forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-20, 08:52:01

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
7. Nie trzeba liczyć spożytych kalorii, natomiast należy liczyć kalorie przy kupowaniu żywności.
659887 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna "ZŁOTA KSIĘGA"
| | |-+  11 lat na DO
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] Do dou Drukuj
Autor Wtek: 11 lat na DO  (Przeczytany 44156 razy)
lj19
Go


Email
11 lat na DO
« : 2007-08-18, 09:52:46 »

mam 46 lat i do teraz nie wiem komu zawdzięczać to ,że jestem na DO  Very Happy....pewnie po trosze dr Kwaśniewskiemu,sobie(dotarło do mnie co dr mówi najprostszym językiem) i  w dużej mierze chorej medycynie Laughing..teraz w skrócie te 11 lat!:na badaniach okresowych stwierdzono u mnie wysoki poziom cholesterolu i śmiertelnie wystraszono zagrożeniem miażdżycą Sad...dostałem od lekarza wykaz potraw ,których muszę się wystrzegać jak i wykaz wskazanych przy wysokim poziomie cholesterolu!Szczęściem moim było natknąć się na serię artykułów dr Kwaśniewskiego w Dzienniku Zachodnim. Po trzech miesiącach ukazywania  się tych artykułów przeszedłem na DO. Po kilku miesiącach takiego odżywiania mój cholesterol się nie obniżył Sad...zadzwoniłem wówczas do dr Kwaśniewskiego ,który mi wyjaśnił kwestie cholesterolu uspakajając  , żebym się nie przejmował poziomem ogólnym nawet gdyby był jeszcze wyższy.Doktor zakończył rozmowę cyt. "niech Pan pamięta: mało białka, dużo tłuszczu i żadnych postów.Posty są dla niewolników!" Przed zastosowaniem DO w zasadzie nie narzekałem na swoje zdrowie .W ciągu tych 11 -stu lat nie mam nowych ubytków w uzębieniu,obniżyło mi sie ciśnienie tętnicze,nie pamiętam już kiedy ostatnio zakaszlałem czy też miałem ból gardła mimo,że piję często lodowate napoje(czyżby poziom pamieci mi się obniżał Laughing)choroby wirusowe mnie nie łapią z jednym wyjątkiem o którym wspomnę:...było to 7 lat temu.....kochałem sie z moją przyjaciółką, która dopiero co powrócila od lekarza chora na grypę...a jak wiadomo grypa roznosi się przez kropelkowanie Laughing...po dwóch dniach w jednej chwili oblał mnie pot,poczułem bóle mięśni,stawów,ból głowy,temperature.....zażyłem tabletkę od bólu głowy i poszedłem spać...obudziłem się po 2 godzinach bez dolegliwości...jak nowonarodzony Very Happy...widać ,że i grypę można przespać Laughing Niestety DO nie wyleczyło mnie z opryszczki  Sad,która od czasu do czasu mi się pojawia ale zdecydowanie rzadziej niż przed dietą!...Konkluzja :nic lepszego w życiu mi się nie przytrafiło jak właśnie przejście na DO..a dr Kwacha uważam za geniusza!!!  Myślę ,że tę mądrość czy też aforyzm jednego z naszych poetów, który napisał o zdrowiu ,że ile go trzeba cenić ten tylko się dowie  kto go stracił ,trzeba by uzupełnić że...ile go trzeba cenić ten też się dowie kto go odzyskał! Laughing
Zgo do moderatora   Zapisane
Strony: [1] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.02 sekund z 17 zapytaniami.