forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-23, 21:52:23

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
3. Białka jako materiał do budowy i przebudowy ciała powinno mieć możliwie wysoką wartość biologiczną, powinno to być białko zwierzęce, a nie roślinne.
660214 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  Jestem głodna!
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Jestem głodna!  (Przeczytany 89309 razy)
evosonic
Go


Email
Re: Jestem głodna!
« Odpowiedz #20 : 2007-09-30, 04:12:31 »

taaa jesz na sniadanie czosnek  ...
idz z tego forum  Sad
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Jestem głodna!
« Odpowiedz #21 : 2014-10-28, 18:54:50 »

"Chude gofry"!?!
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Jestem głodna!
« Odpowiedz #22 : 2014-10-30, 06:51:13 »

Też bym podtrzymała stronę Toana.
Pomysł ze śmietaną jest w sumie najlepszy. ...

O toto!
Siada się z Rodziną przy stole, na którym króluje np. karkówka, bulwy, i ... i ... SOSy, taki gęsty, grzybowy, ze skoncentrowanej paszy dla cieląt głównie złożony. Bierze się porcję karkówki, jaki bukiecik warzywny, a potem tylko SOSem dojada i ... dojada i ... do syta. Wszyscy szczęśliwi, bo mięcha, szczególnie chudego, taki tłuszczojad nie wyżera, warzywek z resztą specjałów też, a sos i tak by trzeba było "pod stół" wylać.

Sos to był, jest i będzie hit na okolicznościowych stołach! Dla tych, którzy choć nie "wią", to przynajmniej "ruzumio".
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25516

pindżar ryskow wyszy


Odp: Jestem głodna!
« Odpowiedz #23 : 2014-10-30, 08:11:54 »

MAX
napij się śmietany 30-36%, kawy ze śmietanką (100ml kawy+100ml 36% śmietanki) lub najedz masła
Kawele z masele  Shocked Shocked Very Happy
Zapisane

Work Buy Consume Die
administ
Go


Email
Odp: Jestem głodna!
« Odpowiedz #24 : 2014-10-30, 08:14:52 »

I wiadro smalcu...  Wink Mr. Green
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25516

pindżar ryskow wyszy


Odp: Jestem głodna!
« Odpowiedz #25 : 2014-10-30, 08:19:22 »

zwierzece niezdrowe, teraz slonecznikowy z lidla robi furore wsrod "opymalnych13"  Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
administ
Go


Email
Odp: Jestem głodna!
« Odpowiedz #26 : 2014-10-30, 08:23:15 »

A bo to diesel power jest...  Very Happy
Od oliwy i oleju łatwiej się tyje niż od smalcu, w warunkach korytkowych jakby co. I słonina wychodzi bardziej lejąca...  Cool
Ale teraz nic nie daje takich efektów jak tucz statynowo-kukurydziany z hameryki!  Najlepsi w tuczeniu są! Laughing Laughing Laughing
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 55878


Odp: Jestem głodna!
« Odpowiedz #27 : 2014-10-30, 08:35:25 »

W końcu opracowali to hamerykańscy nakowcy, więc musi być best o the best. Wink
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25516

pindżar ryskow wyszy


Odp: Jestem głodna!
« Odpowiedz #28 : 2014-10-30, 08:57:34 »

A bo to diesel power jest...  Very Happy
Od oliwy i oleju łatwiej się tyje niż od smalcu, w warunkach korytkowych jakby co. I słonina wychodzi bardziej lejąca...  Cool
Ale teraz nic nie daje takich efektów jak tucz statynowo-kukurydziany z hameryki!  Najlepsi w tuczeniu są! Laughing Laughing Laughing
Od kukurydzy prosze sie odstosunkowac! To jest optymalny hit buleczkowy! Nie ma glutenu, nie ma tycia!

 Laughing Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Jestem głodna!
« Odpowiedz #29 : 2014-10-30, 10:13:16 »

A bo to diesel power jest...  Very Happy
Od oliwy i oleju łatwiej się tyje niż od smalcu, w warunkach korytkowych jakby co. I słonina wychodzi bardziej lejąca...  Cool
Ale teraz nic nie daje takich efektów jak tucz statynowo-kukurydziany z hameryki!  Najlepsi w tuczeniu są! Laughing Laughing Laughing
Od kukurydzy prosze sie odstosunkowac! To jest optymalny hit buleczkowy! Nie ma glutenu, nie ma tycia!

