forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-25, 01:40:25

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
3. Białka jako materiał do budowy i przebudowy ciała powinno mieć możliwie wysoką wartość biologiczną, powinno to być białko zwierzęce, a nie roślinne.
660290 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Białaczka,depresja
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 4 5 [6] Do dou Drukuj
Autor Wtek: Białaczka,depresja  (Przeczytany 70497 razy)
Ewa
Go


Email
Odp: Białaczka,depresja
« Odpowiedz #100 : 2007-09-18, 20:03:11 »

Maja, a tak na wszelki wypadek zapytam. A może trafię? Smile

Jak wygląda ten lekarz, który krytykuje DO? Jak wygladali inni twoi lekarze?
Jak bedziesz u jakiegokolwiek lekarza Optymalnego, tez mu sie przyjrzyj.

Wielu lekarzy jest schorowanych, otyłych. Może udało mi się i trafilam w "10"?
Zapisane
malgo35
Go


Email
Odp: Białaczka,depresja
« Odpowiedz #101 : 2007-09-18, 20:17:02 »

Hej

Od dzisiaj zaczęłam jeść więcej jaj i mięska...nie jadłam chleba...narazie nie jem optymalnie ale powoli sie zbieram.Za to wczoraj byłam u pana psychiatry i trochę z nim o zywieniu optymalnym rozmawiałam...Powiedzial mi ze zna ta dietę i zna tez ludzi ktorym to nie wyszło na dobre.Powiedzial"zywienie optymalne sprawia ze ludzie na nowo stak=ją się dziecmi tyle ze nie wierza juz w swietego mikołaja tylko w diete ktora owszem dziala,ale kiedy jest sie juz zdrowym-nie radze probowac-jestes w  zbyt cięzkim stanie"A ja probuję..Zobacze co  z tego wyniknie i odwiedze lekarza optymalnego...ale nic nie obiecuje

No i powoli zaczynasz działać, rozumiem że trochę poczytałaś. Pamiętaj, że żółtko jest bardziej wartościowe niż całe jajko. Zdrowy powinien ich jadać 4-5 dziennie, chory około dwa razy tyle, tak jak Wojciech. Omijaj węglowodany. Ściągnij sobie liczydło optymalne, żeby wiedzieć w jakim produkcie ile czego się znajduje:
http://dr-kwasniewski.pl/?id=2&news=806
Na końcu strony są dwa małe pliki do pobrania.

Powodzenia.
Zapisane
Halina Ch.
Go


Email
Odp: Białaczka,depresja
« Odpowiedz #102 : 2007-09-18, 20:27:22 »


Za to wczoraj byłam u pana psychiatry i trochę z nim o zywieniu optymalnym rozmawiałam...Powiedzial mi ze zna ta dietę i zna tez ludzi ktorym to nie wyszło na dobre.Powiedzial"zywienie optymalne sprawia ze ludzie na nowo stak=ją się dziecmi tyle ze nie wierza juz w swietego mikołaja tylko w diete ktora owszem dziala,ale kiedy jest sie juz zdrowym-nie radze probowac-jestes w  zbyt cięzkim stanie"A ja probuję..Zobacze co  z tego wyniknie i odwiedze lekarza optymalnego...ale nic nie obiecuje
Ciekawe, że ilekroć ja próbowałam rozmawiać z lekarzami o DO to zazwyczaj mówili, że ' znają ludzi któtym to zaszkodziło'. Powtarzają tą utartą formułkę.
Teraz już wiem, że nie mogą znać tych, którym pomogło bo oni po prostu nie chodzą do lekarzy.
Zapisane
sylwiazłodzi
Go


Email
Odp: Białaczka,depresja
« Odpowiedz #103 : 2007-09-18, 20:38:21 »

http://www.onkolink-anry.pl/
http://www.onkolink-anry.pl/nexus1.htm

czasami znajduję coś przez przypadek może tu znajdziesz coś ciekawego, przeczytałam fragmenty, niemam czasu więcej przeczytać wpisałam w wyszukiwarkę  google hematolog otpymalny czasami  poprzez połączenie kilku słów można znaleźć ciekawe informacje.  Very Happy
Zapisane
sylwiazłodzi
Go


Email
Odp: Białaczka,depresja
« Odpowiedz #104 : 2007-09-21, 22:27:34 »

Nie miałam czasu czytać innych wątków a dziś przeczytałam wątek Wojciecha i okazało się,że wcześniej już lekarka sama zasugerowała co jeść właśnie ze swojej strony  informacje o cukrzycy. Ale to tylko taki przypadek. Aż taką mądralą nie jestem a plagiatów też nie chcę uprawiać. Przeczytałam do końca artykuł który Ci podesłałam o skuteczności leczenia raka. Może gdybym to wiedziała kilka lat temu mój ojczym by jeszcze żył. Radioterapia później wycięcie raka gardła bo na taką koleność niesety się zgodził(chciał mówić) okazało się,że lekarze nie chcięeli czy..... powiedzieć,że radioterapia "pali tkanki i rany pooperacyjne nie chćą się goić. A rak rozwijał się i tak dalej itp.  aż do końca. Niestety znów wychodzi chęć zarobkowania firm i dziwne przepisy, które niby mają zaostrzać kontrolę ale cóż.... Pozdrawiam.

