forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-25, 23:59:33

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
10. Nie wolno głodzić się ani pościć.
660339 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Czytanie i słuchanie ;)
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Czytanie i słuchanie ;)  (Przeczytany 40399 razy)
Krystyna*Opty*
Go


Email
Odp: Czytanie i słuchanie ;)
« Odpowiedz #20 : 2007-07-31, 12:30:22 »

Toan napisał:
Cytuj
Pani Krystyno!.

Panie Toanie!  Wink

Cytuj
Na sierpień wybieram opcję - nic  .
Teraz trochę odpoczynku i bardzo ciekawych lektur. Dotarło do mnie kilka nowych książek wartych zastanowienia.

OK.  JUŻ się z nich cieszę  Smile  Mam cichą nadzieję, że z tych lektur i Twoich przemyśleń coś potem skapnie na forum... (?)  Cool
Nie będę ukrywać, że Twoich przemyśleń łaknę jak... kania dżdżu  Very Happy

Cytuj
Sierpień szybko zleci. . Ale proszę już zacząć przepisywać...

Super!  Dzięki za zgodę!  Smile
I polecam się na przyszłość w tym względzie.
Lubię pisać na klawiaturce, a zwłaszcza tak cenne teksty jak dr. Kwaśniewskiego.
Zapisane
Krystyna*Opty*
Go


Email
Odp: Czytanie i słuchanie ;)
« Odpowiedz #21 : 2007-07-31, 13:05:02 »

Ewa napisała:
Cytuj
Krysiu, jesteś kochana! Czy starczy ci czasu na przepisywanie? Oby tak.

Staaarczy, staaarczy... Dla tak zakręconej opty jak ja - nie ma innej opcji  Wink  Laughing

Cytuj
A może jednak wygodniej i szybciej byłoby skanować te teksty, które juz są i konwertować do tekstu?

Obawiam się, że nie mam dostępu do wszystkich tekstów, które czyta dr. Kwaśniewski. A poza tym nawet wygodniej
mi się pisze słuchając niż czytając to co piszę.

Pozdrówki  Smile

P.S. Przy okazji: Ewo, od dawna się zastanawiam, czy może jesteś Ewą, z którą miałam kiedyś przyjemność się
poznać na spotkaniu optymalnych w Kongresowej?  Smile
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: Czytanie i słuchanie ;)
« Odpowiedz #22 : 2007-07-31, 13:54:00 »


Z przyjemnością bym je pisała i wysyłała je Tobie na priva. Co Ty na to?
Ach Krysiu jesteś thebeściara  Wink
Zapisane
Krystyna*Opty*
Go


Email
Odp: Czytanie i słuchanie ;)
« Odpowiedz #23 : 2007-07-31, 14:28:29 »

Slawek napisał:
Cytuj
Ach Krysiu jesteś thebeściara  Wink

Dzięki! Smile   Tobie Sławku też nic nie brakuje...  Cool   Smile
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Czytanie i słuchanie ;)
« Odpowiedz #24 : 2007-07-31, 14:31:50 »

Miło jest poczytać miłe rzeczy  Smile
Pozdrawiam  Smile
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: Czytanie i słuchanie ;)
« Odpowiedz #25 : 2007-07-31, 21:21:12 »

Dzięki! Smile   Tobie Sławku też nic nie brakuje...  Cool   Smile
ale Tobie DUŻO mniej Wink
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Czytanie i słuchanie ;)
« Odpowiedz #26 : 2007-07-31, 21:27:54 »

Dzięki! Smile   Tobie Sławku też nic nie brakuje...  Cool   Smile
ale Tobie DUŻO mniej Wink

Ehhh,coś za słodko się robi ...Może takie rzeczy byście pisali na skypie?  Laughing  co wam zależy...tu nie kącik samotnych serc  Razz 
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: Czytanie i słuchanie ;)
« Odpowiedz #27 : 2007-07-31, 22:25:10 »

Ehhh,coś za słodko się robi ...Może takie rzeczy byście pisali na skypie?  Laughing  co wam zależy...tu nie kącik samotnych serc  Razz 
Ależ Edyto Wink nie moge przenieść się na skype ;( gdyż bardzo chciałbym aby cały świat wiedział jak bardzo LUBIĘ Krystyne Wink
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Czytanie i słuchanie ;)
« Odpowiedz #28 : 2007-07-31, 22:32:41 »

