forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-24, 00:32:41

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
5. Węglowodany staramy się zjadać w postaci skrobi, tj. w ziemniakach i warzywach.
660214 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  torbiele na wątrobie
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 7 Do dou Drukuj
Autor Wtek: torbiele na wątrobie  (Przeczytany 73489 razy)
elmo
Go


Email
Odp: torbiele na wątrobie
« Odpowiedz #40 : 2007-08-11, 17:55:06 »

Matti,załamujesz mnie.Zamiast być wdzięcznym ,że czegos się nauczyłeś,że ktoś Cię wyprowadził z błędu,to wypisujesz tu o jakichś walkach .
Nie przyjmujesz żadnej prawdy jedynie liczą się Twoje urojenia i na dodatek piszesz je na własnym Forum jako prawdy objawione.Współczuję takiego "nauczyciela" Twoim 
Użytkownikom.
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: torbiele na wątrobie
« Odpowiedz #41 : 2007-08-11, 17:59:33 »


Reasumując: żółć robi kuleczki tłuszczu, które są doprowdzane naczyniami chłonnymi do naczyń włosowatych kwiobiegu ...
Miałam właśnie pytać czemu akurat do naczyń chłonnych,a nie od razu do naczyń krwionośnych...

Właściwie,to dlaczego tak się dzieje?
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: torbiele na wątrobie
« Odpowiedz #42 : 2007-08-11, 18:09:00 »

Dieta ta jest bezpieczna dla ludzi,którzy traktują i stosują ją w sposób optymalny,a nie sztuczny.Nie jest wtedy nudna i monotonna,jak niektórzy piszą,nie jest się przymuszonym do czegoś i nic na siłę się nie stosuje.Wtedy jedynie czerpie się przyjemność.
Na tej diecie można jeść owoce,ale niektórzy są przekonani,że nie...
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: torbiele na wątrobie
« Odpowiedz #43 : 2007-08-11, 18:52:51 »

Właściwie,to dlaczego tak się dzieje?

Nie wiem, ale pewnie chłonka ma większe "powinowactwo" do zemulgowanego tłuszczu, niż osocze?.
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: torbiele na wątrobie
« Odpowiedz #44 : 2007-08-11, 19:20:56 »

Organizm sobie jakoś radzi,najlepiej jak potrafi .

PS.Tu post mi się zabłąkał, nie do tego wątku miał być  Razz
Zapisane
Matti
Go


Email
Odp: torbiele na wątrobie
« Odpowiedz #45 : 2007-08-12, 04:57:49 »

toan cytuje "głupstw łacznie z jedzeniem na surowo"
komentarz:współczuje ograniczenia umysłu zwłaszcza że o tym nic nie wiesz.

Porozmawiaj ze mną o pływanie jak nigdy nie byłeś w wodzie...

Ale to tylko twoja strata.Cóż czasem sie idzie o krok do przodu i dowiaduje o tłuszczach ale sie zatrzymuje tylko tyle ze troche dalej. Cóż moze potrzebna jest kolejna nauka?



Nie czytałęm waszych ostatnich postów w ogóle bo rozmowa jest bezsensowna.Czepneliście sie jak rzep psiego ogona i nawet mi zaczyna sie kończyć cierpliwość

Jaki to ma cel do jasnej ciasnej ? Móimy o pracy wątroby wątroba wydziela żółć do tłuszczu a czy "trawi" czy "bierze duział w trawieniu" to takie kręcenie sie wokół nieistotnej rzeczy do holery.Jakie ma to znaczenie chyba tylko żeby tracić czas.

Kolega ma problemy z wątroba lepsza jest dieta tłuszczowa a ten czynnik nie am znaczenia.

Powiedziałęm już ze ja mam racje ale jako ze dyskusja jest bezcelowa nie będe pisał argumentów bo to strata czasu ja napisze wy sie uprzecie w swoich prawdach i to sie nie skończy a JEST TO BEZCELOWE.

