa Bednarczyk-Witoszek.
MORGANO
GoŠ

Email
« Odpowiedz #35 : 2007-07-20, 04:15:22 »

Oleńka. Nadal brak konkretów z Twojej strony. Tylko Żal.
Trzy lata ┼╝ywienia optymalnego jak napisa┼éa┼Ť do czego┼Ť zobowi─ůzuje.
Ty interesujesz si─Ö ┼╝ywieniem optymalnym a mama gotuje.
Toan zadał Ci konkretne pytanie, kto ustalił Ci takie idiotyczne proporcje?
Milcza┼éa┼Ť teraz piszesz, ┼╝e mi┼éa atmosfera nad morzem i nie chcesz nikogo wkopywa─ç
To, co mo┼╝na pomy┼Ťle─ç czytaj─ůc Twoje lakoniczne zaledwie 4 posty, w kt├│rych prosisz o pomoc a zarazem masz pretensje, ┼╝e pomimo stosowania ┼╝ywienia optymalnego masz nawr├│t choroby.
Tylko lekarz może Ci zalecić, co w Twoim przypadku byłoby najlepsze.
Poda┼éem Ci jednak proporcje do Twojej wagi a znaj─ůc zasady powinna┼Ť natychmiast wprowadzi─ç korekt─Ö.
Przytyć jest bardzo łatwo, ale u kobiet strata wagi następuje zawsze znacznie wolniej jak u mężczyzn.
Skoro jeste┼Ť przeszkolona i wiesz, co to jest BTW powinna┼Ť si─Ö tylko prawid┼éowo od┼╝ywia─ç.
Napisz dok┼éadnie, co jesz i jak to obliczy┼éa┼Ť? Co pijesz? itd.
Mo┼╝e, ale to tylko taka moja sugestia, ┼╝e kolana Ci─Ö bol─ů z powodu nadwagi, bo nie wytrzymuje kr─Ögos┼éup a nie z powodu choroby.
To ostatnie zdanie to tylko takie moje uwagi. Lekarz mimo wszystko jest najwa┼╝niejszy.
Nie wiem czy wiesz, ┼╝e Tonan administrator Naszego Forum jest synem dr Jana Kwa┼Ťniewskiego a widz─ůc Twoje proporcje zada┼é kr├│tkie pytanie, Kto? i Gdzie? Nie odpowiedzia┼éa┼Ť. Skup si─Ö i postaraj si─Ö powiedzie─ç, czego oczekujesz a nie tylko pytania og├│lne, kt├│re zmusi┼éyby ka┼╝dego do napisania Ci nowej ksi─ů┼╝ki. W ksi─ů┼╝kach dr Kwa┼Ťniewskiego zawarte s─ů wszelkie informacje a na Forum w artyku┼éach publikowanych s─ů setki list├│w, na kt├│re dr Kwa┼Ťniewski odpowiada┼é na temat r├│┼╝nych chor├│b. Jest okres wakacyjny masz komputer jeste┼Ť na prawid┼éowym Forum poczytaj tu s─ů zawarte tak ogromne wiadomo┼Ťci, jakie nigdzie indziej nie znajdziesz.
Przecie┼╝ nie jest tajemnic─ů, w jakim mie┼Ťcie mieszkasz mo┼╝e znajdziemy Ci jakiego┼Ť lekarza w pobli┼╝u. Decyzja nale┼╝y do Ciebie.
elmo
GoŠ

Email
« Odpowiedz #36 : 2007-07-20, 06:42:07 »

