forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, GoŠ. Zaloguj siŕ, lub zarejestruj proszŕ.
2017-12-11, 08:26:57

Zaloguj siŕ podaj▒c nazwŕ u┐ytkownika, has│o i d│ugoŠ sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
1. ┼╗ywienie Optymalne nale┼╝y rozpocz─ů─ç od razu w pe┼énym zakresie, bez ┼╝adnego okresu przej┼Ťciowego.
498863 wiadomoÂci w 3936 w▒tkach; wys│ane przez 66 u┐ytkownikˇw
Najnowszy u┐ytkownik: jwar
* Strona g│ˇwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj siŕ Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Dzia┼éy Forum
| |-+  Prasa
| | |-+  OPTYMALNI, X, 2007
« poprzedni nastŕpny »
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 Do do│u Drukuj
Autor W▒tek: OPTYMALNI, X, 2007  (Przeczytany 45278 razy)
kodar
GoŠ

Email
Odp: OPTYMALNI, X, 2007
« Odpowiedz #20 : 2007-10-20, 22:01:33 »

a co sie tak wypytujesz przy wszystkich????????? Laughing
elmo
GoŠ

Email
« Odpowiedz #21 : 2007-10-20, 22:07:48 »

Kodar, zainteresowalbym sie sercem na twoim miejscu.

A ja bym "dorzuci┼éa" do tego badanie dopplerowskie ze wzgl─Ödu na te nogi. Przynajmniej wykluczy┼éabym niewydolno┼Ť─ç zastawek i takie tam....
kodar
GoŠ

Email
« Odpowiedz #22 : 2007-10-21, 22:29:05 »

Zach─Öcony przezredakcj─Ö "DZ" pisz─Ö ten list.
Mam 60 lat, od kilkunastu lat choruj─Ö na chorob─Ö wie┼äcow─ů. Stwierdzenie tego trwa┼éo wiele lat, gdy┼╝ nie mia┼éem typowych objaw├│w. Jedynym objawem by┼éy r├│┼╝nego rodzaju arytmie.
Wykonano w tym czasie mn├│stwo bada┼ä, mi─Ödzy innymi dziesi─ůtki EKG,
przeszed┼éem kilkana┼Ťcie test├│w wysi┼ékowych - wszystkie wyniki by┼éy idealne, jak u marato┼äczyka, mo┼╝na by mnie uzna─ç za symulanta.
Wykonana w 1996 r. koronarografia wykaza┼éa zw─Ö┼╝enia 4 t─Ötnic wie┼äcowych o 80 proc. Wszczepiono 4 bypassy. Oko┼éo 6 lat spokoju i oczywi┼Ťcie walka z cholesterolem. Rok 2002 przyni├│s┼é nowe problemy, kolejna koronarografia wykaza┼éa trzy bypassy dro┼╝ne, jeden zapchany. Wstawiono stent w "star─ů" t─Ötnic─Ö wie┼äcow─ů, powsta┼éo podejrzenie, ┼╝e bypass by┼é niew┼éa┼Ťciwie wszczepiony. Poza tymi problemami og├│lnie by┼éem cz┼éowiekiem "zdrowym".

ten  urywek listu  dal mi  zaplon do dzialania,
przeciez  ja tez   po  moich pozytywnych wynikach  badan,
 poczulam sie  jak symulantka,
jak psychicznie chora,
o rety a jak tak wierzylam w,to
ze , te  urzadzenia maja jednak racje  Sad Confused Shocked

kodar
GoŠ

Email
« Odpowiedz #23 : 2007-10-21, 22:48:35 »

robie rachunek sumienia,
smietana,maslo ┬┤prawie codziennie,
cukry proste w czekoladzie i innych swinstwach, Sad
owoce maloweglowodanowe zjadalam ,
teraz czesciej po "dobrych "wynikach badan,
zboza juz 14 mscy ani kromki chleba ani jednej bulki czy ciastka,
arytmia prawie codziennie,przed i prawie po kazdym posilku,
obojetnie czy bialkowo tluszczowy,czy tluszczowo weglowodanowy Sad
wspinanie na palce- wieksza ilosc i za kazdym razem wiecej,
triglicerydy na poczatku diety 40,a teraz ok 60( maj.07r.) Shocked

