forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-29, 09:56:15

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
8. Życie bez ruchu nie jest życiem. Starajmy się ruszać w każdym wieku, dostosowując rodzaj i wielkość wysiłku do możliwości naszego organizmu.
660630 wiadomoci w 4059 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  Masło
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 ... 62 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Masło  (Przeczytany 627761 razy)
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70544


Odp: Masło
« Odpowiedz #240 : 2014-08-31, 11:25:40 »

W wątku "Masło"  Shocked  Laughing
Kocham to Forum!  Wink Mr. Green
Very Happy
Pamiętam jak 6 lat temu ono Cię wkurzało. Chciałeś je zamknąć. Ja już proponowałam, żebyśmy sobie wybrali innego Admina... Cool Laughing
Jak to innego admina? !

Nie wiedziałam na czym polega forum i kto jest jego właścicielem (byłam na etapie nauki podstawowej obsługi komputera). Był "jakiś" Admin i nawet długo nie wiedziałam, że to jest syn dr Kwaśniewskiego (Syn Ojca Shocked Cool). Potem się domyśliłam, ale nie wiedziałam, że Forum jest Tomasza własnością. Myślałam, że "admin" to jest tylko taka funkcja, która może przejąć ktoś inny (coś jak moderator). Nie wiedziałam, że On może tak ot zlikwidować Forum... Shocked Cool Więcej grzechów nie pamiętam.
Zapisane

Ewa
Go


Email
Odp: Masło
« Odpowiedz #241 : 2014-08-31, 11:26:18 »

Gavroche. zamiast trwonić energię na hejt i trollowanie jak zwykle, to lepiej byś ostudził nadzieję Ewy, co do spotkania z Tobą czy chociażby ujrzenia Ciebie. Ona nie wie, że Ty się nie pokazujesz innym Internautom. ;->

Trzeba było od razu uciąć temat, a nie robić płonnych nadziei, a potem zmilczeć i nie kontynuować tematu. <-;

Jak Gavroche się kiedykolwiek komukolwiek w Internecie pokaże to ja... Ach, szkoda gadać o rzeczach nierealnych.


PS I mógłbyś sobie darować wspomnienie ohydnego pocałunku z buraczaną dziewką, bo aż mnie zemdliło.  Fu!
Ej, chłopaki, mnie nie interesuje, jak kto wygląda. Słowa słowa i tylko słowa liczą się Smile
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70544


Odp: Masło
« Odpowiedz #242 : 2014-08-31, 11:26:51 »

Ja jestem ciekawa jakby tak naprawdę wyglądało Wasze spotkanie w realu... Rolling Eyes Laughing
Może wcale nie tak źle jak to tutaj rokuje... Very Happy
Sugerujesz, ze poszli by na browara? Laughing

Naprawdę nie mam pojęcia... Rolling Eyes
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70544


Odp: Masło
« Odpowiedz #243 : 2014-08-31, 11:28:34 »

Gavroche. zamiast trwonić energię na hejt i trollowanie jak zwykle, to lepiej byś ostudził nadzieję Ewy, co do spotkania z Tobą czy chociażby ujrzenia Ciebie. Ona nie wie, że Ty się nie pokazujesz innym Internautom. ;->

Trzeba było od razu uciąć temat, a nie robić płonnych nadziei, a potem zmilczeć i nie kontynuować tematu. <-;

Jak Gavroche się kiedykolwiek komukolwiek w Internecie pokaże to ja... Ach, szkoda gadać o rzeczach nierealnych.


PS I mógłbyś sobie darować wspomnienie ohydnego pocałunku z buraczaną dziewką, bo aż mnie zemdliło.  Fu!
Ej, chłopaki, mnie nie interesuje, jak kto wygląda. Słowa słowa i tylko słowa liczą się Smile

Słowa i czyny... Very Happy
Zapisane

Ewa
Go


Email
Odp: Masło
« Odpowiedz #244 : 2014-08-31, 11:29:33 »

W wątku "Masło"  Shocked  Laughing
Kocham to Forum!  Wink Mr. Green
Very Happy
Pamiętam jak 6 lat temu ono Cię wkurzało. Chciałeś je zamknąć. Ja już proponowałam, żebyśmy sobie wybrali innego Admina... Cool Laughing
Jak to innego admina? !

