forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-26, 15:46:47

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
7. Nie trzeba liczyć spożytych kalorii, natomiast należy liczyć kalorie przy kupowaniu żywności.
660423 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  Kolejna ofiara diety "optymalnej"!!!
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Kolejna ofiara diety "optymalnej"!!!  (Przeczytany 166098 razy)
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70512


Odp: Kolejna ofiara diety "optymalnej"!!!
« Odpowiedz #160 : 2016-02-19, 18:18:01 »

Nie wiem czy to pasuje w tym wątku, ale chyba tak...

"Grażyna Borkowicz Śmierdzi dla tych którzy są z boku .Ci którzy w tym tkwią smrodu nie czują tylko ciepełko.

Bogdan Tkocz T.K też?

Bogdan Tkocz Jak się szukało poparcia w PSL to było dobrze.......To by Dofinansowaň w Słupcy nie było.Obłuda

....obłuda ." https://www.facebook.com/groups/634447236680866/?fref=ts

Jak Prezes "kocha" tego naszego Admina...oj boli go, że jednak nie wszyscy za nim sznurem... Rolling Eyes
Ja długo Prezesa broniłam w dobrej wierze, broniłam "nowej władzy", teraz widzę, że tylko władza się liczy i kasa...a dr Kwaśniewski jest przydatny jako symbol do wypromowania się, a Tomasz Kwaśniewski tylko "przeszkadza" Prezesowi w "dobrej zmianie", w drodze na swój szczyt... Confused
Zapisane

Anulka177
Jr. Member
**
Pe: Kobieta
wiadomoci: 3981



Odp: Kolejna ofiara diety "optymalnej"!!!
« Odpowiedz #161 : 2016-02-19, 18:19:13 »

Wy tu gadu gadu, a na fejsie się prezes Tkocz we własnej osobie uaktywnił, czym rozjątrzył ludzi na grupie  Razz
Faktycznie, wyglada na to, ze nie jest sie latwo wypisac jak prezes Tkocz jest szefem Very Happy
Cytuj z: Prezes Tkocz na fb
Dr,Kwaśniewski z niczego nie zrezygnował .Gdyby Pan był na konferencji w 2010 roku wiedziałby Pan że mam racje.Pozdrawiam płyniemy dalej...

Się człowiek na 2010 roku zatrzymał i co mu zrobisz? Może to Alzheimer?  Rolling Eyes
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70512


Odp: Kolejna ofiara diety "optymalnej"!!!
« Odpowiedz #162 : 2016-02-19, 18:21:17 »

Wy tu gadu gadu, a na fejsie się prezes Tkocz we własnej osobie uaktywnił, czym rozjątrzył ludzi na grupie  Razz
Faktycznie, wyglada na to, ze nie jest sie latwo wypisac jak prezes Tkocz jest szefem Very Happy
Cytuj z: Prezes Tkocz na fb
Dr,Kwaśniewski z niczego nie zrezygnował .Gdyby Pan był na konferencji w 2010 roku wiedziałby Pan że mam racje.Pozdrawiam płyniemy dalej...

Gdzie Prezes płynie?  Rolling Eyes
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70512


Odp: Kolejna ofiara diety "optymalnej"!!!
« Odpowiedz #163 : 2016-02-19, 18:22:02 »

Wy tu gadu gadu, a na fejsie się prezes Tkocz we własnej osobie uaktywnił, czym rozjątrzył ludzi na grupie  Razz
Faktycznie, wyglada na to, ze nie jest sie latwo wypisac jak prezes Tkocz jest szefem Very Happy
Cytuj z: Prezes Tkocz na fb
Dr,Kwaśniewski z niczego nie zrezygnował .Gdyby Pan był na konferencji w 2010 roku wiedziałby Pan że mam racje.Pozdrawiam płyniemy dalej...

