forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-24, 21:29:06

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
8. Życie bez ruchu nie jest życiem. Starajmy się ruszać w każdym wieku, dostosowując rodzaj i wielkość wysiłku do możliwości naszego organizmu.
660288 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Prasa
| | |-+  diety ochudzające w WYBORCZEJ
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] Do dou Drukuj
Autor Wtek: diety ochudzające w WYBORCZEJ  (Przeczytany 11328 razy)
Wacław
Go


Email
diety ochudzające w WYBORCZEJ
« : 2004-06-26, 11:54:59 »

To co przeczytałem, pobieżnie, w dzisiejszej Wyborczej o dietach
odchudzających, traktuję jako wielkie zwycięstwo dr Jana Kwaśniewskiego, pomimo tego, że w przedstawionym materiale nie ma ani słowa o DO.
Specjaliści z Instytutu Żywienia, moim zdaniem, przyznają się do swoich
starych błędów żywieniowych, od lata wpajanych opinii publicznej, zbliżają
się "niepokojąco" do tez wygłaszanych od ponad trzydziestu lat przez
doktora Jana.
Do redakcji WYBORCZEJ wysłałem maila;

"Szanowna Redakcjo!
Materiałem o dietach odchudzających /Wyborcza 26,06,2004,Wysokie
Obcasy/ udawadniacie, że nie Jesteście obiektywni, że obowiązuje u Was
cenzura. Cenzura dotyczy diety dr Jana Kwaśniewskiego, która nie jest
w ścisłym tego słowa znaczeniu dietą odchudzającą, jej stosowanie leczy
choroby, nawet te o których nie mają pojęcia, nie wiedzą o nich, stosujący
tą dietę.
DIETA OPTYMALNA dr Kwaśniewskigo jest odchudzającą, niejako przy
okazji; otyli, ludzie z nadwagą - chudną, natomiast ludzie z małą wagą
- nabierają ciała.

Czytelnik z Zawiercia"

Myślę, że nie będzie to jedyny mail wysłany przez optymalnych.

Pozdrawiam
Zapisane
mama
Go


Email
diety ochudzające w WYBORCZEJ
« Odpowiedz #1 : 2004-06-26, 15:44:56 »

No i "naukowcy" mają DUUUUŻY problem - jak tu odkryć coś co nazywa się Żywieniem Optymalnym, ale to już jest odkrycie Jana Kwaśniewskiego!!!.
Zapisane
DRYX-22
Go


Email
diety ochudzające w WYBORCZEJ
« Odpowiedz #2 : 2004-06-27, 12:07:18 »

Wacławie , co Ty tutaj wypisujesz ? Shocked

Czyżbys w ogóle nie przeczytał dodatku "Wysokie obcasy" ? Shocked
Przeczytaj dokładnie , i zastanów się , czy w ogóle zrozumiałeś cały artykuł i piramidę żywieniową.

Opis nowych diet i zaleceń dietetycznych to kompletna porażka diety optymalnej.

Podstawą nowej piramidy żywienia są :
( w kolejności od najpepszych do najgorszych )
- produkty zbożowe z pełnego ziarna w większosci posiłków ,
- tłuszcze roslinne ,
- warzywa , owoce,
- orzechy , rośliny strączkowe
- ryby , jaja ,drób
- produkty mleczne
- czerwone mięso , białe pieczywo , makarony
 ( te produkty powinno sie jesc jak najrzadziej !!!!!!)

Najważniejsze zdanie z artykułu , to takie :
cytaty dosłowne : Exclamation  Exclamation  Exclamation
"Żywieniowcy coraz częściej zerkają w stronę diety śródziemnomorskiej,
bogatej w warzywa i oliwe z oliwek "

"Zakazane są także miażdżycorodne czerwone mięso - wołowina , wieprzowina , - tłuszcze zwierzęce , szcególnie te smażone"

W artykule nie ma potwierdzenia diety Kwaśniewskiego , a wręcz przeciwnie , wykazano , że jest szkodliwa Exclamation  Exclamation  Exclamation

Pora zdjąć optyokulary , i spokojnie jeszcze raz przeczytac artykuł.
Zapisane
DRYX-22
Go


Email
diety ochudzające w WYBORCZEJ
« Odpowiedz #3 : 2004-06-27, 12:10:49 »

Cytuj z: mama
No i "naukowcy" mają DUUUUŻY problem - jak tu odkryć coś co nazywa się Żywieniem Optymalnym, ale to już jest odkrycie Jana Kwaśniewskiego!!!.


Naukowcy nie mają żadnego problemu , problem mają osoby m które
czytają tylko i wyłącznie książki Jana Kwaśniewskiego , i nie chcą się
zapoznac z innymi poglądami żywieniowymi.

