forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-19, 08:20:58

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
1. Żywienie Optymalne należy rozpocząć od razu w pełnym zakresie, bez żadnego okresu przejściowego.
659797 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  Jak odzyskać włosy?
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 [4] 5 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Jak odzyskać włosy?  (Przeczytany 62413 razy)
malgo35
Go


Email
Odp: Jak odzyskać włosy?
« Odpowiedz #60 : 2007-09-16, 00:32:15 »

A to w środę.
Tak czy inaczej dieta nie działa  Cool
Zapisane
Rudka
Go


Email
Odp: Jak odzyskać włosy?
« Odpowiedz #61 : 2007-09-16, 01:22:45 »

Hana -- przewaznie białka potem wylewam bo  są od mięsa czerwone .
   Mięso jest po prostu dłużej świeże . Ostatnio lodówki coraz gorsze .
 żałuje starego ,dobrego Polara --mięso w niej było na wpół zmrozone.
      Co do mojego podjadania -to fakt -boje sie jeść i dlatego efekty sa odwrotne.
    Przekąski -raczej optymalne -niesłodki sernik ,orzechowiec ,owoc -gorzka czekoladka.
      albo cos mięsnego z lodówy - No i to nocne buszowanie .
 Po za tym -chyba to sie zaczęło od rotowania nabiałów ,brakuje mi masła , śmietany
 lodów . wiem ,ze Do jest najlepsza  ale diabeł kusi .
   Niby licze -ale wieczorny bilans   :shockb[:50-60]t[80-100]w[60-90]
     
     
     
   
Zapisane
Matti
Go


Email
Odp: Jak odzyskać włosy?
« Odpowiedz #62 : 2007-09-16, 02:13:53 »

Nie wiem czy to możliwe na 100% są tacy którzy mówią ze tak.Mam na mysli działania żywnościowe bo jak wiaemy wiara czyni cuda co powiedział nam Jezus Smile.

Więc co do żywności zaleciłym tobie wszystko co wiem i moze coś z tego bedzie.

pzdr
Marcin
Zapisane
Matti
Go


Email
Odp: Jak odzyskać włosy?
« Odpowiedz #63 : 2007-09-16, 02:15:14 »

Ja bym zadziałąm czyszczeniem oganizmu suplementacją DN ale zlaeży jaką, naturalnymi metodami...Smile

Z bardzo grubsza tyle bo każdy temat rozwiniesz na tysiące stron... Wink.
Zapisane
malgo35
Go


Email
Odp: Jak odzyskać włosy?
« Odpowiedz #64 : 2007-09-16, 11:56:25 »

Nie wiem czy to możliwe na 100% są tacy którzy mówią ze tak.Mam na mysli działania żywnościowe bo jak wiaemy wiara czyni cuda co powiedział nam Jezus Smile.

Więc co do żywności zaleciłym tobie wszystko co wiem i moze coś z tego bedzie.

pzdr
Marcin

Słuchaj, czytam to trzeci raz i NIC, BEŁKOT.
Co Ty możesz zalecić? "Wszystko co wiem i może coś z tego będzie", no ba! "Coś" na pewno, pani Ziuta z warzywniaka też może.

Ja bym zadziałąm czyszczeniem oganizmu suplementacją DN ale zlaeży jaką, naturalnymi metodami...Smile

Z bardzo grubsza tyle bo każdy temat rozwiniesz na tysiące stron... Wink.

Czyścisz ten swój organizm od miesięcy, suplementujesz i z bardzo grubsza zabierasz głos bo z bardzo grubsza coś wiesz.
Zapisane
Syriusz
Go


Email
Odp: Jak odzyskać włosy?
« Odpowiedz #65 : 2007-09-16, 14:20:11 »