Zapisane
Rajano
Go


Email
Odp: Białaczka,depresja
« Odpowiedz #105 : 2007-09-26, 18:02:33 »

Maja powiedz o tym Pani hematolog bo straszyła dietą optymalną twoją wątrobę : http://forum.dr-kwasniewski.pl/index.php?topic=1935.from1190822383;topicseen#msg29104
Pozdrawiam
Zapisane
maja87
Go


Email
Odp: Białaczka,depresja
« Odpowiedz #106 : 2007-09-27, 14:36:42 »

Hej

Nikomu nic nie będę mowić...za 1,5 tygodnia idę na przeszczep i jestem PRZERAŻONA...bardzo sie boję.A pani hematolog ma swoją wiedzę i swoje racje...jak każdy z nas...POZDRAWIAM
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Białaczka,depresja
« Odpowiedz #107 : 2007-09-30, 19:15:13 »

Może się czepiam:

"Wykorzystaj życie zanim ono Ciebie wykorzysta"Maja 87

Dlaczego życie miałoby Ciebie wykorzystać?
Wzmacnianie w psychoterapii "wewnetrznego człowieka" to działania skutkujące myśleniem, że NA WSZYSTKO (albo prawie wszystko  Smile ) MAMY WPŁYW I TO MY KIERUJEMY NASZYM ŻYCIEM.
Sie nie przejmuj,ja sie zawsze czepiam  Sad .
Zapisane
maja87
Go


Email
Odp: Białaczka,depresja
« Odpowiedz #108 : 2007-10-01, 10:25:20 »

Ja jednak myślę że to nie my kierujemy naszym życiem ale siła wyższa.My możemy wykorzystać to co od życia dostajemy albo czekać aż ktoś inny to sobie wezmie(wtedy to on to wykorzysta)"NIE JESTEM PANIEM SWOJEGO LOSU"Gdybym był,moje życie wyglądałoby inaczej...możemy dopomóc szczęściu...
Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: Białaczka,depresja
« Odpowiedz #109 : 2007-10-01, 11:00:32 »

Każdy zyje na miarę własnych mozliwości. To jest siła wyższa. Ja ogłaszam bezsilność Wink

A co potem? Jakie masz plany dietetyczne, Maja? Napisz po operacji
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: Białaczka,depresja
« Odpowiedz #110 : 2007-10-01, 12:18:18 »

Ja jednak myślę że to nie my kierujemy naszym życiem ale siła wyższa.My możemy wykorzystać to co od życia dostajemy albo czekać aż ktoś inny to sobie wezmie(wtedy to on to wykorzysta)"NIE JESTEM PANIEM SWOJEGO LOSU"Gdybym był,moje życie wyglądałoby inaczej...możemy dopomóc szczęściu...
Ach jakżeż wygodny sposób na odsunięcie odpowiedzialności za swoje życie Wink prezentujesz wspaniały byt niewolniczy ;(
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Białaczka,depresja
« Odpowiedz #111 : 2007-10-01, 12:51:39 »

Też jestem tej opcji co ty Sławek.
Wolę wiedzieć, że to ode mnie zależy co sie wydarzy, a zatem wziąć odpowiedzialność za WSZYSTKIE swoje decyzje.
Jeżeli wydarza sie coś niby (!!!) niezależnego ode mnie to MYŚLĘ dlaczego tak się stało. Zawsze da sie znaleźć odpowiedź...
Czasami odpowiedź jest dla mnie ... szokiem  Very Happy .
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: Białaczka,depresja
« Odpowiedz #112 : 2007-10-01, 13:40:57 »


Czasami odpowiedź jest dla mnie ... szokiem  Very Happy .
Oj jest Wink
Zapisane
Hana
Go


Email
Odp: Białaczka,depresja
« Odpowiedz #113 : 2007-10-29, 19:31:27 »

         Bialaczka, depresja----czyli od czego chorujemy.
                                                                                   http://wiadomosci.onet.pl/1415471,242,1,1,kioskart.html
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Białaczka,depresja
« Odpowiedz #114 : 2014-07-15, 08:06:58 »

Maja, w roku 1997 ja tez zgodziłam się na chemię, mimo, ze miałam watpliwości i dlatego byłam niezbyt sympatyczna dla lekarzy. Nie miałam w zamian żadnej alternatywy. A nawet gdybym miała, nie wiem, czy w tej panice zdecydowałabym inaczej.
Teraz czuję sie komfortowo, bo zakładam, ze nie będę musiała juz decydować o leczeniu. To co mówię, ze nie zgodziłabym sie na chemię, jest aktualne na mój stan umysłu w dniu dzisiejszym. Nie mogę ręczyć za swoje reakcje jutro.

Ileż to już lat minęło, a jednak przy odpowiednio zbilansowanym ŻO reakcje organizmu są gwarantowane. Wink Very Happy
Zapisane
Strony: 1 2 3 4 5 [6] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.031 sekund z 18 zapytaniami.