To jakby majac zamiar zeglować na pomoście rozwijajac zagiel kłócić się czy żagiel sie pisze przez "ż" czy przez "rz".Po co to robić jeśli chcemy żeglować...

jeśli tego nie rozumiecie to bardzo przykro.Ja koncze temat a przeciwargumentów wam nie podam aby znowu nie otrzymać odpowiedzi co w efekcie nigdy by sie nie skończyło więc ustapie pierwszy.
Zapisane
Matti
Go


Email
Odp: torbiele na wątrobie
« Odpowiedz #46 : 2007-08-12, 05:16:02 »

To tak jakbym ja sie teraz czepnął ciebie za ta głupoe co napisałeś o surowiźnie... a trzeba przyznać ze jest o co.
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: torbiele na wątrobie
« Odpowiedz #47 : 2007-08-12, 10:00:04 »

Jaki to ma cel do jasnej ciasnej ?

Rozpropagowanie "czegoś o czym zapomniałeś"?, to jedynie skłoniło Cię do ponownego powrotu na to Forum.
A ponieważ zareklamowałeś się już tu odpowiednio, to "tracisz cierpliwość". A szkoda, bo podoba mi się Twój zapał, ale na Twoje Forum też lubię zaglądać!. Gratuluję pomysłu i oby Ci się dyskusja rozkręciła Very Happy, ale tu też pisz, jeśli znajdziesz czas i coś ciekawego!.

PS
Białka (w tym insulina podana doustnie) są trawione do "papki aminokwasowej", więc lepiej je przed zjedzeniem zdenaturować np: termicznie, bo się lepiej trawią i wchłaniają.  Cool.
I każdy "chłop" o tym wie parując ziemniaki dla swoich podopiecznych Very Happy.
Zapisane
Matti
Go


Email
Odp: torbiele na wątrobie
« Odpowiedz #48 : 2007-08-12, 11:29:46 »

Zapewne każdy chlop takze wie albo wiedział jego dziad że trzeba dawać świni gotowane bo na surowych nie tyje i jest zdrowsza.

Toan nie obrzucaj mnie teorią bo to nas do niczego nie zaprowadzi. Wyśle ci 5 linków na miejsca gdzie sie je na surowo a ty mi wskazesz 5 gości co jedza po termicznej obróbce ale jej nie doświadczyli.i nigdzie tak nie dojdziemy.

Spróbuje tego a przekonasz sie jakie to jest zarąbiste! Enzymy rządzą poczytaj dr.Howell ma chyba 107 lat ale olać. Spróbuj zobaczysz jak sie lekko czujesz jakbyś nie jadł tak tak to jest właśnie wsamotrawienie pokarmu. Inaczej organizm własną energie na to traci.

Sprawa nie jest nowa i takie jedzenie jest super.

Jak nie popływasz nie wojuj z pływakiem jaki styl jest lepszy bo mozesz tylko teoretyzować a ja sprawdziłęm na sobie .Takze nie pisałbym do wegetarian raczej jakbym nie zaliczył wegetarianizmu.

pzdr
Marcin
Zapisane
Matti
Go


Email
Odp: torbiele na wątrobie
« Odpowiedz #49 : 2007-08-12, 11:34:16 »

na Twoje Forum też lubię zaglądać!

To na co czekasz? Zarejestruj sie Smile. Naprawde bardzo ciekawe rzeczy znajduje czasami aż zbyt ciekawe dziś w nocy po czyszczeniu wątroby znalazłem o FDA i aspartamie jak z bajki kryminalnej CZŁOWIEK SIE ZA GŁOWE ŁAPIE!! Więc zaglądaj bo jak cos wyszukam to wrzucam. Właśnie w  nocy wrzuciłem o tym aspartamie.