Nie wiedziałam na czym polega forum i kto jest jego właścicielem (byłam na etapie nauki podstawowej obsługi komputera). Był "jakiś" Admin i nawet długo nie wiedziałam, że to jest syn dr Kwaśniewskiego (Syn Ojca Shocked Cool). Potem się domyśliłam, ale nie wiedziałam, że Forum jest Tomasza własnością. Myślałam, że "admin" to jest tylko taka funkcja, która może przejąć ktoś inny (coś jak moderator). Nie wiedziałam, że On może tak ot zlikwidować Forum... Shocked Cool Więcej grzechów nie pamiętam.
No proszę, Renia chciała przejąć władzę Very Happy Jak nieświadomość rzeczy może dodać odwagi Smile )))
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Masło
« Odpowiedz #245 : 2014-08-31, 11:30:19 »

Gavroche. zamiast trwonić energię na hejt i trollowanie jak zwykle, to lepiej byś ostudził nadzieję Ewy, co do spotkania z Tobą czy chociażby ujrzenia Ciebie. Ona nie wie, że Ty się nie pokazujesz innym Internautom. ;->

Trzeba było od razu uciąć temat, a nie robić płonnych nadziei, a potem zmilczeć i nie kontynuować tematu. <-;

Jak Gavroche się kiedykolwiek komukolwiek w Internecie pokaże to ja... Ach, szkoda gadać o rzeczach nierealnych.


PS I mógłbyś sobie darować wspomnienie ohydnego pocałunku z buraczaną dziewką, bo aż mnie zemdliło.  Fu!
Ej, chłopaki, mnie nie interesuje, jak kto wygląda. Słowa słowa i tylko słowa liczą się Smile
Barwa głosu czy charakter pisma? Wink
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70544


Odp: Masło
« Odpowiedz #246 : 2014-08-31, 11:32:21 »

W wątku "Masło"  Shocked  Laughing
Kocham to Forum!  Wink Mr. Green
Very Happy
Pamiętam jak 6 lat temu ono Cię wkurzało. Chciałeś je zamknąć. Ja już proponowałam, żebyśmy sobie wybrali innego Admina... Cool Laughing
Jak to innego admina? !

Nie wiedziałam na czym polega forum i kto jest jego właścicielem (byłam na etapie nauki podstawowej obsługi komputera). Był "jakiś" Admin i nawet długo nie wiedziałam, że to jest syn dr Kwaśniewskiego (Syn Ojca Shocked Cool). Potem się domyśliłam, ale nie wiedziałam, że Forum jest Tomasza własnością. Myślałam, że "admin" to jest tylko taka funkcja, która może przejąć ktoś inny (coś jak moderator). Nie wiedziałam, że On może tak ot zlikwidować Forum... Shocked Cool Więcej grzechów nie pamiętam.
No proszę, Renia chciała przejąć władzę Very Happy Jak nieświadomość rzeczy może dodać odwagi Smile )))

Absolutnie nie. Ja nawet dobrze cytować nie potrafiłam, a co dopiero forum prowadzić... Shocked Ze swoją stroną O-P mam spore problemy... Confused
Zapisane

Ewa
Go


Email
Odp: Masło
« Odpowiedz #247 : 2014-08-31, 11:32:39 »

Gavroche. zamiast trwonić energię na hejt i trollowanie jak zwykle, to lepiej byś ostudził nadzieję Ewy, co do spotkania z Tobą czy chociażby ujrzenia Ciebie. Ona nie wie, że Ty się nie pokazujesz innym Internautom. ;->

Trzeba było od razu uciąć temat, a nie robić płonnych nadziei, a potem zmilczeć i nie kontynuować tematu. <-;

Jak Gavroche się kiedykolwiek komukolwiek w Internecie pokaże to ja... Ach, szkoda gadać o rzeczach nierealnych.


