forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-26, 20:51:13

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
8. Życie bez ruchu nie jest życiem. Starajmy się ruszać w każdym wieku, dostosowując rodzaj i wielkość wysiłku do możliwości naszego organizmu.
660441 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  przykładanie wagi do stylu jedzenia forum www.nowotwor.eu/
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] 2 3 Do dou Drukuj
Autor Wtek: przykładanie wagi do stylu jedzenia forum www.nowotwor.eu/  (Przeczytany 25850 razy)
Matti
Go


Email
przykładanie wagi do stylu jedzenia forum www.nowotwor.eu/
« : 2007-08-18, 18:45:52 »

Witam widze że na

forum  www.nowotwor.eu/ 

dostało sie pare niskowęglowodanowców .I ja za nimi ide Smile Pomówić o chorobach sądze ze wiele osób potrzebuje poznania metod naturalnych i przyłożenia większej wagi do stylu jedzenia.

Zapraszam wszystkich do dyskusji Smile na tamtym forum

pzdr
Marcin

Zapisane
Matti
Go


Email
Odp: przykładanie wagi do stylu jedzenia forum www.nowotwor.eu/
« Odpowiedz #1 : 2007-08-18, 18:46:46 »

pomyślcie jak wiele to dla nich moze znaczyć i jaka mieć wage Smile
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: przykładanie wagi do stylu jedzenia forum www.nowotwor.eu/
« Odpowiedz #2 : 2007-08-18, 19:19:06 »

Nauczyłam się na tym Forum jednego : Nie jestem lekarzem-nie radzę  Smile 
Radzić to sobie mogę sąsiadce ,ale chorym na poważne choroby-wykluczone!
Żeby komuś coś radzić w kwestii odżywiania,trzeba mieć ogromną wiedzę,a nie to ,co mi się wydaje....
Wiedza musi być oparta na własnej praktyce-koniecznie! Inaczej jak to się mówi: "d**a zbita" -to tekst z filmu (polskiego) .
pozdrawiam  Smile
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: przykładanie wagi do stylu jedzenia forum www.nowotwor.eu/
« Odpowiedz #3 : 2007-08-18, 19:21:12 »

Nauczyłam się na tym Forum jednego ...


O przepraszam najmocniej! Nie: jednego! - Wiele  Smile 
Zapisane
Matti
Go


Email
Odp: przykładanie wagi do stylu jedzenia forum www.nowotwor.eu/
« Odpowiedz #4 : 2007-08-18, 19:37:18 »

jest wolnosć słowa mozesz mówić co uważasz i radzić... każdy podejmuje własną decyzje wiadomo ze nie radzisz mu jak lekarz tylko czymś zaciekawiasz i on sam podejmuje decyzje.

Masz dziwne podejście elmo ...przesadzasz jakbyś miała kurcze nic nikomu nie mówić jak niemowa... bo nie to ie tego bo nie tamtego a to forum to co?? Piszemy o DN a sama nie raz radziłąś.

Każdy tak mozę i tyle.

pzdr
Marcin
Zapisane
Matti
Go


Email
Odp: przykładanie wagi do stylu jedzenia forum www.nowotwor.eu/
« Odpowiedz #5 : 2007-08-18, 19:44:33 »

Tzn tutaj to bardziej o DN w stylu DO i ŻO

bo one sie w pojęciu dieta niskowęglowodanowa zaiwrają Smile.
Zapisane
maf
Go


Email
Odp: przykładanie wagi do stylu jedzenia forum www.nowotwor.eu/
« Odpowiedz #6 : 2007-08-18, 21:14:24 »

jest wolnosć słowa mozesz mówić co uważasz i radzić... każdy podejmuje własną decyzje wiadomo ze nie radzisz mu jak lekarz tylko czymś zaciekawiasz i on sam podejmuje decyzje.

Masz dziwne podejście elmo ...przesadzasz jakbyś miała kurcze nic nikomu nie mówić jak niemowa... bo nie to ie tego bo nie tamtego a to forum to co?? Piszemy o DN a sama nie raz radziłąś.

