forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-29, 16:00:37

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
3. Białka jako materiał do budowy i przebudowy ciała powinno mieć możliwie wysoką wartość biologiczną, powinno to być białko zwierzęce, a nie roślinne.
658493 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  białaczka
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 29 30 31 32 33 [34] 35 36 37 38 Do dou Drukuj
Autor Wtek: białaczka  (Przeczytany 501242 razy)
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25496

pindżar ryskow wyszy


Odp: białaczka
« Odpowiedz #660 : 2013-10-19, 15:58:05 »

A....nawet nie wiem gdzie to jest...na glownym? No erdi to wybitny biochemiczny geniusz, z pewnoscia "historie o fruktozie" wrzuci, bo tak im kazali zakuc
Zapisane

Work Buy Consume Die
anakin
Go


Email
Odp: białaczka
« Odpowiedz #661 : 2013-10-19, 19:06:27 »

Ach, to Ty jesteś jugger/ Wink
Zapisane
anakin
Go


Email
Odp: białaczka
« Odpowiedz #662 : 2013-10-19, 19:08:17 »

A Staniol ma tu konto?
Zapisane
anakin
Go


Email
Odp: białaczka
« Odpowiedz #663 : 2013-10-19, 19:13:21 »

Shutbox to takie miejsce do luźnych myśli. Tu na takiego "shutboxa" można się natknąć prawie w każdym wątku, hyhy.  Very Happy Ale na szczęście forumowa wyszukiwarka jest bardzo dobra.  Cool
Zapisane
MariuszM
Go


Email
Odp: białaczka
« Odpowiedz #664 : 2013-10-19, 19:21:01 »

TW tajni wspolpracownicy som wszedzie Very Happy
Zapisane
friga
Go


Email
Odp: białaczka
« Odpowiedz #665 : 2013-10-19, 22:51:07 »

Bardzo ciekawy artykuł. O badaniach klinicznych I i II fazy w tym kierunku wiem bardzo wiele i kazdy badacz tak samo ale juz na poczatku studiów czy pracy mamy zakomunikowane ze my tylko zbieramy dane!! Wnisoki i kroki terapii podejmuje lekarz! A tu wlasnie widac jak dalej sie to kręci.

Podsumowanie jednka mnie troszke zastanawia. Mam znajomą koleżanke ktorej tata wlasnie "umiera w hospicjum" z powodu czernaiak! Dramat, ale dokladnie wg tego wzorca, wszytskie kroki zostały popełnione bezbłednie! Chemioterapia byla zalecona jeszcze przed ostateczna diagnoza!

Zastanawi mnie tylko jedno czy ilość białka w DO w takim wpadku nie powinna spaść do minimalnej ilości?
No i ta teza dr. Garsona ze to niedobór potasu, a właściwie zachwiana równowaga sodowo-potasowa?Czy jest sluszna?
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: białaczka
« Odpowiedz #666 : 2013-10-19, 22:57:56 »

Bardzo ciekawy artykuł. O badaniach klinicznych I i II fazy w tym kierunku wiem bardzo wiele i kazdy badacz tak samo ale juz na poczatku studiów czy pracy mamy zakomunikowane ze my tylko zbieramy dane!! Wnisoki i kroki terapii podejmuje lekarz! A tu wlasnie widac jak dalej sie to kręci.

Podsumowanie jednka mnie troszke zastanawia. Mam znajomą koleżanke ktorej tata wlasnie "umiera w hospicjum" z powodu czernaiak! Dramat, ale dokladnie wg tego wzorca, wszytskie kroki zostały popełnione bezbłednie! Chemioterapia byla zalecona jeszcze przed ostateczna diagnoza!

Zastanawi mnie tylko jedno czy ilość białka w DO w takim wpadku nie powinna spaść do minimalnej ilości?
No i ta teza dr. Garsona ze to niedobór potasu, a właściwie zachwiana równowaga sodowo-potasowa?Czy jest sluszna?


Link do artykułu mogę prosić?
Zapisane
friga
Go


Email
Odp: białaczka
« Odpowiedz #667 : 2013-10-19, 23:13:35 »

Podany wyżej przez admina,
ale wkleje jeszcze raz zeby bylo wiadomo o co chodzi  Smile

http://www.vismaya-maitreya.pl/ksiazki_itp/Na_ile_naukowe_sa_konwencjonalne_terapie_antyrakowe.pdf
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: białaczka
« Odpowiedz #668 : 2013-10-20, 07:22:30 »

Shutbox to takie miejsce do luźnych myśli. Tu na takiego "shutboxa" można się natknąć prawie w każdym wątku, hyhy.  Very Happy Ale na szczęście forumowa wyszukiwarka jest bardzo dobra.  Cool

Jak to "prawie", toż to ewidentne zaniedbanie- fuszerka. Very Happy
A wyszukiwarka jest jak klucz do furtki. Wink

P.s.
Sprawdziłem merytorycznie tekst trzy razy, zanim jednak to uczyniłem, przeczytałem własną myśl jeszcze więcej razy. Very Happy
Czego tu nie można zrozumieć. Shocked
Dwie fajne, acz nie fantastyczne historie zawiera- bez zbytniego rozpisywania się. O trollach i o... moim Przyjacielu. Laughing (w swoich myślach Jasiem Go nazywam- trudno to komukolwiek będzie zmienić Smile)

Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: białaczka
« Odpowiedz #669 : 2013-10-20, 13:42:33 »

Bardzo lubię, jak mi się wyciąga kardynalne błędy, bo przecież mogę się mylić...  Cool
Do tego od razu widać, czy podpowiadać, czy dać sobie spokój!  Very Happy

Ładnie kolorowe, ale  (mogę się mylić oczywiście) na drugi dzień już chyba jest takie lekko obeschnięte. Trochę przypomina mi to jajecznicę...

