forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 18:44:40

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
7. Nie trzeba liczyć spożytych kalorii, natomiast należy liczyć kalorie przy kupowaniu żywności.
658458 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  No i stalo sie.....
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] 2 Do dou Drukuj
Autor Wtek: No i stalo sie.....  (Przeczytany 16520 razy)
adampio
Go


Email
No i stalo sie.....
« : 2007-07-27, 11:04:39 »

Po raz pierwszy od przrejscia nadiete optymalna, tzn troche ponad jeden rok ( w czerwcu byl rok) przeziebilem sie.
Zawsze mialem zapalenie zatok i rozne stany przeziebieniowe min 2 razy w roku , jesien i wiosna,natomiast po przejsciu na diete, nie wiedzialem co to katar, kaszel....zatoki.
No i ztalo sie....od przedwczoraj mialem bol gardla, ktory minal w ciagu jednej doby, katar jeszcze mam i troche kaszle.
Najgorsze to to, ze mam urlop, w niedzieke mamy jechac do Polski a ja tu zaniemoglem!!!!
Lekarz dal mi oczywiscie penicyline, ktorej jeszcze nie odebralem z apteki...i nie wiem czy zaczne brac
Niemniej jednak, cos musze zrobic aby sie podkurowac, ale co?????
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: No i stalo sie.....
« Odpowiedz #1 : 2007-07-27, 11:39:55 »

Możesz sobie poleżeć ,wygrzać się .Ale wstrzymaj się z antybiotykiem jesli nie masz gorączki i jakiegoś dotkliwego bólu gardła.
Katar sam przechodzi.Daj sobie troszkę czasu.
Pamiętam jak byłam chora.Miałam troszkę ponad 20 lat,to kolega namówił mnie na grzane piwo z goździkami.Wypiłam to piwo ,wypociłam się w trakcie picia i jak reką odjął.Przy następnej chorobie spróbowałam tego samego i pomogło również.Potem już nie próbowałam...
Życzę szybkiego powrotu do zdrowia.Edyta  Smile

PS.Przy takiej pogodzie ,jaka panuje w Dani ,to i tak nieźle się trzymasz  Smile .Ja to bym pewnie miała przeziębienia non stop.Byle wiaterek a ja już jestem przewiana...
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: No i stalo sie.....
« Odpowiedz #2 : 2007-07-27, 11:50:03 »

wlasnie leze elmo, ale z tym moim charakterkiem....nie uleze wiecej jak jeden dzien !!!!!
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: No i stalo sie.....
« Odpowiedz #3 : 2007-07-27, 11:55:34 »

wlasnie leze elmo, ale z tym moim charakterkiem....nie uleze wiecej jak jeden dzien !!!!!

No ja też nie lubię leżeć ,ale jak mnie czasem przycisnie ,to nogi same mnie nie noszą.
Ostatnio miałam  tak w zimie.Co wstałam,podreptałam po mieszkaniu ,to musiałam sie położyć.
A jak ciebie nie ciągnie do leżenia ,to jeszcze z Tobą nie jest tak źle  Smile .Organizm sam wie ,kiedy ma odpocząć  Smile .
Jak nic mi nie jest,to uciekam od łóżka   Smile  Ostatnio chodzę o pierwszej spać a wstaję o 7-ej  .
Włóczymy  się (ja i mąż ) z dziećmi po nocy i pokazujemy  im gwiazdy,a one zachwycone nie chcą wracać do domu  Smile .
pozdrawiam cieplutko  Smile
Zapisane
Hana
Go


Email
Odp: No i stalo sie.....
« Odpowiedz #4 : 2007-07-27, 19:35:14 »

Po raz pierwszy od przrejscia nadiete optymalna, tzn troche ponad jeden rok ( w czerwcu byl rok) przeziebilem sie.
Zawsze mialem zapalenie zatok i rozne stany przeziebieniowe min 2 razy w roku , jesien i wiosna,natomiast po przejsciu na diete, nie wiedzialem co to katar, kaszel....zatoki.
No i ztalo sie....od przedwczoraj mialem bol gardla, ktory minal w ciagu jednej doby, katar jeszcze mam i troche kaszle.Najgorsze to to, ze mam urlop, w niedzieke mamy jechac do Polski a ja tu zaniemoglem!!!!
Lekarz dal mi oczywiscie penicyline, ktorej jeszcze nie odebralem z apteki...i nie wiem czy zaczne brac
Niemniej jednak, cos musze zrobic aby sie podkurowac, ale co?????

Lekarka poleca goracy tlusty rosol z zoltkiem--sprawdzilam pomaga.
Zapisane
fewa
Go


Email
Odp: No i stalo sie.....
« Odpowiedz #5 : 2007-07-27, 19:50:56 »


Lekarka poleca goracy tlusty rosol z zoltkiem--sprawdzilam pomaga.
Bardzo dobry sposób, właśnie miałam to samo napisac. A inny podobny sposób jak nie mamy rosołu to wystarczy zjeśc podójną porcję samych żółtek / ja w takim przypadku biorę 5-6 szt. / usmazonych  z dodatkiem 2- ch ząbków czosnku. Aby zlikwidowac niemiły zapach czosnku wystarczy dodac do żółtkownicy łyżecckę  natki pietruszki. Jak się jest przeziębionym to należy jeśc więcej białka pełnowartościowego, aby wzmocnic organizm w walce z chorobą.
Życzę szybkiego powrotu do zdrowia.
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: No i stalo sie.....
« Odpowiedz #6 : 2007-07-27, 21:25:40 »

prawde mowiac jem codziennie na sniadanie 5 zoltek, moze dlatego ten bol gardla tak szybko przeszedl...z tego wynika, ze musze kontynuowac z zoltkami

dzieki
Zapisane
fewa
Go


Email
Odp: No i stalo sie.....
« Odpowiedz #7 : 2007-07-27, 23:23:15 »

