forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-26, 11:12:48

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
2. Należy jeść wtedy, gdy się chce jeść i zjadać tyle, by nie czuć potrzeby dalszego jedzenia.
660366 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  Bialy jezyk
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Bialy jezyk  (Przeczytany 203565 razy)
kristan
Go


Email
Odp: Bialy jezyk
« Odpowiedz #60 : 2007-08-29, 19:06:45 »

Np ja -od zawsze-i wcale nie duzo, 10-15 weków na rok.
Zapisane
kristan
Go


Email
Odp: Bialy jezyk
« Odpowiedz #61 : 2007-08-29, 19:07:48 »

Przynajmniej wiem co jem.
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Bialy jezyk
« Odpowiedz #62 : 2007-08-29, 19:10:35 »


Nie tylko dawniej, teraz też sobie kiszą  Laughing

No może przesadziłam  Very Happy Ale lubię używać słowo "dawniej" jest takie swojskie i przypomina i wspaniałe czasy  Smile
Pamiętam jak babcia codziennie dawała mi kubek kwasu z kiszonej kapusty,był taki zimny i przepyszny,nie da się opisać  Very Happy
Zapisane
kristan
Go


Email
Odp: Bialy jezyk
« Odpowiedz #63 : 2007-08-29, 19:13:47 »

Przypomne tylko przepis z kapuchy -niebawem czas na nią :   http://forum.dr-kwasniewski.pl/index.php?topic=396.0
Zapisane
Hana
Go


Email
Odp: Bialy jezyk
« Odpowiedz #64 : 2007-08-29, 19:29:19 »

Kristan, mozna do malych sloikow i zapasteryzowac, (nie mam przekonania do mrozonek), w przepisie jest cebula, ktora lubi sie "psuc"?
Zapisane
fewa
Go


Email
Odp: Bialy jezyk
« Odpowiedz #65 : 2007-08-29, 19:59:35 »

A ja sobie zamroziłam poporcjowaną paprykę. Jak mi się zechce w zime zjeśc omleta z papryką to sobie ją usmaze i przypomni mi się lato w mroźne dni  Razz
Zapisane
kristan
Go


Email
Odp: Bialy jezyk
« Odpowiedz #66 : 2007-08-29, 20:23:05 »

Zrób jak w przepisie /linku/ , a przekonasz sie, -nie pasteryzowalem !!! / ćwikłę rowniez mrozimy i jest oki/.
Zasada: -zamrozić szybko - rozmrozić najlepiej w lodóce, dlatego juz wieczorem wiemy co jutro zjemy.
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Bialy jezyk
« Odpowiedz #67 : 2007-09-04, 20:58:43 »

Nie zrozumcie mnie zle, ale czerwone wino usowa moj bialy jezyk !!!!!!
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Bialy jezyk
« Odpowiedz #68 : 2007-09-04, 21:06:30 »

Nie zrozumcie mnie zle, ale czerwone wino usowa moj bialy jezyk !!!!!!

A odrasta potem w jakimś innym kolorze ? pozwól ,że zapytam.....
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Bialy jezyk
« Odpowiedz #69 : 2007-09-04, 21:14:35 »

tak, tak Elmo zapytaj
pozwol, ze ja zapytam...jestes juz na DO?
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Bialy jezyk
« Odpowiedz #70 : 2008-08-21, 23:26:57 »

Dalej masz biały język?
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Bialy jezyk
« Odpowiedz #71 : 2008-08-22, 07:10:48 »

Czasami mam.
Caly czas staram sie zwrocic uwage na to kiedy wlasnie mam i do tej pory stwierdzilem, nie wiem czy poprawnie, ze brak weglowodanow powoduje u mnie bialy jezyk.
Jak zjem wiecej wegla w okolicach 60 - 70 gr nie mam bialego jezyka.
Czesto mam nalot na jezyku, ale sa to resztki zolka jaj, ktore po zastosowaniu listeriny schodza.
Zapisane
kangur
Go


Email
Odp: Bialy jezyk
« Odpowiedz #72 : 2008-08-22, 09:05:09 »

Wrocilem przed godzina z biblioteki z ksiazka "The Yeast Copnnection" by W.G. Crook wyd 1986. Wiele osob w tym i nie tylko w tym watku ma ten problem. Ja tez mam ten i nie tylko problem.
Przejrzalem wiele forum na temat kandydy. W Polsce macie mozliwosc zrobienia analizy wymazu z gardla. Tu takiej mozliwosci nie ma. Tu decyduje lekarz na jakie badania cie skierowac. Na slowo kandyda nie reaguja.
Jak jednej lekarki zapytalem, czy to moze byc kandyda, powiedziala mi zeby nie jesc produktow mlecznych. Powiedzialem, ze juz od czterech lat ne jem produktow mlecznych. Jej odpowiedz - to napewno nie kandyda.
Po przejrzeniu ksiazki wstepnie zorientowalem sie, ze autor zaleca niskoweglanowa diete bez produktow mlecznych. Zrodla weglowodanow rotowac w tygodniu. Ziemniaki, slodkie ziemniaki (pataty), fasole i kukurydze.
Do tego zazywac NYSTATIN. Pic tylko czysta wode. O bialku i tluszczu jeszcze sie nie doczytalem.

To ze w nocy ten osad narasta to mysle, ze moze byc przewaga ukladu parasympatycznego i przetwarzanie weglowodanow w szlaku petozowym. Toan napisal, ze szlak pentozowy=fermentacja. Fermentacja to drozdze.
Czy dobrze pamietam?. Ja na dodatek mam jeszcze slodko w ustach, jakbym sie napil glukozy. Lekarze na te informacje nie reaguja.