Się człowiek na 2010 roku zatrzymał i co mu zrobisz? Może to Alzheimer?  Rolling Eyes

Ale płynie dalej, na oślep... Confused
Zapisane

administ
Go


Email
Odp: Kolejna ofiara diety "optymalnej"!!!
« Odpowiedz #164 : 2016-02-19, 18:24:27 »

Musi coś go ubodło... Wink
Zapisane
Anulka177
Jr. Member
**
Pe: Kobieta
wiadomoci: 3981



Odp: Kolejna ofiara diety "optymalnej"!!!
« Odpowiedz #165 : 2016-02-19, 18:25:47 »

Wy tu gadu gadu, a na fejsie się prezes Tkocz we własnej osobie uaktywnił, czym rozjątrzył ludzi na grupie  Razz
Faktycznie, wyglada na to, ze nie jest sie latwo wypisac jak prezes Tkocz jest szefem Very Happy
Cytuj z: Prezes Tkocz na fb
Dr,Kwaśniewski z niczego nie zrezygnował .Gdyby Pan był na konferencji w 2010 roku wiedziałby Pan że mam racje.Pozdrawiam płyniemy dalej...

Się człowiek na 2010 roku zatrzymał i co mu zrobisz? Może to Alzheimer?  Rolling Eyes

Ale płynie dalej, na oślep... Confused

Titanic....
Zapisane

Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25516

pindżar ryskow wyszy


Odp: Kolejna ofiara diety "optymalnej"!!!
« Odpowiedz #166 : 2016-02-19, 18:27:32 »

No i to bylo Renia dorzucic:
Cytuj z: Prezes Tkocz na fb
"Panie Michale radny PIS załatwia spotkanie ZESPOŁU PARLAMENTARNEGO z PO to patrzy na swoją promocję ! ... Niech paňstwo nie wierzą tylko myśą .Pan dr. JAN KWAŚNIEWSKI SIĘ DO TEJ PRACY NIE USTOSUNKUJE .Niech mi paňstwo wierzą"
Cytuj
Zapisane

Work Buy Consume Die
Maniek
Jr. Member
**
wiadomoci: 4003


Odp: Kolejna ofiara diety "optymalnej"!!!
« Odpowiedz #167 : 2016-02-19, 18:30:31 »

dajcie linka, bo nie mogę znaleźć  Sad
Zapisane
Anulka177
Jr. Member
**
Pe: Kobieta
wiadomoci: 3981



Odp: Kolejna ofiara diety "optymalnej"!!!
« Odpowiedz #168 : 2016-02-19, 18:30:48 »

Cytuj z: Prezes Tkocz na fb
"Panie Michale radny PIS załatwia spotkanie ZESPOŁU PARLAMENTARNEGO z PO to patrzy na swoją promocję ! ... Niech paňstwo nie wierzą tylko myśą .Pan dr. JAN KWAŚNIEWSKI SIĘ DO TEJ PRACY NIE USTOSUNKUJE .Niech mi paňstwo wierzą"
Cytuj
Cytuj

Czysta logika, lotny umysł  Cool
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70512


Odp: Kolejna ofiara diety "optymalnej"!!!
« Odpowiedz #169 : 2016-02-19, 18:36:04 »

Bogdan Tkocz  Dr,Kwaśniewski z niczego nie zrezygnował .Gdyby Pan był na konferencji w 2010 roku wiedziałby Pan że mam racje.Pozdrawiam płyniemy dalej...

Michal Matuszewski No i po co zaklinać rzeczywistość? Internet nie gubi dokumentów, można wszystko łatwo przywołać. To jak? Mało czytelne? Przecież tu jest czarno na białym, drukowanymi literami.

