forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-18, 13:33:45

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
7. Nie trzeba liczyć spożytych kalorii, natomiast należy liczyć kalorie przy kupowaniu żywności.
659737 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Nie chcę i nie muszę!.
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] Do dou Drukuj
Autor Wtek: Nie chcę i nie muszę!.  (Przeczytany 11346 razy)
toan
Go


Email
Nie chcę i nie muszę!.
« : 2007-08-29, 18:54:22 »

Ponieważ jakiś sąd Cool swym postanowieniem zrobił ze mnie dziś "redaktora naczelnego" dziennika Laughing, który muszę zarejestrować w sądzie Shocked, oświadczam, że zrzekam się tego "zaszczytnego awansu" i że NIC nie prowadzę, albowiem to samo działa Very Happy Nawet nie potrafię wyłączyć tego serwera, na którym Dziennik - www.dr-kwasniewski się znajduje, dlatego następna aktualizacja serwisu za rok Wink Sad.
PS
W kolejnych wyborach radzę głosować wyłącznie na osoby szczupłe, średniego wzrostu, rozgarnięte, niezależnie od głoszonych przekonań politycznych. Tusza powoduje nieszczęścia i to nie tylko u otyłego, jeśli może sobie "porządzić"!
Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: Nie chcę i nie muszę!.
« Odpowiedz #1 : 2007-08-29, 22:47:31 »

Cytuj
jakiś sąd  swym postanowieniem zrobił ze mnie dziś "redaktora naczelnego" dziennika , który muszę zarejestrować w sądzie
Tomek, o co chodzi? Czy każdy, kto zaklada forum, musi sie rejestrować w sądzie? Na jakiej zasadzie ciebie tak wyróznili?
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Nie chcę i nie muszę!.
« Odpowiedz #2 : 2007-08-30, 06:24:40 »

 http://dobreprogramy.pl/ - Polskie prawo: strona internetowa to czasopismo
29.08.2007, 14:49   Autor/Wprowadził: gniemirowski
 "Według polskiego prawa strony internetowe aktualizowane częściej niż raz w roku to prasa. Dlatego też należy je rejestrować w sądzie jako czasopisma. W przeciwnym wypadku ich prowadzenie jest nielegalne.
O tym, że polskie prawo jest niedostosowane do współczesnych realiów było wiadomo od dawna. Niestety, zamiast wykonać jakiś krok naprzód, wykonano bardzo duży i niebezpieczny krok wstecz. Sąd Najwyższy w swojej interpretacji zdecydował, że strony internetowe aktualizowane przynajmniej raz w roku powinny być rejestrowane. Jeśli są aktualizowane częściej niż raz w tygodniu, powinny być rejestrowane jako dzienniki. A skoro strona jest prasą, to prowadzący staje się automatycznie redaktorem naczelnym i jest odpowiedzialny za publikacje sprostować oraz za treść wpisów użytkowników. Takim wymogom podlegają więc prawie wszystkie polskie strony, łącznie ze sWeETaśNyMI blOgaSkAMi i zamieszczanymi pod nimi eLo kOmCIamI od koFFanYch loodZIkufF.

Piotr Waglowski ze znanego serwisu prawniczego vagla.pl zwraca uwagę, że w pierwszej kolejności swoje strony powinny zarejestrować organy administracji publicznej. Zapytał Komendę Główną Policji czy zarejestrowała swoją stronę. Jak można się było domyślić, taka rejestracja nie została dokonana. Nie jest to dziwne. Absurdalne przepisy są omijane nie tylko przez zwykłych internautów. Miejmy nadzieję, że szybko zostaną zmienione."

PS
Policję pogrubiłem. Zawsze uczyli i uczyć będą braku szacunku do prawa, bo "nieznajomość prawa nie zwalnia z odpowiedzialności" i z tego najlepiej się żyje palestrze i cwanym drobnym oszustom, co bezkarnie dorobić się mogą szybko kroci... Very Happy.
Podobnie jest z brakiem zdrowia: nieznajomość biochemii i fizjologii przynosi uszczerbek na zdrowiu, a zła ich interpretacja jest zawsze katastrofalna dla już chorych. W naukach podstawowych nie ma miejsca na interpretację, tak jak i w Diecie Optymalnej, choć zawsze znajdzie się jakiś genialny umysł, co stwierdzi - "Kwaśniewski się myli, bo..."  Very Happy
Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: Nie chcę i nie muszę!.
« Odpowiedz #3 : 2007-08-30, 11:26:35 »

Od kiedy są te zasady? Jak oni do ciebie dotarli? Przecież takich "klientów" mają mrowie.

