forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-18, 20:00:09

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
6. Pić należy tyle, na ile mamy ochotę i wtedy, kiedy mamy ochotę.
659768 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  pomoc
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 [2] Do dou Drukuj
Autor Wtek: pomoc  (Przeczytany 13959 razy)
Ewa
Go


Email
Odp: pomoc
« Odpowiedz #20 : 2007-08-12, 23:41:12 »

Matti, dlaczego ci się życie zawaliło? Ty jesteś taki pogodny.
Zapisane
Matti
Go


Email
Odp: pomoc
« Odpowiedz #21 : 2007-08-13, 00:13:44 »

Chyba niezbyt chce o tym rozmawiać.Patologie różnorakie najgorsi sa patologiczni rodzice.

Zerwałem znimi kontakt i sie ciesze bo narazie to najlepsze wyjście:
Wczorajszy przykłąd nie odzywam sie do ojca a on cos tam pieprzy i po 5 minutach już drze morde za przeproszeniem choć ja ani słowa (i tak to wygląda od dziecka...)

matka jeszcze gorzej choć ostatnio troche sie wyluzowała.

Chcecie podam wam diete na potwora:

Pół litra lodów co 3 dni
4 kawy dziennie
kupa cukru
same białe oczyszczone pieczywo
długotrwałe niedobory
mieso przetwory i mało
warzywa i owoce raz na tydzień.
kupa chemikaliów (dowody naukowe np. na aspartam że tak działa...)

Ja wiem że to nie oni mówią lecz ich grzyby ich narkotyki i głód na nie i wieleeee innych.


A co rozwoju duchowego odłaczyłem sie własnie dlatego bo jestem człowiekiem i nie amm ochoty sie zadawać z ludżmi zachowującymi sie za często jak potwory a nie jak ludzie nie mam ochoty tego np.słuchać.Ja jestem ludzki.
A tego sie ucze od pewnego czasu coraz bardziej Smile. Mój rozwój duchowy jest bardzo szybki.

Ale wtedy przerosło to wszystko i tyle.

Generalnie jest prawda do któej doszedłem:Albo ma sie zawsze wystarczająco albo zawsze sie goni i ma za mało.Szczęście należy znaleźć w sobie samym. Należy doceniać co sie ma a nie czego sie nie ma. Należy dostrzegać dobre strony należy afirmować należy sie modlić ale wdg.zasad spełnienia...

I takie tam to bardzo proste i mozę uwspanialić życie troche psychologii i wiedzy duchowej.I pomimo iż jeszcze nie zdobyłęm czego pragne i sytuacja mozę wyglądać do D to jednak i tak pottrafie sie cieszyć co pokazuje ile można osiagnąc taką praca.

pzdr
Marcin
Zapisane
Matti
Go


Email
Odp: pomoc
« Odpowiedz #22 : 2007-08-13, 00:15:56 »

No i nie chciałem a większość powiedziałem...
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: pomoc
« Odpowiedz #23 : 2007-08-13, 09:50:46 »

Tak Toan,det er en korekt oversættelse (translation)
bardzo dobrze !!!!

Zaskakujesz, napisales bezblednie.......
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: pomoc
« Odpowiedz #24 : 2007-08-13, 10:10:43 »

Matti, to co tu napisze nie powinno sie znalesc na tym forum, bo coz... tluszcz Ci tu nie pomoze.
Niemniej jednak bardzo krotko Ci podpowiem....
Wypowiedz Twoja pokazuje bardzo negatywny stosunek do obu rodzicow, a wiec popelniono bledy w fazie wychowawczej 0-7 lat, dlatego powinienes zrozumiec pewne mechanizmy aby sobie pomoc...tu polecam przeczytanie pare ksiazek znanego psychologa Eriksona, ktory sie zajmowal psychologia rozwojowa wieku dzieciecego.
Pozniej wez ksiazke dunskiego psychologa/filozofa Kirkegaard, ktory rozprawia o egzystencjalizmie i problemow z tym zwiazanych.
Ci dwaj psychologowie i ich dziela dzialaja jak wysokiej wartosci bialko i najlepszy tluszcz w diecie JK.
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: pomoc
« Odpowiedz #25 : 2007-08-13, 11:12:27 »

Adampio,
wychodzę z założenie, że nie ważne co się wie, ważne czy umie się znaleźć, gdy jest potrzeba, przyswoić i zastosować w praktyce.

Glad dag for Dig.
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: pomoc
« Odpowiedz #26 : 2007-08-13, 13:00:51 »

Cytuj
Glad dag for Dig.
- to jest slownikowe tlumaczenie, ale fajnie zlozone, natomiast duny mowia na koniec

have en god day /wymawia sie " ha in gu dej"/ - czyli: dobrego dnia, czego i Tobie zycze
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: pomoc
« Odpowiedz #27 : 2007-08-13, 14:32:43 »

Szkoda tylko, że polski aż tak się oddalił od pasterskiego języka praojców.  Confused
Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: pomoc
« Odpowiedz #28 : 2007-08-13, 14:49:21 »

Matti, odpowiedziałam ci, na temat twojej trudnej sytuacji domowej, w nowym wątku w "Wolnych tematach",
tutaj: http://forum.dr-kwasniewski.pl/index.php?topic=1746.new#new
Zapisane
Matti
Go


Email
Odp: pomoc
« Odpowiedz #29 : 2007-08-13, 17:41:52 »

spoko radze sobie wiem dużo o psychologii i troche wiedzy duchowej sie wrzuci i dokłądnie wiem co jak gdzie i z czym ale oni nie chca mojej pomocy wolą żyć po swojemu więc sie odizolowałem.

To tyle a pytałaś czemu sie zawaliło to ci powiedziałem ale to przeszłość.Mineło 6 miesięcy przynajmniej od tego czasu i wiele sie zmieniło.

pzdr
Marcin
Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: pomoc
« Odpowiedz #30 : 2007-08-14, 00:18:01 »

Trzymam kciuki, Matti
Zapisane
Matti
Go


Email
Odp: pomoc
« Odpowiedz #31 : 2007-08-14, 01:14:28 »

Dzięki Smile.Poprawa raz szybsza raz wolniejsza ale systematyczna do przodu sądze Smile.
Zapisane
Strony: 1 [2] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.026 sekund z 17 zapytaniami.