forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-19, 09:17:22

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
Na koniec - nie wolno zapominać, że każdy człowiek jest inny i inny jest jego organizm.
659806 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  znów mamy problem!
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 [2] Do dou Drukuj
Autor Wtek: znów mamy problem!  (Przeczytany 24589 razy)
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70408


Odp: znów mamy problem!
« Odpowiedz #20 : 2010-11-21, 22:53:51 »

Jeszcze na sernik narobiłaś mi apetytu.. Cool
Zapisane

Dasna
Go


Email
Odp: znów mamy problem!
« Odpowiedz #21 : 2010-11-21, 23:02:03 »

Renia przywiozę Ci coś Very Happy. Składaj zamówienie. Spotkamy się u Ciebie na łące nad Biebrzą, potem pojedziemy do mojej teściowej a na koniec skoczymy do Zeto. Very Happy Very Happy
A sernik jest dobry i mnie zaczyna ślina lecieć. Nie masz tam u siebie targu? U nas też są  :Dwspaniałe krowy. A te Jersey , to chyba nie ma na Ukrainie a u nas są. I mleko dają lepsze. Smile
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70408


Odp: znów mamy problem!
« Odpowiedz #22 : 2010-11-21, 23:08:38 »

Targ jest, ale takich produktów nie ma.. Sad Na krowach, to się nie znam, ale na pikniku jak najbardziej..  Wink
Zapisane

Dasna
Go


Email
Odp: znów mamy problem!
« Odpowiedz #23 : 2010-11-21, 23:13:58 »

 Very Happy idę spać. Jutro pracowity dzień.Ale taki piknik fajna rzecz. A nad Biebrzą  Smile. To już w ogóle by było świetnie. Pachnie skoszone siano a na wiosnę przylatują bataliony, to dopiero jest widok. Tysiące tych wdzięcznych ptaków na łące.
Dobranoc Smile
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70408


Odp: znów mamy problem!
« Odpowiedz #24 : 2010-11-21, 23:16:00 »

Tak - dużo tam jest bocianów..a i zapach skoszonej trawy też uwielbiam.. Very Happy
Nie wiesz czy tam jeszcze ryby tak biorą?
Zapisane

Dasna
Go


Email
Odp: znów mamy problem!
« Odpowiedz #25 : 2010-11-21, 23:24:02 »

Biorą. I w tych jamkach to łowią bolenie, szczupaki.Mój mąż złowił za Dębowem jazia.A tak to płotki, jazgarze, okonie,leszcze.A i węgorza można złapać. Są raki.  Ci co tam mieszkają to nieraz codziennie łowią.My z mężem to kiedyś cale dnie spędzaliśmy na łódce.Tęsknię za wyjazdem nad Biebrzę. Tam takie przestrzenie, czas płynie leniwie. Smile Ta roślinność wodna.Kołujące wysoko kanie . Ach dusza śpiewa. Śpiewająco idę spać. Smile
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70408


Odp: znów mamy problem!
« Odpowiedz #26 : 2010-11-22, 08:25:39 »

Pięknie Dasna.. Very Happy To jest bajka. Very Happy Aż się rozmarzyłam.. Rolling Eyes
Zapisane

Dasna
Go


Email
Odp: znów mamy problem!
« Odpowiedz #27 : 2010-11-22, 09:38:54 »

Dzień dobry  Very Happy

Dziś świtem bladym kopnęłam się na targ. Tym razem pochodziłam trochę dłużej i znalazłam więcej przyjezdnych ze wsi. Kupiłam jajka od babci , nierówne i tylko miała 9. Śmietanę , z tego separatora , gęsta , ale już nie taki smak jak tydzień temu. Facet miał w słoiczkach smalec ze skwarkami własnej roboty i masło.Kupiłam migdały słodkie , orzechy włoskie . Są tam tez własnoręcznie suszone jabłka , morele, rożne owoce jagodowe (nazwy nawet nie znam) oczywiście moje kochane kaki (hurma) , suszone morele itd.
Chcą do Unii, ale jak by weszli , to im zaraz wytłumaczą jakie to niezdrowe i nie europejskie jedzenie. Fakt z tym chlebem i kartoflami to przesada. Ale nasze europejskie jedzenie i normy z 1kg mięsa 3 kg wędliny Sad, i boczek tłusty , słonina są passe Confused
Zapisane
Strony: 1 [2] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.053 sekund z 19 zapytaniami.