forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 11:41:38

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
4. Dieta optymalna - to dieta wysokotłuszczowa. Tłuszcz jest najważniejszym składnikiem naszego pożywienia. I jemy go najwięcej.
658441 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  Kolejna ofiara diety "optymalnej"!!!
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 7 8 9 10 11 [12] 13 14 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Kolejna ofiara diety "optymalnej"!!!  (Przeczytany 164850 razy)
Jarek
Hero Member
*****
wiadomoci: 30301


Odp: Kolejna ofiara diety "optymalnej"!!!
« Odpowiedz #220 : 2018-01-22, 19:49:06 »

Ona te opty spływy kajakowe chyba organizuje.?
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Kolejna ofiara diety "optymalnej"!!!
« Odpowiedz #221 : 2018-01-22, 19:49:39 »

Nie, to nie ta.  Cool
Zapisane
Jarek
Hero Member
*****
wiadomoci: 30301


Odp: Kolejna ofiara diety "optymalnej"!!!
« Odpowiedz #222 : 2018-01-22, 19:57:33 »

A w jakim wątku szukać?
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Kolejna ofiara diety "optymalnej"!!!
« Odpowiedz #223 : 2018-01-22, 20:19:56 »

Nie wiem, ale w wyszukiwarkę można wpisać dieta optymalna i wychodzi tych satyrycznych wegańskich tekstów od cholery...  Very Happy
Zapisane
Anulka177
Jr. Member
**
Pe: Kobieta
wiadomoci: 3981



Odp: Kolejna ofiara diety "optymalnej"!!!
« Odpowiedz #224 : 2018-01-22, 21:27:59 »

Może ci satyrycy przeszli teraz na fejsa?  Rolling Eyes
- M.C I po co przytaczać takie głupoty i mieszać czytającym w głowach. Kompletne pomieszanie z poplątaniem z całkowitym niezrozumieniem tematu piszących na tym forum.
- A.M.  To, co pisze T.Kwasniewski uważasz za głupotę, a to co piszesz ty za coś mądrego? I pouczasz nas, co wolno nam tu pisać i cytować? A to ciekawe
-M.C założycielem i administratorem forum, które pani tu przytoczyła jest nie Jan a Tomasz Kwaśniewski. Nie rozumiem też, jak można przytaczać za przykład jakiś bełkot prowadzony na forum, przez bliżej nie zidentyfikowane osóby. Jeżeli chcesz coś udowodnić, choć nie wiem co, bo wszystko w miarę jasno Kwaśniewski przekazał, to odwołuj się do materiałów źródłowych a nie do jakiegoś forum, gdzie dyskusja jest co najmniej dziwna. Tych materiałów z pierwszej ręki jest na prawdę dużo.W załączeniu podpinam też opinię jednego z członków tego forum, na temat administratora, cytuję:
Nie piszę tego, by wymuszać na kimkolwiek własne konto na forum.dr-kwasniewski. Nie będę żądał zapisu w konstytucji, że każdy powinien posiadać prawo do posiadania bezpłatnego konta na forum żywieniowym. Bawi mnie tylko sposób postępowania tegoż Pana w stosunku do osób, które mają całkiem długi staż na jego forum i niczym specjalnym nie mogły mu się narazić (oczywiście poza paroma niewygodnymi rzeczami Wink Zawsze zastanawiała mnie ta postać: od czasu, kiedy jakiś życzliwy podesłał mi na maila jego zdjęcie, na którym legitymował się całkiem sporą tuszą (a przecież miał stanowić wzorzec osoby korzystającej z diety optymalnej). Dziwi mnie owa postać tym bardziej, kiedy otoczona grupką potakiwaczy reglamentuje wstęp na forum, które ma służyć promocji diety - rzekomo najlepszej. Dla jasności dodam jeszcze, że jestem długoletnim praktykiem tego odżywiania i nie ma potrzeby udowadniać mi czegokolwiek. wiedza przekazana przez Kwaśniewskiego, pasuje do wiedzy naukowej, którą udało mi się zdobyć. Mimo to nie podchodzę bezkrytycznie do interpretacji i powtarzania jak mantrę, ale bez zrozumienia, pewnych sloganów. Jestem otwarty na każdą wiedzę i doświadczenia w tym temacie, które są wypracowane przez tych, którzy ją stosują.
A.M.  N8e będę już z toba polemizować bo to staje się przepraszam, ale nudne i bezwowocne, jednakże o tym, jakie bzdury zawierają twoje informacje świadczy fakt, że Tomasz Kwaśniewski każdego roku bierze udział w zjazdach optymalnych na Kaszubach i w Ciechocinku jako wykładowca i kto był choć na jednym takim zjeździe wie że jest on szczupłym mężczyzną z ogromną wiedzą biochemiczną. Człowiekiem prawdziwie optymalnym od dzieciństwa. Więc twoje rewelacje puszczę mimo uszu i więcej nie zamierzam wchodzić z tobą w żadne dyskusje bo nie lubię ludzi którzy roznoszą plotki.
M.C A cóż to za cenzura ? Nie masz merytorycznych, silnych argumentów to używasz argumentów siły? Ty się nazywasz optymalną? Paranoja. Myślisz, że ty mnie tu jakąś łaskę robisz, że pozwolisz tu pisać, że krzywdę mnie tym zrobisz, mnie ? Tamto forum to forum jak każde inne, i funkcjonuje na takich zasadach jak i to. Przepraszam nie na takich samych, to funkcjonuje na jakichś poronionych zasadach. Trzeba być megalomanem jakimś ograniczonym aby nie dopuszczać do innych treści. Co za bzdurne i głupie myślenie. Najprościej maniakalnie papugować jakieś slogany i manifestować wielką oświeconość. Pozdrawiam bardzo. a tym czy mnie usuniesz z grupy czy nie dasz tylko dowód na brak tolerancji i ograniczoną percepcję w ocenie innych. Przypominam, że konstytucja gwarantuje wolność słowa i żadne, grupy, podmioty, stowarzyszenia nie mogą ustalać praw nie zgodnych z nią. To tyle w temacie i nie zamierzam więcej wracać do tematu.
 Laughing Laughing Laughing
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70124


