forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-29, 04:54:20

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
Na koniec - nie wolno zapominać, że każdy człowiek jest inny i inny jest jego organizm.
660604 wiadomoci w 4059 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  cukrzyca, do, ciaza itd
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 [2] Do dou Drukuj
Autor Wtek: cukrzyca, do, ciaza itd  (Przeczytany 12117 razy)
slawek
Go


Email
Odp: cukrzyca, do, ciaza itd
« Odpowiedz #20 : 2007-08-07, 13:55:37 »


Jeśli sam nic nie radzisz,to nie przeszkadzaj drugim,bo taki Gość jeden z drugim,po przeczytaniu takiego posta jak Twój,może stracić zaufanie do porad,do Forum itd.

 
I bardzo dobrze niech sam myśli a nie słucha forumowych gwiazdorów ;P niemogących zrealizowac się w inny sposób w realu Wink??
Cytuj
Jeszcze raz zaznaczam ,że nikt tu nie przepisuje nikomu recept.A Forum jest od tego ,aby się pytać,prosić o poradę,doradzać,odpowiadać,a nie pisać o tym gdzie Krystyna obecnie się znajduje,bo co u licha mnie to może obchodzić?  Wink 

chcesz mi powiedzieć ze podpowiadanie osobie chorej na cukrzyce i pragnącej zajść w ciąże to takie niewinne plotki ?? to szczyt niefrasobliwości graniczący z głupotą Sad
Cytuj

    Wdaje mi się jednak ,że jesteś na wielu Forach zarejestrowany i strasznie Ci się mylą  Wink

zauważyłem że bardzo dużo ci się wydaje Cool

P.S.
lekarze byli znakomici zwłaszcza Dr. Strosmajer
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: cukrzyca, do, ciaza itd
« Odpowiedz #21 : 2007-08-07, 14:02:56 »

I jeszcze jedno to jest FORUM_DYSKUSYJNE !!! rozumiesz ?? DYSKUSYJNE!!!!!! stworzone do wymiany doświadczeń i dyskusji pomiędzy użytkownikami, a nie internetowa poradnia, radzić też trzeba umieć Wink

P.S.
EOT
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: cukrzyca, do, ciaza itd
« Odpowiedz #22 : 2007-08-07, 14:15:09 »

I jeszcze jedno to jest FORUM_DYSKUSYJNE !!! rozumiesz ?? DYSKUSYJNE!!!!!!

P.S.
EOT

No właśnie  Smile Więc nie przeszkadzaj nikomu w dyskusji,jesli sam nie umiesz dyskutować  o diecie,a jedynie o tym gdzie jest Krystyna i czy ktos się w realu realizuje czy nie,bo co Cię to obchodzi? Przecież nikt się nie uczy czy je za Twoje pieniądze  Wink
Posłuchaj: Czy mnie interesuje co Ty robisz i w jakich jesteś stosunkach z żoną czy tam z kimś innym ? Nie obchodzi mnie to ani trochę,wiec i Ciebie nie powinno obchodzić co ja robię .
EOT  Razz

PS.A czy Ty bierzesz odpowiedzialność za Mattiego ,że wtracasz się w to co pisze,czy w to co ja pytałam?Nie musisz się tak troszczyć o
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: cukrzyca, do, ciaza itd
« Odpowiedz #23 : 2007-09-05, 23:42:38 »

Jeżeli cukry są ok to można włączyć masło do codziennej diety.
Zamiast mąki wolałabym jadać wszystkie dania z ziemniaków czy pomidorów, marchewki, buraków. 2 kostki czekolady gorzkiej.
Choć cieszę się jak nie ma na nią ochoty.
Może to chleb z mąką jest odpowiedzalny za ketony w moczu.
Pr. mleczne co 4 dni też są ok + masło codziennie.
Zapisane
Strony: 1 [2] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.036 sekund z 17 zapytaniami.