forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, GoŠ. Zaloguj siŕ, lub zarejestruj proszŕ.
2018-01-22, 15:24:17

Zaloguj siŕ podaj▒c nazwŕ u┐ytkownika, has│o i d│ugoŠ sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
9. Nie należy robić większych odstępstw od diety ani łamać jej zasad okresowo.
503881 wiadomoÂci w 3946 w▒tkach; wys│ane przez 67 u┐ytkownikˇw
Najnowszy u┐ytkownik: franc99
* Strona g│ˇwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj siŕ Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Dzia┼éy Forum
| |-+  Dieta Optymalna "Z┼üOTA KSI─śGA"
| | |-+  11 lat na DO
« poprzedni nastŕpny »
Strony: [1] Do do│u Drukuj
Autor W▒tek: 11 lat na DO  (Przeczytany 14102 razy)
lj19
GoŠ

Email
11 lat na DO
« : 2007-08-18, 09:52:46 »

mam 46 lat i do teraz nie wiem komu zawdzi─Öcza─ç to ,┼╝e jestem na DO┬á Very Happy....pewnie po trosze dr Kwa┼Ťniewskiemu,sobie(dotar┼éo do mnie co dr m├│wi najprostszym j─Özykiem) i┬á w du┼╝ej mierze chorej medycynie Laughing..teraz w skr├│cie te 11 lat!:na badaniach okresowych stwierdzono u mnie wysoki poziom cholesterolu i ┼Ťmiertelnie wystraszono zagro┼╝eniem mia┼╝d┼╝yc─ů Sad...dosta┼éem od lekarza wykaz potraw ,kt├│rych musz─Ö si─Ö wystrzega─ç jak i wykaz wskazanych przy wysokim poziomie cholesterolu!Szcz─Ö┼Ťciem moim by┼éo natkn─ů─ç si─Ö na seri─Ö artyku┼é├│w dr Kwa┼Ťniewskiego w Dzienniku Zachodnim. Po trzech miesi─ůcach ukazywania┬á si─Ö tych artyku┼é├│w przeszed┼éem na DO. Po kilku miesi─ůcach takiego od┼╝ywiania m├│j cholesterol si─Ö nie obni┼╝y┼é Sad...zadzwoni┼éem w├│wczas do dr Kwa┼Ťniewskiego ,kt├│ry mi wyja┼Ťni┼é kwestie cholesterolu uspakajaj─ůc┬á , ┼╝ebym si─Ö nie przejmowa┼é poziomem og├│lnym nawet gdyby by┼é jeszcze wy┼╝szy.Doktor zako┼äczy┼é rozmow─Ö cyt. "niech Pan pami─Öta: ma┼éo bia┼éka, du┼╝o t┼éuszczu i ┼╝adnych post├│w.Posty s─ů dla niewolnik├│w!" Przed zastosowaniem DO w zasadzie nie narzeka┼éem na swoje zdrowie .W ci─ůgu tych 11 -stu lat nie mam nowych ubytk├│w w uz─Öbieniu,obni┼╝y┼éo mi sie ci┼Ťnienie t─Ötnicze,nie pami─Ötam ju┼╝ kiedy ostatnio zakaszla┼éem czy te┼╝ mia┼éem b├│l gard┼éa mimo,┼╝e pij─Ö cz─Östo lodowate napoje(czy┼╝by poziom pamieci mi si─Ö obni┼╝a┼é Laughing)choroby wirusowe mnie nie ┼éapi─ů z jednym wyj─ůtkiem o kt├│rym wspomn─Ö:...by┼éo to 7 lat temu.....kocha┼éem sie z moj─ů przyjaci├│┼ék─ů, kt├│ra dopiero co powr├│cila od lekarza chora na gryp─Ö...a jak wiadomo grypa roznosi si─Ö przez kropelkowanie Laughing...po dw├│ch dniach w jednej chwili obla┼é mnie pot,poczu┼éem b├│le mi─Ö┼Ťni,staw├│w,b├│l g┼éowy,temperature.....za┼╝y┼éem tabletk─Ö od b├│lu g┼éowy i poszed┼éem spa─ç...obudzi┼éem si─Ö po 2 godzinach bez dolegliwo┼Ťci...jak nowonarodzony Very Happy...wida─ç ,┼╝e i gryp─Ö mo┼╝na przespa─ç Laughing Niestety DO nie wyleczy┼éo mnie z opryszczki┬á Sad,kt├│ra od czasu do czasu mi si─Ö pojawia ale zdecydowanie rzadziej ni┼╝ przed diet─ů!...Konkluzja :nic lepszego w ┼╝yciu mi si─Ö nie przytrafi┼éo jak w┼éa┼Ťnie przej┼Ťcie na DO..a dr Kwacha uwa┼╝am za geniusza!!!┬á My┼Ťl─Ö ,┼╝e t─Ö m─ůdro┼Ť─ç czy te┼╝ aforyzm jednego z naszych poet├│w, kt├│ry napisa┼é o zdrowiu ,┼╝e ile go trzeba ceni─ç ten tylko si─Ö dowie┬á kto go straci┼é ,trzeba by uzupe┼éni─ç ┼╝e...ile go trzeba ceni─ç ten te┼╝ si─Ö dowie kto go odzyska┼é! Laughing
Zg│o do moderatora   Zapisane
Strony: [1] Do gˇry Drukuj 
« poprzedni nastŕpny »
Skocz do:  

Dzia│a na MySQL Dzia│a na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dzia│aj▒ce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrze┐one.
Prawid│owy XHTML 1.0! Prawid│owy CSS!
Strona wygenerowana w 0.023 sekund z 17 zapytaniami.