forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-26, 00:00:31

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
5. Węglowodany staramy się zjadać w postaci skrobi, tj. w ziemniakach i warzywach.
660339 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Artykuły opublikowane
| | |-+  DOKTOR KWAŚNIEWSKI ARTYKUŁY (228)
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] Do dou Drukuj
Autor Wtek: DOKTOR KWAŚNIEWSKI ARTYKUŁY (228)  (Przeczytany 5577 razy)
MORGANO
Go


Email
DOKTOR KWAŚNIEWSKI ARTYKUŁY (228)
« : 2007-09-02, 02:08:55 »

DOKTOR  JAN  KWAŚNIEWSKI (228)
ARTYKUŁY O ŻYWIENIU OPTYMALNYM
KTÓRE UKAZYWAŁY SIĘ NA ŚLĄSKU W KATOWICACH
W DZIENNIKU ZACHODNIM

Zebrał i przepisał. Morgano

Czeladź 20.10.1999r.
Proszę mi wybaczyć, ze zaczynam mój list od sprawy innej niż zdrowie, ale może Pan mógłby mi podpowiedzieć gdzie można kupić aparat do prądów selektywnych, gdzie można nauczyć się jego obsługiwać, czy też gdzie mogę zasięgnąć informacji na ten temat. Gdybym mogła uruchomić gabinet z prądami selektywnymi - ja miałabym wreszcie pracę, której bezskutecznie poszukuję, gdyż właściciele firm raczej niechętnie przyjmują do pracy panie w moim wieku, mam 48 lat. No cóż, oni nie wiedzą, że optymalni są sprawni fizycznie i umysłowo bez względu na wiek. Sama 3 lata temu, po przejściu na dietę optymalną skorzystałam z prądów PS i wiem jak pomagają w przywróceniu zdrowia. Mnie wystarczy tylko 4 zabiegi, oczywiście przy optymalnym odżywianiu.  W zapomnienie poszły ataki silnego bólu żołądka trwające 2-3 tygodnie. nie pomagało żadne leczenie, ani ogromne ilości drogich leków i ścisła dieta: suchary, kleiki. Im bardziej chudo jadłam, tym częściej te ataki się powtarzały. Obecnie jestem prawie zdrowa. Nie mam bólów żołądka, pozbyłam się alergii, wysypki na twarzy i szyi, swędzenia i łzawienia oczu, cysty na oku. nie mam zawrotów i bólów głowy, ustąpiły i nie wracają bóle kręgów szyjnych uregulowały się miesiączki, nie przeziębiam się i od trzech lat nie byłam u lekarza. miewam jeszcze bóle kręgosłupa w odcinku krzyżowo-lędźwiowym (mam skrzywienie kręgosłupa i wyższe prawe biodro), ale też są o wiele łagodniejsze niż kiedyś. Dawniej nie było takiego dnia, w którym z radością mogłabym powiedzieć - jestem zdrowa. Dziś mogę to powiedzieć. Współczuję też tym osobom, które  cierpią, narzekają, ale nie wierzą i nie próbują się ratować tym, co nie może zaszkodzić, obawiając się często kpin swoich bliskich, sąsiadów lub reakcji sąsiada czy lekarza u którego się leczą. tymczasem bardzo wielu lekarzy przychyla się do diety optymalnej i jeśli sami nie stosują jej jeszcze, to nie odradzają jej stosowania i z zainteresowaniem obserwuję wyniki.
                                                                                                      Danuta  P.