Michal Matuszewski i jeszcze źródło http://forum.dr-kwasniewski.pl/index.php?topic=5126.280

OSO - władze
FORUM.DR-KWASNIEWSKI.PL

Bogdan Tkocz Ten mail to podstawa manipulacji dla jednych osób .Jak się ma za dużo czasu ,to zamiast pomagać jedni zajmują się destrukcją ..Inni w tym samym czasie poświecajac nie tylko swòj czas , wykonują pracę na rzecz ŻO I dr.Jana Kwaśniewskiego .Dla przykładu powiem ,że iloś sprzedanych w OSO książek dr.Jana Kwaŝniewskiego jest duża .Wniosek ....trzeba umieć to ocenić na trzeźwo...W ciągu czterech miesiecy doprowadziliśmy do kilku poważnych promocji ŻO .My pracujemy I tyle .Statek płynie.Pozdrawiam

Henryk Jagodziński Promocja własnej osoby przez B.Tkocza ma miejsce od samego początku,kiedy to został wybrany na Prezesa OSO.Zawsze twierdził,podejmując się tej funkcji,że zrezygnował nawet z prowadzenia własnej firmy,aby mieć czas na działalność statutową.Okazuje się,że jest to jedno wielkie oszustwo i kłamstwo.Jako radnego obowiązuje składanie oświadczenia majątkowego,a ono jest ogólnodostępne na stronie internetowej.

Henryk Jagodziński http://bip.mikolowski.pl/upload/TkoczB_5ceacb.pdf Takie to jest " poświęcenie",a ilu jest członków Stowarzyszenia,tego to tak naprawdę nikt nie wie,a wiedzieć powinien Prezes i Zarząd Stowarzyszenia OSO.Było nas w latach świetności kilka tysięcy,a dzisiaj ilu,jak myślicie?Około trzystu,może trochę więcej,ale niewiele.Oczywiście mam na myśli tych co płacą składki,tak było jeszcze za mojej kadencji w Zarządzie OSO.Głównym celem statutowym Stowarzyszenia jest "popularyzowanie nowoczesnego,optymalnego modelu żywienia się ludzi,oraz upowszechnianie osiągnięć i efektów stosowania Żywienia Optymalnego,opracowanego przez lekarza medycyny JANA KWAŚNIEWSKIEGO.(statut paragraf 7 p.a)Zgodnie z paragrafem 12 Statutu Stowarzyszenia,członkostwo w Stowarzyszeniu ustaje na skutek: Dobrowolnego wystąpienia zgłoszonego pismem do ZG OSO.Za niepłacenie składek członkowskich co najmniej przez 6 miesięcy,lub z powodu nieuczestniczenia w pracach Stowarzyszenia przez okres przynajmniej 6 miesięcy.Jednak jestem przekonany,że Wiedza dr JANA KWAŚNIEWSKIEGO przetrwa.Polityczne"kariery"nie mogą jej zniszczyć,choć na razie niszczą.Te filmy i wywiady,z Prezesem w roli głównej,przedstawiają taki poziom,że na pewno nie są zachętą do podejmowania Żywienia Optymalnego.

Bogdan Tkocz Kończ Waść ,wstydu sobie oszczędź.Firma ktòrą stworzyłem od zera a zostawiłem dla ratowania stowarzyszenia I miesięcznika optymalni ma innny profil.Nie będę się zniżał do poziomu reprezentowanego powyżej ..Kto inny ocenia I ktoś inny poodejmuje decyzje kto prowadzi to stowarzyszenie. ....I miesięcznik na 6 +.Już od dawna nie kto inny jak optymalni psują ten ruch.Długo prze, jak prezesem została moja osoba. ...Firmy optymalne też upadły,dlaczego?

Michal Matuszewski Na polityka Pan nie chce iść? Zawsze odwróci kota ogonem i nikt go nie przekona że białe jest białe a czarne jest czarne. To nie mail tylko skan wstawiony przez Tomasza Kwaśniewskiego pisma jakie przesłał władzom OSBO i jest tam wyraźnie napisane kto rezygnuje i kiedy. Pan stosuje manipulacje licząc że ktoś nie skojarzy faktów - pismo jest datowane na rok 2015 a Pan pisze o spotkaniu z 2010....

