forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-25, 14:57:22

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
7. Nie trzeba liczyć spożytych kalorii, natomiast należy liczyć kalorie przy kupowaniu żywności.
660322 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  Kolejna ofiara diety "optymalnej"!!!
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 14 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Kolejna ofiara diety "optymalnej"!!!  (Przeczytany 166066 razy)
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 55893


Odp: Kolejna ofiara diety "optymalnej"!!!
« Odpowiedz #80 : 2015-10-29, 21:28:28 »

Przerąbane tak się nudzić, ale co zrobić jak taka karma.  Confused Wink
Zapisane
Diogenes z Synopy
Go


Email
Odp: Kolejna ofiara diety "optymalnej"!!!
« Odpowiedz #81 : 2015-10-30, 10:34:23 »

taka karma. 
zgodziłbym się z tym,  albo nie zgodził.  W zależności od tego co miałeś na myśli  Wink
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Kolejna ofiara diety "optymalnej"!!!
« Odpowiedz #82 : 2015-10-30, 13:58:39 »

Jakoś ostatnio przycichło o tych "opty"-ofiarach, czyżby wymarli do szczętu? Rolling Eyes Wink
Kooleś nic nie wiesz na ten temat?  Laughing
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70492


Odp: Kolejna ofiara diety "optymalnej"!!!
« Odpowiedz #83 : 2015-10-30, 15:18:10 »

"Ofiar DO" jest pełno... Shocked Cool
Sam Prezes tak twierdzi... (z fb)
Bogdan Tkocz
Panie Marku ale pan ich znajdzie .Swoją charyzmą przyciągnie. Zbuduje pan twór według własnych upodobań. Nie będzie Pan pytał dlaczego u niektórych osób występują choroby. Przez wiele lat nie ruszano tego tematu. Ten Zarząd ten temat porusza trudne zagadnienia ale idziemy do przodu. Liczba osób optymalnych którzy też przedwcześnie odeszli nie jest taka mała. Są różne czynniki mówili o tym lekarze optymalni w Ustroniu. Szkoda tylko, że pan nie jest wstanie tego zrozumieć. Nikt nie zaleca suplementacji ,ale lekarze podawali konkretne przykłady kiedy można się wspomóc. Ja sam mam przykład z rodziny że wystąpił nowotwór jelita grubego. Prezes Adam Jany nowotwór złośliwy. Generał Golik coś wystąpiło .Możemy się kłamać ,ale prawdą jest że trzeba dochodzić przyczyny. Pana znajomy z którym zdawał pan egzamin na doradcę zmarł na zawał serca bo podobno nadmiernie przygotowywał się do jakiejś imprezy sportowej. Pani doktor Staniszewska z Tych nie uderzyła się w głowę tylko wystąpił udar mózgu. Dodam tylko że najpierw u jej męża. .Takich przypadków jest ileś tam trzeba rozmawiać i szukać rozwiązań .Jeżeli ktoś nie choruje to niczego nie potrzebuje. Ja niczego nie potrzebuje oprócz spokoju i i dobrej współpracy. Dodam tylko że przypadek z rodziny to osoba która skrupulatnie stosowała ŻO ale mógł wystąpić inny czynnik. Pozdrawiam ,my robimy swoje i na tym kończę.
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70492


Odp: Kolejna ofiara diety "optymalnej"!!!
« Odpowiedz #84 : 2015-10-30, 15:21:38 »

Ja odpowiedziałam tak:
Dowiedziałam się z wypowiedzi Prezesa, że Dieta Optymalna zabija. Przynajmniej powyższe przykłady dają taki przekaz, sugerują, że gdyby te chore, czy zmarłe osoby nie stosowały DO, to byłyby teraz zdrowiusieńkie....Bzdura kompletna i Prezes dobrze o tym wie. Przyczyn chorób jest wiele, ale żadną z nich nie jest poprawne stosowanie DO.
...
Oprócz stosowania ŻO (załóżmy, że poprawnego) jest jeszcze sporo czynników mających wpływ na zdrowie. ŻO nie daje nieśmiertelności, nie zawsze wyleczy zaawansowane choroby, ale zawsze przedłuża nam życie i poprawia jego komfort. Jestem przekonana, że te wszystkie "ofiary" ŻO, bez tego byłyby w jeszcze gorszym stanie, albo żyłyby krócej. A dodatkowo każdy może sobie stosować jakie terapie chce, ale nie powinny one być modyfikacją Diety Optymalnej.
...
Omawiane potrzeby "poprawiania" Diety Optymalnej i uzupełniania jej o nowe terapie, jest dobrym usprawiedliwieniem dla prowadzenia w arkadii sprzedaży suplementów i stawiania komercji ponad leczenie...
Zapisane

