forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-29, 09:05:07

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
3. Białka jako materiał do budowy i przebudowy ciała powinno mieć możliwie wysoką wartość biologiczną, powinno to być białko zwierzęce, a nie roślinne.
658489 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Prasa
| | |-+  Otyłość chorobą zakaźną!!!
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 10 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Otyłość chorobą zakaźną!!!  (Przeczytany 154463 razy)
Daniel_dn
Go


Email
Odp: Otyłość chorobą zakaźną!!!
« Odpowiedz #20 : 2007-07-27, 11:52:28 »

Masz rację Elmo, syndrom zwracania uwagę na sylwetkę nawet pozostaje na pewien czas po schudnięciu. Teraz myślę, że to jeden z objawów otyłości. Człowiek otyły ma w podświadomości zakodowane, że należało by schudnąć. Nie jest to bez wpływu na sposób odbierania informacji ze świata. Mimo woli koncentrujemy się na sprawach, które nas najbardziej interesują. Dlatego też grubasy zwracają uwagę na sylwetki.
Toan też dobrze wskazuje, że choroba otyłości jest na całe życie. Stale już trzeba być na właściwej diecie, bo przy tym typie metabolizmu zawsze będzie się przerabiać nadmiar węglowodanów na tłuszcz. To jednak w niczym nie przeszkadza. To tak jak z tym, że nigdy nie wlewa się benzyny do samochodów z silnikiem na ropę. To oczywiste, ale nie dla otyłych.

Daniel
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Otyłość chorobą zakaźną!!!
« Odpowiedz #21 : 2007-07-27, 14:33:41 »

Dlatego też grubasy zwracają uwagę na sylwetki.


Daniel


Mam taką sąsiadkę ,która ile razy mnie spotka tyle razy się pyta : "jesz ty co Edyta?" Ja odpowiadam ,że jem hehe.Zawsze mi mówi : "ale ty jesteś chuda ... Shocked " ,
 a  nie wie,ze i tak troszkę przytyłam (czuję i mąż również)    Smile  na kiełbasie i jajkach hehe .Mam większy i inny apetyt po biegach  Smile Myślę ,że też mięśnie sobie wytrenowałam deko  Smile

Kiedyś byłam mile zaskoczona,bo dawniej nie wyobrażałam sobie zjeść jajecznicę bez chleba.Teraz to jest pikuś. Nie ciągnie mnie w ogóle do chleba... Smile
pozdrawiam
Zapisane
wojteks
Go


Email
Odp: Otyłość chorobą zakaźną!!!
« Odpowiedz #22 : 2007-07-28, 08:38:22 »

zwiększa się ryzyko otyłości do 57% jeśli przyjaciel jest otyły,40% jeśli rodzeństwo i 37% jeśli współmałżonek jest grubasem Cool...
No to jak jest wg ciebie "mosik" - jest zaraźliwa, czy nie jest?

No przecież z badań naukowych wynika jasno, że otyłość jest bardziej zaraźliwa od przyjaciół grubasów (57%) i to znamiennie statystycznie, niż przez koligacje genetyczne.  Laughing
"Z osoby, na osobę" - jak ptasia grypa... z ptoka na ptoka Very Happy. No muszę unikać od dziś wszystkich grubasów, abym nadwagi nie podłapał  Laughing Laughing Laughing
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Otyłość chorobą zakaźną!!!
« Odpowiedz #23 : 2007-07-28, 10:54:23 »

Ciekawe czy szczupłość też jest zaraźliwa? Czy nie.....
Zapisane
Adiqq
Go


Email
Odp: Otyłość chorobą zakaźną!!!
« Odpowiedz #24 : 2007-07-29, 11:14:24 »

Zapisane
Adiqq
Go


Email
Odp: Otyłość chorobą zakaźną!!!
« Odpowiedz #25 : 2007-07-29, 11:18:00 »


to samo co w watku tytulowym, tylko skrócone i przetłumaczone na nasze  Laughing Laughing
Zapisane
fewa
Go


Email
Odp: Otyłość chorobą zakaźną!!!
« Odpowiedz #26 : 2007-07-29, 17:48:21 »

Ciekawe czy szczupłość też jest zaraźliwa? Czy nie.....
Oczywiście, że tak  Laughing Laughing
Jak dasz pulchnej przyjaciółce /sąsiadce /przepisy kulinarne które stosujesz i sposób na życie w ruchu to napewno się "zarazi"  Razz
A tak na marginesie, nigdy nie powinno się brac przepisów kulinarnych od ludzi chorych i otyłych, bo można się zarazic  Shocked
Zapisane
wojteks
Go


Email
Odp: Otyłość chorobą zakaźną!!!
« Odpowiedz #27 : 2007-08-09, 07:42:56 »

Cytuj
"Eksperci twierdzą, że otyłość jest "zaraźliwa".

Cudzysłów i wszystko jasne ! 

