forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-20, 12:46:53

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
5. Węglowodany staramy się zjadać w postaci skrobi, tj. w ziemniakach i warzywach.
659905 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  W czym jest białko...
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 [2] 3 4 5 Do dou Drukuj
Autor Wtek: W czym jest białko...  (Przeczytany 67344 razy)
elmo
Go


Email
Odp: W czym jest białko...
« Odpowiedz #20 : 2007-07-21, 20:05:04 »

Muszę przeprosić ,bo opacznie zrozumiałam.
Teraz rozumiem ,że nie zjadasz tego wszystkiego na raz ,tylko zjadasz ogólnie to,co napisałaś.
Mam jednak pytanie.Czy w ten "zły dzień" ,to poczułaś się gorzej  po knopersie czy tylko dlatego ,że to był akurat ten "fatalny dzień" -to jest umyślne katowanie organizmu,
w ogóle sprzeczne z naturą.
Zapisane
Hana
Go


Email
Odp: W czym jest białko...
« Odpowiedz #21 : 2007-07-21, 20:09:47 »

Elmo--w stanie bycia w zgodzie z soba samym nie ma /nie powinno byc "bezsensownych zlych dni".
Bo inaczej co to by byla za zgoda z samym soba.
Zapisane
Zizi
Go


Email
Odp: W czym jest białko...
« Odpowiedz #22 : 2007-07-21, 20:09:55 »

Nie wiem czy my się dobrze zrozumieliśmy. Ja wymieniłam rzeczy które jadam na śniadania ,a nie rzeczy które jadam na jedno śniadanie czy obiad czy kolacje. Nie zjadam najpierw smażonej kiełbaski z majonezem,a później 3 jajek gotowanych itp. Jak jem to np. w poniedziałek jajak gotowane ,a innego dnia keiłbaskę z majonezem. Przecież takich porcji jak Wy myślicie to chyba mało kto by zjadł.

Jeśli chodzi o te złe dni to pisze o tym dr. Witoszek. I jeśli już mówisz,że sąto "durne złe dni" to myślę żeby się tak wypowiadać najpierw trzeba się z tymi zasadami zapoznać a dopiero potem oceniać czy coś jest durne czy nie.


Troszkę się rozczarowałam tym jak mnie pewne osoby tu traktują. Liczyłam na pomoc ,a każda moja wypowiedź jest bardzo negatywnie komentowana. Czy Wy aby też chcielibyście aby Was ktoś traktował wtedy kiedy potrzebujecie pomocy bądź czegoś najnormalnie w świecie nie rozumiecie?????? :/
Zapisane
Zizi
Go


Email
Odp: W czym jest białko...
« Odpowiedz #23 : 2007-07-21, 20:13:21 »

Hmm... najlepiej samemu zapoznać się z zasadami o których pisze dr. Witoszek.

Myślę,że poczułam się źle po tym knopersie bo było to raczej złe samopoczucie na te żaładkowym i myślę,że mogł to spowodować ten wafelek.
Zapisane
Hana
Go


Email
Odp: W czym jest białko...
« Odpowiedz #24 : 2007-07-21, 20:13:34 »

Zizi nie przejmuj sie i  rob swoje--Aborygenii sa na calym swiecie, tu na Forum tez.
Zapisane
Zizi
Go


Email
Odp: W czym jest białko...
« Odpowiedz #25 : 2007-07-21, 20:16:33 »

Dzięki Hana. :] Wiesz po prostu ja za bardzo nie rozumiem takiego zachowania. Bo jeśli ktossię mnie o coś pyta to staram się podzielić tą wiedzą z tą osobą a nie ją odrazu krytykować. Sad Jestem osobą która chyba za bardzo pewne rzeczy bierze do siebie.
Zapisane
Hana
Go


Email
Odp: W czym jest białko...
« Odpowiedz #26 : 2007-07-21, 20:19:08 »

Hmm... najlepiej samemu zapoznać się z zasadami o których pisze dr. Witoszek.

Myślę,że poczułam się źle po tym knopersie bo było to raczej złe samopoczucie na te żaładkowym i myślę,że mogł to spowodować ten wafelek.


..moze przedawkowales w tym dniu weglowodany i stad to zle poczucie.
Zapisane
Hana
Go


Email
Odp: W czym jest białko...
« Odpowiedz #27 : 2007-07-21, 20:23:40 »

Dzięki Hana. :] Wiesz po prostu ja za bardzo nie rozumiem takiego zachowania. Bo jeśli ktossię mnie o coś pyta to staram się podzielić tą wiedzą z tą osobą a nie ją odrazu krytykować. Sad Jestem osobą która chyba za bardzo pewne rzeczy bierze do siebie.