PS I mógłbyś sobie darować wspomnienie ohydnego pocałunku z buraczaną dziewką, bo aż mnie zemdliło.  Fu!
Ej, chłopaki, mnie nie interesuje, jak kto wygląda. Słowa słowa i tylko słowa liczą się Smile

Słowa i czyny... Very Happy
Czyny, to dopiero jak pójdziemy przed siebie za Wilanów. Sprawdzę, ile mrówek zadepcze Gavroche
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25520

pindżar ryskow wyszy


Odp: Masło
« Odpowiedz #248 : 2014-08-31, 11:33:52 »

Ja jestem ciekawa jakby tak naprawdę wyglądało Wasze spotkanie w realu... Rolling Eyes Laughing
Może wcale nie tak źle jak to tutaj rokuje... Very Happy
Sugerujesz, ze poszli by na browara? Laughing
Na kawele z masele  Laughing Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70544


Odp: Masło
« Odpowiedz #249 : 2014-08-31, 11:33:57 »



Absolutnie nie. Ja nawet dobrze cytować nie potrafiłam, a co dopiero forum prowadzić... Shocked Ze swoją stroną O-P mam spore problemy... Confused

Ale w tamtych czasach tu by było sporo chętnych na to "stanowisko"... Rolling Eyes
Zapisane

Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25520

pindżar ryskow wyszy


Odp: Masło
« Odpowiedz #250 : 2014-08-31, 11:40:23 »

A teraz nie? Waclaw z pewnoscia ma chrapke  Laughing Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
Ewa
Go


Email
Odp: Masło
« Odpowiedz #251 : 2014-08-31, 11:41:27 »

Gavroche. zamiast trwonić energię na hejt i trollowanie jak zwykle, to lepiej byś ostudził nadzieję Ewy, co do spotkania z Tobą czy chociażby ujrzenia Ciebie. Ona nie wie, że Ty się nie pokazujesz innym Internautom. ;->

Trzeba było od razu uciąć temat, a nie robić płonnych nadziei, a potem zmilczeć i nie kontynuować tematu. <-;

Jak Gavroche się kiedykolwiek komukolwiek w Internecie pokaże to ja... Ach, szkoda gadać o rzeczach nierealnych.


PS I mógłbyś sobie darować wspomnienie ohydnego pocałunku z buraczaną dziewką, bo aż mnie zemdliło.  Fu!
Ej, chłopaki, mnie nie interesuje, jak kto wygląda. Słowa słowa i tylko słowa liczą się Smile
Barwa głosu czy charakter pisma? Wink
Charakter pisma - Obrazkowy. W żadnym wypadku nie klinowy
Zapisane
anakin
Go


Email
Odp: Masło
« Odpowiedz #252 : 2014-08-31, 11:42:08 »

Zyon, sęk w tym, że to Ty założyłeś sobie z automatu tę bójkę. Ja nic takiego nie napisałem. Zaproponowałem jedynie spotkanie twarzą w twarz, a resztę sam sobie dopowiedziałeś. A ja jeno chętnie przekonałbym się czy charakter masz silny czy słaby. Czy psychicznie jesteś silny, bowiem na moje, to ta Twoja psychika zamknięta w 90 kg ciele straciłaby na pewności siebie - w ubliżaniu i wymyślaniu przydomków - przy spotkaniu twarzą w twarz. Tym bardziej, że kiedyś byłeś misiem. Mam nadzieję, że nie gnębionym w szkółce przez niedobrych kolegów pozbawionych empatii, bo to zostawi ślad nawet w psychice takiego goliata. Neutral

Przymus/obsesję/manię/fiksację na punkcie "robienia mięśni" często mają tacy "skrzywdzeni" goście. Niestety w głowie wciąż kryje się misio, który liczy, że postura zniechęci każdego od powiedzenia "sprawdzam". Oczywiście tu już nie pisałem o Tobie, bowiem Twoje gabaryty pozostawiam w krainie fantazji. Twojej fantazji. I nawet bardziej ciekaw jestem czy facjatę masz równie szpetną, co Gavroche, że tyle czasu tracisz na małpie harce.
Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: Masło
« Odpowiedz #253 : 2014-08-31, 11:44:11 »