administ
Go


Email
Odp: Kolejna ofiara diety "optymalnej"!!!
« Odpowiedz #85 : 2015-10-30, 15:27:04 »

Więcej chleba ze smalcem.  Cool
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70492


Odp: Kolejna ofiara diety "optymalnej"!!!
« Odpowiedz #86 : 2015-10-30, 15:34:48 »

Albo taki wpis.....

Bogdan Tkocz: Nikt nie odszedł od OSO. Sytuacja jest wyjaśniona. Mój przedni post jest esencją tego jakim jestem człowiekiem i Prezesem. Czyli : Niezależnym, pracowitym i nie dającym sobie w kaszę dmuchać. Pozdrawiam i powtarzam Robimy swoje poświęcając wiele dla tej idei i zagadnienia jakim jest ŻO.


Prawda to?  Cool
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70492


Odp: Kolejna ofiara diety "optymalnej"!!!
« Odpowiedz #87 : 2015-10-30, 15:42:46 »

Zapisane

Jarek
Hero Member
*****
wiadomoci: 30979


Odp: Kolejna ofiara diety "optymalnej"!!!
« Odpowiedz #88 : 2015-10-30, 16:03:17 »

Albo taki wpis.....

Bogdan Tkocz: Nikt nie odszedł od OSO. Sytuacja jest wyjaśniona. Mój przedni post jest esencją tego jakim jestem człowiekiem i Prezesem. Czyli : Niezależnym, pracowitym i nie dającym sobie w kaszę dmuchać. Pozdrawiam i powtarzam Robimy swoje poświęcając wiele dla tej idei i zagadnienia jakim jest ŻO.


Prawda to?  Cool
Niech zacznie od siebie  jeść jak przystało na Prezesa OSO ,a potem posłuchamy .
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Kolejna ofiara diety "optymalnej"!!!
« Odpowiedz #89 : 2015-10-30, 17:09:42 »

Prawda to?  Cool

Prawda, bo przecież nikt nie odszedł... Wink
Zapisane
markos
Newbie
*
wiadomoci: 169


Odp: Kolejna ofiara diety "optymalnej"!!!
« Odpowiedz #90 : 2015-10-30, 17:52:02 »


Panie Marku ale pan ich znajdzie .Swoją charyzmą przyciągnie. Zbuduje pan twór według własnych upodobań. Nie będzie Pan pytał dlaczego u niektórych osób występują choroby. Przez wiele lat nie ruszano tego tematu. Ten Zarząd ten temat porusza trudne zagadnienia ale idziemy do przodu. Liczba osób optymalnych którzy też przedwcześnie odeszli nie jest taka mała. Są różne czynniki mówili o tym lekarze optymalni w Ustroniu. Szkoda tylko, że pan nie jest wstanie tego zrozumieć. Nikt nie zaleca suplementacji ,ale lekarze podawali konkretne przykłady kiedy można się wspomóc. Ja sam mam przykład z rodziny że wystąpił nowotwór jelita grubego. Prezes Adam Jany nowotwór złośliwy. Generał Golik coś wystąpiło .Możemy się kłamać ,ale prawdą jest że trzeba dochodzić przyczyny. Pana znajomy z którym zdawał pan egzamin na doradcę zmarł na zawał serca bo podobno nadmiernie przygotowywał się do jakiejś imprezy sportowej. Pani doktor Staniszewska z Tych nie uderzyła się w głowę tylko wystąpił udar mózgu. Dodam tylko że najpierw u jej męża. .Takich przypadków jest ileś tam trzeba rozmawiać i szukać rozwiązań .Jeżeli ktoś nie choruje to niczego nie potrzebuje. Ja niczego nie potrzebuje oprócz spokoju i i dobrej współpracy. Dodam tylko że przypadek z rodziny to osoba która skrupulatnie stosowała ŻO ale mógł wystąpić inny czynnik. Pozdrawiam ,my robimy swoje i na tym kończę.
Cytuj

Taa... Ostatni raz czytałem chyba 12 lat temu.Teraz ,znów sięgnąłem ....