Jak bedziesz energie zycia czerpal z tluszczu , inaczej bedziesz widzial "te sprawy".
Zapisane
sabina
Go


Email
Odp: W czym jest białko...
« Odpowiedz #28 : 2007-07-21, 20:44:31 »

Liczyłam na pomoc ,a każda moja wypowiedź jest bardzo negatywnie komentowana. Czy Wy aby też chcielibyście aby Was ktoś traktował wtedy kiedy potrzebujecie pomocy bądź czegoś najnormalnie w świecie nie rozumiecie?????? :/

Ale jest problem, bo to jest forum o Diecie Optymalnej, a nie o "diecie Witoszek", więc ja na ten przykład nic o "słabych dniach" nie wiem, no chyba, że chodzi o napięcie przedmiesiączkowe. Jakoś to wszystko dziwnie też mi wygląda, bo jak jeden wafelek może aż tak zatruć samopoczucie. Jak Ci szkodzą wafelki, to ich nie rotuj Laughing, tylko wogóle zrezygnuj z jedzenia takiego paskudztwa. Jak wogóle Ci coś szkodzi, to postępuj jak z wafelkiem Wink, bo organizm nie lubi żadnych rotacji. Organizm lubi homostazę, a nie ciągłe rotowanie zmiam.
Zapisane
Zizi
Go


Email
Odp: W czym jest białko...
« Odpowiedz #29 : 2007-07-21, 20:54:52 »

Ale czy dieta dr. Witoszek nie jest oparta na diecie optymalnej?
Poza tym żeby coś przestać rotowac najpierw trzeba sprawdzić czy to szkodzi czy pomaga i tak też zrobiłam z tym wafelkiem.


A tak poza tym to mam pytania ; Czemu w twoich odpwoedziach jest tyle niechęci do pomocy innym ? Nie cohdzi mi o to,że nie chcę aby ktośmnie krytykował,bo po to tez tu weszłam aby się więcej dowiedzieć,ale oprocz krytki liczyłam również na pomoc,a z Twojej strony widzę tylko krytykę. Czujesz się przez to lepiej jak możesz komuś wykazać jego błędy??


A jeśli chodzi jeszcze o wafelka to zanim go zjadałam to na śniadanie zjadłam smażoną kiełbaskę z majonezem i musztardą i dwa ziolone ogórki. Nie powiedziałam też,że jestem pewna,że to przez ten wafelek ale tak podejrzewam,bo przez ostatanie :dobre dni" nie odczuwałam takich dolegliwości ,a jadłam w nie równiez kiełbaskę i ogórki.
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: W czym jest białko...
« Odpowiedz #30 : 2007-07-21, 20:57:23 »

Liczyłam na pomoc ,a każda moja wypowiedź jest bardzo negatywnie komentowana. Czy Wy aby też chcielibyście aby Was ktoś traktował wtedy kiedy potrzebujecie pomocy bądź czegoś najnormalnie w świecie nie rozumiecie?????? :/

Ale jest problem, bo to jest forum o Diecie Optymalnej, a nie o "diecie Witoszek", więc ja na ten przykład nic o "słabych dniach" nie wiem, no chyba, że chodzi o napięcie przedmiesiączkowe. Jakoś to wszystko dziwnie też mi wygląda, bo jak jeden wafelek może aż tak zatruć samopoczucie. Jak Ci szkodzą wafelki, to ich nie rotuj Laughing, tylko wogóle zrezygnuj z jedzenia takiego paskudztwa. Jak wogóle Ci coś szkodzi, to postępuj jak z wafelkiem Wink, bo organizm nie lubi żadnych rotacji. Organizm lubi homostazę, a nie ciągłe rotowanie zmiam.
O o właśnie  Smile .Po co jeść wafelki w jakieś "stuknięte dni" i czekać aż mi zaszkodzą ,bo przeciez to złe dni i musi się zjeść coś złego ,aby potem się poczuć źle - no co za paranoja  Laughing
To jest jakaś "dieta złych dni" a nie żadna DO.
Jeśli tak bardzo chcesz pomocy,to jedz normalnie(optymalnie) ,a nie "źle" ,bez żadnych rotacji i bądź aktywna fizycznie i to w zupełności wystarczy-i na skórę też ruch idealnie wpływa  Smile NA WSZYSTKO!  Smile
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: W czym jest białko...
« Odpowiedz #31 : 2007-07-21, 20:58:16 »


A jeśli chodzi jeszcze o wafelka to zanim go zjadałam to na śniadanie zjadłam smażoną kiełbaskę z majonezem i musztardą i dwa ziolone ogórki.

No kto u licha je wafelka po kiełbasie???
Zapisane
Zizi
Go


Email
Odp: W czym jest białko...
« Odpowiedz #32 : 2007-07-21, 21:01:02 »

O rety przecież ja nie zjadłam kiełbasy a zaraz po niej wafelka. Śniadanie zjadłam o 10,a wafelka ok.14 kiedy to wróciłam z ponad 2 godzinnej wyprawy na miasto.
Czy to aż takie złe?

Poza tym może najpierw zapoznaj się z dietą dr. Witoszek, a nie ją krytykujesz jeśli sama powiedziałaś,ze jej nie znasz.


Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: W czym jest białko...
« Odpowiedz #33 : 2007-07-21, 21:02:19 »

Ale czy dieta dr. Witoszek nie jest oparta na diecie optymalnej?
Poza tym żeby coś przestać rotowac najpierw trzeba sprawdzić czy to szkodzi czy pomaga i tak też zrobiłam z tym wafelkiem.



