forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się, lub zarejestruj proszę.
2024-04-26, 14:31:45

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
2. Należy jeść wtedy, gdy się chce jeść i zjadać tyle, by nie czuć potrzeby dalszego jedzenia.
660421 wiadomości w 4058 wątkach; wysłane przez 27 użytkowników
Najnowszy użytkownik: startom
* Strona główna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Cukrzyca,do,ciaza
« poprzedni następny »
Strony: [1] Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Cukrzyca,do,ciaza  (Przeczytany 6494 razy)
Lidia
Gość


Email
Cukrzyca,do,ciaza
« : 2007-08-04, 20:46:13 »

Dzieki Rajano Smile ,wiesz ja mam kontakt z Dr.Eva na maila,ale tak jak pisalam juz rotowac mi jest teraz w ciazy trudno,niedojadam bialka-ale chyba sie zmusic bede musiala bo dzidzius przedewszystkim potrzebuje-pani Dr. pisala zeby zjadac na ile ochota,nie jestem lekarzem ale tak to chyba tez niebardzo,co? Sad ,co do zanizenia T ze wzgledu na tarczyce to niewiem nic na ten temat-a szkoda,
pisalam tez juz do Dr.Glowackiego ale jeszcze nie odpisal nic-jesli wogole odpisze,wiem tylko-choc dobrze sie czuje-ze przytycie jiz teraz tych 4 kg to napewno nie dobrze -moze jak sie do B zmusze i tluszcz zanize nie bede tyla a raczej puchla bo tak sie raczej czuje,
Ketonow pilnuje, mam przy + lub nic,ale mialam tez pojedyncze dni z +++ tam gdzie W nie dojadalam,mysle tez ze te moje 60-80W jest za duzo-bede musiala wyprobowac razem z ketonami,Pozdrawiam
Zapisane
kodar
Gość


Email
Odp: Cukrzyca,do,ciaza
« Odpowiedz #1 : 2007-08-04, 20:56:19 »

Cytuj
Dzieki Rajano  ,wiesz ja mam kontakt z Dr.Eva na maila,ale tak jak pisalam juz rotowac mi jest teraz w ciazy trudno,niedojadam bialka-ale chyba sie zmusic bede musiala bo dzidzius przedewszystkim potrzebuje-pani Dr. pisala zeby zjadac na ile ochota,nie jestem lekarzem ale tak to chyba tez niebardzo,co? 




dziewczyno,co nie bardzo,kogo chcesz sluchac,jak nie wlasnego organizmu,???ßto przeciez sluchajac wlasnego organizmu mozemy sie wiele nauczyc,
proponuje ci tez przeczytaj wszystkie posty lekarki tutaj i na innym forum,znajdziesz tam wiele ciekawych informacji,jezeli ograniczysz tluszcz na pewno przyjdzie wieksza ochota na bialko,
i ufaj sobie i temu co robisz,sprawiaj sobie przyjemnosci,na inne schorzenia badz pod opieka lekarza optymalnego,w internecie znajdziesz ich adresy,moze na str OSBO??? :)albo innych Smile
Zapisane
Lidia
Gość


Email
Odp: Cukrzyca,do,ciaza
« Odpowiedz #2 : 2007-08-04, 21:12:54 »

Jestem bardzo skeptyczna jesli chodzi o B-ja niechce w zadnym wypadku podwazyc Doktorki wiedzy,tylko wszedzie pisze zeby jadac po 50-60gr B w ciazy a ja przewaznie tego polowe,mialam lekarza optymalnego  tutaj w Niemczech nie chcial mnie dalej prowadzic jak mu powiedzialam ze B nie dojadam-to wlasnie on wyzwal ze nieodpowiedzialna jestem jedzac tak malo B i zwiastowal poronienia-bardzo zabolalo,no i po radzie doktorki poprostu juz zgupialam,ja nie moge suchac mojego organizmu-jest zamocno rozechwiany ten moj metabolizm,(tak to bym w tej chwili objadala sie chlebem,jablkami i slodkim)-no chyba nie swiadczy to o zdrowym metabolizmie Confused
Zapisane
kodar
Gość


Email
Odp: Cukrzyca,do,ciaza
« Odpowiedz #3 : 2007-08-04, 21:20:09 »

to dlaczego nie stosujesz sie do zasad lekarki,podwazasz jej wiedze??ß
,a inni lekarze optymalni,co radza,masz jakas pomoc,???
jezeli nie to posluchaj lekarki,pytaj sie dokladnie i wszystko notuj zeby zapamietac i wedlug tego jesc,co ci radzi,zle??ß
jezeli nie chcesz jej sluchac,to jedz jak chcesz,tylko nie szukaj wszedzie i nigdzie,bo zostaniesz sama z wlasnymi problemami,
czytaj jej posty tu i na innym forum,ja tylko do niej mam zaufanie,ma ogromna praktyke i jest bezinteresowna,nie mysli o korzysciach tylko o faktycznej pomocy,
kup sobie jej ksiazke,nawet mozesz przyjechac do mnie, Smile
Zapisane
Lidia
Gość