Zastawki serca: mialem z nimi problem od urodzenia. Zadnego sportu nie uprawialem, na WF tylko asystowalem nauczycielowi. Czeste bole glowy, cisnienie srednio 90 na 70. I tak do 30-tki. O rozruszniku w Polsce mozna bylo tylko pomarzyc. Tak od roku 75 zaczalem jesc duzo jajek i zauwazylem, ze staje sie silniejszy i sprawniejszy. potem znalazlemsie w AU i ttaj spotkalem faceta, ktoremu wlasnie wszczepili rozrusznik. Oczywiscie poszedlem i ja na badania aby i mnie wszczepili. Okazalo sie jednak, ze moje zastawki pracuja perfekt i nie potrzebuje sztucznych. To bylo przeszlo 20 lat temu. W 1975 badal mnie rowniez pewien stary doktor - profesor Kowalski z Olsztyna i on powiedzial, ze operacja jest konieczna ale w kolejce czeka 100tys osob a jedna zastawka kosztowala wowczas 10 tys US$. Jezeli mam tyle pieniedzy to nie musze czekac w kolejce. Nie mialem i nieco pozniej to byla jedna z przyczyn opuszczenia kraju. W AU nikt nie pyta o pieniadze jezeli trzeba ratowac zdrowie czy zycie. Mialem kilka zabiegow w szpitalu i za nic nie placilem. Ubezpieczenie mam panstwowe. Kiedy pracowalem potracano mi z zarobkow jeden i pol procenta. Teraz nie pracuje i nic nie place a opieke mam rowniez za darmo. Inna sprawa, ze nie choruje i nie korzystam z tych przywilejow. Ale moja zona i dzieci korzystaja czesciej i nie ma takich problemow jakie sa w Polsce. Pozdrawiam
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Jak odzyskać włosy?
« Odpowiedz #66 : 2007-09-16, 16:33:01 »

Ewa, to prawda dość trudno było mi się zebrać, zwłaszcza po maślanej.

Już samo zdanie powyżej jest ...diagnostyczne.
Napisz za 3 dni co jadłaś od dzisiaj i "pi razy drzwi" w jakiej ilości. Wzrost, waga.
Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: Jak odzyskać włosy?
« Odpowiedz #67 : 2007-09-16, 20:32:11 »

Lekarko, ale tu Małgosi chodzi o rybe maślaną, pamietasz temat?
Zapisane
MORGANO
Go


Email
Odp: Jak odzyskać włosy?
« Odpowiedz #68 : 2007-09-16, 20:55:54 »

Ryba maślana jest bardzo nieciekawa i niezjadliwa.
Próbowałem ją, jeden raz ale nie mam o niej zbyt dobrego zdania.
Razem z żoną nie czuliśmy się dobrze po jej zjedzeniu.
Nigdy więcej jej nie kupię. Czasami trzeba spróbować nowość i ocenić.
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Jak odzyskać włosy?
« Odpowiedz #69 : 2007-09-17, 16:34:29 »

Wiem dobrze o co chodzi .
O normę naczyniową dla ...cebulek włosowych
Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: Jak odzyskać włosy?
« Odpowiedz #70 : 2007-09-17, 21:21:08 »

Lekarko, a ja nie wiem, co to norma naczyniowa dla cebulek. Bardziej mi się kojarzy z zupą cebulową Wink)
Zapisane
malgo35
Go


Email
Odp: Jak odzyskać włosy?
« Odpowiedz #71 : 2007-09-17, 22:07:40 »

Ewa, to prawda dość trudno było mi się zebrać, zwłaszcza po maślanej.

Już samo zdanie powyżej jest ...diagnostyczne.
Napisz za 3 dni co jadłaś od dzisiaj i "pi razy drzwi" w jakiej ilości. Wzrost, waga.

Gdyby mi wypadały włosy od kilku dni, to oczywiście miałoby sens, ale to trwa już na tyle długo, że dwukrotnie ścinałam włosy, łącznie około 15cm.
Resztę podawałam już w tym wątku.
Co to jest norma naczyniowa dla cebulek włosowych?
Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: Jak odzyskać włosy?
« Odpowiedz #72 : 2007-09-17, 22:12:39 »

O! Małgo  Idea  Jestes  Laughing
Zapisane
malgo35
Go


Email
Odp: Jak odzyskać włosy?
« Odpowiedz #73 : 2007-09-18, 00:21:25 »

O! Małgo  Idea  Jestes  Laughing
Każdego dnia Smile
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Jak odzyskać włosy?
« Odpowiedz #74 : 2007-09-20, 09:22:09 »

Twoje opisy codziennych dań (kolejność, co jadasz przez kolejne 3 dni) są niejasne. Wzrost, waga - nie umiem się doszukać.
By zmaksymalizować gwarancję likwidacji utraty włosów potrzebne mi to co napisałam powyżej.
Czyżbyś nie wierzyła-oczekiwała, że Ci jestem w stanie pomóc?