Na MARGINESIE nie chodzi o zapał.Po prostu kłócenie sie o taki drobiazgi nieistotne jest bezcelową stratą czasu.

pzdr
Marcin
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: torbiele na wątrobie
« Odpowiedz #50 : 2007-08-12, 12:12:20 »

Zarejestruj sie

Matti,
chętnie, ale nigdy nie rejestruję się na żadnych forach, grupach dyskusyjnych i innych tego typu przedsięwzięciach z wyjątkiem tego Forum  Very Happy. Takie mam zasady.
Zapisane
Matti
Go


Email
Odp: torbiele na wątrobie
« Odpowiedz #51 : 2007-08-12, 13:11:44 »

Ja masz takie to szanuje je.

I dlatego musisz wiec je zmienić hehe Very Happy
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: torbiele na wątrobie
« Odpowiedz #52 : 2007-08-12, 17:57:38 »

Zapewne każdy chlop takze wie albo wiedział jego dziad że trzeba dawać świni gotowane bo na surowych nie tyje i jest zdrowsza.

Czy zdrowsza to nie wiem ;P ale taki wytrawny znawca jak ty Matti powinien wiedziec że Enzymy to białka a kazde białko zanim zostanie przyswojone musi zostac rozłożone na pojedyńcze aminokwasy Wink jeżeli nie to powstają różne dziwne uczulenia itp Sad więc jesli pomożesz białku w rozkładzie ( denaturacji ) wcześniejszym gotowaniem to tylko odciążysz układ pokarmowy przed dodatkową pracą Wink no i taki ekspert jak Ty wie też że jedzenie surowej ( nieprzetworzonej ) żywności jest 1000 razy lepsze niż szamanie tej wysoce przetworzonej o dużym IG dostępnej na codzień przeciętnemu zjadaczowi chleba ?? ot i cała zagadka raw ;P ale raw nie oznacza że jest najlepsze Wink szukaj dalej.
Zapisane
Matti
Go


Email
Odp: torbiele na wątrobie
« Odpowiedz #53 : 2007-08-12, 20:16:11 »

żeby wam sie kiedyś głupio nie porobiło ze tak mówiliście to nie bede pisał wiele Powiem jedno: spróbujcie a sie przekonacie.

Jakis tydzień dla eksperymentu chociaż to tak dużo?

pzdr
marcin
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: torbiele na wątrobie
« Odpowiedz #54 : 2007-08-12, 20:41:44 »

Jakis tydzień dla eksperymentu chociaż to tak dużo?

pzdr
marcin
Bardzo dużo ;(
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: torbiele na wątrobie
« Odpowiedz #55 : 2007-08-12, 20:47:07 »

Ja jeszcze nie "upadłam na łeb",żeby eksperymentować bez potrzeby.
Zapisane
Matti
Go


Email
Odp: torbiele na wątrobie
« Odpowiedz #56 : 2007-08-12, 23:16:22 »

A jeśli można spytać to na co jeśli nie na łęb Wink?? Very Happy:D
Zapisane
fewa
Go


Email
Odp: torbiele na wątrobie
« Odpowiedz #57 : 2007-08-12, 23:25:09 »

żeby wam sie kiedyś głupio nie porobiło ze tak mówiliście to nie bede pisał wiele Powiem jedno: spróbujcie a sie przekonacie.

Jakis tydzień dla eksperymentu chociaż to tak dużo?

pzdr
marcin
Matti, jesz surowe mięso?  Shocked Question
Zapisane
Matti
Go


Email
Odp: torbiele na wątrobie
« Odpowiedz #58 : 2007-08-12, 23:29:02 »

No pewnie już z miesiąc sobie wcinam ale po głodówcemktóra sie jutro zaczyna planuje całkowicie sie przestawić Smile.

Pychotka spróbuj.Pare dni bedzie obrzydzenia a potem kiełbasa jest obrzydliwsza niż świeżutka pierś z kurczaczka .mmmmmmmm ... niebo w gębie.
Zapisane
fewa
Go


Email
Odp: torbiele na wątrobie
« Odpowiedz #59 : 2007-08-12, 23:31:24 »

Matti chyba robisz mnie w konia. Jedyne mięso surowe można zjeśc w postaci tataru albo śledzi solonych.
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 7 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.027 sekund z 17 zapytaniami.