forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-25, 17:59:32

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
10. Nie wolno głodzić się ani pościć.
660328 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  Portal diet niskowęglowodanowych
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 [2] Do dou Drukuj
Autor Wtek: Portal diet niskowęglowodanowych  (Przeczytany 18420 razy)
Zofia
Go


Email
Odp: Portal diet niskowęglowodanowych
« Odpowiedz #20 : 2007-08-23, 18:36:03 »

Gdy człowiek w złości, rozum go opuszcza.
[przysłowie
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Portal diet niskowęglowodanowych
« Odpowiedz #21 : 2007-08-23, 18:44:37 »

Nie dał Pan Bóg świni rogów,bo nie dość ,że kwiczy,to jeszcze by bodła.

przysłowie.
Zapisane
mosik
Go


Email
Odp: Portal diet niskowęglowodanowych
« Odpowiedz #22 : 2007-08-23, 18:50:19 »


W dodatku winowajcy są hiperaktywni i kryptoagresywni co spowodowało już ucieczkę wielu wartościowych forumowiczów,

Myślę,że powinieneś dołączyć do ich szeregu,bo bratku mieszasz tu na Forum  Smile
Niestety tylko nieliczni to zauważają  i to oni zwracają innym uwagę na takich jak Ty.
PS.Po odejściu tych mędrców z Forum dało się zauważyć lawinową rejestrację Gości  ,którzy chcieli zamieszać.Nie dajmy się im wkręcić  Smile

1.)No pyszne, Elmo znowu wygania osobę co to nie przystaje do jej mentalności, tak trzymć to niebawem tylko kotki się ostaną.
2.)Masz racje, jesteś niezwykle spostrzegawcza i nadzwyczaj inteligentna i dzieki temu ta cała reszta tęmpoty i miernoty z tego forum zauważy i rozszyfruje takich jak Ja.
3.)Co do wkręcania to głodnemu chleb na myśli, szczególnie jak ten głodny za dużo bezmyślnie gapi się na programy w TVN a za mało troski przejawia dla słomy co to ........ .
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Portal diet niskowęglowodanowych
« Odpowiedz #23 : 2007-08-23, 19:34:34 »

Moi Drodzy (WSZYSCY),
Wiem, wiem!.
Koniec wakacji, skracający się dzień i burzowa pogoda, źle wpływa na samopoczucie niektórych, ale nim zacznę jako admin "rozstawiać po kątach" (co zawsze robię z przykrością i szczęśliwie rzadko) zacytuję pewną rzymską maksymę, abyśmy przemyśleli niestosowne postępowanie:
"Pax optima rerum" - czyli "(s)pokój to najlepsza rzecz".
Pytam więc: po co (niektórzy) zakłócacie przez ostatnie dwa, trzy dni naszą forumową "najlepszą rzecz"?.
Trudno - można się "szarpać" jeśli ktoś lubi, ale na temat, a nie WZAJEMNIE.
O spokój i rozwagę proszę.
Zapisane
Krystyna*Opty*
Go


Email
Odp: Portal diet niskowęglowodanowych
« Odpowiedz #24 : 2007-08-23, 20:08:25 »

mosik napisał:
Cytuj
Krysia nie startowała w szkolnej olimpiadzie matematycznej i nie zajęła czołowego miejsca w pierwszej dziesiątce.
Czy ja się mylę, a propos?

Oczywiście, że nie. Za matematyką niestety nie przepadałam i tak mi zostało...  Embarassed
Ale paradoksalnie czasem gdzieś na grupach muszę jakieś cyferki podliczyć, po to by innym bardziej (zdawałoby się) światłym uświadamiać ile czego jest w tych fantastycznych jabłkach czy innych pomarańczach...  Cool
Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: Portal diet niskowęglowodanowych
« Odpowiedz #25 : 2007-08-23, 20:26:28 »

Twoje wszystkie posty są najeżone nienawiscią  Shocked Co ci, mopsik?
Zapisane
mosik
Go


Email
Odp: Portal diet niskowęglowodanowych
« Odpowiedz #26 : 2007-08-23, 20:27:55 »

Ehh.Szkoda czasu na Mosika,czy tam Mośka .
Mosik zaglądnie raz na jakiś czas ,napisze coś o uciekających mędrcach i znika.Jednym słowem:namiesza i znika a my się w to wkręcamy.Jemu przecież o to chodzi  Smile
Proponuję ,następnym razem gdy napisze,dać mu ignora   Smile

Mając wzgląd na uwagi admina nie skomentuje tego postu w sposób, wedle pierwotnego zamiaru.

