forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-27, 01:50:53

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
3. Białka jako materiał do budowy i przebudowy ciała powinno mieć możliwie wysoką wartość biologiczną, powinno to być białko zwierzęce, a nie roślinne.
660460 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  Portal diet niskowęglowodanowych
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] 2 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Portal diet niskowęglowodanowych  (Przeczytany 18424 razy)
Krystyna*Opty*
Go


Email
Portal diet niskowęglowodanowych
« : 2007-08-22, 18:05:35 »

Mam wrażenie, że już ktoś podawał ten ciekawy adres, ale dla pewności jednak go podaję, ponieważ
zawiera komentarze osób z Chicago korzystających z zalet diety dr. Kwaśniewskiego   Smile

http://www.lowcarbportal.com/archives/categories/author_kwasniewski/index.php

Zapisane
mosik
Go


Email
Odp: Portal diet niskowęglowodanowych
« Odpowiedz #1 : 2007-08-22, 21:18:03 »

Mam wrażenie, że już ktoś podawał ten ciekawy adres, ale dla pewności jednak go podaję, ponieważ
zawiera komentarze osób z Chicago korzystających z zalet diety dr. Kwaśniewskiego   Smile
http://www.lowcarbportal.com/archives/categories/author_kwasniewski/index.php

1.) Takich linków nigdy za wiele! Super sprawa.
2.) Krysiu jesteś podobnie jak admin,  jedną z nielicznych osób, które sprawiają, że warto uczestniczyć w tym forum.
podawanie linków to nieoceniona pomoc dla rozwoju własnej wiedzy i ewolucji poglądów.
3.) Niestety pewne osoby piszące pod innymi "pseudonimami" rujnują to forum.
Ich posty zdradzają zupełną miernotę intelektualną i są  strasznym "obciachem"
W dodatku winowajcy są hiperaktywni i kryptoagresywni co spowodowało już ucieczkę wielu wartościowych forumowiczów,
wynikiem tego jest obecne przechylenie się forum ku upadkowi.

„Miałeś chamie złoty róg, ... ostał ci się ino ....”. Tym cytatem z „Wesela” można by spuentować wyczyny tych osób(lub osoby piszącej pod kilkoma pseudonimami), gdyby nie to, że owi pseudointelektualiści, wciąż jeszcze usiłują - dobijać i dołować.
Zapisane
Krystyna*Opty*
Go


Email
Odp: Portal diet niskowęglowodanowych
« Odpowiedz #2 : 2007-08-23, 01:29:43 »

Dzięki Mosik za odzew! Smile
Staram się wnosić na forum coś "z treścią", bo sama tego od innych oczekuję  Very Happy

Powiem więc wprost i bez owijania... Wiem, będę oczywiście "wrogiem nr 1", ale w końcu ktoś to musi nazwać po imieniu...  Confused

Kilka osób już próbowało jej to uświadomić, ale do Elmo nie dociera...

Najwyraźniej Elmo ciągle nie rozumie,
- że forum optymalne nie jest od notorycznego paplania w każdym wątku bez względu na to, czy ma się coś do powiedzenia, czy jest to tylko takie sobie pisanie o niczym. Owszem, krótkie żartobliwe przerywniki - czemu nie? ALE NIE NOTORYCZNE...   Shocked  Surprised
- że optymalności (czyli tekstów z treścią!) także oczekujemy w tekstach pisanych przez forumowiczów, bo zależy nam na meritum tego forum odmiennego przecież od wszystkich innych...
- że inni z poza naszego grona też tu przychodzą i czytają. A pleplanie do czytania ZNIECHĘCA...  Mad
- że wśrod postów bez treści trudno znaleźć te z treścią (zwłaszcza, że stale tematy rozmów schodzą z tematu założonego wątku)

Wspólnie dbajmy o jego JAKOŚĆ nawet kosztem ilości, bo na pleplanie szkoda czasu forumowiczów czytających to i szkoda miejsca na dysku Toana.