Aleksandra Odziemkowska Nie jestem w temacie o co ta cała dyskusja i kim jest jest Pan Bogdan ale powiem tylko jedno. Nie widuję tu Pana, nie widzę żadnych postów i rad z Pana strony i dopiero drugi raz czytam coś co Pan napisał i znów jest to temat stowarzyszenia, konferencji, książek itp. Przyznam szczerze, że bardziej wartościowe są dla mnie wypowiedzi osób, które codziennie bezinteresownie pomagają w tym miejscu innym ludziom, bronią klasycznej diety optymalnej a nawet samej osoby doktora w różnych grupach na FB i według mnie jest to najcięższa "praca" i brawa im za to a Pan odzywa się raz na "ruski rok" i to w tematach pobocznych a nie w sprawach doradztwa czy pomocy ludziom poszukującym informacji nt DO, którzy czasem błądzą i trzeba im pomóc, nakierować, wytłumaczyć a nie tylko sprzedać książkę, podać datę konferencji lub adres stowarzyszenia  Pozdrawiam

Michal Matuszewski Aleksandra - jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o... ? Poza tym chodzi o to że Dr Kwaśniewski z rodziną, Marek Chyliński zrezygnowali z członkostwa w stowarzyszeniu optymalnych zarządzanych przez p. Tkocza (mimo że on twierdzi inaczej ale dowód mu przedstawiłem ). Chodzi też o to że pod rządami tego pana stowarzyszenie "zwija" się w terenie o czym pisała Pani Grażyna. OSO czyli okręgowe stowarzyszenia zamykają swoją działalność. Pan Tkocz jak to ktoś słusznie napisał wykorzystuje swoją pozycję do promowania swojej osoby. W jakim celu? Nie mam pojęcia Emotikon grin Kiedyś Marek Drewniak pięknie to opisał no ale teraz Marek się zbiesił (bo zamknęliśmy grupę) i nie chce mieć z grupą nic wspólnego - a szkoda.

Aleksandra Odziemkowska No i wszystko jasne! Domyślałam się, ale nie lubię oceniać po 1 poście tym bardziej że komunikacja online potrafi być myląca. Jedno co widzę to brak wspólnego, nadrzędne celu jakim powinna być pomoc ludziom w poznaniu, zrozumieniu, wprowadzeniu i przestrzeganiu diety optymalnej. Narzędzia mogą być różne bo przecież mamy XXI wiek więc social media i tego grupy również. Sama jestem z zawodu marketingowcem i powiem jedno - ludzie poza reklamami, gazetami i konferencjami, które brzmią mniej lub bardziej dumnie i wiarygidnie, chcą po prostu rozmów z drugim człowiekiem bo taka jest nasza natura. Na żywo jest to coraz trudniejsze z racji życia jakie prowadzimy i to też wpływa na mniejszy udział organizacji, stowarzyszeń, klubów itp. Tworzą się grupy wirtualne takie jak ta. Tym bardziej ubolewam nad odejściem Marka ponieważ cenię sobie jego wiedzę i doświadczenie. Szkoda, że inne wartości są dla niego ważniejsze niż obecność tutaj i pomoc ludziom, którzy chcą być optymalni a po prostu krępuje ich pisanie o swoich kłopotach zdrowotnych niejako na forum publicznym. Mam nadzieję, że decyzja o zamknięciu grupy ale nie na nowych ludzi a na "podglądaczy" była dobrą decyzją i że statystyki to potwierdzą i Marek wróci do nas
Michal Matuszewski Jak na razie statystyki są obiecujące Emotikon smile a zwłaszcza ilość nowych postów, lajków,

Marta Sajewicz Michal Matuszewski a jak to dodaje skrzydeł 🐣🐣🐣 tak sobie myśle, że z okazji 1000 można ogłosić konkurs. Szukam konkursowych pytań z wiedzy zawartej w tekstach Doktora

Anna Młotek Bogdan Tkocz faktycznie płyniecie dalej... Czuję, że powtórzy się historia Titanica, jak tak dalej pójdzie.