Tomek, co to w praktyce oznacza, ze będziesz aktualizował stronę raz do roku? Zabraknie artykułów Jana Kwaśniewskiego, to jasne, choc jest to ciemna strona medalu.
A ma to jakis znaczący wpływ na forum? Nasze wypowiedzi nie sa aktualizacją? A twoje?
Zapisane
zbynek
Go


Email
Odp: Nie chcę i nie muszę!.
« Odpowiedz #4 : 2007-08-30, 13:07:44 »

Więzienie za brak rejestracji strony lub bloga w sądzie?
http://di.com.pl/news/17410,Polska_Wiezienie_za_brak_rejestracji_strony_lub_bloga_w_sadzie.html
PS. Toan ... daj znać gdyby realizował się czarny scenariusz. Wink
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Nie chcę i nie muszę!.
« Odpowiedz #5 : 2007-08-30, 14:13:06 »

A od pierwszego września chciałem na "niespodziance" poprowadzić swój blog i dołożyć trochę materiałów z życia rodzinnego i nie tylko... A serwer blogowy mam w US - to jak myślicie podlega pod jurysdykcję Rzeczpospolitej, czy mogę jednak poblogować od pierwszego? Confused Very Happy.
Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: Nie chcę i nie muszę!.
« Odpowiedz #6 : 2007-08-30, 16:07:41 »

No niestety, tu nie chodzi o rejestrację serwerów tylko treści Very Happy Teraz bedziesz musiał rejestrować wszystko, nawet jak spluniesz raz na miesiąc Very Happy

Ciekawe kiedy babcie klozetowe zaczną nas spisywac? Very Happy
Zapisane
Blackend
Go


Email
Odp: Nie chcę i nie muszę!.
« Odpowiedz #7 : 2007-08-30, 17:22:09 »

A od pierwszego września chciałem na "niespodziance" poprowadzić swój blog...

Wow! A ja czekałem na twoją książkę Smile
No ale blog nawet lepszy - skomentować można... Wink
Zapisane
MORGANO
Go


Email
Odp: Nie chcę i nie muszę!.
« Odpowiedz #8 : 2007-08-30, 18:27:15 »

Toan. Ja uważam, że ten przepis nie dotyczy Forum.
Moim zdaniem chodzi o blogi polityków, gdzie prawie wszyscy
piszą o wszystkim i opluwają się nawzajem.
Na blogach polityków bez przerwy trwa kampania wyborcza.
My możemy na Forum spokojnie pracować jak dotychczas.
A Ty swoją niespodziankę od 1 września możesz śmiało realizować.
Niech się boją ci co mają coś na sumieniu.
Nadal będziemy się spotykali i pisali jak dotychczas.
Forum będzie jednym z ostatnich gdyby zachodziła taka potrzeba.
Zapisane
Krystyna*Opty*
Go


Email
Odp: Nie chcę i nie muszę!.
« Odpowiedz #9 : 2007-08-30, 19:48:45 »

Toan napisał:
Cytuj
A od pierwszego września chciałem na "niespodziance" poprowadzić swój blog i dołożyć trochę materiałów z życia rodzinnego i nie tylko... A serwer blogowy mam w US - to jak myślicie podlega pod jurysdykcję Rzeczpospolitej, czy mogę jednak poblogować od pierwszego?

Noooo, chyba się nie wycofasz?!  Surprised   bo JUŻ mi się podoba!  Very Happy  Cool
Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: Nie chcę i nie muszę!.
« Odpowiedz #10 : 2007-08-30, 20:55:00 »

Cytuj
Moim zdaniem chodzi o blogi polityków
Niestety, Morgano, poczytałam, zobaczyłam, chodzi o każdą strone internetową. Nawet jeśli aktualizacje dotyczą np. tylko zmiany tapety na nową porę roku.
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Nie chcę i nie muszę!.
« Odpowiedz #11 : 2007-08-31, 07:44:33 »

Noooo, chyba się nie wycofasz?!  Surprised   bo JUŻ mi się podoba!