To tyle. Chętnie poznam opinie innych forumowiczów (?)
Zapisane
Zofia
Go


Email
Odp: Portal diet niskowęglowodanowych
« Odpowiedz #3 : 2007-08-23, 01:39:49 »

Wolność polega na robieniu tego, czego się pragnie.
[przysłowie]

Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: Portal diet niskowęglowodanowych
« Odpowiedz #4 : 2007-08-23, 02:02:57 »

Spocznij!  Smile
Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: Portal diet niskowęglowodanowych
« Odpowiedz #5 : 2007-08-23, 02:23:11 »

Krysiu, nie daj sie wkręcić Very Happy Nim sie obejrzysz, a Mosik wręczy ci kij i bedziesz razem z nim naganiała innych na forum Mattiego Very Happy

Nie kazda dieta niskowęglowodanowa jest OK, a wręcz przeciwnie. Przykładem moze być m.in. wymioniona w twoim linku  dieta Atkinsa. Gromowładny Mosik tak cie zachwala za ten link własnie dlatego, że znowu jest szansa na wprowadzenie ludzi w błąd.
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Portal diet niskowęglowodanowych
« Odpowiedz #6 : 2007-08-23, 06:56:57 »

znowu jest szansa na wprowadzenie ludzi w błąd.

Jest spore grono osób, które nie dadzą się wprowadzić w błąd. To właśnie dla nich warto... Cool
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Portal diet niskowęglowodanowych
« Odpowiedz #7 : 2007-08-23, 07:13:16 »

szkoda miejsca na dysku Toana...

Kompresja i indeksowanie skutecznie zapobiegają przepełnieniu  Very Happy
Zapisane
mala
Go


Email
Odp: Portal diet niskowęglowodanowych
« Odpowiedz #8 : 2007-08-23, 09:59:43 »

Na tym forum w bardzo wielu wątkach jest mnóstwo wypowiedzi nie na temat, to ogromnie utrudnia korzystanie z informacji  tu zawartych. Niewątpliwie jest wiele rzeczy bardzo przydatnych ale wyłowienie ich zajmuje bardzo dużo czasu.
Na innych forach takie posty są po prostu kasowane i po problemie.
Przecież jest dział "Wolne tematy" -i tam mogliby sobie chętni podyskutować nie zaśmiecając innych wątków.
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Portal diet niskowęglowodanowych
« Odpowiedz #9 : 2007-08-23, 10:07:03 »

Krysiu po co ta irytacja  ? Paplam sobie w Wolnych tematach (najczęściej).
Ty za to paplałaś wszędzie ,zwłaszcza z Brufordem.Niekiedy było ciekawie,a niekiedy nuda.Jak byłam nuda ,to nie czytałam.Tobie też proponuję nie czytać nudy,bo po co sie masz złościć i zazdrościć?  Laughing Może jakiś relaks by się przydał  Idea

Acha.I nie zachowuj się jak rozkapryszona,zdziecinniała starsza pani ,bo to jest żenujące,co innego gdybyś miała parenaście lat.
I nie ma się na co obrażać tylko spojrzeć na siebie z dystansu  Smile Smile

EOT   Smile
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Portal diet niskowęglowodanowych
« Odpowiedz #10 : 2007-08-23, 10:55:30 »


W dodatku winowajcy są hiperaktywni i kryptoagresywni co spowodowało już ucieczkę wielu wartościowych forumowiczów,

Myślę,że powinieneś dołączyć do ich szeregu,bo bratku mieszasz tu na Forum  Smile
Niestety tylko nieliczni to zauważają  i to oni zwracają innym uwagę na takich jak Ty.
PS.Po odejściu tych mędrców z Forum dało się zauważyć lawinową rejestrację Gości  ,którzy chcieli zamieszać.Nie dajmy się im wkręcić  Smile
Pozdrawiam Cię "mośku"  Smile .
Zapisane
Matti
Go


Email
Odp: Portal diet niskowęglowodanowych
« Odpowiedz #11 : 2007-08-23, 11:14:04 »

na forum Mattiego Very Happy

Dzięki mozesz częściej wpominać to wspaniałe miejsce...
Zapraszam również haha.Zrobiłem fajnego shoutboxa wczoraj.Zmienie na lepszy ale n achwilke zostawiam go Smile.Zobaczcie.
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Portal diet niskowęglowodanowych
« Odpowiedz #12 : 2007-08-23, 11:17:06 »


Zapraszam również ...