A teraz nie? Waclaw z pewnoscia ma chrapke  Laughing Laughing
O! Jest z nami Wacław? Jaki cichy
Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: Masło
« Odpowiedz #254 : 2014-08-31, 11:49:11 »

Anakin, a ty nie jesteś Mateo? Tacy podobni jacys jesteście
Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: Masło
« Odpowiedz #255 : 2014-08-31, 11:50:19 »

Chciałam powiedzieć - Matti
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Masło
« Odpowiedz #256 : 2014-08-31, 11:53:14 »

Anakin, a ty nie jesteś Mateo?
Raczej Matołek Very Happy
Zapisane
MariuszM
Go


Email
Odp: Masło
« Odpowiedz #257 : 2014-08-31, 12:24:23 »

wariaci,dobrze ,ze mam kaca, inaczej czytac  nie da sie  tego normalnie WoW Wink Laughing
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25520

pindżar ryskow wyszy


Odp: Masło
« Odpowiedz #258 : 2014-08-31, 12:28:26 »

Zyon, sęk w tym, że to Ty założyłeś sobie z automatu tę bójkę. Ja nic takiego nie napisałem.
Ej no, daj spokoj Wink Ja? Ja nic nie zakladalem, ale z tego wyczytuje cos innego
Dobra, słuchaj, ćwoku jeden, to całe Twe trollowanie w moim kierunku zaczyna mnie właśnie wkurwiać. Albo zaprzestań tych wycieczek personalnych, albo umówmy się na spotkanie. Dam Ci po gębie, to przez jakiś czas wkurwiać mnie nie będziesz, zasrańcu.
Wink

Zaproponowałem jedynie spotkanie twarzą w twarz, a resztę sam sobie dopowiedziałeś. A ja jeno chętnie przekonałbym się czy charakter masz silny czy słaby. Czy psychicznie jesteś silny, bowiem na moje, to ta Twoja psychika zamknięta w 90 kg ciele straciłaby na pewności siebie - w ubliżaniu i wymyślaniu przydomków - przy spotkaniu twarzą w twarz. Tym bardziej, że kiedyś byłeś misiem. Mam nadzieję, że nie gnębionym w szkółce przez niedobrych kolegów pozbawionych empatii, bo to zostawi ślad nawet w psychice takiego goliata. Neutral

Przymus/obsesję/manię/fiksację na punkcie "robienia mięśni" często mają tacy "skrzywdzeni" goście. Niestety w głowie wciąż kryje się misio, który liczy, że postura zniechęci każdego od powiedzenia "sprawdzam". Oczywiście tu już nie pisałem o Tobie, bowiem Twoje gabaryty pozostawiam w krainie fantazji. Twojej fantazji. I nawet bardziej ciekaw jestem czy facjatę masz równie szpetną, co Gavroche, że tyle czasu tracisz na małpie harce.
Te twoje projekcje, studiowales psychologie czy to z autopsji te przemyslenia? Very Happy Misiem bylem, bo sie rozleniwilem na cieplej, unijnej posadce ale to byla taka chwileczka zapomnienia, zawsze bylem szczuply jezeli cie to interesuje. ale unia rozleniwia  Laughing
No tak czy siak pewnie nie chcialbym ci robic krzywdy, bo twoje gabaryty to raczej takie nastolatkwe bym powiedzial a nie meskie, zwlaszcza ta waga piorkowa Wink
Zapisane

Work Buy Consume Die
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25520

pindżar ryskow wyszy


Odp: Masło
« Odpowiedz #259 : 2014-08-31, 12:29:49 »

wariaci,dobrze ,ze mam kaca, inaczej czytac  nie da sie  tego normalnie WoW Wink Laughing
wit5aj w klubie hehe, ale  jak pijesz, ze masz kaca? bo ja nie mam choc jak patrze na puste szklo to ogarnia mnie przerazenie  Laughing Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
Strony: 1 ... 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 ... 62 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.044 sekund z 19 zapytaniami.