forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-25, 07:01:35

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
3. Białka jako materiał do budowy i przebudowy ciała powinno mieć możliwie wysoką wartość biologiczną, powinno to być białko zwierzęce, a nie roślinne.
660294 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Czytanie i słuchanie ;)
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] 2 3 4 5 6 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Czytanie i słuchanie ;)  (Przeczytany 40396 razy)
slawek
Go


Email
Czytanie i słuchanie ;)
« : 2007-07-29, 11:58:37 »

Witam, wybacz Tomku jeśli dołożę tobie odrobinkę pracy Wink ale jak sam wiesz serwis tworzą jego Użytkownicy  Razz
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Czytanie i słuchanie ;)
« Odpowiedz #1 : 2007-07-30, 10:06:20 »

Mogę wiedzieć do czego prowadzi to głosowanie?
Czy jak będzie najwięcej głosów na "TAK" ,to będzie umieszczany tekst pisany?
z pozdrowieniami....Edyta
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: Czytanie i słuchanie ;)
« Odpowiedz #2 : 2007-07-30, 10:14:42 »

Pozwoli na wyrobienie sobie opinii jakie są oczekiwania Wink
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Czytanie i słuchanie ;)
« Odpowiedz #3 : 2007-07-30, 10:18:34 »

Jako zdeklarowany demkorata, altruista i biorący szczególnie pod uwagę oczekiwania innych, mogę dać do wyboru następującą alternatywę: albo pliki dźwiękowe, albo nic. I ktoś twierdzi(ł), że demokracja ma wady?  Laughing
Zapisane
Blackend
Go


Email
Odp: Czytanie i słuchanie ;)
« Odpowiedz #4 : 2007-07-30, 10:22:04 »

 Mr. Green
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Czytanie i słuchanie ;)
« Odpowiedz #5 : 2007-07-30, 10:24:28 »

Co z tego ,że ludzie czegoś oczekują?  Smile
Mogą chcieć tekstu pisanego ,a potem tego w ogóle nie czytać.
Albo mogą czegoś nie chcieć ,a potem okazuje się to bardzo przydatne np. Wrzucasz sobie na " iPod'a" plik z nagraniem Dr.JK jedziesz na rolkach albo płyniesz kajakiem i słuchasz... Very Happy
Sama wiem po sobie ,że folgowanie zachciankom do niczego dobrego nie prowadzi,zwalnia z pracy i z myślenia  Razz
Motto: "Jeśli masz przed sobą dwie drogi,wybierz zawsze tą trudniejszą" .
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Czytanie i słuchanie ;)
« Odpowiedz #6 : 2007-07-30, 10:30:37 »

Dodam jeszcze,że Ci którzy wolą słowo pisane ,mogą sobie sami przepisać tekst z pliku dźwiękowego i wydrukować lub przepisać piórem na kartkę papieru  Smile
Świetny pomysł ,prawda ?  Smile  Razz
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: Czytanie i słuchanie ;)
« Odpowiedz #7 : 2007-07-30, 10:39:09 »

Jako zdeklarowany demkorata, altruista i biorący szczególnie pod uwagę oczekiwania innych, mogę dać do wyboru następującą alternatywę: albo pliki dźwiękowe, albo nic. I ktoś twierdzi(ł), że demokracja ma wady?  Laughing
Jako naród przywykły do demaskracji ;P z radością przyjmiemy los Wink
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Czytanie i słuchanie ;)
« Odpowiedz #8 : 2007-07-30, 10:50:06 »

Nie ma co się powoływać na demokrację,bo równie dobrze możemy głosować w jakim kolorze bielizny ma chodzić "sławek" albo ile razy dziennie ma myć zęby "toan"   Razz
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Czytanie i słuchanie ;)
« Odpowiedz #9 : 2007-07-30, 13:57:24 »

Rozwój próchnicy zębów jest wprost proporcjonalny do rozpowszechnienia się zwyczaju mycia zębów, o którym większość (bez próchnicy zębów) jeszcze w początkach XXw. nie słyszała. Bo mycie zębów wbrew teorii odkrywców  - nie chroni przed próchnicą. Na tej zasadzie można bardzo łatwo statystycznie wykazać (jak z zaraźliwiścią otyłości  Shocked), że mycie zębów jest przyczyną próchnicy Very Happy
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Czytanie i słuchanie ;)
« Odpowiedz #10 : 2007-07-30, 15:44:31 »

Rozwój próchnicy zębów jest wprost proporcjonalny do rozpowszechnienia się zwyczaju mycia zębów
Pamiętam jak w podstawówce była jakaś akcja i sprawdzała pani czystość : ręce ,szyję i zęby.
Byłam przerażona ,bo nie myłam zębów.Myłam zęby sporadycznie,jak mi się przypomniało.
Przyszła moja kolej i serce mi waliło ze strachu ,czy wstydu...nie pamiętam....
Ku mojemu zaskoczeniu,pani powiedziała:"Proszę zobaczyć,jest osoba ,która dba o zęby,myje codziennie"
Zdębiałam jak to usłyszałam.Nigdy nie zwracałam uwagi na swoje zęby.Po prostu były i już.
Przyszłam do domu spojrzałam do lusterka i zobaczyłam bielutkie ząbki  Mr. Green To pewnie kwestia szkliwa,bo niektórzy mają inne szkliwo.
Moja jedna córka ma próchnicę,musimy jeździć z nią do dentysty,a druga nic a nic... Smile
Zapisane
Krystyna77
Go