Dzięki  Smile Ale jakoś przyzwyczaiłam się do tego Forum,a z moimi przyzwyczajeniami jest tak,że trudno jest mi z nimi  zerwać,szczególnie z tymi ,które mi służą  Smile
Zapisane
Matti
Go


Email
Odp: Portal diet niskowęglowodanowych
« Odpowiedz #13 : 2007-08-23, 11:19:11 »

Ha i zrobiłęm nowy banner fajowy sądze=oceńcie Smile i także

FAJOWE odnośniki... mało mówie mało reklamuje stronka nie jest wrzucona zbyt... ale rozwijam powli czy szybciej jak mi sie chce i tak by mi to sprawiało radosć i satysfakcje Smile.

Zobaczcie kupa pracy była :)ale super satysfakcja potem Smile.
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Portal diet niskowęglowodanowych
« Odpowiedz #14 : 2007-08-23, 11:22:28 »

Doceniam Cię Matti,za Twoją pracę  Smile
Myślę,że niektórzy powinni wziąć z Ciebie przykład i zrobić sobie swoją stronkę,aby potem na niej rządzić:banować,zamykać usta,mówić kto powinien pisać ,a kto powinien przestać  Smile Jest tu paru takich,którym się zdaje ,że to Forum jest ich  Smile  .Mają tupet!  Smile
Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: Portal diet niskowęglowodanowych
« Odpowiedz #15 : 2007-08-23, 11:41:34 »

Cytuj z: Toan
Jest spore grono osób, które nie dadzą się wprowadzić w błąd. To właśnie dla nich warto...

Nie ma dwóch zdań. Zgadzam się, warto. Też korzystam z linków i czytam różne teksty.

Moja uwaga dotyczyła czego innego. Czy zauważyliście, że Mosik dał się poznać w zaledwie 3 postach i w każdym dyktuje warunki na forum, gromi, karci, ocenia? Very Happy

Mnie również zbeształ za słowa
Cytuj
Białko jest słabo przyswajalne, więc przystosowujemy je (smazymy, gotujemy, dusimy), żeby przyswoić to całe białko, a nie zajmować nasz organizm przetrawianiem białka i wydalac go zaraz potem prawie w całosci
, że wspomniałam o tym, że białko nieprzetrawione ogniem jest słabiej przyswajalne. Moje słowa "to całe białko" na pewno są nieścisłe, ale sens jest oczywisty. Nie pisałam tu rozprawy naukowej.
Dostałam od Mosika komentarz:
Cytuj
piszesz żenujące głupoty, radze poczytać i nie pisać herezji, no chyba, że się wierzy w cuda nadprzyrodzone

Dalej Mosik nalega:
Cytuj
warto chociaż przeczytać( i próbować zrozumieć co pisze) linki które podał Matti mimo, że traktuje się go "pobłażliwie" bo w przeciwnym razie można wyjść na "EDIOTE"
A ja pytam: Czy mogę nie wchodzić na forum Mattiego, zeby Mosik nie próbował mnie obrazać? Very Happy
Przy okazji. Mam różną literaturę. Zapewniam Mosika, ze czytałam. Nie odrzucam nic z założenia. Dzieki temu teraz odzywiam się Optymalnie Very Happy
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Portal diet niskowęglowodanowych
« Odpowiedz #16 : 2007-08-23, 11:46:56 »

Ehh.Szkoda czasu na Mosika,czy tam Mośka .
Mosik zaglądnie raz na jakiś czas ,napisze coś o uciekających mędrcach i znika.Jednym słowem:namiesza i znika a my się w to wkręcamy.Jemu przecież o to chodzi  Smile
Proponuję ,następnym razem gdy napisze,dać mu ignora   Smile

