forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się, lub zarejestruj proszę.
2024-04-19, 22:32:39

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
7. Nie trzeba liczyć spożytych kalorii, natomiast należy liczyć kalorie przy kupowaniu żywności.
659884 wiadomości w 4058 wątkach; wysłane przez 27 użytkowników
Najnowszy użytkownik: startom
* Strona główna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Klopoty z ulozeniem diety bez gotowania 95kg-185cm
« poprzedni następny »
Strony: [1] Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Klopoty z ulozeniem diety bez gotowania 95kg-185cm  (Przeczytany 4394 razy)
Polis
Gość


Email
Klopoty z ulozeniem diety bez gotowania 95kg-185cm
« : 2007-08-01, 00:49:04 »

Witam wszystkich. Mam nadwage wiec stosunek tluszczu moze byc mniejszy z tego co czytalem (ale jaki?), nie jestem w stanie tesz zjesc tyle produktow ile jest zalecane (bialko wobec wagi) i tluszcze wychodza mi niskie ~1.6-1.7. Nie wiem tesz jak zjesc zalecana ilosc weglowodanow nie jedzac chleba i mala ilosc ziemniakow. (tzn. zjadlem dwie kromki razowego z makrela i druga moczona w smietanie zdecydowanie lepsze od makreli ogolnie nie przepadalem nigdy za rybami).
Lubie tluszcze zwierzece tylko po usmazoniu.

Wiec da sie ulozyc na teraz cos z produktami ktore da sie szybko przygotowac? Czy sensowne stosowanie diety wymaga gotowania?
Zapisane
fewa
Gość


Email
Odp: Klopoty z ulozeniem diety bez gotowania 95kg-185cm
« Odpowiedz #1 : 2007-08-01, 19:10:55 »

Witaj Polis. Jeśli chcesz schudąc to wystarczy stosunek B:T 1-2. Jeśli chodzi o gotowanie to wedłu mnie najzdrowsze są posiłki gotowane, ale jeśli nie masz czasu na pichcenie to możesz upiec raz na tydzień chlebek opty/białkowy/lub kupic gotowy w sklepie opty i robic według smaku kanapki albo placki serowe są bardzo smaczne i syte. A na szybko można zjeśc ser i popic śmietaną 30% ale nie za często. Na wieprzowinie/tłuszczu/ i bez zbóż szybciej się chudnie.Jajka gotowane z majonezem i do tego jeden pomidor to tez szybkie przygotowanie. Obiad /obiado-kolacje/ wypadało by zjeśc normalnie tzn gotowany. Węglowodany najlepiej kozystac z warzyw i ziemniaków. W ziemniakach jest W - 18,3 więc ziemniaków nalezy zjeśc co najmniej 150g do 200g. Jeden pomidor ma w 100g zaledwie 3,6-W. A 1 szt waży ok 200g. Najlepiej tak komponowac posiłki aby w obiedzie było co najmniej w Twoim przypadku 40 W, a resztę rozłożyc na śniadanie, czy wieczorem same W. Musisz przejzec tabele aby wiedziec w czym są W i wybrac które Ci najlepiej smakują. Jak się jest w podróży to dobre są migdały. A co do B to nie trzeba jeśc dużo. Najważniejsze jeśc do syta i nie byc głodnym.
pozdrawiam
    fewa
Zapisane
Matti
Gość


Email
Odp: Klopoty z ulozeniem diety bez gotowania 95kg-185cm
« Odpowiedz #2 : 2007-08-03, 00:12:13 »

Cześć skoro nie chcesz stosować to polece ci diete na surowo owoce warzywa i mieso :)Obecnie to najlpsza dieta jaką znam.

Tu masz cocnieco o enzymach niedługo pojawią sie takze artykuły z surawki na surawke też mozesz zajrzeć.To cie zachęci.

http://szczesliwastrona.rew.pl/forum/viewtopic.php?t=23

pzdr
Marcin
Zapisane
Strony: [1] Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Działające na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.024 sekund z 17 zapytaniami.