forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się, lub zarejestruj proszę.
2024-04-20, 03:07:57

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
2. Należy jeść wtedy, gdy się chce jeść i zjadać tyle, by nie czuć potrzeby dalszego jedzenia.
659884 wiadomości w 4058 wątkach; wysłane przez 27 użytkowników
Najnowszy użytkownik: startom
* Strona główna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Ĺťywienie Optymalne
| | |-+  bol w klatce piersiowej
« poprzedni następny »
Strony: 1 2 3 4 5 [6] Do dołu Drukuj
Autor Wątek: bol w klatce piersiowej  (Przeczytany 58762 razy)
Adiqq
Gość


Email
Odp: bol w klatce piersiowej
« Odpowiedz #100 : 2007-09-25, 21:27:04 »

zawsze czernieja, chyba że je tak szybko upieczesz że nie zdążą zczerniec Wink
Mi nie czernieja. Ewent. po 3 godzinach jak zostawie ciasto, to zrobi sie szare.
Pozdr
maf

no to właśnie miałem na myśli....część ciasta zostawiłem na jutro, nie chciało mi się piec tyle, więc jutro napisze czy jest czarne Razz
Zapisane
elmo
Gość


Email
Odp: bol w klatce piersiowej
« Odpowiedz #101 : 2007-09-26, 17:27:06 »

Czy dotarło juĹź do Waszych  umysłów ,Ĺźe te nieszczęsne ziemniaki czernieją w wyniku utleniania?  Smile
Czy nadal dziwicie się rzeczom oczywistym?

Z resztą,nie wiem czy zaobserwowaliście w ciągu Waszego życia,że nie tylko ziemniaki czernieją.Czernieją również jabłka,banany itd .....
Zapisane
fewa
Gość


Email
Odp: bol w klatce piersiowej
« Odpowiedz #102 : 2007-09-26, 21:14:40 »

Dotarło, dotarło  :lol:Tak, tylko jak kupuje się gotowe /juĹź nie pamiętam kiedy to było/ to są jaśniutkie, chyba coś dodają, coś mi świta, ale nie jestem pewna, Ĺźe to jest soda.
Zapisane
Adiqq
Gość


Email
Odp: bol w klatce piersiowej
« Odpowiedz #103 : 2007-09-26, 22:41:42 »

dzisiaj rano piekłem resztę ciasta no i oczywiście było czarne z góry, reszta normalna, ale tego akurat sie spodziewałem Razz
Zapisane
adampio
Gość


Email
Odp: bol w klatce piersiowej
« Odpowiedz #104 : 2007-09-28, 19:06:19 »

zrob z ugotowanych ziemniakow z dnia wczesniejszego. ugotowane ziemniako nie zabarwiaja. A smakuja tak samo dobrze. I mam maniedzieje, ze nie sa gorsze.....mam na myhsli wartosciowo!!!!!
Zapisane
Hana
Gość


Email
Odp: bol w klatce piersiowej
« Odpowiedz #105 : 2007-09-29, 19:43:27 »

Ewa, jest prawie niemozliwoscia sie przejesc. Z tej porcji /JK Kuchnia opty/wychodza dwa placki po 100 gr, ktore jem jeden na sniadanie z jajkami sadzonymi, oraz drugi na lunch z serem albo kielkasa, czy tez pasztetem.


Polecam inaczej :

Zeby bylo lzej i bez maki--baza--moze byc "ciasto" pod pizze.

Na 100g odcisnietego kartofla 1jajko cale 1zoltko+ smalec do smazenia.
Kartofle utrzec /jak na placki, mase wlac na sito / ciecz odcieknie i po odstaniu i zlaniu cieczy "krochmal " polaczyc z masa kartoflana/+ jajko + zoltko + sol + pieprz .
Na patelni rozgrzac smalec i piec dowolnej wielkosci placuszki.

Pyszne z sosem pieczarkowym, cebulowym, pomidorowym, plastrami kielbasy, zoltym serem.

Do masy kartoflanej mozna dodac mielonego miesa , bedzie to co w tytule.

Na usmazona mase mozna szynke+ ser, lub salami + ser, lub wg. smaku i fantazji . 
                                                                                                              SMACZNEGO!

Zapisane
lekarka
Gość


Email
Odp: bol w klatce piersiowej
« Odpowiedz #106 : 2007-10-03, 23:19:45 »

Juz po dwuch plackach, pierwszego dnia, ustapil/zniknal ten nieprzyjemny "bol" / uczucie. Nie smarowalem, natomiast jadlem i jem placki ziemniaczane smarzone na sloninie i bez maki. A mowi sie,ze jak nie posmarujesz to nie pojedziesz.

Czyli Lekarko co jest? Nie toleruje nawet tak malych ilosci maki ????? Nie to chyba nie jest mozliwe. Moesz dac mi jakis tip?

By zobaczyć jak jest po mące - je się mąkę raz w tyg w ...ilości ...optymalnej  Cool .
BĂłl przychodzi po 12-16 godz. Zwykle. Ale niekoniecznie.
Czasem jak organizm jest silny to trzeba kilku dni na optymalnej ilości mąki by wygenerować objawy.
To jak z każdą względną trucizną.
Wielu optymalnych obserwuje to. Wystarczy niewielka ilość mąki codziennie by np.SM czy rzs (i wiele innych) nie ustąpiło...

Zapisane
adampio
Gość


Email
Odp: bol w klatce piersiowej
« Odpowiedz #107 : 2007-10-05, 12:09:27 »

Od rozpoczecia tematu na forum minelo pare tygodni. Jem placki ziemniaczane wg Twojego zalecenia, czyli bez maki, kazdego weekendu, natomiast placki ziemniaczano twarogowe, z maka, na co dzien. Od tego momentu nie mam takich objawow bolu w klatce idacego od prawego podrzebrza. Jednoczesnie zmienilem smalec na slonine, ktora tez mogla w jakis sposob wplynac na ten fakt. /?/
Zapisane
lekarka
Gość


Email
Odp: bol w klatce piersiowej
« Odpowiedz #108 : 2007-10-05, 19:51:52 »

Jak jesteś zdrowy - jest ok.
Zapisane
Strony: 1 2 3 4 5 [6] Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Działające na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.027 sekund z 17 zapytaniami.