forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-29, 13:58:41

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
2. Należy jeść wtedy, gdy się chce jeść i zjadać tyle, by nie czuć potrzeby dalszego jedzenia.
658493 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  torbiele na wątrobie
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 Do dou Drukuj
Autor Wtek: torbiele na wątrobie  (Przeczytany 73022 razy)
Matti
Go


Email
Odp: torbiele na wątrobie
« Odpowiedz #60 : 2007-08-12, 23:36:13 »

nie nie robie cie w konia

kliknij a zobaczysz to nie jest rzecz nowa choć mało stosowana

http://szczesliwastrona.rew.pl/forum/viewtopic.php?t=23

smacznego Wink
Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: torbiele na wątrobie
« Odpowiedz #61 : 2007-08-13, 00:29:12 »

Cytuj z: Toan
Polecam fizjologię Ewiego - dość prosto i przystępnie.
Tomek, podaj, proszę, parę szczegółów więcej, bo nie umiem znależć żadnej informacji na ten temat.
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: torbiele na wątrobie
« Odpowiedz #62 : 2007-08-13, 08:14:44 »

Zygmunt Ewy - "Zarys fizjologii zwierząt" - ja mam wydanie W-wa PWN 1980 r.
Jest jeszcze ciekawa i przystępnie napisana "Fizjologia zwierząt" Tadeusza Krzymowskiego, ale ten podręcznik pożyczyłem komuś "na wieczne oddanie"  Sad
Obie książki to pouczjąca lektura!
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: torbiele na wątrobie
« Odpowiedz #63 : 2007-08-13, 08:51:44 »

Matti  Very Happy Ty jesteś niebezpieczny dla siebie i dla innych  Very Happy
Jak Ci się trafi E.coli, Campylobacter jejuni lub jakiś inny drobnoustruj ,to zmienisz znanie i to z miejsca  Smile
pozdrawiam.

Zapisane
Matti
Go


Email
Odp: torbiele na wątrobie
« Odpowiedz #64 : 2007-08-13, 11:39:06 »

Matti  Very Happy Ty jesteś niebezpieczny dla siebie i dla innych  Very Happy
Jak Ci się trafi E.coli, Campylobacter jejuni lub jakiś inny drobnoustruj ,to zmienisz znanie i to z miejsca  Smile
pozdrawiam.



Ja? Prędzej ty mówiąc takie rzeczy .Czemu? Bo blokujesz ludziom dostep do spróbowania siejąc strach który jest śmieszny bo to nieprawda.I taki człowiek nie zastosuje i będzie z 20 lat krócej żył.

Więc zanim zaczniesz pisać głupoty a tym bardziej oskarżać dokształć sie w kwestii jedzenia na surowo bo twoja wiedza jest równa 0 a za przeproszeniem sie mądrzysz. Cóż czasem trzeba jasno powiedzieć jak to wygląda.
Zapisane
Matti
Go


Email
Odp: torbiele na wątrobie
« Odpowiedz #65 : 2007-08-13, 11:40:43 »

Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: torbiele na wątrobie
« Odpowiedz #66 : 2007-08-13, 13:27:46 »

Więc zanim zaczniesz pisać głupoty a tym bardziej oskarżać dokształć sie w kwestii jedzenia na surowo bo twoja wiedza jest równa 0 a za przeproszeniem sie mądrzysz. Cóż czasem trzeba jasno powiedzieć jak to wygląda.

Sam się dokształć ,bo Ci się emulgacja pomyliła z trawieniem.
Dla mnie możesz jeść nawet padlinę,skoro i tak już na kości się rzuciłeś  Very Happy
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: torbiele na wątrobie
« Odpowiedz #67 : 2007-08-13, 14:19:08 »

Elmo!,
a odpuść Mattiemu!(ze wzajemnością). Jeśli chce jeść na surowo (a Ty nie), to niech sobie je na surowo. Jeśli daje sobie wmówić wbrew naukom podstawowym, że lepiej jeść surowiznę aminokwasową, to  niech sobie zajada i propaguje. Przecież myśleć każdy powinien samodzielnie Very Happy.
A ja też lubię czasem marchewkę z jabłkiem i chrzanem, starte NA SUROWO i zalane odpowiednią ilością śmietany. Doskonały dodatek do kotletów mielonych i innych mięs ALE pieczonych Wink
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: torbiele na wątrobie
« Odpowiedz #68 : 2007-08-13, 14:32:09 »

Tomek przez Ciebie kupiłem książkę Z.Ewy Wink stawiasz piwo jak się spotkamy Wink
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: torbiele na wątrobie
« Odpowiedz #69 : 2007-08-13, 14:34:21 »

Toan.
Ja tu nie piszę o surowej marchewce tylko o surowym mięsie,a to nie to samo.
Co innego jest zerwać z drzewa  jabłko i je zjeść ...na surowo,a co innego jest złapać kurę,oskubać ją oderwać udko i zajadać. Tylko mi nie wmawiaj ,że jest to to samo  Very Happy
Z resztą...psy czy inne zwierzęta jedzą surowe mięso,to czemu Matti miałby nie jeść . Niech się jeszcze położy nad sadzawką i obgryza ...
życzę smacznego.
PS.Po cholerę ludziom był ogień  Razz  Ach ten homo sapiens...wiecznie coś wymyśli.... Razz 
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: torbiele na wątrobie
« Odpowiedz #70 : 2007-08-13, 14:44:41 »

Tomek przez Ciebie kupiłem książkę Z.Ewy...

