forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-23, 13:53:01

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
6. Pić należy tyle, na ile mamy ochotę i wtedy, kiedy mamy ochotę.
660195 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Czytanie i słuchanie ;)
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 4 5 [6] Do dou Drukuj
Autor Wtek: Czytanie i słuchanie ;)  (Przeczytany 40380 razy)
Krystyna*Opty*
Go


Email
Odp: Czytanie i słuchanie ;)
« Odpowiedz #100 : 2007-09-27, 22:03:55 »

Dzięki Wam, za miłe uwagi  Smile
Ewo, Tobie również dziękuję za sympatyczny odzew i info!  Smile

Dodam, że z przyjemnością słucham i piszę wszystkie teksty dr. Kwaśniewskiego, ponieważ po prostu od zawsze mnie interesowało takie syntetyczne, kompleksowe, (a nawet ujęte w perspektywie czasowej), spojrzenie na wiele zjawisk życia.
To tak jakby podróżując mieć mapy o różnych skalach w kieszeni i wiedzieć dokąd się zmierza i dlaczego...  Cool
To bardzo cenna wiedza, jaką miałam szczęście poznać dzięki dr. Kwaśniewskiemu i Toanowi również!  Smile

Robię to poniekąd także dla ewentualnych własnych potrzeb, bo nieraz już w dyskusjach w sieci brakowało mi takich odnośników* i z pewnością sama z nich będę korzystać  Cool 
*a odwoływanie się niegdyś do niektórych archiwalnych tekstów z miesięcznika OPTYMALNI zostało mi kiedyś praktycznie zabronione (?) - argumentem było "prawo autorskie"...  Confused   Tym samym w dyskusjach sieciowych "zostałam na lodzie" i bez możliwości korzystania z pisma optymalnych...  Confused Jak więc propagować DO?...  Nie rozumiem takiej polityki red. Boryckiej, no ale trudno...  Sad

Na szczęście Toan wyszedł naprzeciw naszym wspólnym optymalnym potrzebom.  DZIĘKI, Toan!   Smile

No i oczywiście dziękuję nieustająco sympatycznemu Sławkowi  Smile  za zainicjowanie pomysłu, zawsze się dobrze rozumieliśmy Smile

Pozdrawiam wszystkich Optymali tłuściutko!...  Wink
 
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: Czytanie i słuchanie ;)
« Odpowiedz #101 : 2007-09-27, 22:22:55 »

No "smalcem po łapkach" Wink
Zapisane
Rudka
Go


Email
Odp: Czytanie i słuchanie ;)
« Odpowiedz #102 : 2007-10-08, 01:58:15 »

Właśnie chciałam powiedzieć ,że żaden krem na moje spracowane łapki tak dobrze mi nie robi
jak smalec -no i jak oszczędnie- bo kostka smalcu jest tańsza od najtańszego kremu do rąk.
   
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Czytanie i słuchanie ;)
« Odpowiedz #103 : 2007-10-12, 20:01:41 »

Krystyna!
Potwierdzam otrzymanie kolejnych txt. Jest już do "wysłuchania" prezes Jany, zapraszam i dziękuję!
Mam około dziesięc godzin dźwięku ze spotkania w C-ku i rozterkę - co z tego wybrać! Sad
Zapisane
Krystyna*Opty*
Go


Email
Odp: Czytanie i słuchanie ;)
« Odpowiedz #104 : 2007-10-12, 22:16:51 »

Toan!
Z pewnością aż 10-ciogodzinne spotkanie wymaga zredagowania, no i streszczenia najistotniejszych wypowiedzi do "optymalnych" Wink rozmiarów...  Very Happy  Mogłabym Ci pomóc i np. spróbować opracować jakąś część tych nagrań, a Ty ewentualnie wniósłbyś do tekstu poprawki. Co Ty na to?  Smile
Zapisane
Strony: 1 2 3 4 5 [6] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.03 sekund z 17 zapytaniami.