4Q534
Wszystkie ich zamierzenia przeciw niemu w niwecz się obrócą, tradycja wszelkiego życia będzie błędna. Zaś wszystkie jego zamierzenia ziszczą się, jest on bowiem…..
4Q541
… Wiele słów przeciw niemu powiedzą. Liczne będą kłamstwa. Plotki przeciw niemu będą wymyślać, wszelkie nikczemności będą o nim mówić…..

Takie tam,pierdoły Smile

Zapisane
Maniek
Jr. Member
**
wiadomoci: 4003


Odp: Kolejna ofiara diety "optymalnej"!!!
« Odpowiedz #91 : 2015-10-30, 20:14:59 »

Ale pierdoły. Tylko jak się patrzy na większość tych 'optymalnych' to w ciemno można założyć, że zemrą przedwcześnie na jakiś zawał, udar, albo raka.

Gość, który ma oponę na brzuchu i podgardle jak u świni, a stołuje się w markecie nie może zwać się optymalnym. Wszystko. Wtedy nawet proporcjum nie uchroni przed problemami.
Zdrowy optymalny powinien  żywić się i wyglądać mniej więcej tak: Very Happy

https://youtu.be/NTcl0jCkZxk?t=5m57s

a nie wpieprzać kabanosy z Biedaronki.
Zapisane
RafałS
Sr. Member
****
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 17106


Odp: Kolejna ofiara diety "optymalnej"!!!
« Odpowiedz #92 : 2015-10-30, 21:17:08 »

Wirnik do piernika nie ma nic...
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25516

pindżar ryskow wyszy


Odp: Kolejna ofiara diety "optymalnej"!!!
« Odpowiedz #93 : 2015-10-30, 21:33:23 »

To w koncu jak, to DO leczy czy powoduje raka, bo ja juz nic nie rozumiem....
Zapisane

Work Buy Consume Die
administ
Go


Email
Odp: Kolejna ofiara diety "optymalnej"!!!
« Odpowiedz #94 : 2015-10-30, 21:36:45 »

I o to chodzi...  Laughing
Dieta Optymalna jest najlepszą z diet, ale jak się jej prawidłowo nie pojmie, to skutki są tragiczne.  Cool
I o to chodzi... Wink
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70492


Odp: Kolejna ofiara diety "optymalnej"!!!
« Odpowiedz #95 : 2015-10-30, 21:40:06 »

Dr Pala  ładnie wyjaśnia... Very Happy

https://www.youtube.com/watch?v=9AXaVJPIQKU
Zapisane

administ
Go


Email
Odp: Kolejna ofiara diety "optymalnej"!!!
« Odpowiedz #96 : 2015-10-30, 21:54:30 »

Takie proste, a jednak ludziska sobie krzywdę potrafią sami zrobić!  Shocked
Normalnie dla niektórych jak "formuła 4es"!  Laughing Laughing Laughing
Zapisane
Maniek
Jr. Member
**
wiadomoci: 4003


Odp: Kolejna ofiara diety "optymalnej"!!!
« Odpowiedz #97 : 2015-10-30, 22:23:41 »

Wirnik do piernika nie ma nic...
no przecież...
Zapisane
Jarek
Hero Member
*****
wiadomoci: 30979


Odp: Kolejna ofiara diety "optymalnej"!!!
« Odpowiedz #98 : 2015-10-31, 02:02:29 »

Takie proste, a jednak ludziska sobie krzywdę potrafią sami zrobić!  Shocked
Normalnie dla niektórych jak "formuła 4es"!  Laughing Laughing Laughing
Bo przez cierpienie można zwrócić na siebie uwagę  Laughing





Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Kolejna ofiara diety "optymalnej"!!!
« Odpowiedz #99 : 2015-10-31, 07:42:02 »

 Confused  Laughing
Zapisane
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 14 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.039 sekund z 19 zapytaniami.