Bogdan Tkocz
Panie Michale radny PIS załatwia spotkanie ZESPOŁU PARLAMENTARNEGO z PO to patrzy na swoją promocję ! ... Niech paňstwo nie wierzą tylko myśą .Pan dr. JAN KWAŚNIEWSKI SIĘ DO TEJ PRACY NIE USTOSUNKUJE .Niech mi paňstwo wierzą .Resztę wypowiedzi znajdą paňstwo w miesięczniku Optymalni ,bo odniosę się do ròźnych ......Szkoda mi na to czsu .Pozdrawiam Bogdan Tkocz

Anna Kazuba Bogdan, trochę konsekwencji - raz nam zalecasz myślenie ale już w innym przypadku "...niech mi państwo wierzą..."
Zapisane

administ
Go


Email
Odp: Kolejna ofiara diety "optymalnej"!!!
« Odpowiedz #170 : 2016-02-19, 18:42:54 »

A się piskorz wije... Wink  Laughing
Zapisane
Maniek
Jr. Member
**
wiadomoci: 4003


Odp: Kolejna ofiara diety "optymalnej"!!!
« Odpowiedz #171 : 2016-02-19, 18:48:05 »

To jakiś kompletny kretyn jest. Shocked Confused
Zapisane
Jarek
Hero Member
*****
wiadomoci: 31020


Odp: Kolejna ofiara diety "optymalnej"!!!
« Odpowiedz #172 : 2016-02-19, 18:52:17 »

Pamiętam jak prezes i wiceprezes ganiali za kiecą posłanki Kloc .Wtedy byli jak bracia ,no jeszcze ktoś przeszkadzał w słusznej sprawie OSO nie HENIU  Shocked już nie pamiętasz pewnie . Cool
Zapisane
Helena
Go


Email
Odp: Kolejna ofiara diety "optymalnej"!!!
« Odpowiedz #173 : 2016-02-19, 19:29:18 »

Ja pierdzielę, ale niektórym DO to szkodzi na głowę. Laughing
Geniuszom też.
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Kolejna ofiara diety "optymalnej"!!!
« Odpowiedz #174 : 2016-02-19, 19:57:09 »

Znam? Rolling Eyes 
Zapisane
Helena
Go


Email
Odp: Kolejna ofiara diety "optymalnej"!!!
« Odpowiedz #175 : 2016-02-19, 20:31:11 »

Znam? Rolling Eyes 
No pewnie. Doktorka Coolera wszyscy optymalni znają.
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Kolejna ofiara diety "optymalnej"!!!
« Odpowiedz #176 : 2016-02-19, 20:33:57 »

Cooleś na prezesa by się też nadawał.  Cool
Tak rozpropagował, że nie ma sobie równych...  Laughing
Zapisane
Helena
Go


Email
Odp: Kolejna ofiara diety "optymalnej"!!!
« Odpowiedz #177 : 2016-02-19, 20:57:24 »

Cooleś na prezesa by się też nadawał.  Cool
Tak rozpropagował, że nie ma sobie równych...  Laughing

Nic z tego nie rozumię.
Myślałam, że prezesa wybrali optymalni, a tu się okazuje ze nie.
To wygląda tak, jak 18% uprawnionych do glosowania wybrało nowy rząd. I tu i tam mamy teraz nierząd.
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Kolejna ofiara diety "optymalnej"!!!
« Odpowiedz #178 : 2016-02-19, 21:04:08 »

Może Jarmołowicz wyjaśni, bo on zawsze wie najlepiej i z pierwszej ręki! Wink  Laughing
Zapisane
Diogenes z Synopy
Go


Email
Odp: Kolejna ofiara diety "optymalnej"!!!
« Odpowiedz #179 : 2016-03-26, 08:23:52 »

minęło ponownie trochę czasu i ....

 Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

martwi mnie to, że nie mam zwartwień   Rolling Eyes   Shocked  Very Happy
Zapisane
Strony: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.309 sekund z 19 zapytaniami.