forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-25, 10:35:46

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
8. Życie bez ruchu nie jest życiem. Starajmy się ruszać w każdym wieku, dostosowując rodzaj i wielkość wysiłku do możliwości naszego organizmu.
660303 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Prasa
| | |-+  Teoria "cholesterolowa" znów się komplikuje?
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] Do dou Drukuj
Autor Wtek: Teoria "cholesterolowa" znów się komplikuje?  (Przeczytany 8306 razy)
toan
Go


Email
Teoria "cholesterolowa" znów się komplikuje?
« : 2007-09-28, 11:40:05 »

http://content.nejm.org/cgi/content/short/357/13/1301 - wyjaśnienie zjawiska zainteresowani mogą odszukać na www.dr-k  Cool
Zapisane
Daniel_dn
Go


Email
Odp: Teoria "cholesterolowa" znów się komplikuje?
« Odpowiedz #1 : 2007-09-28, 12:22:46 »

Toan przenieś te forum na anglojęzyczny serwer i tam możesz wklejać takie linki. Wydaje mi się, że te forum jest polskojęzyczne i jak się podaje link w innym języku to należało by dołączyć przynajmniej jakiś komentarz. A tu zamiast komentarza jest link, który się nie otwiera. Może nie mam racji, ale takie naszły mnie myśli.

Daniel
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: Teoria "cholesterolowa" znów się komplikuje?
« Odpowiedz #2 : 2007-09-28, 13:52:43 »

Wydaje mi się, że te forum jest polskojęzyczne i jak się podaje link w innym języku to należało by dołączyć przynajmniej jakiś komentarz.
Daniel nie zakopuj swojego "talentu" językowego Wink bo za jakiś czas nie będziesz łómiał napisać niczego w swoim ojczystym ;P

P.S.
no chyba że od początku się zgrywasz Wink
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Teoria "cholesterolowa" znów się komplikuje?
« Odpowiedz #3 : 2007-09-28, 14:51:43 »

Tak jakbym znał ten pomnik  Shocked z Twojego awatra Slawku! Czy to nie...? Very Happy
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: Teoria "cholesterolowa" znów się komplikuje?
« Odpowiedz #4 : 2007-09-28, 16:16:57 »

Afkors tak Wink
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Teoria "cholesterolowa" znów się komplikuje?
« Odpowiedz #5 : 2007-09-28, 17:24:19 »

 Confused - byłeś w Ciechocinku i nic o tym nie wiedziałem!  Sad. A umówiona kawa...?
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: Teoria "cholesterolowa" znów się komplikuje?
« Odpowiedz #6 : 2007-09-28, 17:47:26 »

Ale to było w czerwcu Wink i tak spontanicznie, a kawa bez obaw, na pewno zaliczymy !!
Zapisane
Hank
Go


Email
Odp: Teoria "cholesterolowa" znów się komplikuje?
« Odpowiedz #7 : 2007-09-28, 19:33:41 »

Toan przenieś te forum na anglojęzyczny serwer i tam możesz wklejać takie linki. Wydaje mi się, że te forum jest polskojęzyczne i jak się podaje link w innym języku to należało by dołączyć przynajmniej jakiś komentarz. A tu zamiast komentarza jest link, który się nie otwiera. Może nie mam racji, ale takie naszły mnie myśli.

Daniel


Języków trzeba się uczyć, a nie marudzić! Nieskromnie dodam, że sam znam 4 języki obce w tym mandaryński. "Lepsza czynność umysłu", którą bez wątpienia uzyskuje się na DO do czegoś przecież zobowiązuje! A więc do roboty!
Link otwiera się bez problemów.
Zapisane
mosik
Go


Email
Odp: Teoria "cholesterolowa" znów się komplikuje?
« Odpowiedz #8 : 2007-09-29, 00:36:55 »

Języków trzeba się uczyć, a nie marudzić! Nieskromnie dodam, że sam znam 4 języki obce w tym mandaryński. "Lepsza czynność umysłu", którą bez wątpienia uzyskuje się na DO do czegoś przecież zobowiązuje! A więc do roboty!
Link otwiera się bez problemów.

Hank to pogratulować, chciałbym mieć twoje zdolności.
To znaczy znasz standardowy język mandaryński - oficjalny język ChRL ???
Naprawdę jesteś WIELKI !!