Każdy tak mozę i tyle.

pzdr
Marcin
To nie jest dziwne podejscie. Mlody pewnie jestes Mati, i uwazasz, ze kazdemu mozna dawac rady . Tak nie jest. Nie mozna wziasc takiej odpowiedzialnosci na siebie. Mam znajomego, ktory jest w ciezkim stanie zdrowia, groza mu bypasy itd. Sam zwrocil sie do mnie, ze slyszal, ze DO pomaga. Ja odpowiadam - znam przypadki, ze pomaga, ale ja nie wezme odpowiedzialnosci za to, ze mu napisze jadlospis. Zaproponowalem mu wyjazd do Arkadii, tam pod opieka lekarzy sam sie przekona, czy pomaga, czy nie.
Pozdr
maf
Zapisane
Adiqq
Go


Email
Odp: przykładanie wagi do stylu jedzenia forum www.nowotwor.eu/
« Odpowiedz #7 : 2007-08-19, 07:35:12 »

dokładnie, ja myślę dokładnie tak samo...trochę dalsza rodzina,mąż kuzynki mojej żony zainteresował się moją dieta, poopowiadałem mu trochę, ale potem się wystraszyłem - nię będę przecież brać odpowiedzialności jak będzie źle dietę prowadzić, skończyło się na tym, że kupiłem mu książkę - niech poczyta i sam podejmie decyzję.
Zapisane
wojteks
Go


Email
Odp: przykładanie wagi do stylu jedzenia forum www.nowotwor.eu/
« Odpowiedz #8 : 2007-08-19, 09:48:38 »

dostało sie pare niskowęglowodanowców

Z tego co widzę, to te "pare niskowęglowodanowców", to ludzie, co sami mają problemy zdrowotne, więc po jakiego grzyba się pchają radzić osobom chorym na raka ?. To tak, jakby grubasy radziły jak się odchudzać Shocked
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: przykładanie wagi do stylu jedzenia forum www.nowotwor.eu/
« Odpowiedz #9 : 2007-08-19, 10:37:29 »

...sama nie raz radziłąś.


Można i tak to ująć.
Jednak zwrócono mi uwagę. I słusznie.
Jest pewna grupa ludzi,którzy są upoważnieni do udzielania porad medycznych (dietetycznych) . Ci ludzie to lekarze.
Ja nie jestem lekarzem,nie znam się na bardzo wielu rzeczach,na których znają się lekarze,toteż nie mogę udzielać żadnych porad ,nawet dietetycznych,bo wbrew pozorom źle przeprowadzona dieta ,może narobić wiele szkód (szczególnie wtedy,gdy organizm jest chory).
Jak już wspomniałam,radzić to sobie mogę sąsiadce np. w kwestii ubioru,ale absolutnie nie w kwestii medycznej.
pozdrawiam.
Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: przykładanie wagi do stylu jedzenia forum www.nowotwor.eu/
« Odpowiedz #10 : 2007-08-19, 12:01:40 »

Ja też jestem zmeczona, Matti, twoim beztroskim paplaniem.

Oczywiście, ze jest wolność słowa, ale są granice zachowania. Ty rozpanoszyłeś sie na forum Optymalnych - ludzi, którzy zdecydowali się zywić zgodnie z wiedzą Jana Kwaśniewskiego. Wypowiadają się tu też ci, którzy mają wątpliwości co do tego zywienia, ale tak czy inaczej nasze rozmowy oscylują wokół ŻO.
Masz wolnosć słowa i dlatego miałeś prawo założyć WŁASNE forum.
To forum jest na temat żywienia Optymalnego. Radzimy sobie tutaj, jak jeść zgodnie z zaleceniami dr Kwaśniewskiego. Pomagamy wyjaśniać niepewności związane z tym żywieniem i konsultujemy nasze interpretacje słów Jana Kwaśniewskiego.

Ty tu strasznie smiecisz. Duzo paplasz nie na temat i w dodatku taką polszczyzną, że nie sposób pojąć, co chcesz powiedzieć. To nie jest forum zatytułowane "zdrowe diety" czy "porównaj diety". Tu jest o żywieniu - żywieniu Optymalnym, którego zasad ani działania nie pojąłeś.