Mam jednak ogromną prośbę do Elmo, aby nie przekręcała mojego pseudonimu!!
Mosiek jak wie każdy rozgarnięty człowiek to ekspresywne wyzwisko, pogardliwie określające Żyda i głupka.

Nie wiem czy to przypadkiem nie przejaw antysemityzmu?
Tak czy owak proszę nie szydzić i nie przekręcać  pseudonimów, nie rzucać bezpodstawnych oszczerstw o wkręcanie, oraz nie podżegać do ignorowania  kogokolwiek!
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Portal diet niskowęglowodanowych
« Odpowiedz #27 : 2007-08-23, 20:33:25 »

To absurd.Nie rozumiem jak Żyd może być antysemitą?

A propos "mosiek" to zdrobnienie od "Mosze" ,"Moszełe".W tradycji katolickiej Mojżesz.
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Portal diet niskowęglowodanowych
« Odpowiedz #28 : 2007-08-23, 20:36:17 »

Dodam,że tylko antysemitom wydaje się to obraźliwe.To tak jakby Józef obrażał się,że mówi się do niego Józek.
Zapisane
mosik
Go


Email
Odp: Portal diet niskowęglowodanowych
« Odpowiedz #29 : 2007-08-23, 21:42:36 »

 
mosik napisał:
Cytuj
Krysia nie startowała w szkolnej olimpiadzie matematycznej i nie zajęła czołowego miejsca w pierwszej dziesiątce.
Czy ja się mylę, a propos?

Oczywiście, że nie. Za matematyką niestety nie przepadałam i tak mi zostało...  Embarassed
Ale paradoksalnie czasem gdzieś na grupach muszę jakieś cyferki podliczyć, po to by innym bardziej (zdawałoby się) światłym uświadamiać ile czego jest w tych fantastycznych jabłkach czy innych pomarańczach...  Cool

Krysiu chyba nastąpiło zabawne nieporozumienie, pisząc:

"Krysia nie startowała w szkolnej olimpiadzie matematycznej i nie zajęła czołowego miejsca w pierwszej dziesiątce"

miałem na myśli kultowy post o Elmo - gdzie niejako nastąpiła legitymizacja jej  wybitnej i unikalnej  inteligencji  Smile

Odp: Poproszę o sprawdzenie jadlospisu Smile
 Odpowiedz #152 : 2007-06-18, 15:45:08
   
cytuje:
"..to proponuje przeniesc do dzialu HUMOR.

Ależ Hano,ja uważam ,że byłby to absurd ,dlatego nie porywam się z motyką na słońce  Smile
Mnie wystarczą moje skromne 11  najlepszych prac z Olimpiad Matematycznych   i  4 prace z Olimpiad Fizycznych  "

koniec cytatu.  Smile
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Portal diet niskowęglowodanowych
« Odpowiedz #30 : 2007-08-23, 22:08:25 »


Mnie wystarczą moje skromne 11  najlepszych prac z Olimpiad Matematycznych   i  4 prace z Olimpiad Fizycznych  "


Nie no,nie mogę wytrzymać ze śmiechu  Laughing To była parafraza Jasia Śmietany ,a tu się zrobiło wielkie halo wokół tego postu  Laughing
Ale widocznie Jasiu jeszcze nie u wszystkich internautów wszedł do kanonu humoru  Smile

PS.Mosik, zejdź ze mnie jak Cię proszę   Smile
Zapisane
mosik
Go


Email
Odp: Portal diet niskowęglowodanowych
« Odpowiedz #31 : 2007-08-23, 22:38:53 »

To absurd.Nie rozumiem jak Żyd może być antysemitą?

A propos "mosiek" to zdrobnienie od "Mosze" ,"Moszełe".W tradycji katolickiej Mojżesz.