Gdyby mi wypadały włosy od kilku dni, to oczywiście miałoby sens, ale to trwa już na tyle długo...

To jak choroba dłużej trwa to nie ma sensu jej zlikwidować?
Cisnie mi się na usta " według wiary się Wam stanie" i " wierzcie i oczekujcie jakbyście to juz dostali" (wizualizacje z przekonaniem-pewnością).
Zapisane
malgo35
Go


Email
Odp: Jak odzyskać włosy?
« Odpowiedz #75 : 2007-09-20, 10:55:05 »

O kochani, muszę dokładnie przeanalizować to, co napisaliście.


W skrócie odniosę się na razie do niektórych punktów, które zapamiętałam, cytować nie będę bo jeszcze nie analizuję.
Miałam do czynienia z nadczynnością tarczycy. 2,5 miesiąca po przejściu na ŻO wyniki TSH, FT3 i FT4 były w środkowych granicach norm (TSH trochę niższe ale zdecydowanie w normie, najważniejsze jednak są te dwa pozostałe), robię zazwyczaj wszystko co tylko można, a więc poziom pierwiastków, elektrolitów itd, nie mam ostatnich wyników moich badań przed sobą, dlatego nie piszę konkretnie. W każdym razie nauczyłam się doskonale rozpoznawać kiedy tarczyca mi daje ognia. Na ŻO jej nie odczuwam.
Nie mieszam żadnej innej diety bo nie ma innej, która miałaby ręce i nogi na miejscu ale... wrzucam wieczorem do tabelki dane z całego dnia, nie ma tego dużo, bo nie chodzę głodna i często okazuje się, że nie dojadam węgli 1;3;0,3-0,8. Często nie przekraczam 1400kcal, waga moich dobowych posiłków często wynosi 370-530g. Dobrze jest liczyć, przyznaję.  Nie odchudzam się, ważę 44kg mierząc 154. Utrata każdego kilograma jest w moim przypadku w tej chwili bardzo widoczna, a czuję się w obecnej skórze wspaniale.
Może faktycznie odbija się na moich włosach okres bardzo wytężonej pracy, od stycznia do kwietnia harowałam jak wół, niekiedy po 36h pod rząd, nie pracuję fizycznie.
Piję dużo kawy ale to od zawsze, na początku przejścia na ŻO zupełnie przestała mi smakować ale później powoli zaczęło się to zmieniać. Piję najczęściej rozpuszczalną, ostatnio czytałam znów o aspartamie i natchniona sprawdziłam co też podaje producent mojej kawy na opakowaniu, NIC. To mnie zaniepokoiło. Przyznaję rację Syriuszowi, że milczenie producentów w pewnych kwestiach chyba staje się normą. Kupuję tylko koncentrat Pudliszek, nie mam pojęcia oczywiście skąd są pomidory w nim wykorzystane.
Więcej grzechów na tą chwilę nie pamiętam.

ps.Elmo, nie pociesza mnie, że ktoś ma dziś mniej włosów Smile

sniadanie:
4 żóltka na dwóch łyżkach stołowych smalcu ze skwarkami lub
puszka sardynek z tłystym twarogiem (rodzaj pasty) lub
smażona kiełbasa z cebulą ok. 150g;
przed radą MORGANO zjadałam częściej całe 2-3 jajka z majonezem (rodzaj pasty) lub jajecznicę z 2-3 całych jaj;
zazwyczaj do tego stołowa łyżka koncentratu pomidorowego Pudliszek lub duży pomidor z połową cebuli.

obiado-kolacja:
nóżki wieprzowe w galarecie pojemnik 150g lub
dwa kotlety mielone lub
dwa gołąbki (bez ryżu) lub
boczek pieczony ok. 150g lub
3-4 grubsze plasty salcesonu wiejskiego lub
kawałki mięsa wieprzowego lub tłustego wołowego duszone (czasem smażone) z cebulą i czerwoną papryką lub
flaki wołowe ok. 200 g lub
rosół ze szpondra wołowego z dodatkiem żeberek wieprzowych z pokrojoną włoszczyzną ok. 150-200g.