Ehhh,coś za słodko się robi ...Może takie rzeczy byście pisali na skypie?  Laughing  co wam zależy...tu nie kącik samotnych serc  Razz 
Ależ Edyto Wink nie moge przenieść się na skype ;( gdyż bardzo chciałbym aby cały świat wiedział jak bardzo LUBIĘ Krystyne Wink

Ale możesz napisać na skypie,tam gdzie pisze "o mnie"  :"Bardzo LUBIĘ Krystynę i chcę ,żeby pisała mi teksty"   Smile ,to też cały świat zobaczy  Razz  Laughing
Ale nie.....Ty wolisz tutaj,bo tutaj jest jak w domu  Smile
pozdrawiam Was  Smile
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: Czytanie i słuchanie ;)
« Odpowiedz #29 : 2007-07-31, 22:42:29 »


Ale możesz napisać na skypie,tam gdzie pisze "o mnie"  :"Bardzo LUBIĘ Krystynę i chcę ,żeby pisała mi teksty"   Smile ,to też cały świat zobaczy  Razz  Laughing
Ale nie.....Ty wolisz tutaj,bo tutaj jest jak w domu  Smile
pozdrawiam Was  Smile
No co ty Wink na skype zobaczą to tylko ci co "będą chcielimusieli" ja chcę żeby to wiedzieli wszyscy inni Wink
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Czytanie i słuchanie ;)
« Odpowiedz #30 : 2007-07-31, 22:45:48 »


Ale możesz napisać na skypie,tam gdzie pisze "o mnie"  :"Bardzo LUBIĘ Krystynę i chcę ,żeby pisała mi teksty"   Smile ,to też cały świat zobaczy  Razz  Laughing
Ale nie.....Ty wolisz tutaj,bo tutaj jest jak w domu  Smile
pozdrawiam Was  Smile
No co ty Wink na skype zobaczą to tylko ci co "będą chcielimusieli" ja chcę żeby to wiedzieli wszyscy inni Wink

To jakaś netowa miłość? czy jak?....tez się raz zakochałam w necie,tzn. nie w necie,tylko w osobie z netu ( to zaraz na początku mojej aktywności netowej hehe) ,ale mi przeszło  Laughing może i Tobie przejdzie...miejmy nadzieję...trzymam kciuki  Razz  Laughing
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: Czytanie i słuchanie ;)
« Odpowiedz #31 : 2007-07-31, 22:49:51 »

To jakaś netowa miłość? czy jak?....tez się raz zakochałam w necie,tzn. nie w necie,tylko w osobie z netu ( to zaraz na początku mojej aktywności netowej hehe) ,ale mi przeszło  Laughing może i Tobie przejdzie...miejmy nadzieję...trzymam kciuki  Razz  Laughing
Edytko Wink My się znamy od lat Wink to żadna miłość netowa ;P to zwykły wyraz uznania ;P
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Czytanie i słuchanie ;)
« Odpowiedz #32 : 2007-07-31, 22:53:59 »

To jakaś netowa miłość? czy jak?....tez się raz zakochałam w necie,tzn. nie w necie,tylko w osobie z netu ( to zaraz na początku mojej aktywności netowej hehe) ,ale mi przeszło  Laughing może i Tobie przejdzie...miejmy nadzieję...trzymam kciuki  Razz  Laughing
Edytko Wink My się znamy od lat Wink to żadna miłość netowa ;P to zwykły wyraz uznania ;P

Sławku ,to taki żarcik  Very Happy Rozumiem ,że lubisz Krystynę i przypuszczam (z postów) ,że się znacie  Smile 
Przecież nie jest nic złego w tym ,że się kogoś lubi i że się komuś to napisze  Smile 
Też Was lubię  Wink   
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: Czytanie i słuchanie ;)
« Odpowiedz #33 : 2007-07-31, 22:58:10 »

Sławku ,to taki żarcik  Very Happy Rozumiem ,że lubisz Krystynę i przypuszczam (z postów) ,że się znacie  Smile 
Przecież nie jest nic złego w tym ,że się kogoś lubi i że się komuś to napisze  Smile 
Też Was lubię  Wink   
Ależ żaden żarcik ;p Krystyne uwielbiam wręcz Wink
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Czytanie i słuchanie ;)
« Odpowiedz #34 : 2007-07-31, 23:02:05 »