Przeczytaj MAMA sobie ten artykuł , inne książki i publikacje popularnonaukowe , a byc może otworzy Ci sie świat na prawde o diecie
optymalnej.
Zapisane
mama
Go


Email
diety ochudzające w WYBORCZEJ
« Odpowiedz #4 : 2004-06-27, 12:49:31 »

"Zdrowie jest zbyt cenne by powierzać je fachowcom".
Rozumiem, że poprzednia piramidka była "be" i trzeba ją zmodyfikować, a za pięć latek, znów będzie "be" - jak "pięć razy warzywa i owoce" - szczyt "naukowej" głupoty!!!, ale trzeba się odbić od dna, aby dojść do Żywienia Optymalnego. Im szybciej- tym lepiej (nie dla wszystkich lekarzy i "naukowców").
Zapisane
slawek
Go


Email
diety ochudzające w WYBORCZEJ
« Odpowiedz #5 : 2004-06-27, 12:59:18 »

Cytuj z: DRYX-22
 Naukowcy nie mają żadnego problemu , problem mają osoby m które
czytają tylko i wyłącznie książki Jana Kwaśniewskiego , i nie chcą się
zapoznac z innymi poglądami żywieniowymi.


hmmm nałukowcy mają wielki problem , przez lata swoich zaleceń wpędzili ludzi w otyłość i choroby , a teraz nie bardzo mogą się do tego przyznać więc zaczyna się mydlenie , modyfikacja piramidy ( szczyt osiągnięć żywieniowców ) , jakoś w końcu trzeba się utrzymac na wierzchołku Wink))))))))))) PIRAMIDY
Zapisane
mama
Go


Email
diety ochudzające w WYBORCZEJ
« Odpowiedz #6 : 2004-06-27, 15:59:45 »

No jest poważny problem!. Co z dotychczasowym oszustwem zwanym "dorobkiem naukowym", które powoli odchodzi do lamusa i jak się znaleźć w nowej sytuacji, gdy publicznie się gadało o szkodliwości Żywienia Optymalnego. Bardzo interesujące, że pani dr Małgorzata Wojciechowska-Kozłowska nie uznała ŻO za wybitnie szkodliwe w "Strzeż się tych diet" uznając głodówkę za szkodliwą, co kilka lat temu było nie do pomyślenia. Teraz tylko trzeba poczekać jak przy omawianiu Atkinsa napomknie, że odmianą tej diety jest w Polsce tzw. "Dieta Optymalna" zalecana przez Kwaśniewskiego, przez co kolejny raz udowodni swą i IŻiŻ ignorancję w "naukach dietetycznych". Lepiej żeby temat przemilczała.

Ciekawostka:
w nowej piramidce nie uwzględniono tłuszczów zwierzęcych - czy to oznacza, że można już (nie dość, że 2x jajka/dobę - z tym paskudnym egzogennym chorymsterolem!!!, co tyle lat się ludziom "naukowo" kłamało, że powoduje miażdżycę) tłuszcze zwierzęce spożywać do woli i w pierwszej kolejności?. Piszą, że nie wolno, ale w piramidce nie ma!!!. Poczekajmy do końca tygodnia, co Wyborcza opublikuje.

PS jednak pani dr wykazała cywilną odwagę zaliczając "dietę kapuścianą Kwaśniewskiego" (obecnie prezydent) do szkodliwych - gratulkuję męstwa!.
Zapisane
DRYX-22
Go


Email
diety ochudzające w WYBORCZEJ
« Odpowiedz #7 : 2004-06-27, 18:01:33 »

Cytuj z: mama
"Zdrowie jest zbyt cenne by powierzać je fachowcom".
Rozumiem, {...}


Droga i szanowna Pani MAMA !

Przede wszystwkim , nic nie rozumiesz  Mad  Mad  Mad  Mad

Czy Ty przeczytałaś artykuł w Wyborczej ?
Czy potrafisz samodzielnie mysleć ?
Co jest dla Ciebie szczytem naukowej głupoty ?

W artykule w Wyborczej ZAKAZANO spożywania czerwonego mięso ( szczególnie smazonego).
Zastanów sie nad tym , co piszesz ,  a potem sie wypowiadaj.
Zapisane
DRYX-22
Go


Email
diety ochudzające w WYBORCZEJ
« Odpowiedz #8 : 2004-06-27, 18:07:48 »

Do Slawka ! Shocked  Shocked  Shocked  Shocked

hmmm nałukowcy mają wielki problem , przez lata swoich zaleceń wpędzili ludzi w otyłość i choroby
{...}


Po pierwsze : przeczytaj doskładnie i ze zrozumieniem tekst w Wyborczej.
Po drugie : co Ty bredzisz  o naukowcach , którzy wpędzili ludzi w choroby ?!?! Mad  Mad  Mad
no, chyba że mówisz o ludziach , którym dieta Kwaśniewskiegoi zaszkodziła  , to wtedy się z Tobą zgodzę.
Zapisane
mama
Go


Email
diety ochudzające w WYBORCZEJ
« Odpowiedz #9 : 2004-06-27, 18:14:59 »

Drogi DR-ku!
To oczywiste, że ty nie rozumiesz, że ja nie rozumiem jak ty rozumiesz, ponieważ ty rozumiesz "naukowo" czyli błędnie i oczywiste jest, że nie możesz zrozumieć tego co może zrozumieć przeciętny rozumny obywatel!!!
Rozumiem, że nie rozumiesz, że do tej pory zalecenia IŻiŻ okazały się totalnym niewypałem i rozumiem że nie rozumiesz, że tenże niezwykle zasłużony Instytut w krzewieniu chorób usiłuje wyjść z trudnej sytuacji "naukowego obłędu" z "twarzą" - patrzeć tylko jak będą chwalić DrJK.
Zapisane
slawek
Go