Email
Odp: Czytanie i słuchanie ;)
« Odpowiedz #11 : 2007-07-30, 19:41:49 »

Elmo z tymi zębami to był kiedyś numer jak moja teściowa złamala rękę.I podczas składania na chirurgii lekarz kazał teściowej wyjąc protezę he he... a ona wybałuszyla na niego oczy ,  Shocked, że czego on od niej chce.Dopiero po chwili zajarzyła o co chodzi, a lekarz anestezjolog się dziwił, że ma swoje zęby w wieku 80 lat.Moja teściowa też specjalnie się nie wysila w myciu zębów i to jest zastanawiające skąd u niej takie piękne " zębiska" się uchowały? A może to geny? Very Happy Very Happy Very Happy
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Czytanie i słuchanie ;)
« Odpowiedz #12 : 2007-07-30, 19:52:21 »

Elmo z tymi zębami to był kiedyś numer jak moja teściowa złamala rękę.I podczas składania na chirurgii lekarz kazał teściowej wyjąc protezę he he... a ona wybałuszyla na niego oczy ,  Shocked, że czego on od niej chce.
Dobre  Laughing

Cytuj
A może to geny?


Na pewno.Przecież dziedziczymy jakieś cechy po przodkach  Smile

Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: Czytanie i słuchanie ;)
« Odpowiedz #13 : 2007-07-30, 19:58:09 »

Krysia, wyglada na to, ze zdrowe zęby mam po twojej tesciowej Very Happy, a kości mocne ponad norme wiekową. Pare lat temu robiłam badania dens. i wyszło, że mam 21% ponad norme 20 latka.

Elmo, mam pytanie Smile Tak wojujesz o te pliki dźwiekowe - widocznie szczególnie ci na nich zalezy Very Happy

Ja chetnie słucham Jana Kwaśniewskiego, ale tekst czytany to podstawa.
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Czytanie i słuchanie ;)
« Odpowiedz #14 : 2007-07-30, 20:09:32 »



Elmo, mam pytanie Smile Tak wojujesz o te pliki dźwiekowe - widocznie szczególnie ci na nich zalezy Very Happy



Nie wojuję  Razz  Very Happy  ,tylko chcę zaznaczyć ,że jest mi to obojętne.Słuchałam plików dźwiękowych i nie przeszkadzało mi to w zrozumieniu.
Chciałabym napisać również ,że gdyby mi tak bardzo zależało na tekście pisanym,gdyby był mi tak bardzo niezbędny ,to zakasałabym rękawy i sama napisałabym  ,a nie czekała, aż mi ktoś to napisze  Very Happy  Razz . Nie musi się pisać wszystkiego na raz.Można sobie rozłożyć ,aby nie zajęło to dużo czasu.
Pozdrawiam Cię Ewuś  Smile
Zapisane
Krystyna*Opty*
Go


Email
Odp: Czytanie i słuchanie ;)
« Odpowiedz #15 : 2007-07-30, 20:59:54 »

Toan napisał:
Cytuj
Jako zdeklarowany demkorata, altruista i biorący szczególnie pod uwagę oczekiwania innych, mogę dać do wyboru następującą alternatywę: albo pliki dźwiękowe, albo nic.

Jest jeszcze jedna możliwość.
Czy miałbyś coś przeciw temu aby pod każdym plikiem dźwiękowym była również wersja tekstowa?
Z przyjemnością bym je pisała i wysyłała je Tobie na priva. Co Ty na to?
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Czytanie i słuchanie ;)
« Odpowiedz #16 : 2007-07-31, 08:19:40 »

Pani Krystyno!.
Na sierpień wybieram opcję - nic  Confused.
Teraz trochę odpoczynku i bardzo ciekawych lektur. Dotarło do mnie kilka nowych książek wartych zastanowienia. Sierpień szybko zleci. Very Happy. Ale proszę już zacząć przepisywać...  Very Happy
Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: Czytanie i słuchanie ;)
« Odpowiedz #17 : 2007-07-31, 11:45:07 »

Krysiu, jesteś kochana! Czy starczy ci czasu na przepisywanie? Oby tak.

A może jednak wygodniej i szybciej byłoby skanować te teksty, które juz są i konwertować do tekstu?

Z dwojga złego, juz wolałabym czytać tylko zeskanowany tekst, który niestety nie daje mozliwości przeszukiwania po słowie kluczowym, niż być skazana tylko na plik dźwiękowy.
Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: Czytanie i słuchanie ;)
« Odpowiedz #18 : 2007-07-31, 11:47:50 »

Cytuj z: Elmo
Nie wojuję,tylko chcę zaznaczyć ,że jest mi to obojętne

Elmo! Cała ty Very Happy Jak mocno chcesz zaznaczyc obojętność? Very Happy

Buźka Smile
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Czytanie i słuchanie ;)
« Odpowiedz #19 : 2007-07-31, 12:22:00 »

Cytuj z: Elmo
Nie wojuję,tylko chcę zaznaczyć ,że jest mi to obojętne

Elmo! Cała ty Very Happy Jak mocno chcesz zaznaczyc obojętność? Very Happy

Buźka Smile

Jak zwykle ,to co chcę zaznaczyć ,zaznaczam to bardzo mocno,tak aby to zaznaczenie było znacząco widoczne dla wszystkich ,nawet tych których to mało interesuje (przedewszystkim dla nich )  Very Happy  Razz
pozdro
Zapisane
Strony: [1] 2 3 4 5 6 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.026 sekund z 17 zapytaniami.