Zapisane
mosik
Go


Email
Odp: Portal diet niskowęglowodanowych
« Odpowiedz #17 : 2007-08-23, 17:12:22 »

Krysiu, nie daj sie wkręcić Very Happy Nim sie obejrzysz, a Mosik wręczy ci kij i bedziesz razem z nim naganiała innych na forum Mattiego Very Happy

1.)Ewo dlaczego podbierasz Krysie pod włos?
2.)Czy to ładnie tak bezpodstawnie szczuć na bogu ducha winnego, nowego forumowicza?
3.)Czy wszyscy a zwłaszcza nowi mają wyć z zachwytu czytając treści z "pod trzepaka obok śmietnika" rodem lub
delikatnie ujmując mijające się z prawdą.
4.)Co do naganiania, to rozumiem, że twoim zdaniem merytorycznie i stylistycznie forum Matiego jest na poziomie Kononowicza i ostrzegasz Krysię przede mną, jako protagonistę miernoty intelektualnej wydalanej przez Matiego.
na zasadzie "Nie tykaj gówna bo sama zaczniesz śmierdzieć". Jeśli się nie mylę to tylko pogratulować "zmysłowości" Ewo!  Very Happy
Zapisane
mosik
Go


Email
Odp: Portal diet niskowęglowodanowych
« Odpowiedz #18 : 2007-08-23, 17:39:24 »

Nie kazda dieta niskowęglowodanowa jest OK, a wręcz przeciwnie. Przykładem moze być m.in. wymioniona w twoim linku  dieta Atkinsa. Gromowładny Mosik tak cie zachwala za ten link własnie dlatego, że znowu jest szansa na wprowadzenie ludzi w błąd.

1.)Rozumiem, że chcesz wszystkim się pochwalić jak dobrze znasz dietę Atkinsa, tym samym jako niekwestionowany autorytet
analogicznie jak elektryk w "sztywnych elastycznych skarpetach" wołasz!
Jestem za a nawet przeciw!
2.)Ewo no napisz jak ty to robisz, że masz taką kobiecą intuicje i przewidujesz lepiej od "pastuszków fatimskich" w temacie
"Szansa na wprowadzenie ludzi w błąd".

Ewuniu z takim talentem przepowiadania to tylko do Radia Maryja, przebijesz z pewnością niekwestionowaną gwiazdę Anny Sobeckiej a jakie zaszczyty przed tobą. Very Happy
Zapisane
mosik
Go


Email
Odp: Portal diet niskowęglowodanowych
« Odpowiedz #19 : 2007-08-23, 18:21:30 »

Krysiu po co ta irytacja  ? Paplam sobie w Wolnych tematach (najczęściej).
Ty za to paplałaś wszędzie ,zwłaszcza z Brufordem.Niekiedy było ciekawie,a niekiedy nuda.Jak byłam nuda ,to nie czytałam.Tobie też proponuję nie czytać nudy,bo po co sie masz złościć i zazdrościć?  Laughing Może jakiś relaks by się przydał  Idea

1.)Ta "irytacja" to po to aby paplanina nie działała jak irygacja.
2.)Paplam sobie ...... (najczęściej). - To ŚWIĘTE słowa  po drobnej korekcie.
3.)Przykład paplania z Brufordem to akurat strzał ślepą kulą w płot, oceniasz pejoratywnie w ten sposób kazdego kto pisał z Brufordem. Ciekawe czy posty admina mieszczą sie w tej wykreowanej przez ciebie  kategorii?
4.) Co do tej złości i zazdrości to waćpanno,  nie ta klasa ludzi.
Krysia nie startowała w szkolnej olimpiadzie matematycznej i nie zajęła czołowego miejsca w pierwszej dziesiątce.
Czy ja się mylę, a propos?
5.)Co do antidotum na różne przypadłości to w rewanżu za relaks proponuje snopowiązałkę, bo jak tyle słomy wychodzi , to może to pomoże.
Zapisane
Strony: [1] 2 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.029 sekund z 17 zapytaniami.