Odp: Kolejna ofiara diety "optymalnej"!!!
« Odpowiedz #225 : 2018-01-22, 21:36:28 »

Anulko współczuję Ci dyskusji z takimi ignorantami i złośnikami. Confused
Na "Wacława" mi pasuje... Rolling Eyes albo innego "Bufona"... Laughing
Zapisane

administ
Go


Email
Odp: Kolejna ofiara diety "optymalnej"!!!
« Odpowiedz #226 : 2018-01-22, 21:44:34 »

A mnie to się strasznie podoba!  Very Happy
Przecież ten M.C. świetną reklamę robi temu Forum!  Cool Wink
Zapisane
Anulka177
Jr. Member
**
Pe: Kobieta
wiadomoci: 3981



Odp: Kolejna ofiara diety "optymalnej"!!!
« Odpowiedz #227 : 2018-01-22, 21:47:44 »

To jeden z powodów, że grupa jest "zamknięta". Nie szłoby tego ogarnąć, gdyby więcej miłośników DD naraz aktywowało się na grupie  Laughing Trzeba by siedzieć non stop i pilnować co za głupoty jeden z drugim wypisuje. Z takimi ujadaczami "Klasyczna" nie przetrwałaby miesiąca. A zainteresowanie dietą optymalną jest coraz większe, więc i "ujadaczy" przybywa.

A mnie to się strasznie podoba!  Very Happy
Przecież ten M.C. świetną reklamę robi temu Forum!  Cool Wink

Reklamę można robić na różne sposoby  Cool
Zapisane

Jarek
Hero Member
*****
wiadomoci: 30301


Odp: Kolejna ofiara diety "optymalnej"!!!
« Odpowiedz #228 : 2018-01-22, 21:59:58 »

A mnie to się strasznie podoba!  Very Happy
Przecież ten M.C. świetną reklamę robi temu Forum!  Cool Wink
Mnie też. O jak fajnie że to juz nie ma wpływu, i żył nie trzeba sobie pruć.
To chyba "dzięki dobrej zmianie" Laughing
Zapisane
Jarek
Hero Member
*****
wiadomoci: 30301


Odp: Kolejna ofiara diety "optymalnej"!!!
« Odpowiedz #229 : 2018-01-22, 22:08:51 »

Anulko współczuję Ci dyskusji z takimi ignorantami i złośnikami. Confused
Na "Wacława" mi pasuje... Rolling Eyes albo innego "Bufona"... Laughing
Bufona???
Ktoś nakazał dyskutować?
Co za dziwne współczucia. Cool

Zapisane
Maniek
Jr. Member
**
wiadomoci: 3997


Odp: Kolejna ofiara diety "optymalnej"!!!
« Odpowiedz #230 : 2018-01-22, 22:19:00 »

A mnie to się strasznie podoba!  Very Happy
Przecież ten M.C. świetną reklamę robi temu Forum!  Cool Wink
Dokładnie.
"Święte oburzenie" może wzbudzać co najwyżej zdziwienie, a nawiedzone teksty kojarzą sie z sektą.
Podobnie jak z pisem.
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Kolejna ofiara diety "optymalnej"!!!
« Odpowiedz #231 : 2018-01-22, 23:27:58 »

Mnie tam takich ludzi nie jest żal, bo przecież sami sobie winni, że tacy są... Wink
Trzeba podchodzić z całkowitą wyrozumiałością, bo po co jeszcze pogłębiać (nie)rozważnym słowem ich (nie)szczęście.  Cool
Zapisane
Jarek
Hero Member
*****
wiadomoci: 30301


Odp: Kolejna ofiara diety "optymalnej"!!!
« Odpowiedz #232 : 2018-01-23, 06:09:29 »

Ja swojakami bym nie obstawiał, bo po co mi afery. Laughing
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: Kolejna ofiara diety "optymalnej"!!!
« Odpowiedz #233 : 2018-01-23, 07:42:57 »