Wolne żarty. Laughing Shocked
Bardzo proszę nie robić sobie alibi* z mojego otwartego "mogę się mylić". Cool
To przywilej dla niedokształconych- żeby przypadkowo nie na "ura" ich słowami się zachwycać i bez zrozumienia naśladować,
a nie takich... no... tytułowanych i... tych... chyba mam... ze stopniami, przed zwykłym nazwiskiem wyrytymi. Very Happy Znaczy wygrawerowanymi- jak tatuaż. Na przykład Wink

*- alibi, ponieważ nie L4. Wink Laughing
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: białaczka
« Odpowiedz #670 : 2013-10-20, 16:47:46 »

Podany wyżej przez admina,
ale wkleje jeszcze raz zeby bylo wiadomo o co chodzi  Smile

http://www.vismaya-maitreya.pl/ksiazki_itp/Na_ile_naukowe_sa_konwencjonalne_terapie_antyrakowe.pdf


Dziękuję Smile  Otworzyło się, przeczytałam.
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: białaczka
« Odpowiedz #671 : 2014-03-22, 18:03:53 »

Witam. Bardzo dawno nie gościłam na tym wątku. Pozdrawiam więc wszystkich serdecznie, szczególnie Wojtka, założyciela wątku. Chciałam się z Wami podzielić dobrą wiadomością. Po dziewięciu latach PBS nastąpiła remisja choroby. Od 4.5 roku przestrzegam , a przynajmniej bardzo się staram, żywienia optymalnego. Wiem, że to głównie zasługa właśnie tej obranej przeze mnie drogi. 
Anetzko, a napisz czy w ostatnim czasie zmieniałaś sposób leczenia? zmieniałaś leki na mocniejsze?Przypuszczam, że skoro chorujesz już 9 lat to próbowałaś już różnych leków. Te dostępne od kilku lat ( Sprycel, Tasigna) są bardzo skuteczne i u  ogromnej większości chorych powodują długotrwałą remisję

Pytam, gdyż ja nie mogę jednoznacznie twierdzić, że u mnie remisja to skutek tylko DO. Znam wielu chorych, którzy nie przywiązują wagi do odżywiania a przy tych lekach mają równie dobre wyniki co ja.

Pozdrawiam i życzę dużo zdrowia


Wojtek pojawia się na forum, czyli nie jest źle, albo kompletnie się mylę.
Ciekawe...
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: białaczka
« Odpowiedz #672 : 2014-03-22, 19:11:24 »

... bywa czasem ciekawskie.
Pisząc o kryteriach przyjmowania do Pierwszej Lepszej Szkoły dla Nauki celowo użyłem zwrotu "tatuaże", czy "opuszczone porcięta".
Liczyć się będą również blizny, zwłaszcza te, pozyskane w trakcie zwycięskiej walce z chorobami.
Na oklepanej już przeze mnie należycie Konferencji- na dokumenty z niej nadal czekam cierpliwie- była osoba o imieniu bodajże Jola, pani Jola.
Ją Pierwszą zaprosiłbym do nowo powstałej szkoły, jednocześnie wręczając Optymalny Order Walecznej. O!
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: białaczka
« Odpowiedz #673 : 2014-03-22, 19:52:40 »

walki Very Happy
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: białaczka
« Odpowiedz #674 : 2014-07-30, 14:24:46 »

Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70135


Odp: białaczka
« Odpowiedz #675 : 2014-07-30, 14:37:44 »

Shutbox to takie miejsce do luźnych myśli. Tu na takiego "shutboxa" można się natknąć prawie w każdym wątku, hyhy.  Very Happy Ale na szczęście forumowa wyszukiwarka jest bardzo dobra.  Cool

 Anakin, daj chociaż chwilę tym dziewczynom odetchnąć w tym upale. Ćwiczą i ćwiczą... Rolling Eyes Confused Laughing
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70135


Odp: białaczka
« Odpowiedz #676 : 2014-07-30, 14:38:43 »

...albo niech się chociaż zamienią rolami... Rolling Eyes Cool
Zapisane

Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: białaczka
« Odpowiedz #677 : 2014-08-09, 14:02:31 »

Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: białaczka
« Odpowiedz #678 : 2015-01-29, 08:53:46 »

Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: białaczka
« Odpowiedz #679 : 2015-10-22, 19:43:55 »

Zapisane
Strony: 1 ... 29 30 31 32 33 [34] 35 36 37 38 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.033 sekund z 20 zapytaniami.