forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-25, 18:18:42

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
4. Dieta optymalna - to dieta wysokotłuszczowa. Tłuszcz jest najważniejszym składnikiem naszego pożywienia. I jemy go najwięcej.
660328 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  Jak mam o to zapytać? Bardzo proszę o pomoc.
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] 2 3 4 5 6 ... 8 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Jak mam o to zapytać? Bardzo proszę o pomoc.  (Przeczytany 80198 razy)
malgo35
Go


Email
Jak mam o to zapytać? Bardzo proszę o pomoc.
« : 2007-08-24, 09:34:21 »

Zamiast kału pojawił się tłusty, jasny płyn, w toalecie wygładało to tak, jakbym wylała tam olej (tylko). Nic mnie nie boli, dobrze się czuję ale przeraziło mnie to co się stało. W internecie znajduję tylko jedną odpowiedź - zapalenie trzustki.
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Jak mam o to zapytać? Bardzo proszę o pomoc.
« Odpowiedz #1 : 2007-08-24, 11:14:31 »

Malgo35,
Nie szukaj po internecie "pocieszenia", tylko idź do lekarza po skierowanie na badania!!!.
Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: Jak mam o to zapytać? Bardzo proszę o pomoc.
« Odpowiedz #2 : 2007-08-24, 11:16:54 »

Wiesz, takie pytania nie do nas. Ciekawa jestem, jaki lekarz odwazylby sie postawic diagnoze majac tyle informacji?
Ale mozemy sie wspólnie zastanowic. Takie stolce bywają, gdy jelita są czymś mocno podraznione. Nie robiłas eksperymentów dietetycznych? Ostatnio na forum pełno róznych propozycji Very Happy

A nie zażywałaś jakiegos leku na odchudzanie?
A moze jakieś inne leki?
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Jak mam o to zapytać? Bardzo proszę o pomoc.
« Odpowiedz #3 : 2007-08-24, 11:25:24 »

Ja w ogóle się dziwię,że ktoś z Forumowiczów,nie będący lekarzem układa komuś jadłospis.
Mnie się wydaje ,że od tego jest lekarz.Trzeba pójść do lekarza,opowiedzieć jak wygląda własny stan zdrowia,tryb życia,wtedy lekarz zleci jakieś badania,ustali prawidłowe zapotrzebowanie na składniki odżywcze i napisze jadłospis.Szczególnie ważne jest to, w tym przypadku,gdy nie jesteśmy zdrowi.
Bo kto nie widząc nas, może stwierdzić co nam dolega?
Zapisane
kristan
Go


Email
Odp: Jak mam o to zapytać? Bardzo proszę o pomoc.
« Odpowiedz #4 : 2007-08-24, 14:05:19 »

Wiesz Elmo-jest też tak napisane ,że lekarz jest ostatnią osobą ,której nalezy powierzyć swoje zdrowie /prof.Aleksandrowicz/ i bądż tu mądry.
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Jak mam o to zapytać? Bardzo proszę o pomoc.
« Odpowiedz #5 : 2007-08-24, 14:23:38 »

Kristan,
Jest też takie powiedzenie,że lekarzem powinno się być samemu dla siebie  Smile I to jest chyba najlepsze wyjście,ale gdy już się katujemy i doprowadzamy do choroby ,to czasem warto posłuchać rad osoby madrzejszej i bardziej obiektywnej od nas.
Mało jest dobrych lekarzy ,ale zdarzają się.Najlepszy to chyba taki,który gdy pójdziemy już do niego,to raczy na nas spojrzeć i wysłuchać co mamy do powiedzenia ,
no a potem to jakaś trafna diagnoza-z tym też jest trudno .
Zapisane
kristan
Go


Email
Odp: Jak mam o to zapytać? Bardzo proszę o pomoc.
« Odpowiedz #6 : 2007-08-24, 14:48:07 »

Ale...ale jest JEDEN lekarz, którego zapowiedział już  kilka wieków temu,  Nostradamus, mówiąc," że na przełomie tysiącleci znajdzie się MĘDRZEC na wschodzie, który wywróci medycyne" - i to JEMU TRZEBA ZAUFAĆ !!!- TO DR JAN KWASNIEWSKI !!! -kto myśli inaczej-jego sprawa.
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Jak mam o to zapytać? Bardzo proszę o pomoc.
« Odpowiedz #7 : 2007-08-24, 15:00:30 »

