forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-20, 15:40:25

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
8. Życie bez ruchu nie jest życiem. Starajmy się ruszać w każdym wieku, dostosowując rodzaj i wielkość wysiłku do możliwości naszego organizmu.
659910 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Żywność light
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] Do dou Drukuj
Autor Wtek: Żywność light  (Przeczytany 5021 razy)
elmo
Go


Email
Żywność light
« : 2007-07-25, 07:47:41 »

Zastanawiam się ,czy coś wreszcie się zmieni w myśleniu społeczeństwa ludzkiego...
Czy wreszcie znajdą realną przyczynę otyłości itp.;

http://zdrowie.onet.pl/1425747,2039,,,,pulapki_zywnosci_light,profilaktyka.html
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Żywność light
« Odpowiedz #1 : 2007-07-25, 08:15:55 »

http://dr-kwasniewski.pl/?id=2&news=269 - produkty "lajt" to jeden ze świetnych trick na który otyli i nie tylko chętnie wydają pieniądze Cool. A niepojęty nawet dla odkrywców trick polega na tym, że jedząc mniej kalorii - bardziej się tyje Laughing.
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Żywność light
« Odpowiedz #2 : 2007-07-27, 21:33:08 »

to troche przypomina sytuacje z papierosami.
w unii, pare lat temu, mowiono o zlikwidowaniu papierosow light, ktore sa ponoc bardziej szkodliwe od normalnych!!!!
dlaczego, palacz palacy lighty, pali ich wiecej i inhaluje bardziej
Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: Żywność light
« Odpowiedz #3 : 2007-07-30, 20:10:27 »

Taaaak.... Wokól mnie jest sporo pedantycznie stosujących "lajtowe" żywienie grubasów, oburzonych moim tłustym jedzeniem. Zaślepieni, zawsze sobie przetłumaczą, że decydują geny, że gdyby nie jedli chudo, byliby jeszcze grubsi itd.

Moja znajoma mogła rozpocząć ŻO razem ze mną, ale sie bała
- Poczekam i zobaczę, jakie będę efekty u ciebie - powiedziała

I tak czekała prawie 9 lat. Ma teraz nadwerezone narzady, jest gruba, zestresowana. Zazdrosci mi zdrowia, młodego wygladu, kondycji. Nieśmiało przebąkuje, ze zacznie ŻO, ale też jakos cięzko jej to przychodzi. Widocznie hierarchia wartości nie ta.
Zapisane
Rudka
Go


Email
Odp: Żywność light
« Odpowiedz #4 : 2007-07-31, 03:09:57 »

Ewa -
Ja to już nawet zniechęciłam sie tłumacząc komukolwiek o żo .
Do kuzynki ,która teraz jest po odjęciu piersi -rok temu robiłam codzien wykłady
   jak ma sie odżywiać ,wbijałam do głowy ,ze teraz przed i po chemi do 30 g węgli
dokładnie jak pani Ewa pisała . Miałam nadzieje ,ze uratuje pierś .
Ona niby mi przytakiwała a zrobiła akurat odwrotnie -u zielarki  traciła forse -
     Teraz ma problemy bo nie chce jej sie goić -ropą podchodzi .
Jak do niej zadzwoniłam z pytaniem dlaczego nie przestrzega diety .
   odpowiedziała mi ,ze była po chemi słaba i musi sie ZDROWO odzywiać
     i jeść to na co ma chęć . Moi rodzice też  nie lepsi -mówią ,ze im chleba i cukru załuje.
   Po za tym na  odzywki ,po co będą sobie odmawiać -jak i tak życie jest krótkie -
albo choroba złozy --nie mam ochoty juz polemizować -bo wychodze na nawiedzoną.
Zapisane
Krystyna77
Go


Email
Odp: Żywność light
« Odpowiedz #5 : 2007-07-31, 09:43:06 »

Rudka tak to własnie wygląda jak napisalaś.Trzeba stoczyć batalię o cudze zdrowie i nic z tego nie wychodzi.Czasem wygląda to tak jak byśmy mówili niezrozumiałym językiem albo nadawali na i nnej częstotliwości.Często się zastanawiam nad tym,że jak to jest iż do niektórych trafia ta wiedza, a do niektórych nic nie dociera.Dookoła mnóstwo chorych ludzi i w tym dzeci i nie można z tym nic zrobić. :(Ja też sobie dalam z tym spokój nie można niczego robić na siłę bo za dobro złem odpłacają tak jak to napisał dr.J.K w swoich ksiązkach.Długo nam jeszcze przyjdzie pocekać na przełom w tej dziedzinie Mad, to smutne... Sad
Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: Żywność light
« Odpowiedz #6 : 2007-07-31, 11:36:35 »

Cytuj z: Rutka
musi sie ZDROWO odzywiać i jeść to na co ma chęć


Jeżeli organizm ma na coś chęć, to juz świadczy, że źle się odżywiamy Smile Jeżeli dostarczamy sobie pełnowartościowych produktów, znikają tzw. zachcianki.

Tak, ja też przestaam robić wykłady na temat ŻO Very Happy Sygnalizuję tylko temat i uciekam. Jeżeli ktoś sam sie zainteresuje, bedzie z tego więcej pozytku.
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Żywność light
« Odpowiedz #7 : 2007-07-31, 18:17:12 »

Tak, ja też przestaam robić wykłady na temat ŻO Very Happy Sygnalizuję tylko temat i uciekam. Jeżeli ktoś sam sie zainteresuje, bedzie z tego więcej pozytku.

Ewa -
 Ja to już nawet zniechęciłam sie tłumacząc komukolwiek o żo .


Ja uważam ,że trzeba miec sporą wiedzę na temat ŻO,doświadczenie,aby ją potem komuś "wykładać" ,no i trzeba przede wszystkim świecić przykładem.
Ja się osobiście nie podejmuję "wykładania" (namawiania) . Jak już coś ,to mówię tylko,że moja rodzina stosuje ŻO i jak to mniej więcej wygląda i polecam książki.
Unikanie samego źródła wiedzy,może przynieść więcej szkód niż pożytku,poprzez złe rozumowanie.
pozdrawiam.
Zapisane
fewa
Go


Email
Odp: Żywność light
« Odpowiedz #8 : 2007-07-31, 20:20:38 »

Ja też kiedyś tłumaczyłam znajomym jak nalezy się odżywiac aby nie chorowac. Zazwyczaj odpowiadali, że wolą życ kruyko ale za to dobrze.  Shocked
Zapisane
Rudka
Go


Email
Odp: Żywność light
« Odpowiedz #9 : 2007-08-02, 03:47:07 »

Elmo -a ja lubiłam twój awatarek z ta ładną dziewczynką w kapelusiku.
   
co do żródła o którym mowa -to  sama wiesz jaki efekt -jak wypowiesz
straszne słowo -optymalna albo Kwaśniewski .
Zapisane
Strony: [1] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.033 sekund z 17 zapytaniami.