No jasne!. Nawet publinkującemu to "doniesienie naukowe" wydało się tak głupie, że przed śmiesznością uciekł w cudzyslów  Very Happy, choć jak się jada z "jednej michy", to i geny w organizmach podobne pracują Laughing.
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: Otyłość chorobą zakaźną!!!
« Odpowiedz #28 : 2015-06-05, 15:50:10 »

Gdzie te grube kości?
http://i.imgur.com/BZEI5h7.png
    Zapisane
    Zyon
    Hero Member
    *****
    wiadomoci: 25496

    pindżar ryskow wyszy


    Odp: Otyłość chorobą zakaźną!!!
    « Odpowiedz #29 : 2015-06-29, 13:15:05 »

    Czy to proba przedstawienia problemu czy tez moze kolejny artykul promujacy ruchy "fat acceptance"?
    http://natemat.pl/146561,grubi-i-grubsi-dlaczego-mezczyzn-z-nadwaga-sie-publicznie-obraza
    Zapisane

    Work Buy Consume Die
    Jarek
    Hero Member
    *****
    wiadomoci: 30310


    Odp: Otyłość chorobą zakaźną!!!
    « Odpowiedz #30 : 2015-06-29, 14:26:25 »

    Otyłość to choroba społeczna ,na każdego grubasa ,chudzielec musi więcej pracować.
    Zapisane
    Jarek
    Hero Member
    *****
    wiadomoci: 30310


    Odp: Otyłość chorobą zakaźną!!!
    « Odpowiedz #31 : 2015-06-29, 14:44:16 »

    Biedaczek ten lubaszenko ,podaj mu przepis na życie ,to Cię wyśmieje , a może już dostał , w tym środowisku jest znana DO.
    Zapisane
    Blackend
    Hero Member
    *****
    wiadomoci: 55668


    Odp: Otyłość chorobą zakaźną!!!
    « Odpowiedz #32 : 2015-06-29, 15:13:48 »

    Państwowa służba zdrowia, renta chorobowa, zasiłki dla bezrobotnych i inne zdobycze socjalizmu, to eldorado dla grubasów.  Cool
    Zapisane
    Diogenes z Synopy
    Go


    Email
    Odp: Otyłość chorobą zakaźną!!!
    « Odpowiedz #33 : 2015-08-05, 09:46:05 »

    Państwowa służba zdrowia, renta chorobowa, zasiłki dla bezrobotnych i inne zdobycze socjalizmu, to eldorado dla grubasów.  Cool

    cokolwiek to ma znaczyć:

    Samorządy będą prowadzić programy profilaktyczne zapobiegania chorobom.

    http://www4.rp.pl/Zadania/308059964-Zdrowie---pieniadze-na-walke-z-otyloscia.html



    Zdrowie - pieniądze na walke z otyłością
    Zapisane
    Blackend
    Hero Member
    *****
    wiadomoci: 55668


    Odp: Otyłość chorobą zakaźną!!!
    « Odpowiedz #34 : 2015-08-05, 10:25:36 »

    Walka z zagrożeniem odebrania zdobyczy socjalizmu jest taka przyjemna, bo ma 100% poparcie.  Laughing
    Zapisane
    Jarek
    Hero Member
    *****
    wiadomoci: 30310


    Odp: Otyłość chorobą zakaźną!!!
    « Odpowiedz #35 : 2015-08-05, 11:06:37 »

    Państwowa służba zdrowia, renta chorobowa, zasiłki dla bezrobotnych i inne zdobycze socjalizmu, to eldorado dla grubasów.  Cool

    cokolwiek to ma znaczyć:

    Samorządy będą prowadzić programy profilaktyczne zapobiegania chorobom.

    http://www4.rp.pl/Zadania/308059964-Zdrowie---pieniadze-na-walke-z-otyloscia.A
    A NASI POLITYCY TEŻ BĘDĄ OBJĘCI TĄ PROFILAKTYKĄ?Bo takie tuczniki jak Kalisz ,czy Komorowski ,to bez kolejki zapraszamy. Laughing


    Zdrowie - pieniądze na walke z otyłością
    Zapisane
    Jarek
    Hero Member
    *****
    wiadomoci: 30310


    Odp: Otyłość chorobą zakaźną!!!
    « Odpowiedz #36 : 2015-08-05, 11:18:47 »

    Co jak co ,ale nasi politycy nawet nie zdają sobie sprawy ,w jakim kraju żyją .Bo to właśnie tu można się wyleczyć ,i to jak tanio.O tym Dr Kwaśniewski wiele mówił ,jak bogatym państwem możemy być. Shocked
    Zapisane
    Diogenes z Synopy
    Go


    Email
    Odp: Otyłość chorobą zakaźną!!!
    « Odpowiedz #37 : 2015-08-05, 11:33:00 »

    czytający nieoptymalni. Proszę się nie obrażać, że używam dla określenia słowa otyli - tuczniki. Robię to, aby było dosadniej wyeksponowane. Sam byłem tucznikiem ( w pewnym okresie swojego życia) i z perspektywy mogę z całą odpowiedzialnością powiedzieć, że to żadna choroba, tylko kompletna bezmyślność w stosowaniu się do zaleceń bzdur ałtorytetów powiązanych z biznesem lub zatrudnionych przez nich. Stosując poprawnie żywienie optymalne nie można być otyłym, nie ma takiej możliwości ( autopsja i obserwacja innych ).
    Zapisane
    Gavroche
    Hero Member
    *****
    wiadomoci: 41529


    Odp: Otyłość chorobą zakaźną!!!
    « Odpowiedz #38 : 2015-08-05, 11:35:32 »

     Laughing
    No chyba, że to otyłość genetyczna jest akurat. Wink Laughing
    Zapisane
    Diogenes z Synopy
    Go


    Email
    Odp: Otyłość chorobą zakaźną!!!
    « Odpowiedz #39 : 2015-08-05, 11:38:07 »

    ta, syndrom metaboliczny , syndrom niespokojnych nóg, syndrom bolesnego miesiączkowania  itp itd
    Zapisane
    Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 10 Do gry Drukuj 
    « poprzedni nastpny »
    Skocz do:  

    Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
    © 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
    Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
    Strona wygenerowana w 0.035 sekund z 19 zapytaniami.