Sławku ,to taki żarcik  Very Happy Rozumiem ,że lubisz Krystynę i przypuszczam (z postów) ,że się znacie  Smile 
Przecież nie jest nic złego w tym ,że się kogoś lubi i że się komuś to napisze  Smile 
Też Was lubię  Wink   
Ależ żaden żarcik ;p Krystyne uwielbiam wręcz Wink

Ja nie napisałam ,że Ty żartujesz,napisałam ,że ja żartuję z tą netową miłością  Razz  Laughing
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: Czytanie i słuchanie ;)
« Odpowiedz #35 : 2007-07-31, 23:32:27 »


Ja nie napisałam ,że Ty żartujesz,napisałam ,że ja żartuję z tą netową miłością  Razz  Laughing
Toteż Ja nie napisałem że ja żartuje Wink
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Czytanie i słuchanie ;)
« Odpowiedz #36 : 2007-08-01, 08:25:04 »


Ja nie napisałam ,że Ty żartujesz,napisałam ,że ja żartuję z tą netową miłością  Razz  Laughing
Toteż Ja nie napisałem że ja żartuje Wink

Sławek.Czy Ty czytasz co ja piszę? Twoje zdanie ma się nijak do tego co ja napisałam.
Napisałeś :żaden żarcik" jakbym ja pisała,że Ty żartujesz.Więc napisałam,ze to ja żartuję ,a Ty w dalszym ciągu się upierasz,że niby ja odebrałam to ,co napisałeś ,jako żart.
Więc napiszę Ci ,że WIEM,że nie żartujesz pisząc ,że uwielbiasz wręcz Krystynę.To JA żartowałam z netową miłością.
Tak na marginesie,to jesli chcesz,żeby cały świat o tym wiedział ,to może napisz jakiś światowy besceler o swojej miłości do Krystyny (?)
Kolejna para u boku Tristana i Izoldy czy też Bonnie & Clyde  Razz    Smile
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: Czytanie i słuchanie ;)
« Odpowiedz #37 : 2007-08-01, 10:07:26 »


Sławek.Czy Ty czytasz co ja piszę? Twoje zdanie ma się nijak do tego co ja napisałam.
Nie żartuj Wink
Cytuj
Napisałeś :żaden żarcik" jakbym ja pisała,że Ty żartujesz.Więc napisałam,ze to ja żartuję ,a Ty w dalszym ciągu się upierasz,że niby ja odebrałam to ,co napisałeś ,jako żart.
nie wiem co Ty odebrałaś ale ja nie żartowałem ;P
Cytuj
Więc napiszę Ci ,że WIEM,że nie żartujesz pisząc ,że uwielbiasz wręcz Krystynę.To JA żartowałam z netową miłością.
Tak na marginesie,to jesli chcesz,żeby cały świat o tym wiedział ,to może napisz jakiś światowy besceler o swojej miłości do Krystyny (?)
Kolejna para u boku Tristana i Izoldy czy też Bonnie & Clyde  Razz    Smile
zastanowię się nad tym Razz
Zapisane
Krystyna*Opty*
Go


Email
Odp: Czytanie i słuchanie ;)
« Odpowiedz #38 : 2007-08-01, 12:45:18 »

Slawek napisał:
Cytuj
ale Tobie DUŻO mniej Wink

Pojadę w stylu słynnego już w onecie czułego_wojtka... Wink :

A Ty sie ze mnom nie kuć!   Laughing  Wink
Jak muwie rze nic Ci nie brakuje, to mam racje i jusz!   Very Happy  Cool
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Czytanie i słuchanie ;)
« Odpowiedz #39 : 2007-08-01, 12:49:14 »

Sławek.Żeby było jasno,to kochaj sobie nawet Krystynę,co u licha mnie to obchodzi ?  Razz  Laughing  To wcale nie rzutuje na moje losy.
Zastanawiam się czemu ja się wiecznie uwikłam w jakąś głupotę.Przecież każdy może odpowiadać sam za własną.Nie muszę ja odpowiadać za cudzą  Razz
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.034 sekund z 17 zapytaniami.