Dzis zamieszczę coś (może z dziwięku, a może trochę zdjęć), ale z wieczora  Cool.
Zapisane
Daniel_dn
Go


Email
Odp: Nie chcę i nie muszę!.
« Odpowiedz #12 : 2007-08-31, 11:18:22 »

Proponuję przenieść całą stronę na zagraniczny serwer. Lepszym jest jednak wybranie wariantu, który proponuję w swoim wątku (Polska sercem), a problem zostanie zlikwidowany na zawsze jeszcze w tym roku.

Daniel
Zapisane
toan
Go


Email
Spotkanie w Kongresowej!
« Odpowiedz #13 : 2007-08-31, 15:29:31 »

Chciałem coś wybrać do posłuchania i właśnie wpadła mi w rękę płyta DVD z zarejestrowanym całym materiałem ze spotkania w Sali Kongresowej!, które odbyło się siódmego września 2003r. Z okazji czwartej rocznicy tego Wydarzenia zamieszczę od wtorku kilka wystąpień i wywiadów poczynając od wystąpienia Prezesa OSBO Pana Adama Jany!. Relacja z tej Uroczystości autorstwa pani Ewy Bowyckiej zamieszczona jest w pięćdziesiątym numerze miesięcznika Stowarzyszenia - OPTYMALNI.
Zapisane
Hana
Go


Email
Odp: Nie chcę i nie muszę!.
« Odpowiedz #14 : 2007-08-31, 22:44:32 »

Ponieważ jakiś sąd Cool swym postanowieniem zrobił ze mnie dziś "redaktora naczelnego" dziennika Laughing, który muszę zarejestrować w sądzie Shocked, oświadczam, że zrzekam się tego "zaszczytnego awansu" i że NIC nie prowadzę, albowiem to samo działa Very Happy Nawet nie potrafię wyłączyć tego serwera, na którym Dziennik - www.dr-kwasniewski się znajduje, dlatego następna aktualizacja serwisu za rok Wink Sad.
PS
W kolejnych wyborach radzę głosować wyłącznie na osoby szczupłe, średniego wzrostu, rozgarnięte, niezależnie od głoszonych przekonań politycznych. Tusza powoduje nieszczęścia i to nie tylko u otyłego, jeśli może sobie "porządzić"!

Co stoi w prasie:
                      http://www.wiadomosci24.pl/artykul/polacy_biora_coraz_wiecej_lekow_40731.html
Zapisane
Hana
Go


Email
Odp: Nie chcę i nie muszę!.
« Odpowiedz #15 : 2007-08-31, 22:50:21 »

Przepraszam powinno byc tak:
                                            http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,33407,4441695.html
Zapisane
Hana
Go


Email
Odp: Nie chcę i nie muszę!.
« Odpowiedz #16 : 2007-08-31, 23:04:21 »

I jeszcze raz do rejestracji:
                                       http://www.pardon.pl/artykul/2363/internet_do_rejestracji
Zapisane
fewa
Go


Email
Odp: Nie chcę i nie muszę!.
« Odpowiedz #17 : 2007-08-31, 23:30:28 »

Po jakiego grzyba im ta rejestracja  Shocked Chyba, że chcą wyciągnąc pieniądze 561tys x 40zł.
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Spotkanie w Kongresowej!
« Odpowiedz #18 : 2007-09-02, 13:58:22 »

... poczynając od wystąpienia Prezesa OSBO Pana Adama Jany!. Relacja z tej Uroczystości autorstwa pani Ewy Bowyckiej zamieszczona jest w pięćdziesiątym numerze miesięcznika Stowarzyszenia - OPTYMALNI.

Postanowiłem jednak rozpocząć od początku, czyli od dwóch megaplików dźwiękowych red. Marka Chylińskiego.
Krystyna*Opty* - wszystkie trzy pliki już udostępniłem!, ale pośpiechu nie ma Wink Very Happy
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Nie chcę i nie muszę!.
« Odpowiedz #19 : 2013-11-03, 11:05:25 »

Przepraszam, a ten zwrot "rozgarnięte', to o czuprynie mowa, czy raczej o jej właścicielu. Laughing
Oczywiście hipotetycznie zaledwie snuję myśl. Very Happy
Zapisane
Strony: [1] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.033 sekund z 17 zapytaniami.