chris
GoŠ

Email
« Odpowiedz #24 : 2007-10-22, 05:53:07 »

robie rachunek sumienia,
smietana,maslo ┬┤prawie codziennie,
cukry proste w czekoladzie i innych swinstwach, Sad
owoce maloweglowodanowe zjadalam ,
teraz czesciej po "dobrych "wynikach badan,
Shocked

Pytam powaznie czy Ty aby przypadkiem nie za duzo spozywasz.
pozd
krzysztof
wojteks
GoŠ

Email
« Odpowiedz #25 : 2007-10-22, 08:02:03 »

To OPTYMALNI jeszcze wychodz─ů?. Ja s┼éysza┼éem, ┼╝e ju┼╝ na szcz─Ö┼Ťcie zamkni─Öto t─Ö gazet─Ö!.
chris
GoŠ

Email
« Odpowiedz #26 : 2007-10-22, 17:03:35 »

To OPTYMALNI jeszcze wychodz─ů?. Ja s┼éysza┼éem, ┼╝e ju┼╝ na szcz─Ö┼Ťcie zamkni─Öto t─Ö gazet─Ö!.

A ja slyszalem ze na szczescie ma to byc tygodnik,podobno od nastepnego tygodnia.
toan
GoŠ

Email
« Odpowiedz #27 : 2007-10-22, 17:33:34 »

A ja po spotkaniu w Ciechocinku postanowi┼éem promowa─ç wolontariacko OPTYMALNYCH na www.dr-k.pl. Dlatego ju┼╝ dzi┼Ť dosta┼éem z Redakcji ok┼éadk─Ö listopadowego numeru i artyku┼éy. Jutro zamieszcz─Ö w aktualno┼Ťciach. Mo┼╝e dzi─Öki temu nak┼éad wzro┼Ťnie?, ku po┼╝ytkowi publicznemu!┬á Very Happy.
MORGANO
GoŠ

Email
« Odpowiedz #28 : 2007-10-22, 17:52:01 »

Ewa. Napisa┼éa┼Ť. Lekarz M.G┼éowacki.
To tylko dzi─Öki Twojej niewiedzy.
Poinno by─ç
Dr n. med. Mariusz Głowacki
konsultant i opiekun medyczny

Ewa
GoŠ

Email
« Odpowiedz #29 : 2007-10-22, 18:24:16 »

Morgano, Laughing j─Özyk by mi odpad┼é, gdybym w rozmowach codziennych ┼éama┼éa go takimi d┼éugimi i oficjalnymi okre┼Ťleniami.
Je┼╝eli chcia┼ée┼Ť w ten spos├│b poinformowa─ç wszystkich na forum, kim jest Mariusz G┼éowacki, to ju┼╝ za┼éatwione  Smile
Ja doceniam i szanuj─Ö wiedz─Ö, uczciwo┼Ť─ç i pracowito┼Ť─ç dr Mariusza G┼éowackiego, a ci co pochopnie o nim sie wyrazili, nie b─Öd─ů zwracali uwagi na jego tytu┼éy. A mo┼╝e b─Öd─ů one nast─Öpnym argumentem przeciw?

Lekarka chcia┼éa podkre┼Ťli─ç swoje zas┼éugi, ale szkoda, ze kosztem drugiego m─ůdrego cz┼éowieka. W identyczny spos├│b inny lekarz m├│g┼éby por├│wnywa─ç siebie z Lekark─ů. To dziecinada.
elmo
GoŠ

Email
« Odpowiedz #30 : 2007-10-22, 18:35:36 »

W identyczny spos├│b inny lekarz m├│g┼éby por├│wnywa─ç siebie z Lekark─ů. To dziecinada.

