forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-20, 06:33:01

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
Na koniec - nie wolno zapominać, że każdy człowiek jest inny i inny jest jego organizm.
659884 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  WIELKI UPAŁ, CZYLI JAK DZIĘKI NOWEJ STACJI TV SPEŁNIŁO SIĘ WIELKIE MARZENIE MORG
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 [2] Do dou Drukuj
Autor Wtek: WIELKI UPAŁ, CZYLI JAK DZIĘKI NOWEJ STACJI TV SPEŁNIŁO SIĘ WIELKIE MARZENIE MORG  (Przeczytany 12269 razy)
adampio
Go


Email
Odp: WIELKI UPAŁ, CZYLI JAK DZIĘKI NOWEJ STACJI TV SPEŁNIŁO SIĘ WIELKIE MARZENIE MORG
« Odpowiedz #20 : 2007-07-23, 10:41:37 »

elmo, koniecznie musisz kupic swojej corce tego kotka !!!!! ja ta bardzo bym chcial zobaczyc program pod tytulem
"Optymalny Big Brother Polska 2007"
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: WIELKI UPAŁ, CZYLI JAK DZIĘKI NOWEJ STACJI TV SPEŁNIŁO SIĘ WIELKIE MARZENIE MORG
« Odpowiedz #21 : 2007-07-23, 11:01:52 »

Cytuj
Pierwsze życzenia "puszystych" pokazały, iż bardzo poważnie traktują nowe wyzwanie. W menu dominowały warzywa, owoce i inne niskokaloryczne potrawy.
MORGANO
i tu sie obawiam,ze ludzkosc nauczy sie zamiast prawidlowego odzywiania,takiego z jajkami ,slonina i  podrobami,tego bezwartosciowego,5x owoce i warzywa,
juz od dluzszego czasu niemieccy  dietetycy naklaniaja otylych do jedzenia niskokalorycznych potraw,duzo bialka,warzyw,sokow i owocow,w sklepach pojawily sie nowe przetworzone produkty beztluszczowe,
Morgano,wzmianka,o Big Diet przypomniala o wielkim problemie jakim jest nieprawidlowe odzywianie,a teraz dzieki emisji tego programu tysiace ludzi nauczy sie jeszcze gorszego odzywiania,
Twoj sen Morgano pozostanie jednak snem,ach jaka szkoda Sad
Zapisane
MORGANO
Go


Email
Odp: WIELKI UPAŁ, CZYLI JAK DZIĘKI NOWEJ STACJI TV SPEŁNIŁO SIĘ WIELKIE MARZENIE
« Odpowiedz #22 : 2007-07-23, 11:25:07 »

Kodar. Widziałem i śledziłem program Brig Diet w RTL 2
Rzeczywiście przeważały warzywa. Co spożywać a czego nie
mieli wielki dylemat. Nawet piwo stało w lodówce. Języki im wisiały
a każdy bał się po nie sięgnąć bo można przytyć. W końcu znalazł się odważny
pozwolił sobie na małą szklaneczkę piwa, zaraz było wielu następców.
Może sen się spełni. A zgrupowane osoby nie będą mogły nic ukryć
nic podjadać po kryjomu. I dopiero wówczas by się okazało kto ma rację.
Co z tego że wiele osób wyjeżdża na optymalne wczasy. Jedzą pokarm w odpowiednich proporcjach.
Na spacerze by nikt nie zauważył autobusem podjeżdżają nieco dalej by tam się dowoli rozkoszować
Coca colą i innymi frykasami w końcu są na wczasach.
Czas mija a efekt końcowy jest mierny.
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: WIELKI UPAŁ, CZYLI JAK DZIĘKI NOWEJ STACJI TV SPEŁNIŁO SIĘ WIELKIE MARZENIE
« Odpowiedz #23 : 2007-07-23, 14:08:42 »

elmo, koniecznie musisz kupic swojej corce tego kotka !!!!! ja ta bardzo bym chcial zobaczyc program pod tytulem
"Optymalny Big Brother Polska 2007"

Też chciałabym kota w domu  Smile
I też chciałabym zobaczyć taki program ,ale pod jednym warunkiem ; nie będzie sztucznie nakręcanych sprzeczek ,kłótni i sztucznych problemów  Smile
Zapisane
ali
Go


Email
Odp: WIELKI UPAŁ, CZYLI JAK DZIĘKI NOWEJ STACJI TV SPEŁNIŁO SIĘ WIELKIE MARZENIE
« Odpowiedz #24 : 2007-07-23, 18:46:52 »

. Widziałem i śledziłem program Brig Diet w RTL 2

Czas mija a efekt końcowy jest mierny.

zwróć się do telewizji TRWAM

moze oni coś  załapią

na inną nie masz co liczyć
Zapisane
fewa
Go


Email
Odp: WIELKI UPAŁ, CZYLI JAK DZIĘKI NOWEJ STACJI TV SPEŁNIŁO SIĘ WIELKIE MARZENIE MORG
« Odpowiedz #25 : 2007-07-23, 18:54:01 »

Morgano, jak wygram w TOTO LOTKA to kupię stację telewizyjną i Ty jako prowadzący będziesz miał w tym udział  Very Happy
Zapisane
MORGANO
Go


Email
Odp: WIELKI UPAŁ, CZYLI JAK DZIĘKI NOWEJ STACJI TV SPEŁNIŁO SIĘ WIELKIE MARZENIE
« Odpowiedz #26 : 2007-07-23, 20:45:21 »

Fewa. A ja już byłem o krok. 2 razy wysłałem moje wizyjne numery
A 18.07. nie wysłałem a miałbym 5 , 3x4 oraz 2x3 w sumie około 4500,-zł
Natomiast 21.07. padły numery na które grałem stale ale 2 lata wstecz
Gdybym kontynuował to granie nieprzerwanie to dziś miałbym 6, 2x5, 4x4.
Wniosek jest rzeczywiście polski. "Mądry Polak po szkodzie".
Jeden  z tego wynika wniosek że należy grać nieprzerwanie na
wybrane numery i po prostu ich nie zmieniać. Sad Crying or Very sad Twisted Evil 
Zapisane
fewa
Go


Email
Odp: WIELKI UPAŁ, CZYLI JAK DZIĘKI NOWEJ STACJI TV SPEŁNIŁO SIĘ WIELKIE MARZENIE MORG
« Odpowiedz #27 : 2007-07-23, 21:47:41 »

Mój mąż właśnie tak jak Ty wysyła te same numeru, już kilka lat. I jeszcze tych numerów nie było. Więc prawdopodobieństwo jest bliskie. Ja to tylko gdy jest kumulacja i na chybił-trafił. Z statystyki często wynika, że trafne są właśnie na chybił-trafił. A tak naprawdę to zalezy od szczęścia.
Zapisane
Strony: 1 [2] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.044 sekund z 17 zapytaniami.