Mam jedno ważne pytanie. Czy zanim zaczęłaś być na diecie rotacyjnej ,to czy jadłaś knopersy?
Zapisane
Zizi
Go


Email
Odp: W czym jest białko...
« Odpowiedz #34 : 2007-07-21, 21:07:20 »

Napewno próbowałam ich już,ale nie był to "przysmak" który jadłam co jakich czas.
Dziś po prostu będąc w sklepie wpadł mi w oko,a wiedząc,że moge zjeść coś złego pomyślałam,że moze to byc knopers.
Poza tym w tej diecie nie rotuje sie jedynie słodyczy,ale i ogólnie "złe produkty" które DO również uznaje za złe. Akurat dziś był knopers,a następnym razme może to byc przecież bułka grahamka czy coś innego zbożowego.
Zapisane
Hana
Go


Email
Odp: W czym jest białko...
« Odpowiedz #35 : 2007-07-21, 21:08:56 »

Liczyłam na pomoc ,a każda moja wypowiedź jest bardzo negatywnie komentowana. Czy Wy aby też chcielibyście aby Was ktoś traktował wtedy kiedy potrzebujecie pomocy bądź czegoś najnormalnie w świecie nie rozumiecie?????? :/

Ale jest problem, bo to jest forum o Diecie Optymalnej, a nie o "diecie Witoszek", więc ja na ten przykład nic o "słabych dniach" nie wiem, no chyba, że chodzi o napięcie przedmiesiączkowe. Jakoś to wszystko dziwnie też mi wygląda, bo jak jeden wafelek może aż tak zatruć samopoczucie. Jak Ci szkodzą wafelki, to ich nie rotuj Laughing, tylko wogóle zrezygnuj z jedzenia takiego paskudztwa. Jak wogóle Ci coś szkodzi, to postępuj jak z wafelkiem Wink, bo organizm nie lubi żadnych rotacji. Organizm lubi homostazę, a nie ciągłe rotowanie zmiam.

Czyj organizm lubi ta "homostaze" i jak ona wyglada?
Zapisane
evosonic
Go


Email
Re: W czym jest białko...
« Odpowiedz #36 : 2007-07-21, 21:21:15 »

mysle ( chyba ) ze zizi jest parawdopodobnie  produktem  niszowym ,  dla najdziwniejszych projektow na tym forum  Laughing Laughing Laughing
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: W czym jest białko...
« Odpowiedz #37 : 2007-07-21, 21:28:37 »


Poza tym żeby coś przestać rotowac najpierw trzeba sprawdzić czy to szkodzi czy pomaga i tak też zrobiłam z tym wafelkiem.

Napewno próbowałam ich już,ale nie był to "przysmak" który jadłam co jakich czas.
Dziś po prostu będąc w sklepie wpadł mi w oko,a wiedząc,że moge zjeść coś złego pomyślałam,że moze to byc knopers.
Poza tym w tej diecie nie rotuje sie jedynie słodyczy,ale i ogólnie "złe produkty" które DO również uznaje za złe. Akurat dziś był knopers,a następnym razme może to byc przecież bułka grahamka czy coś innego zbożowego.

To znaczy ,że ty wtrąciłaś do rotacji knopersy,bo chcesz przestać je kiedyś rotować?  Smile  Smile  Smile  Laughing
Zapisane
Zizi
Go


Email
Odp: W czym jest białko...
« Odpowiedz #38 : 2007-07-21, 21:39:04 »

DO EVASONIC : Co masz na myśli mówiąc,że jestem "produktem niszowym"?


Ech cieżko mi jest wytłumaczyć o co mi chodzi z tym rotowaniem pisząc,a nie rozamwiając normalnie. Widzę,że jak coś pisze jest to w większości błednie odbierane.

Chyba z dniem dzisiejszym zakoncze swoje udzielanie się na tym forum . Pozostane przy czytaniu Waszych postów,bo widzę ,że zadając proste pytania jestem bardzo krytykowana. Sad
Zapisane
genek
Go


Email
Odp: W czym jest białko...
« Odpowiedz #39 : 2007-07-21, 22:05:42 »

DO EVASONIC : Co masz na myśli mówiąc,że jestem "produktem niszowym"?


Ech cieżko mi jest wytłumaczyć o co mi chodzi z tym rotowaniem pisząc,a nie rozamwiając normalnie. Widzę,że jak coś pisze jest to w większości błednie odbierane.

Chyba z dniem dzisiejszym zakoncze swoje udzielanie się na tym forum . Pozostane przy czytaniu Waszych postów,bo widzę ,że zadając proste pytania jestem bardzo krytykowana. Sad

Zizi co się przejmujesz masz książki czytaj i pytaj po co to filozofowanie. Wszędzie są mądrale co to wszystkie rozumy pozjadały
i uczepią się jedynie słusznej drogi a każdą inną koncepcje będą wyszydzali i poniżali a jeżeli to nie jest zgodne z ich interesami to nie chcą pomagać tylko będą ubijać piane.
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 5 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.028 sekund z 17 zapytaniami.