Kurczę,jakoś nie wierzę w przepowiadanie przyszłości i tych którzy przepowiadają.
W Biblii pisze,że tacy będą się pojawiać,ale nie będą oni mieli nic wspólnego z zamierzeniami Boga .No tak jakoś mam,może moje poglądy kiedyś się zmienią   Smile
Zapisane
Brzeti
Go


Email
Odp: Jak mam o to zapytać? Bardzo proszę o pomoc.
« Odpowiedz #8 : 2007-08-24, 16:56:31 »

Zamiast kału pojawił się tłusty, jasny płyn, w toalecie wygładało to tak, jakbym wylała tam olej (tylko). Nic mnie nie boli, dobrze się czuję ale przeraziło mnie to co się stało. W internecie znajduję tylko jedną odpowiedź - zapalenie trzustki.

Podobne problemy miałem tuż przed zapaleniem wyrostka robaczkowego.
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Jak mam o to zapytać? Bardzo proszę o pomoc.
« Odpowiedz #9 : 2007-08-24, 19:00:10 »

Jestem zdruzgotany, zawiedziony, nie chce mnie sie wierzyc zeby nikt nie mial tych samuch objawow, w pewnym momencie po przejsciu na DO. "Szybko lec do lekarz na badania"...."ale nie ma dobrego lekarza" itd itp. Sam kiedys prosilem o podpowiedz jak to zrobic, jak sobie pomoc, jak wdrozyc nowa dieta, sposo zycia w moje zycie....i co tez dostalem kopa  w d.....
Mowimy, ze to forum jest poto aby sobie pomoc, nikt tu nie siedzi dla zabicia czasu, (mam nadzieje.!!!!!)
Ale odpowiedzi sa na zasadzie: idz do lekarza...ale szybko, nie wiem,nie slyszalem, moze jutro zobacze, itd. Ja Was wszystkich przepraszam, ale od takiego forum, jedynego zreszta, oczekuje sie troche wiecej. Moze osoby, ktore sa w 50% na diecie, nie waza, nie mieza, bo to szkoda czasu, przestaly sie wypowiadac w kwestiach decydujacych!!!!!

Malgo 35, ja mialem podobne przezycie pare tygodni po przejsciu na DO, objaw poejrzewam jest skutkiem zmiany metabolizmu i wyzucenia smieci, ja to tak nazywam. Jezeli czujesz sie dobrze i nic Ci nie dolega to chyba jest wszystko ok...tak bylo ze mna.
Ale sluchaj swojego organizmu, ja wiem, ze to latwo powiedziec, ale tak to juz jest.

Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Jak mam o to zapytać? Bardzo proszę o pomoc.
« Odpowiedz #10 : 2007-08-24, 19:05:30 »

No bez przesady adampio  Smile.To że Ty miałeś takie objawy i były nie groźne,wcale nie znaczy,że nie bedą groźne dla kogoś innego.
Chcesz diagnoze stawiać poprzez net? A jeśliby to było coś poważnego? To chciałbyś byc odpowiedzialny za utratę czyjegoś zdrowia?Ja osobiście NIE.

Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Jak mam o to zapytać? Bardzo proszę o pomoc.
« Odpowiedz #11 : 2007-08-24, 19:27:13 »

Nie Elmo, zle mnie zrozumialas, ja nie chce stawiac diagnozy. Ja chce tylko powiedziec, ze mialem podobne objawy, ktore szybko minely. I w momencie kiedy mialem podobne objawy nie polozylem sie do trumny, tez nie stalem w kolejce do lekarz, ktory po uslyszeniu mojej wersji powiedzialby, ze zle sie zywie i ze eksperymentuje z wlasnym zyciem.
Nikt, podejzwam na tym forum, nie oczekuje recepty na zycie. Mysle, ze to jest tak, mowie na pzrykladzie autopsji, oczekujemy pewnych porownan, tych samych objawow, pewnego w swoim sensie potrwierdzenia.
Elmo jezeli dobrze pamietam, to Ty nie liczysz i nie wazysz tego co jesz, prawda?
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Jak mam o to zapytać? Bardzo proszę o pomoc.
« Odpowiedz #12 : 2007-08-24, 19:35:03 »