 Laughing Laughing
Bez tycia, pod warunkiem, że proporcjum wyjdzie Wink
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25516

pindżar ryskow wyszy


Odp: Jestem głodna!
« Odpowiedz #30 : 2014-10-30, 10:25:29 »

To bardzo proste: bierzesz sobie buleczke kukurydziana, bardzo zdrowa, bez morderczego glutena, popijasz zdrowym olejem rafinowanym z Lidla a potem dojadasz jakis plaster miesa zeby bialko wyrobic. I jest zdrowo i smacznie i przede wszystkim tanio!  Very Happy
Zapisane

Work Buy Consume Die
adampio
Go


Email
Odp: Jestem głodna!
« Odpowiedz #31 : 2014-10-30, 10:56:05 »

Musze sie zapytac, bo juz na prawde nie kumam>

ty mowisz to powaznie, czy jest to forma cynizmu, czarnego humoru czy moze czegos innego.? Shocked
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70477


Odp: Jestem głodna!
« Odpowiedz #32 : 2014-10-30, 10:57:04 »


To bardzo proste: bierzesz sobie buleczke kukurydziana, bardzo zdrowa, bez morderczego glutena, popijasz zdrowym olejem rafinowanym z Lidla a potem dojadasz jakis plaster miesa zeby bialko wyrobic. I jest zdrowo i smacznie i przede wszystkim tanio!  Very Happy

A na deser karton soku z Tesco... Very Happy
Zapisane

Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25516

pindżar ryskow wyszy


Odp: Jestem głodna!
« Odpowiedz #33 : 2014-10-30, 10:57:25 »

Musze sie zapytac, bo juz na prawde nie kumam>

ty mowisz to powaznie, czy jest to forma cynizmu, czarnego humoru czy moze czegos innego.? Shocked
A zgadnij Wink
Zapisane

Work Buy Consume Die
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70477


Odp: Jestem głodna!
« Odpowiedz #34 : 2014-10-30, 11:02:11 »

Musze sie zapytac, bo juz na prawde nie kumam>

ty mowisz to powaznie, czy jest to forma cynizmu, czarnego humoru czy moze czegos innego.? Shocked

To jest parafrazowanie "Adama319", który był na tym forum, a teraz na forum DD daje takie "mądre" rady o szpinaku, olejach, sokach z tesco i nie pamiętam o czym jeszcze... Rolling Eyes
Zapisane

Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Jestem głodna!
« Odpowiedz #35 : 2014-10-30, 11:05:52 »

Musze sie zapytac, bo juz na prawde nie kumam>

ty mowisz to powaznie, czy jest to forma cynizmu, czarnego humoru czy moze czegos innego.? Shocked

To jest parafrazowanie "Adama319", który był na tym forum, a teraz na forum DD daje takie "mądre" rady o szpinaku, olejach, sokach z tesco i nie pamiętam o czym jeszcze... Rolling Eyes
Jaja takie znaczy? Very Happy
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Jestem głodna!
« Odpowiedz #36 : 2014-10-30, 11:30:33 »


To bardzo proste: bierzesz sobie buleczke kukurydziana, bardzo zdrowa, bez morderczego glutena, popijasz zdrowym olejem rafinowanym z Lidla a potem dojadasz jakis plaster miesa zeby bialko wyrobic. I jest zdrowo i smacznie i przede wszystkim tanio!  Very Happy

A na deser karton soku z Tesco... Very Happy

I wafelek z goferkiem...  Cool Laughing
Bo na goferku też proporcjum wyjdzie.  Very Happy
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Jestem głodna!
« Odpowiedz #37 : 2014-10-30, 11:37:18 »

Też bym podtrzymała stronę Toana.
Pomysł ze śmietaną jest w sumie najlepszy. ...

O toto!
Siada się z Rodziną przy stole, na którym króluje np. karkówka, bulwy, i ... i ... SOSy, taki gęsty, grzybowy, ze skoncentrowanej paszy dla cieląt głównie złożony. Bierze się porcję karkówki, jaki bukiecik warzywny, a potem tylko SOSem dojada i ... dojada i ... do syta. Wszyscy szczęśliwi, bo mięcha, szczególnie chudego, taki tłuszczojad nie wyżera, warzywek z resztą specjałów też, a sos i tak by trzeba było "pod stół" wylać.

Sos to był, jest i będzie hit na okolicznościowych stołach! Dla tych, którzy choć nie "wią", to przynajmniej "ruzumio".

Najtrudniej jest w takich okolicznościach powstrzymać się przed wylizaniem miski.
Ale co tam, po uzyskaniu sytości widok inteligentnie i znacząco wpatrzonych oczu(ich elegancko wszak ułożeni właściciele właśnie szacują ile wątrobie tłuszczojada dni życia zostało) znacznie łagodzi to wyrzeczenie.
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25516

pindżar ryskow wyszy


Odp: Jestem głodna!
« Odpowiedz #38 : 2014-10-30, 11:39:54 »


To bardzo proste: bierzesz sobie buleczke kukurydziana, bardzo zdrowa, bez morderczego glutena, popijasz zdrowym olejem rafinowanym z Lidla a potem dojadasz jakis plaster miesa zeby bialko wyrobic. I jest zdrowo i smacznie i przede wszystkim tanio!  Very Happy

A na deser karton soku z Tesco... Very Happy

I wafelek z goferkiem...  Cool Laughing
Bo na goferku też proporcjum wyjdzie.  Very Happy
Za pomnieliscie o posypce z mleka w proszku  Evil or Very Mad Co z was za optymalni!!
Zapisane

Work Buy Consume Die
administ
Go


Email
Odp: Jestem głodna!
« Odpowiedz #39 : 2014-10-30, 11:40:59 »

Dla ozdoby!  Shocked  Laughing Laughing Laughing
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.046 sekund z 19 zapytaniami.