Email
Odp: Cukrzyca,do,ciaza
« Odpowiedz #4 : 2007-08-04, 21:51:49 »

wiesz Kodar chyba faktycznie tak bedzie i zostane z tym sama,pisalam juz ze ten lekarz optymalny niechcial mnie prowadzic bo jego zdaniem jestem nieodpowiedzialna niejedzac takich porcji B jak powinnam,jak to mozliwe ze jeden lekarz mowi tak a drugi dokladnie przeciwnie,ja wiem tylko ze bialko jest wazne,i moze faktycznie choc mysle ze na tym forum nierealne przydalaby sie wypowiedz trzeciego optymalnego lekarza,sama juz niewiem... Sad
Zapisane
Rajano
Gość


Email
Odp: Cukrzyca,do,ciaza
« Odpowiedz #5 : 2007-08-04, 22:46:25 »

Witam

Nie wydaje mi się dobrym rozwiązaniem aby zmuszać sie do jedzenia więcej niż chce tego organizm, jest to działanie wbrew własnemu organizmowi.
Poczytaj tutaj jest o ciąży i wypowiada się Pani Ewa: http://forum.dr-kwasniewski.pl/index.php?topic=628.0
Znalazłem to o czy pisałem wypowiedź Pani Ewy o tłuszczu przy niedoczynności tarczycy jest tutaj z tym że ta osoba ma nadawgę : http://www.dobradieta.pl/forum/viewtopic.php?t=12375&highlight=tarczyca
tutaj teĹź podobny temat:http://www.dobradieta.pl/forum/viewtopic.php?t=14630&highlight=tarczyca
i jeszcze tu: http://forum.dr-kwasniewski.pl/index.php?topic=256.0
Napisz z jakiego miasta Jesteś być może podadzą Ci namiary do lekarza optymalnego.
Pozdrawiam
Zapisane
Lidia
Gość


Email
Odp: Cukrzyca,do,ciaza
« Odpowiedz #6 : 2007-08-05, 12:16:27 »

Dzieki Rajano za tyle informacji-przeczytalam wszystkie linki,co do lekarza optymalnego to troche trudniej,ja mieszkam na stale w Hamburgu,mialam tylko 2 namiary na lekarzy optymalnych na poludniu niemiec,ten jeden tak jak pisalam niechce mnie prowadzic bo nie jadlam jak trzeba,do tego drugiego nr telefonu sie nie zgadzal,dziekuje ci jeszcze raz,sprobuje sama sobie pomoc,pozdrawiam serdecznie
Zapisane
Rajano
Gość


Email
Odp: Cukrzyca,do,ciaza
« Odpowiedz #7 : 2007-08-05, 20:17:15 »

Zapisane
kodar
Gość


Email
Odp: Cukrzyca,do,ciaza
« Odpowiedz #8 : 2007-08-06, 09:25:02 »

 

.......                     lekarka udala sie na 2-tygodniowy urlop        ...........
Zapisane
Lidia
Gość


Email
Odp: Cukrzyca,do,ciaza
« Odpowiedz #9 : 2007-08-06, 18:39:54 »

Witam,dcziekuje Rajano,dziekuje za informacje Kodar,(do Toana)-chetnie bym sie wybrala znow do Ciechocinka chociaz zeby sie spotkac z Dr. J.K i porozmawiac bo w tamtym roku(gamon ze mnie) nie potrafilam nalezycie sie wypytac,ale  w tym roku to juz nierealne-ja bym musiala 14 godz autobusem jechac-bylam na poczatku ciazy w Gnieznie( Ciechocinek niedaleko) i bardzo zle znioslam droge Sad Sad Sad ,( do Rajano) telefonowalam z Dr.Glowackim kazal mi maila wyslac-wiec bede czekac na odpowiedz,mam pytanie bo mi sie strasznie kwasnych jablek chce ,czy jest to ok jak 2-3 jadam (na ziemniaki narazie patrzec niemoge)-w tej postaci mam wtedy moje W,pozdrawiam
Zapisane
lekarka
Gość


Email
Odp: Cukrzyca,do,ciaza
« Odpowiedz #10 : 2007-09-05, 23:50:26 »

mam pytanie bo mi sie strasznie kwasnych jablek chce ,czy jest to ok jak 2-3 jadam (na ziemniaki narazie patrzec niemoge)-w tej postaci mam wtedy moje W,pozdrawiam

Ja nie zalecam w takim razoe ziemniaków. Nie zalecam jedzenia na siłę. Kwaśnie jabłka LUB INNE KWAŚNE DANIA też mogą być. Na jakiś czas, aż ...przyjdzie ochota na frytki, lecza, marchewkę.
Cieszę się, że CHCE CI SIĘ czegoś KWAŚNEGO!
Zapisane
Strony: [1] Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Działające na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.04 sekund z 17 zapytaniami.