 Shocked - to dobry zakup!.
Zgoda - ja stawiam, ale Ty płacisz Wink
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: torbiele na wątrobie
« Odpowiedz #71 : 2007-08-13, 14:55:47 »

surowym mięsie...

Ale Elmo,
zje trochę kleistego surowego z samonellą (czego nie życzę!), przeczyści go solidnie, to zaraz mu drapieżność przejdzie i złagodnieje w przekonaniach z surowizny.
Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: torbiele na wątrobie
« Odpowiedz #72 : 2007-08-13, 15:04:56 »

Very Happy Smile Wink Very Happy Brzuch mi pęka ze śmiechu. Uwielbiam was Smile

Cytuj z: Sławek
Tomek przez Ciebie kupiłem książkę Z.Ewy  stawiasz piwo jak się spotkamy
Sławek, ja też rozważałam, czy Tomkowi nie chodzi o naszą dr. Ewę. Kupiłam tę książkę juz dawno. Z całym szacunkiem dla przemiłej Lekarki z naszego forum, niestety nie przeczytałam całej ksiązki, bo nie byłam w stanie przebrnąć przez nawał wszelkiego rodzaju - do wyboru do koloru - błędów. A były ortograficzne, literówki, składniowe, literackie.... nie sposób wymieniać.
Kochana Lekarko, wybacz, nie mam nic złego na twój temat na mysli. Nie mam zwyczaju mówić "dobre" skoro "niedobre". Sama też nie lubię słuchać kadzenia. Lubię rzetelne, uczciwe opinie. Fakt pozostaje faktem.

Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: torbiele na wątrobie
« Odpowiedz #73 : 2007-08-13, 15:10:59 »

Miałam znajomego, Murzyna z Nigerii, który mięsa nie zadł, jeśli nie było z nim do schrupania kości. Mówił  o sobie, ze gdyby kośc spadła z jego talerza na podłogę, to szedłby w zawody ze swoim psem Very Happy

Nawiasem mówiąc, wiele złego przezylam przez tego człowieka. Okazał się oszustem  wykorzystującym fakt, że był osobą publiczną. Osobom skrzywdzonym nie udało się osadzić go w więzieniu, ale na rok usadzilismy go w areszcie.
Jak potem sie okazało, tam też wykorzystał swoje wdzięki i całkiem nieźle mu sie powodziło Very Happy
Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: torbiele na wątrobie
« Odpowiedz #74 : 2007-08-13, 15:15:46 »

Cytuj z: Toan
zje trochę kleistego surowego z samonellą (czego nie życzę!), przeczyści go solidnie, to zaraz mu drapieżność przejdzie i złagodnieje w przekonaniach z surowizny.

Ale, Tomek, powiedz, ze nie chodzi tylko o salmonellę, bo zaraz sobie przyrządzę tatara Smile
 
 
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: torbiele na wątrobie
« Odpowiedz #75 : 2007-08-13, 15:22:07 »

Lubię rzetelne, uczciwe opinie.

Oj, to chyba miałaś ciężkie życie!. Ja też nie znoszę krętactwa i lubię "walić ... prosto z mostu". Przez to wielu mnie "znienawidziło"  Confused, ze stratą dla siebie Very Happy.
Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: torbiele na wątrobie
« Odpowiedz #76 : 2007-08-13, 15:28:07 »

Nie było tak do końca źle. Ludzie mądrzy, pewni siebie nie mieli mi za złe. Gorzej z zakompleksionymi ofiarami losu, co zawsze czują się skrzywdzone i szukaja winnego DOOKOŁA siebie Smile
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: torbiele na wątrobie
« Odpowiedz #77 : 2007-08-13, 15:47:17 »

... bo zaraz sobie przyrządzę tatara Smile
 
 

A co się będziesz meczyła z jakimś tatarem.Lepiej iść do lasu ,upolować sarne,zawlec ją nad sadzawkę,pojeść,napić się i się kimnąć w słońcu .
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: torbiele na wątrobie
« Odpowiedz #78 : 2007-08-13, 16:29:10 »

Elmo!,
przedstawiłaś pół scenariusza z "Wilka" z Pfeifferową i Nicholsonem!.
Jak lubię ten film. Polecam, każdemu jeśli nie oglądał!.
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: torbiele na wątrobie
« Odpowiedz #79 : 2007-08-13, 16:43:10 »

Nie oglądałam .
Wszystko co napisałam ,to z życia zwierząt wzięte hehe .Żeby nie przyszło komuś do głowy napisać ,że z mojego  Razz 
Jak film jest godny polecenia ,to go spróbuję nabyć .
Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.03 sekund z 17 zapytaniami.