Tu jeszcze Morgano chodzi o co┼Ť innego.
Jaki cel ma ukrywanie lekarza ,kt├│ry dzia┼éa na niekorzy┼Ť─ç swoich pacjent├│w .Lekarz ten zaleca proporcje ,kt├│re dzia┼éaj─ů niekorzystnie na organizm i doprowadzaj─ů do choroby. Ukrywaj─ůc takiego lekarza jest si─Ö wsp├│┼éwinnym.
Co z tego ,┼╝e atmosfera by┼éa przyjemna na kursie? Czy to wa┼╝ne w obliczu tego,┼╝e potem mo┼╝na komu┼Ť zaszkodzi─ç?
Mi┼éa atmosfera to znaczy ,┼╝e by┼éy "┼Ťmichy chichy",a zero nauki?
A c├│┼╝ za kurs? I dla kogo to?
Jedno wynika z tego .Jest to dzia┼éanie na niekorzy┼Ť─ç DO .
Tyle ode mnie.
MORGANO
GoŠ

Email
« Odpowiedz #37 : 2007-07-20, 08:46:35 »

Elmo. Te┼╝ jestem ciekaw jaki to lekarz?
Wpada Oleńka co Centrali.
Podaje nieprawdopodobne proporcje rzekomo jej zalecone.
To nast─ůpi┼éa konsternacja kto si─Ö pierwszy odezwie.
Tonan natychmiast zareagował. Kto zlecił? i gdzie się szkoliła. Brak odpowiedzi.
Nast─Öpnie wszystkim o┼Ťwiadcza, ┼╝e jest po kursie doradcy ┼╝ywieniowego.
Tyle niedorzeczno┼Ťci  w czterech postach.
Dlaczego zareagowa┼éem tak ostro. dlatego, ┼╝e jest to niemo┼╝liwo┼Ťci─ů
┼╝e osoba kt├│ra przeczyta┼éa ksi─ů┼╝ki jak twierdzi dr Kwa┼Ťniewskiego
chocia┼╝ cz─Ö┼Ťciowo zrozumia┼éa w czym jest ┼╝ywienie optymalne.
Obym si─Ö myli┼é, ┼╝e to nie czyja┼Ť prowokacja.
Przypomina mi si─Ö historia z przed lat.
W Katowicach przy dworcu jest Bar restauracyjny wegetaria┼äski pod nazw─ů "Z┼üOTY OSIO┼ü".
Tak mnie ta nazwa ubawiła. Że postanowiłem zorganizować tam spotkanie optymalnych.
Anons by┼é w miesi─Öczniku OPTYMALNI  a spotkanie optymalnych mia┼éo mie─ç miejsce 1 kwietnia na Prima Aprilis. Ubaw by┼é wielki i udany bo z zaproszenia skorzystano.
wojteks
GoŠ

Email
« Odpowiedz #38 : 2007-07-20, 09:04:12 »

A czy OSBO organizuje jakie┼Ť "kursy" nad morzem?, a 72g W - czy to nie ┼╝ycie bez pieczywa, a nie dieta optymalna?.
elmo
GoŠ

Email
« Odpowiedz #39 : 2007-07-20, 09:29:16 »

My┼Ťl─Ö,┼╝e "kurs nad morzem" to kit nad kity,a Ole┼äka to mix co najmniej dw├│ch os├│b   Smile .
Warto sprawdzi─ç czy OSBO organizuje kursy nad morzem  Very Happy ,aby p├│┼║niej nie "┼éapa─ç si─Ö" na podobne bajeczki.
Je┼Ťli si─Ö myl─Ö z tym podejrzeniem,to Ole┼äka jest wsp├│┼éwinna niekorzystnych do┼Ťwiadcze┼ä na ludzkim organizmie.No chyba ,┼╝e ujawni nazwisko lekarza ,kt├│ry prowadzi┼é kurs,albo b─Ödzie go kry─ç poniewa┼╝ "lekarz" ten prowadzi "kursy" w mi┼éej atmosferze ,niekoniecznie m─ůdrej  Razz   Very Happy .
To tyle ode mnie  Smile .
Strony: 1 [2] 3 Do gˇry Drukuj 
« poprzedni nastŕpny »
Skocz do:  

Dzia│a na MySQL Dzia│a na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dzia│aj▒ce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrze┐one.
Prawid│owy XHTML 1.0! Prawid│owy CSS!
Strona wygenerowana w 0.033 sekund z 17 zapytaniami.