Czy od dawna jesteś na ŻO i czy na śniadanie jesz zawsze żółtkownice ?
Pytam poważnie Smile

PS.
Co do linków po angielsku to jak najbardziej tak.
Daniel po swoich biegach zaczyna się zgrywać Smile

Zapisane
Hank
Go


Email
Odp: Teoria "cholesterolowa" znów się komplikuje?
« Odpowiedz #9 : 2007-09-29, 03:30:31 »


Hank to pogratulować, chciałbym mieć twoje zdolności.
To znaczy znasz standardowy język mandaryński - oficjalny język ChRL ???
Naprawdę jesteś WIELKI !!

Czy od dawna jesteś na ŻO i czy na śniadanie jesz zawsze żółtkownice ?
Pytam poważnie Smile

PS.
Co do linków po angielsku to jak najbardziej tak.
Daniel po swoich biegach zaczyna się zgrywać Smile



Tak znam właśnie dialekt mandaryński. Ale wciąż się uczę。 Oceniam swój poziom na solidny ponadśredniozaawansowany. Potrzebuję jeszcze roku - dwóch lat intensywnej nauki, żeby osiąnąć poziom bardzo zaawansowany. Kto wie, może kiedyś będę w stanie przetłumaczyć na chiński jedną lub dwie książki JK (jeśli JK zgodziłby się oczywiście).
Na DO jestem od ok. 10 lat. Piszę "około" dlatego, że zaczynałem jako nastolatek i popełniałem wiele błędów i upłynęło trochę czasu, zanim zdałem sobie z tego sprawę. Nie jem codziennie żółtkownicy, natomiast prawie codziennie jakąś potrawę z żółtkami (5-6) jadam.
Pozdrawiam!
Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: Teoria "cholesterolowa" znów się komplikuje?
« Odpowiedz #10 : 2007-09-29, 10:34:09 »

Cytuj
Na DO jestem od ok. 10 lat. Piszę "około" dlatego, że zaczynałem jako nastolatek
Jak to się stało, że jako małolat zainteresowałeś się DO? Smile Opowiedz.
Fajnie, zazdroszczę ci.
Zapisane
Hank
Go


Email
Odp: Teoria "cholesterolowa" znów się komplikuje?
« Odpowiedz #11 : 2007-09-29, 14:55:52 »

Cytuj
Na DO jestem od ok. 10 lat. Piszę "około" dlatego, że zaczynałem jako nastolatek
Jak to się stało, że jako małolat zainteresowałeś się DO? Smile Opowiedz.
Fajnie, zazdroszczę ci.
Wszystko zaczęło się od serii artykułów w Dzienniku Zachodnim, czyli gdzieś właśnie koło 1997 roku. Na początku patrzyłem z niedowierzaniem na to, co pojawiało się w artykułach JK (warto pamiętać, że wcześniej na łamach tej samej gazety ukazywała się przez długi czas cała seria artykułów ojca J. Grande, w których przekonywał on dobrodziejstwie kasz, kefiru i miodu) . Logika wywodów JK była jednak tak uderzająca, że bardzo szybko przekonałem się do tego modelu żywienia. Poza tym spodobało mi się wiele tez "pozażywieniowych", które zawarte zostały w innych publikacjach JK, zwłaszcza dotyczących historii Polski. Trudno było przekonać rodzinę, ale ostatecznie zaakceptowali mój wybór.
Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: Teoria "cholesterolowa" znów się komplikuje?
« Odpowiedz #12 : 2007-09-29, 19:15:30 »

Hank, to ty po prostu miałeś potencjał. DO tylko cie dopaliła Very Happy
Jak kilkunastolatek czytałeś, analizowałeś, myślałeś logicznie, decydowałeś i jeszcze rodziną potrząsnąłeś Very Happy)))

Niektórym sie wydaje, ze wystarczy pojeść tłusto i zmądrzeją jak za dotknieciem czarodziejskiej rózdżki. Nie ma tak. Ci co byli głupi, tacy zostaną. No, troszkę zmadrzeją. Wink W skali narodu na pewno statystyka bardzo się poprawi. A w nastepnych pokoleniach będą procenty
Zapisane
Strony: [1] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.038 sekund z 17 zapytaniami.