Email
diety ochudzające w WYBORCZEJ
« Odpowiedz #10 : 2004-06-27, 18:44:36 »

Cytuj z: DRYX-22
 Do Slawka ! Shocked  Shocked  Shocked  Shocked

Po pierwsze : przeczytaj doskładnie i ze zrozumieniem tekst w Wyborczej.

hmmm dlaczego zakładasz ze czytałem niedokładnie i bez zrozumienia ???Wink może to po prostu ty nie rozumiesz co napisałem ???
Cytuj

Po drugie : co Ty bredzisz  o naukowcach , którzy wpędzili ludzi w choroby ?!?! Mad  Mad  Mad
no jak co to nie wiesz ze nalezy jesc 5 razy dziennie warzywa i owoce , przetwoey zbozowe itp.itp. ... itd. to kto sobie wymyslił , dzieci w szkole ??? poza tym tyle razy już następują zmiany w zaleceniach ze to naprawdę trzeba mieć dłuuugie nogi aby za tym zdążyć Wink , wniosek jest prosty "oni" nieczego nie wiedzą na pewno po prostu celują Wink)))
Cytuj

no, chyba że mówisz o ludziach , którym dieta Kwaśniewskiegoi zaszkodziła  , to wtedy się z Tobą zgodzę.
wiesz jakoś takich nie znam , mam zgoła odmienne doświadczenia , a może ty znasz takich ludzi ?? Idea
Zapisane
andrzejkowy
Go


Email
spisek oraz zmowa przeciwko zdrowiu i życiu ludz......
« Odpowiedz #11 : 2004-06-27, 19:50:46 »

cytat Arrow
Naukowcy nie mają żadnego problemu , problem mają osoby m które
czytają tylko i wyłącznie książki Jana Kwaśniewskiego , i nie chcą się
zapoznac z innymi poglądami żywieniowymi. Arrow

Shocked uważam  że oczywiśćie naukowcy nie mają prublemu....... problem natomiast mają ludzie którzy odżywiają się według zaleceń tych pseudo naukowców i leczą się u lekarzy którzy mają zahipnotyzowaną JAŻN tak jak wojkowi, policjańci,księża....bardzo ważną role wiodącą  w tym procederze który można nazwać spiskiem oraz zmową przeciwko zdrowiu i życiu ludzi.....mają  trusty farmaceutyczno-chemiczne które sponsorują kształcenie lekarzy i zamawiają badania  u tych  naukowców   prawie   z ustalonym z góry wynikiem......
Crying or Very sad ludzie którzy ulegają sugestii tym demonom farmaceutyczno- lekarskim cierpią, pogrążają się w chorobach i umierają  przeświadczeni że byli leczeni wyśmienicie ...
przedtym jednak nabijając kasę tym demonom...... Crying or Very sad
Idea nasuwa mi się proste pytanie  ....JEŚLI JEST TAK DORZE TO DLACZEGO JEST TAK ŻLE ???? Question

andrzejkowy
Zapisane
HENRYC
Go


Email
diety ochudzające w WYBORCZEJ
« Odpowiedz #12 : 2004-07-02, 21:52:48 »

Żeby coś pisać o diecie optymalnej trzeba na nie być .Ja jestem na niej 5 lat, a w tamtym tygodniu zrobiłem badania krwi i moczu(badania zakładowe ) a lekarz się pyta dlaczego przyniosłem wyniki mego syna (mam 57) lat.Od 5 lat na nic nie zachorowałem a pozbyłem się kilkunastu dolegliwosć.Biegam po górach i czuję sie swietnie mimo ,że popełniałem sporo błedów.Dalej te pseudoinstytuty strasza cholesterolem a szczególnie "prof" Szostak ,mimo że jego kolega prof Tatoń  robił badania przez 5 lat na 10 tyś.osób i udowodnił że właśnie niski poziom cholesterolu ryzyko udaru i innych chorób jak nowotwory.Moi koledzy pozbyli się cukrzycy a mieli  go 450.
Zapisane
akselek
Go


Email
Odp: diety ochudzające w WYBORCZEJ
« Odpowiedz #13 : 2005-12-05, 22:41:43 »

Po pierwsze : przeczytaj doskładnie i ze zrozumieniem tekst w Wyborczej.
Po drugie : co Ty bredzisz  o naukowcach , którzy wpędzili ludzi w choroby ?!?! Mad  Mad  Mad
no, chyba że mówisz o ludziach , którym dieta Kwaśniewskiegoi zaszkodziła  , to wtedy się z Tobą zgodzę

to własnie mnie naukowcy wpędzili w serie powaznych chorób nakazująac jadania w/g tej przekletej piramidki. A teraz juz 8 lat sie narażam jedząc codziennie 4-5 jaj i jest coraz lepiej choć lat coraz więcej
Akselek
Zapisane
Strony: [1] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.03 sekund z 17 zapytaniami.