Jem maksymalnie dwa posiłki dziennie, zdarza się że jeden większy. Bywa, że posiłki zamieniam (śniadanie w miejscu obiado-kolacji).
Codziennie pije kawę (teraz zrezygnowałąm z rozpuszczalnej) 3-5 filiżanek zawsze ze śmietaną 30% (szklana butelka z żółtym kapslem), połowa filiżanki to właśnie śmietana. Nie pije żadnej herbaty, czasem (raz w miesiącu) zaparzam dwie torebki mięty. Piję witaminę C 1000 raz na dobę, zazwyczaj koło południa.
Średnio raz w miesiącu kupuję jedną czekoladę i zjadam przez cały miesiąc lub dłużej.
Kiedy na śniadanie nie jem żółtek mam ochotę na oliwę z oliwek.
Jem monotonnie i nie przykładam do jedzenia większej wagi, nie odczuwam jeszcze (?) potrzeby urozmaicania jedzenia. Od dłuższego czasu "mieć smak na coś" dla mnie oznacza tak naprawdę wołanie o kolagen lub więcej twardego tłuszczu lub białka. Owoców nie jadam. Niczego z mąką nie jadam. Generalnie, nie jadam produktów, które dr Kwaśniewski zaliczył do niejadalnych. Oczywiście nie męczy mnie to. Na początku było mi trudno. Śpię krótko ale mocno. Ćwiczę wybrane pozycje z callanetics 2-4 razy w tygodniu, pływam 1-2 razy w miesiącu.

Podałam te potrawy, które najczęściej jadam, ilość zaokrągliłam w górę, nie zachowuję w liczydle codziennych wyników z proporcji. To, co podałam wyżej w cytacie o proporcjach BTW i średniej ilości kkcal oraz łącznej wagi dobowych posiłków jest zgodne z prawdą więc odpowiednio mniej jadam w drugim posiłku, więcej nigdy mi się nie zdarzyło. Pisałam o tym, że jem dość mało W, nie mam na nie ochoty.
Zapisane
malgo35
Go


Email
Odp: Jak odzyskać włosy?
« Odpowiedz #76 : 2007-09-20, 11:12:33 »

W zasadzie niepotrzebnie zrobiłąm podział na dwa posiłki, podkreślam więc że je zamieniam, wtedy drugi jest uboższy, bo po średnio 10h mam mniejszy apetyt. Jak zjem rano mniej T, to wieczorem muszę więcej. Dlatego staram się pierwszy posiłek zjeść treściwy, wtedy późnym wieczorem mam większą chęć na pomidora, paprykę, cebulę lub coś z włoszczyzny (gotowanej lub duszonej).
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Jak odzyskać włosy?
« Odpowiedz #77 : 2007-09-30, 11:18:09 »

Z tego co obserwuję na pacjentach włosy przestają wypadać po 21 dniach po zastosowaniu DO (BEZ ZBÓŻ) z rotacją pr. mlecznych, co 7 dni. Obserwację w zakresie poprawy można zacząć prowadzić po 2 tyg od wdrożenia w/w zaleceń. Jeżeli trójglicerydy 40-60mg%, HDL i LDL ok, brak nadwagi i innnych dolegliwości (np. bólów ok. krzyżowo-lędzwiowych,kobiecych, dol. jelit, kolan) można technicznie oczekiwać poprawy już po 3-7 dnich. Tak szybko wygląda leczenie tych, którzy wykorzystują  moje wskazówki  Shocked . Choć czekanie 3 dni na wyleczenie, z mojego punktu widzenia, i tak jest za długie.

Bruford, dziewczynka z PZN ma kreatyninę 3-6mg% przed dializą, po dializie jest nizsza. Inne parametry (poza moczem oczywiscie) są w normie. Info tel.
Nie widziałam rodziny od 3 miesiecy.
Zapisane
MariuszM
Go


Email
Odp: Jak odzyskać włosy?
« Odpowiedz #78 : 2014-06-01, 12:17:59 »

Moze brak ci cynku? jadasz pomidory?
Laughing Laughing Nie mogłem się powstrzymać
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Jak odzyskać włosy?
« Odpowiedz #79 : 2014-06-01, 12:22:54 »

Moze brak ci cynku? jadasz pomidory?
Laughing Laughing Nie mogłem się powstrzymać
Może seksowne kobiety potrzebują potasu?  Laughing
Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.04 sekund z 19 zapytaniami.