Aparaty do leczenia prądami selektywnymi nie są produkowane z powodu braku części potrzebnych do starej konstrukcji z lat 80. Opracowywane są nowe konstrukcje dostosowane do wymogów polskich, Unii Europejskiej, USA, Kanady czy Australii. Z pomocą Polaków z Bractwa Optymalnych w Chicago, już na wiosnę planuje się podjęcie produkcji aparatów. Są plany wybudowania Centrum Optymalnych w Polsce, są możliwości, chęci i pieniądze na wybudowanie kilku takich ośrodków w USA, Kanadzie czy Szwajcarii. Mnie zależy, aby taki ośrodek powstał w Polsce, aby dzięki niemu spełniło się jedno z marzeń patrona Optymalnych ks. prof. Włodzimierza Sedlaka, które jest następujące: "Moim starym marzeniem jest tak postawić sprawę, aby do Polski, jak do Mekki Nauki, przyjeżdżali uczeni z całego świata po wiedzę. Jak niegdyś przyjeżdżali do Uniwersytetu Jagiellońskiego. Marzenie moje jest nie bezpodstawne. W moim wieku można mieć takie marzenia".  Wiedza, na którą ludzkość od dawna oczekuje, pojawiła się właśnie w Polsce i tu będą przyjeżdżali po rozum i  wiedzę ludzie z całego świata, niezależnie od przeszkód ze strony bezrozumnych, utytułowanych, mówiąc słowami Sedlaka - uczonych i uczono podobnych. W centrum Optymalnych będą przebywali chorzy (głównie z USA), będą prowadzone szkolenia dla lekarzy, laborantek, dietetyków i kucharzy, a chorzy zdobędą teoretyczna i praktyczna wiedzę, niezbędna do prawidłowego stosowania żywienia optymalnego. Po to są między innymi Bractwa Optymalnych, aby pracodawcy optymalni mogli wśród optymalnych znaleźć doskonałych i nie chorujących pracowników. Optymalni pracują bardzo wydajnie, głupiej roboty nie podejmują, gdyż wiedzą co dobre, a co złe. Zawsze lepszym pracownikiem będzie 50-letni optymalny, niż najbardziej wykształcony "pastwiskowy" czy "korytkowy". Powinna pani nawiązać kontakt z najbliższym kołem optymalnym, co może pani pomóc w znalezieniu dobrej pracy. Optymalni pracodawcy wiedzą, że najlepszymi pracownikami są optymalni. W Ogólnopolskim Stowarzyszeniu Bractw Optymalnych w Jaworznie, które już zamienia się w ogólnoświatowe, planuje się zorganizowanie "giełdy pracy" dla optymalnych pracodawców i pracowników. Optymalni są braćmi i powinni sobie wzajemnie pomagać.
Bóle spowodowane zmianami zwyrodnieniowymi stawów, czy kręgosłupa, prawie zawsze na żywieniu optymalnym ustępują. Mogą się utrzymywać, aczkolwiek o mniejszym nasileniu, gdy przyczyna bólu jest mechaniczna - anatomiczna. Tak jest u pani. Trzeba z tym bólem żyć, trzeba jeść sporo kolagenu i stosować odpowiednią gimnastykę, a bóle powinny stać się mniejsze, lub nawet mogą ustąpić. Jeśli bóle są stałe i o jednakowym nasileniu, to ich przyczyną jest uszkodzeni mechaniczne - możliwe do usunięcia tylko metodą operacyjną - bez gwarancji powodzenia. Gdy bóle okresowo zmniejszają się, lub przejściowo ustępują, to ich przyczyną są stany zapalne okołostawowe spowodowane uciskiem czy nadmiernym rozciąganiem. Te bóle można zmniejszyć lub usunąć przez odżywianie zawierające więcej kolagenu i odpowiednio dobrane ćwiczenia. Gdy lekarz widzi chorych, u których stan zdrowia poprawia się w stopniu niemożliwych do uzyskania przy pomocy metod stosowanych przez współczesną medycynę, gdy widzi wyleczenia z chorób dotychczas nieuleczalnych, np. z cukrzycy typu I, to gdyby miał odrobinę oleju w głowie i gdyby faktycznie był lekarzem, to nie mógłby pozostać obojętnym, czy wrogo nastawionym jak przeważnie bywa obecnie. Przecież są lekarze pracujący w licznych Arkadiach w Polsce i innych krajach, którzy okazali się być zdolnymi do poznania i zrozumienia mojej wiedzy, a także do jej praktycznego stosowania z pożytkiem dla chorych i Narodu. Czyli jest to możliwe, ale musi być zachowana określona kolejność postępowania. Najpierw lekarz MUSI sam stosować optymalne żywienie przez kilka, kilkanaście miesięcy, przez co uzyskuje konieczną sprawność umysłu.
Jak udowodniło swoimi podpisami 30 uczonych, odwrotna kolejność nie może prowadzić do celu, który jest tylko jeden: wyleczyć chorego możliwie tanio i możliwie beż zbędnych cierpień.

                                                                                                                            JAN KWAŚNIEWSKI

Zapisane
Strony: [1] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.03 sekund z 19 zapytaniami.