Przyznaje, że czegoś tu nie rozumiem chcesz powiedzieć że jesteś wyznania żydowskiego?
Czy dobrze myślę?
Zapisane
mala
Go


Email
Odp: Portal diet niskowęglowodanowych
« Odpowiedz #32 : 2007-08-24, 08:55:11 »

Potwierdza się to co napisałam wcześniej -większość postów nie na temat. Przyznaję, że i mój nie był  dokładnie na temat a raczej opinia -pytała o to Krysia.
Przypomnę temat :Portal diet niskowęglowodanowych. Czy np rozmowy o Żydach i o tym kto jest jakiego wyznania mają coś wspólnego z tematem jw
Toan-co Ty na to? Czy naprawdę nie możemy rozmawiać NA TEMAT i uczynić to forum czytelnym dla wszystkich
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Portal diet niskowęglowodanowych
« Odpowiedz #33 : 2007-08-24, 11:36:24 »

Toan-co Ty na to?

"A ja na to, jak na lato..."  Wink Very Happy.
Nie lubię bardzo ingerować w to Forum, bo jestem bardzo wyrozumiałym adminem, co wielu nie odpowiada, a do tego bardzo mi się podoba hasło Jerzego Owsiaka: "Róbta co chceta...". Błędem jest tylko, że autor skierował je do młodzieży, a nie dorosłych mentalnie osób.
Dlatego przypomnę: na tym Forum NIE POWINNO SIĘ:
- obrażać innych Użytkowników (przykład: jesteś głupi i dlatego guru musisz mieć)
- obrażać i siać nienawiść rasową (przykład: Murzyni są gorsi od rasy białej, bo pochodzą od goryla, a nie szympansa)
- obrażać i siać nienawiść nacjonalistyczną (przykład: Żydzi nienawidzą szczególnie Polaków, bo Słowianie wywodzą się w linni prostej od Ozyrysa)
- także religijną (przykład: Jehowa jest pomniejszym bóstwem niż Elohim)
nawet, gdy są prawdziwe, bo o niektórych sprawach KULTURALNY człowiek publicznie stara się nie rozprawiać wiedząc, że może urazić nieświadomie uczucia innych osób.
Więcej dystansu i humoru w stosunku do siebie, a łatwiej zrozumieć innych...
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Portal diet niskowęglowodanowych
« Odpowiedz #34 : 2007-08-24, 11:45:00 »


Więcej dystansu i humoru w stosunku do siebie, a łatwiej zrozumieć innych...

Nie wiem czy mi wolno się wtrącić ,ale o to właśnie chodzi (mam na myśli ,to co jest napisane w cytacie  Very Happy ) .
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Portal diet niskowęglowodanowych
« Odpowiedz #35 : 2007-08-24, 16:20:53 »

Pozwolę sobie jeszcze raz na wtrącenie mojego skromnego zdania  Smile
Otóż padło tutaj stwierdzenie:

Na tym forum w bardzo wielu wątkach jest mnóstwo wypowiedzi nie na temat, to ogromnie utrudnia korzystanie z informacji  tu zawartych. Niewątpliwie jest wiele rzeczy bardzo przydatnych ale wyłowienie ich zajmuje bardzo dużo czasu.

W sumie racja (po części).Ale jeśli chcesz się czegoś dowiedzieć to może kliknij tutaj :  www.dr.kwasniewski.pl    Smile 

Faktycznie tutaj jest tak,że jest temat wątku,są "dwa" posty na temat i dalej mogło by się wydawać ,że jest inaczej.
Ale w sumie to nie jest tak,bo tak czy siak wszystko jest ze sobą połączone  Smile
To chyba tyle.A teraz idę wiązać słomę snopowiązałką,bo za dużo mi już jej wylazło z butów,a potem chyba pójdę pod trzepak koło śmietnika dowiedzieć się czegoś wartościowego ...
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Portal diet niskowęglowodanowych
« Odpowiedz #36 : 2007-08-24, 16:24:20 »

Ale jeśli chcesz się czegoś dowiedzieć to może kliknij tutaj :  www.dr.kwasniewski.pl    Smile 


Errata :    www.dr-kwasniewski.pl   
Zapisane
Strony: 1 [2] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.036 sekund z 17 zapytaniami.