To dlaczego piszesz ,że jesteś zdruzgotany,zawiedziony itp.?
Nikt nie chce dla nikogo źle.To dobrze,ze się podzieliłeś doświadczeniem,ale nie wszyscy widocznie mieli takie objawy,więc najbardziej prawidłowo było napisać,aby "malgo" poszła  do lekarza po skierowanie na badania.Z resztą oznaczenie odpowiednich enzymów i innych parametrów nie zrobi nikomu krzywdy a i samemu będzie się bardziej spokojnym.
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Jak mam o to zapytać? Bardzo proszę o pomoc.
« Odpowiedz #13 : 2007-08-24, 19:35:59 »

zgadzam sie z toba Adam.tez mysle,ze to Forum o zdrowiu i dla zdrowia,tez mysle,ze kazdy z nas mial niekorzystne objawy po przejsciu na DO,
i byloby prawidlowo,by kazdy moglby sie podzielic wlasnymi doswiadczeniami,
nawet sam dok.J.K.czesto w swych odp.na listy radzi wydawac pieniadze na dobra zywnosc ,miast na lekarzy,

gdzies juz pisalam,ze gdy pochlanialam zbyt duze ilosci tluszcz,moj kal byl blyszczacy,jasny,po prostu tlusty ,jezeli  mocz zachowuje normalna barwe,to z trzustka powinno byc OK.masz racje trzeba obserwowac swoj organizm,i albo zmniejszyc ilosc tluszczu albo zjadac  potrawy  juz zbilansowane i porownac roznice kalu,w wyliczeniach robione sa bledy i stad rozne nieprawidlowosci Smile
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Jak mam o to zapytać? Bardzo proszę o pomoc.
« Odpowiedz #14 : 2007-08-24, 19:47:01 »

Elmo, juz raz tu napisano, jezeli dobrze pamietam byl to Toan, milczenie tez jest odpowiedzia. Ja osobiscie uwazam, ze jezeli nie ma sie nic konkretnego do powiedzenia, albo chce sie pogadac o pierdolach to lepiej zadzwonic do kolezanki/kolegi. Nie zrozum mnie zle!!!
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Jak mam o to zapytać? Bardzo proszę o pomoc.
« Odpowiedz #15 : 2007-08-24, 20:05:34 »

A po co mam dzwonić ,jak mogę iść pod trzepak? tam koleżanki powiedzą mi,że najważniejsze(między innymi) to się nie przejadać ,a nie bedzie problemów  Very Happy
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Jak mam o to zapytać? Bardzo proszę o pomoc.
« Odpowiedz #16 : 2007-08-24, 20:09:23 »

otoz to !!!
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Jak mam o to zapytać? Bardzo proszę o pomoc.
« Odpowiedz #17 : 2007-08-24, 20:12:13 »

Problem jest w tym ,że się przejadacie,przesadzacie nawet z tłuszczem ,nogą nie grzebniecie,chociażby po to, aby się przejść pod trzepak i macie problemy w trawieniem  .

Aha.Adampio mam odkurzacz w domu duński  Very Happy
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Jak mam o to zapytać? Bardzo proszę o pomoc.
« Odpowiedz #18 : 2007-08-24, 20:19:33 »

Elmo,mowiac w formie - cie sie, generalizujesz..... Nikt tu sie nieprzejada, i nawettluszczu za "malo" nie je, poniewaz wszyscy z nas waza i mierza, no prawie wszyscy, prawda !!!hahahahaa
PS. mam nadzieje, ze odkurza po polsku!!!! hahahaha......odkurzacz altså
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Jak mam o to zapytać? Bardzo proszę o pomoc.
« Odpowiedz #19 : 2007-08-24, 20:24:22 »


PS. mam nadzieje, ze odkurza po polsku!!!! hahahaha.....

Właśnie ,że nie!!! Odkurza bardzo kulturalnie,cichutko po duńsku  Laughing
Zapisane
Strony: [1] 2 3 4 5 6 ... 8 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.056 sekund z 17 zapytaniami.