Miałam na myśli oprcz tych na śniadanie dodatkowo, najlepiej przed snem, aby się wypocic.
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: No i stalo sie.....
« Odpowiedz #8 : 2007-07-28, 08:45:43 »

ok, tak zrobie Very Happy
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: No i stalo sie.....
« Odpowiedz #9 : 2007-07-28, 09:03:29 »

Można też w chorobie na słodko, pełnoporcjowo i do syta z KK-700 przepis nr 548 i 553.
Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: No i stalo sie.....
« Odpowiedz #10 : 2007-07-30, 19:47:30 »

Rosoły, żółtka, tłuszcz - to jemy na codzien.
Jezeli już zaniemogłeś, to ja ci bardzo polecam IMBIR w gorącym soku owocowym. Sok tylko dlatego, ze w tej postać jest najłatwiejszy do aplikowania i znośny w smaku.

To ma byc bardzo ostry napój, czyli na szklanke rozrzedzonego, gorącego soku, powiedzmy, jedna czubata łyzeczka imbiru. Pijesz póki gorące (przy załozeniu ze to wirus, a nie bakterie).
Możesz postawić w termosie przy łózku i pić też w nocy, kiedy sie obudzisz.

Działa p.gorączkowo, p.wirusowo, p.wymiotnie. Łagodzi objawy kataru, likwiduje ból gardła, dobry też na handrę.
Zapisane
Matti
Go


Email
Odp: No i stalo sie.....
« Odpowiedz #11 : 2007-08-03, 00:15:08 »

Cóż w polsce na witamine C łapke położyła farmacja.Ja bym bral jeśli to wirus czy też tzw przeziębienie co godzine 1g witaminy C ale wdg smaku czuje ze wystarcza zostawiam.

Strzeliłbym sobie podwojną dawke suplementów.

Wypijał więcej wody.

Moze wziął czonsku ale nie w dniu wyjazdu bo to przyspieszy wyleczenie ale mozę pogorszyć samopoczucie.

Zastanowiłsie czy nie przeginam z dietą i daje za mało białka i węglowodanów skoro zaczynają sie jakieś rzeczy.
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: No i stalo sie.....
« Odpowiedz #12 : 2009-09-21, 19:25:59 »

No i stało się.....

Chciałam powiedzieć, iż stwierdziłam u siebie większą masę mieśniową co bardzo mnie cieszy....moja figura fajna się zrobiła Smile
Zapisane
RTS
Go


Email
Odp: No i stalo sie.....
« Odpowiedz #13 : 2009-09-21, 20:03:09 »

Tak z dnia na dzień? Wink
Zapisane
Blackend
Go


Email
Odp: No i stalo sie.....
« Odpowiedz #14 : 2009-09-21, 20:05:54 »

Po nogach tego nie widać, ale czekamy na resztę Wink
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: No i stalo sie.....
« Odpowiedz #15 : 2009-09-21, 20:08:01 »

Tak z dnia na dzień? Wink

no nie z dania na dzień, stosując diete optymalną calutki okrągły rok....Smile
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: No i stalo sie.....
« Odpowiedz #16 : 2009-09-21, 20:08:49 »

Po nogach tego nie widać, ale czekamy na resztę Wink

te nogi nie są optymalne, są sprzed 2 lat Smile
Zapisane
Blackend
Go


Email
Odp: No i stalo sie.....
« Odpowiedz #17 : 2009-09-21, 20:44:08 »

te nogi nie są optymalne, są sprzed 2 lat Smile

one są bardzo optymalne i myślę, że nic sie nie zmieniło  Wink Cool
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: No i stalo sie.....
« Odpowiedz #18 : 2009-09-21, 20:52:50 »

te nogi nie są optymalne, są sprzed 2 lat Smile


one są bardzo optymalne i myślę, że nic sie nie zmieniło  Wink Cool

hihi  dziękuję Blackend, masz rację prawie nic się nie zmieniło, są tylko starsze o 2 lata....a tak poważnie to ręce mi troszke nabrały w bicepsach bo był okres że były jak "patyczki"....poza tym dawniej gdy się najadłam mówiąc delikatnie to "szło" w tkanke tłuszczową brzucha, teraz jest zupełnie inaczej, brzuch płaski nie otłuszczony, super sprawa...
Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: No i stalo sie.....
« Odpowiedz #19 : 2009-09-21, 21:47:47 »

No i stało się.....

Chciałam powiedzieć, iż stwierdziłam u siebie większą masę mieśniową co bardzo mnie cieszy....moja figura fajna się zrobiła Smile
Very Happy co się stało Viola, że akurat w tym wątku ogłaszasz tę nowinę?
No to pochwal się, jak intensywnie ćwiczyłaś.
Zapisane
Strony: [1] 2 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.031 sekund z 17 zapytaniami.