A możesz ewentualnie poruszyć swoje tematy w dziale "wolne tematy".
W tym wątku kogos witasz. Czy ja sie nie mylę? Czujesz się gospodarzem tego forum? Jesteś tu gościem, Matti i zachowuj się zgodnie z zasadami.
Zapisane
lutonn
Go


Email
Odp: przykładanie wagi do stylu jedzenia forum www.nowotwor.eu/
« Odpowiedz #11 : 2007-08-19, 12:13:24 »

...sama nie raz radziłąś.


Można i tak to ująć.
Jednak zwrócono mi uwagę. I słusznie.
Jest pewna grupa ludzi,którzy są upoważnieni do udzielania porad medycznych (dietetycznych) . Ci ludzie to lekarze.
Ja nie jestem lekarzem,nie znam się na bardzo wielu rzeczach,na których znają się lekarze,toteż nie mogę udzielać żadnych porad ,nawet dietetycznych,bo wbrew pozorom źle przeprowadzona dieta ,może narobić wiele szkód (szczególnie wtedy,gdy organizm jest chory).
Jak już wspomniałam,radzić to sobie mogę sąsiadce np. w kwestii ubioru,ale absolutnie nie w kwestii medycznej.
pozdrawiam.

Zapomnial wol jak byl cieleciem Very Happy Very Happy   noo ale taki jest wlasnie swiat  Very Happy Very Happy
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: przykładanie wagi do stylu jedzenia forum www.nowotwor.eu/
« Odpowiedz #12 : 2007-08-19, 12:23:49 »

Zapomnial wol jak byl cieleciem Very Happy Very Happy   noo ale taki jest wlasnie swiat  Very Happy Very Happy
[/qoute]

Wół nie zapomniał,jak był cielęciem.
Wół zrozumiał,że nie można udzielać beztrosko porad medycznych nie bedąc zupełnie do tego upoważnionym  Very Happy
Tylko mi nie każ lutonn układać jadłospisów dla ludzi chorych na raka,bo nie mam o tym bladego pojęcia  Razz
Po za tym ,żeby coś doradzić ,w jakiejkolwiek sprawie ,trzeba posiadać wiedzę,praktykę (ogromną) .

Matti napisał :
Cytuj
I ja za nimi ide Smile Pomówić o chorobach
 

Czy on zna mechanizm powstawania chorób?,czy zna metody leczenia tych chorób? Czy leczył i wyleczył kogoś z tych ciężkich chorób?
Tylko mi nie piszcie,przyczyną chorób jest złe odżywianie,bo taka odpowiedź jest wielce ogólnikowa (taką odpowiedź może dać np. Dr.J.Kwaśniewski,który i tak wie jaki jest całkowity mechanizm ich powstawania.
Przeczytanie kilku książek jeszcze nie  świadczy o zdobyciu całkowitej wiedzy na dany temat,tak samo jak jedna jaskółka wiosny nie czyni.
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: przykładanie wagi do stylu jedzenia forum www.nowotwor.eu/
« Odpowiedz #13 : 2007-08-19, 13:15:56 »



Zapomnial wol jak byl cieleciem Very Happy Very Happy   noo ale taki jest wlasnie swiat  Very Happy Very Happy
Cytuj

A tak w ogóle,to:  przyganiał kocioł garnkowi  Very Happy
Zapisane
lutonn
Go


Email
Odp: przykładanie wagi do stylu jedzenia forum www.nowotwor.eu/
« Odpowiedz #14 : 2007-08-19, 16:50:30 »



Zapomnial wol jak byl cieleciem Very Happy Very Happy   noo ale taki jest wlasnie swiat  Very Happy Very Happy
Cytuj

A tak w ogóle,to:  przyganiał kocioł garnkowi  Very Happy

Ach tak!!!! to ciekawe co tu robia te koty??? Very Happy Very Happy
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: przykładanie wagi do stylu jedzenia forum www.nowotwor.eu/
« Odpowiedz #15 : 2007-08-19, 17:02:37 »