Moj pocakunek moze byc slodki, ale nikt nie bedzie sprawdzac, czy on jest slodki, jak z ust zalatuje czyms nie swiezym.

Elmo. Jak sprawdzalas, ze masz dziurawe jelita? Bo ja jak sie napilem barszczu, to siusialem na czerwono. Nazywam to metoda dra Wrobla.

Lekarka. Czy w dniu rotacji produktow mlecznych mozna uzywac maslo?


Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Bialy jezyk
« Odpowiedz #73 : 2008-08-22, 09:30:45 »


Elmo. Jak sprawdzalas, ze masz dziurawe jelita? Bo ja jak sie napilem barszczu, to siusialem na czerwono. Nazywam to metoda dra Wrobla.



No i jakie stwierdzenia ostateczne? Są te dziury,czy ich nie ma?
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Bialy jezyk
« Odpowiedz #74 : 2008-08-22, 12:32:25 »

W Polsce macie mozliwosc zrobienia analizy wymazu z gardla. Tu takiej mozliwosci nie ma. Tu decyduje lekarz na jakie badania cie skierowac. Na slowo kandyda nie reaguja.


Właśnie dziś rozmawiałam z przyjaciólką moją,która mieszka w AU,a dokładnie w Mandurah (nie wiem "kangur",czy mieszkasz w pobliżu) na temat tamtejszej służby zdrowia i stwierdziłam,że jest fatalnie z tego co mi opowiadała .
Tutaj jak mi coś dolega i jestem niezadowolona z opieki państwowej służby zdrowia,to mogę iść prywatnie i zrobią mi badania jakie tylko zechce,tam niestety nawet na "głupie" USG nie można iść samemu .Chyba,że "kangur" może wiesz,gdzie tam można USG zrobić za odpłatnością,to bardzo bym Cie prosiła,abyś podpowiedział,a ja z kolei powiedziałabym przyjaciółce,bo ona chyba nie zdaje sobie sprawy z powagi sytuacji . Kurcze,martwie sie o nią  Confused
Zapisane
kangur
Go


Email
Odp: Bialy jezyk
« Odpowiedz #75 : 2008-08-22, 14:18:44 »

W Polsce macie mozliwosc zrobienia analizy wymazu z gardla. Tu takiej mozliwosci nie ma. Tu decyduje lekarz na jakie badania cie skierowac. Na slowo kandyda nie reaguja.


Właśnie dziś rozmawiałam z przyjaciólką moją,która mieszka w AU,a dokładnie w Mandurah (nie wiem "kangur",czy mieszkasz w pobliżu) na temat tamtejszej służby zdrowia i stwierdziłam,że jest fatalnie z tego co mi opowiadała .
Tutaj jak mi coś dolega i jestem niezadowolona z opieki państwowej służby zdrowia,to mogę iść prywatnie i zrobią mi badania jakie tylko zechce,tam niestety nawet na "głupie" USG nie można iść samemu .Chyba,że "kangur" może wiesz,gdzie tam można USG zrobić za odpłatnością,to bardzo bym Cie prosiła,abyś podpowiedział,a ja z kolei powiedziałabym przyjaciółce,bo ona chyba nie zdaje sobie sprawy z powagi sytuacji . Kurcze,martwie sie o nią  Confused

Wg dra Wrobla sa dziury.

Edytko!
W tym kraju nie rzadzi rzad tylko prawnicy, lekarze i banki. To sa zalegalizowani zlodzieje. To nie jest GLUPIE USG. To sa pieniadze dla lekarza. Syriusz wyjasnil Ci gdzie Mandurah jest. 4500km ode mnie.
W tym kraju nie wolno samemu wymienic uszczelki w kranie. To musi zrobic licensjowany hydraulik.

Tej ksiazki nie ma co dalej czytac.
Doczytalem do tego miejsca:

"Each person differs from every other person. YOU ARE UNIQUE. In following the anti-candida diet, use a trial and error approach".
Wszystkie informacje dotyczace kandydy, ktore zebralem do tej pory, sa bardzo czesto sprzeczne ze soba.


Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Bialy jezyk
« Odpowiedz #76 : 2008-08-22, 14:31:48 »

Kangur.Ja wiem gdzie leży Mandurah.Jak to jest 4500km od Ciebie,to cholernie daleko.
Przyjaciółka mi mówiła,że żeby dostać skierowanie do specjalisty,to trzeba sie już "przekręcać" -dla mnie to masakra.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Bialy jezyk
« Odpowiedz #77 : 2008-08-22, 14:35:45 »

Jeszcze jedno. Żeby nie można było zrobić nawet prywatnie USG? To przechodzi moje wyobrażenia.

Kangur."Głupie" USG napisałam w cudzysłowie .
Zapisane
ali
Go


Email
Odp: Bialy jezyk
« Odpowiedz #78 : 2008-08-22, 15:31:57 »

[
W tym kraju nie rzadzi rzad tylko prawnicy, lekarze i banki. To sa zalegalizowani zlodzieje. To nie jest GLUPIE USG. To sa pieniadze dla lekarza.
W tym kraju nie wolno samemu wymienic uszczelki w kranie. To musi zrobic licensjowany hydraulik.


zamiast  żółtków trza wam ruskich żydow zaimportować

może rewolucje zrobią
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Bialy jezyk
« Odpowiedz #79 : 2008-08-22, 15:54:13 »


Ci lekarze w  "ty" Australii  są pewnie wyspecjalizowani w leczeniu ukąszeń jadowitych pająków,żmij,węży itd.,a reszta to "drugi plan".
Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.046 sekund z 17 zapytaniami.