Zainteresowanie ŻO rzeczywiście spore, ja obserwuję na forach sportowych, interesują się nim biegacze i siłacze. Very Happy
Co ciekawe, nie ma takich jałowych kłótni, mimo, że często są to ludzie z 10x przekroczonymi poziomami hormonów, więc wigor mają. Wink
Są zwolennicy i przeciwnicy, ale nie oczerniają Tomasza ani Doktora. Very Happy
W sportach tlenowych ŻO jest stosowane "na zawsze".
W sportach siłowych i sylwetkowych, do redukcji tkanki tłuszczowej oraz ponaprawiania się po cyklu z użyciem ciężkiej chemii. Cool
To, moim zdaniem, świadczy o mocy tej diety i jej przydatności nie tylko dla starych, chorych i spasionych z bajpasami. Wink

Oczywiście i tam jest masa nieporozumień, przykładowo zbyt ciasno widzą proporcję i dlatego nie stosują ŻO do wywołania anabolizmu i budowy mięśni, ale nie ma tyle jadu i Bóg wie czego, co u przeciętnych Kowalskich...
Może dlatego, że sportowcy sami na sobie sprawdzili wiele różnych modeli żywienia i mają tolerancję i szacunek do odmiennego metabolizmu? Wink
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70124


Odp: Kolejna ofiara diety "optymalnej"!!!
« Odpowiedz #234 : 2018-01-23, 08:45:39 »

To jeden z powodów, że grupa jest "zamknięta". Nie szłoby tego ogarnąć, gdyby więcej miłośników DD naraz aktywowało się na grupie  Laughing Trzeba by siedzieć non stop i pilnować co za głupoty jeden z drugim wypisuje. Z takimi ujadaczami "Klasyczna" nie przetrwałaby miesiąca. A zainteresowanie dietą optymalną jest coraz większe, więc i "ujadaczy" przybywa.

A mnie to się strasznie podoba!  Very Happy
Przecież ten M.C. świetną reklamę robi temu Forum!  Cool Wink

Reklamę można robić na różne sposoby  Cool

To u Teresy na blogu było też "ciekawie"... Laughing
Jak pisałam tam o tym, że wyleczyłam się z choroby Hashimoto, to chcieli mnie oponenci DO na "stosie spalić"... Laughing
Niektórzy pod kilkoma "imionami" pisali z jednego komputera, twierdząc, że im DO zdrowie zniszczyło, a ja kłamię, bo Hashimoto nie może się cofnąć... Laughing Ale zawsze zainteresowana, chora osoba, mogła się przekonać na sobie jak działa Dieta Optymalna...

http://www.stachurska.eu/?p=1814
Zapisane

administ
Go


Email
Odp: Kolejna ofiara diety "optymalnej"!!!
« Odpowiedz #235 : 2018-01-23, 08:46:54 »

Dla mnie jedno jest trochę niezrozumiałe, że wielu chciałoby, a nie potrafi konta sobie tu założyć, choć jest napisane.  Shocked  Laughing
No i jeszcze ta straszna "cenzura i zamordyzm" co tu panują przez tego "admina"!  Shocked Laughing
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70124


Odp: Kolejna ofiara diety "optymalnej"!!!
« Odpowiedz #236 : 2018-01-23, 08:51:13 »

Jak niezrozumiałe? Shocked Laughing
Część osób zainteresowanych DO jest starsza (a nie takie małolaty jak ja  Laughing Wink)
I nie "poruszają" się sprawnie w necie i wszystkiego nie znajdą...
Ja na Facebooku też nie za bardzo się orientuję jak to "działa". Rzadko tam jestem i nie wiem z czym "ten chleb się je"... Laughing
Zapisane

administ
Go


Email
Odp: Kolejna ofiara diety "optymalnej"!!!
« Odpowiedz #237 : 2018-01-23, 08:55:58 »

To u Teresy na blogu było też "ciekawie"... Laughing

No jasne, świetne argumenty tam padają, jak nie "grubas" i nie "łysy", to przynajmniej "siwy"...  Shocked
To już wolałem jak o mnie mówili, że: pijak, dziwkarz i narkoman...  Laughing
Zapisane
RafałS
Sr. Member
****
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 16964


Odp: Kolejna ofiara diety "optymalnej"!!!
« Odpowiedz #238 : 2018-01-23, 09:27:36 »

Jak niezrozumiałe? Shocked Laughing
Część osób zainteresowanych DO jest starsza (a nie takie małolaty jak ja  Laughing Wink)
I nie "poruszają" się sprawnie w necie i wszystkiego nie znajdą...
Ja na Facebooku też nie za bardzo się orientuję jak to "działa". Rzadko tam jestem i nie wiem z czym "ten chleb się je"... Laughing
A bo teraz się wynajmuje panią od facebook'a i wtedy się ma prowadzone.  Cool
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: Kolejna ofiara diety "optymalnej"!!!
« Odpowiedz #239 : 2018-01-23, 09:33:38 »

 Laughing
Zapisane
Strony: 1 ... 7 8 9 10 11 [12] 13 14 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.269 sekund z 20 zapytaniami.