Ach tak!!!! to ciekawe co tu robia te koty??? Very Happy Very Happy
Siedzą  Very Happy
Parę dni temu , poszliśmy :ja z mężem,dziećmi i z zaprzyjaźnionym małżeństwem na wycieczkę ścieżką przyrodniczą po lesie.
Na początku drogi spotkaliśmy (dzieci zauważyły) 2 małe kotki.Podeszłam do nich ,myślałam ,że uciekną,a one wprost przeciwnie, przylepiły się do nas.Były bardzo towarzyskie  .
Biegły za nami jakieś pół km. i nie reagowały na "psik" .
Brałam je na ręce i kładłam obydwa w krzaki,i uciekaliśmy przed nimi,a one ogonki miały nastroszone i w górze i biegły za nami (widocznie traktowały to jako zabawę).
Dzieci chciały abym je wzięła do domu,ale niestety nie mogę.
Potem przechodziliśmy koło takiego stadionu i kolega je przerzucił za ogrodzenie.Dopiero potem mogliśmy iść bez nich.Mam nadzieję ,że trafiły do domu....
Zapisane
maf
Go


Email
Odp: przykładanie wagi do stylu jedzenia forum www.nowotwor.eu/
« Odpowiedz #16 : 2007-08-19, 22:21:38 »

Ach tak!!!! to ciekawe co tu robia te koty??? Very Happy Very Happy
Siedzą  Very Happy
Parę dni temu , poszliśmy :ja z mężem,dziećmi i z zaprzyjaźnionym małżeństwem na wycieczkę ścieżką przyrodniczą po lesie.
Na początku drogi spotkaliśmy (dzieci zauważyły) 2 małe kotki.Podeszłam do nich ,myślałam ,że uciekną,a one wprost przeciwnie, przylepiły się do nas.Były bardzo towarzyskie  .
Biegły za nami jakieś pół km. i nie reagowały na "psik" .
Brałam je na ręce i kładłam obydwa w krzaki,i uciekaliśmy przed nimi,a one ogonki miały nastroszone i w górze i biegły za nami (widocznie traktowały to jako zabawę).
Dzieci chciały abym je wzięła do domu,ale niestety nie mogę.
Potem przechodziliśmy koło takiego stadionu i kolega je przerzucił za ogrodzenie.Dopiero potem mogliśmy iść bez nich.Mam nadzieję ,że trafiły do domu....

Heh, elmo. Od miesiaca uwazam, ze ptaki sa ciekawsze. Wiecie, ze mam 8 kurek tzn 5 kurek i 3 koguty kuropatwiane. Nie pisalem, ale dokupilem dwie kaczki. Kaczki kapia sie w basenie, nurkuja. sa to niesamowite wrazenia. Oczywiscie nienawidze kotow, chca zjesc moje kaczki, czasem kot czai sie zza basenu, nie wiem jak go traktowac, czy jako drapieznika ktorego mam wyeliminowac?
Wtargnal na moj teren.
Dzisiaj bylem na "sielance" Poznan /po karme dla moich kurek i kaczek/, to takie miejsce gdzie mozna kupic rozne zwierzeta, ptaki itp. Ola chciala kupic jakas mysze, moze swinke, ale nic mi nie mowila. Ogladalismy bazanty zlote, - piekny ptak. Ja jednaak preferuje stara rase polska - zielononozki kuropatwiane. Byc moze jest to spowodowane tym, ze o tej rasie kurek dowiedzialem sie na jakims spotkaniu/wykladzie opty kilka lat temu. Udalo mi sie. Mam zielononozki.
Pozdr
maf
ps. mam fotki moich kurek i kaczek, i powiny byc na mojej stronie, ale ich nie ma. beda......
ps2. Nigdy nie myslalem, ze z ptakami mozna miec kontakt, obcowanie ze zwierzetami / nie chce przeginac/ czyni ludzi lepszymi.
Zapisane
Rudka
Go


Email
Odp: przykładanie wagi do stylu jedzenia forum www.nowotwor.eu/
« Odpowiedz #17 : 2007-08-20, 00:09:23 »

Elmo -kotki są śliczne , właśnie mi często do ogrodu podrzucaja
    a że jestem kociara  -zostają -dorastają -a jak maja rujke to niestety kociory gdzies giną .
     maff jak można nielubieć kotów -to sa najpiękniejsze stworki na świecie.
Polują bo taka ich natura -ludzie , niegłodni a ciągle nienasyceni ,więc są
chyba  większymi bestiami .
Zapisane
maf
Go


Email
Odp: przykładanie wagi do stylu jedzenia forum www.nowotwor.eu/
« Odpowiedz #18 : 2007-08-20, 00:52:14 »


     maff jak można nielubieć kotów -to sa najpiękniejsze stworki na świecie.
 Polują bo taka ich natura -ludzie , niegłodni a ciągle nienasyceni ,więc są
 chyba  większymi bestiami .
Wiem, mialem kiedys kota.Mialem wtedy tez psa, wyzla wegierskiego gladkowlosego. Razem chodzilismy /tzn ja , kot i pies/ na grzyby do lasu. Ale jest tak, ze juz nie mam kota, mam ptaki, i niech mi obce koty nie wchodza na moj teren.
W moim domu rozne ptaki wiosna buduja gniazda, wrobli jest sporo. Ale corocznie mamy gniazdo legowe kosow. Codziennie obserwujemy jak samiec i samica buduja gniazdo, pozniej jak sie male wylegna obserwujemy jak zanosza im jedzenie. Pozniej obserwujemy, jak mlode kosy wykonuja swoj pierwszy lot-wylatuja z gniazda.  Wtedy sroki poluja na mlode. Ale w tym roku mama kos nieostroznie  zbierala jedzonko dla swoich dzieci, obcy kot zaczail sie za pniem czeresni i ja porwal. Obserwowalismy gniazdo kosow, czy ktos im dostarcza jedzenia. Tata kos je wykarmil.
DLATEGO OBCYM KOTOM MOWIMY NIE!!!
Czy kot to zwierze domowe? Jak domowe to niech sie naje w domu, a jak chce polowac to niech wie, ze jest tez inny gatunek nadrzedny, czlowiek, ktory tez lubi polowac, na dzikie zwierzeta ktore przetrzebiaja mu zwierzeta hodowlane.
pozdr
maf
ps.ale sie popieprzylo na tym forum, temat styl jedzenia a o kotach
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: przykładanie wagi do stylu jedzenia forum www.nowotwor.eu/
« Odpowiedz #19 : 2007-08-20, 08:54:24 »


   ... a że jestem kociara ...

Rudka ja też jestem kociara.Kocia mama mówią na mnie.
Nie mogę mieć w mieszkaniu kotów,bo mi ich po prostu szkoda.Za mało miejsca,a one lubią mieć swoje ścieżki.
Dzieci ciągle się pytają kiedy kupię kota,a ja odpowiadam :jak Wigilia w maju wypadnie.A one się denerwują.
Często noszę w plecaku jakieś jedzenie dla nich i karmię te "piwniczne koty"-tak nazywam koty,które nie mieszkają w mieszkaniach tylko w piwnicach.

Maf.Jak mieszkałam na wsi,byłam dzieckiem,pamiętam ,że były koty, psy,kury,kaczki i  wiosną przylatywały co roku jaskółki,też je obserwowaliśmy.
Obserwowaliśmy jak cukrówki (sierpówki) budują gniazda i karmią małe ptaszki.Koty też obserwowały i nieraz urządzały sobie polowanie,gdy spuściliśmy z nich wzrok.
Nieraz odbierałam im jaskółki czy cukrówki i pielęgnowałam je w domu.
Opiekowałam się raz jaskółką,przykrywałam ją koszykiem gdy szłam do szkoły,łapałam muszki,ale pewnego dnia przychodzę ze szkoły,patrzę-koszyk przewrócony,a kot na podwórzu kończy jeść zdobycz.Zawsze było mi smutno,zawsze płakałam,a babcia mówiła mi,że to jest przyroda.
pozdrawiam.
Zapisane
Strony: [1] 2 3 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.06 sekund z 17 zapytaniami.