Ale Ewa w┼éa┼Ťnie tak jest!  Very Happy To dziecinada,ale faktyczne ,realne zycie!  Very Happy
Ale nie miej z┼éudze┼ä  Smile Jak przyjdzie co do czego,to pami─Ötaj ,┼╝e w takich ┼Ťrodowiskach( lekarze,prawnicy,nauczyciele itp ) jeden drugiemu r─Öce umyje,a my "szaraczki" tylko ucierpimy  Sad
elmo
GoŠ

Email
« Odpowiedz #31 : 2007-10-22, 18:38:05 »

W identyczny spos├│b inny lekarz m├│g┼éby por├│wnywa─ç siebie z Lekark─ů. To dziecinada.

Ale Ewa w┼éa┼Ťnie tak jest!┬á Very Happy To dziecinada,ale faktyczne ,realne zycie!┬á Very Happy
Ale nie miej z┼éudze┼ä┬á Smile Jak przyjdzie co do czego,to pami─Ötaj ,┼╝e w takich ┼Ťrodowiskach( lekarze,prawnicy,nauczyciele itp ) jeden drugiemu r─Öce umyje,a my "szaraczki" tylko ucierpimy┬á Sad

W takich ┼Ťrodowiskach jest mniej wi─Öcej ,jak w rodzinie  Very Happy Mo┼╝na si─Ö k┼é├│ci─ç ze sob─ů,ale jak kto┼Ť trzeci z zewn─ůtrz pr├│buje wej┼Ť─ç w butach w ┼╝ycie,to rodzina si─Ö jednoczy  Very Happy
toan
GoŠ

Email
« Odpowiedz #32 : 2007-10-23, 08:25:45 »

A ja po spotkaniu w Ciechocinku postanowiłem promować wolontariacko OPTYMALNYCH

http://dr-kwasniewski.pl/?id=2&news=830 - zapraszam do lektury...
Ewa
GoŠ

Email
« Odpowiedz #33 : 2007-10-23, 10:23:49 »

Cytuj z: toan

http://dr-kwasniewski.pl/?id=2&news=830
- zapraszam do lektury...

Jestem w trakcie lektury. I mam  ju┼╝ 1. wniosek. Ci "nieudacznicy" lekarze Optymalni za darmo lub p├│l darmo, nie wiem, ja w ka┼╝dym razie nie p┼éaci┼éam za porady, pisywali w Optymalnych i w Internecie d┼éugie listy do wirtualnych pacjent├│w, ┼╝eby im pom├│c za darmo i cho─ç dora┼║nie. Wiedzieli, ze wielu spo┼Ťr├│d nich nie sta─ç na wizyty lub maj─ů daleko.

A powinni powiedzie─ç: "Prosz─Ö mi tu przyj┼Ť─ç na wizyt─Ö, zap┼éaci─ç. Bez szczeg├│┼éowego wywiadu nie udzielam porad." Unikn─Öliby w ten spos├│b oskar┼╝e┼ä, ┼╝e zdarza im si─Ö postawi─ç nietrafion─ů diagnoz─Ö.

A co potrafi─ů opowiada─ç ludzie o swojej pseudo DO i dziwacznie opisanych dolegliwo┼Ťciach, mamy przyk┼éad tu na forum.
Halina Ch.
GoŠ

Email
« Odpowiedz #34 : 2007-10-23, 10:31:27 »

Nikt nikogo nie 'podgryza' - ja tak s─ůdz─Ö.
Lekarka od G┼éowackiego mo┼╝e wiele si─Ö nauczy─ç ale i G┼éowacki te┼╝ mo┼╝e wiele skorzysta─ç czytaj─ůc Lekark─Ö.

Zawsze jest tak, ┼╝e ten drugi cz┼éowiek wie co┼Ť czego ja nie wiem i vice versa.
Ewa
GoŠ

Email
« Odpowiedz #35 : 2007-10-23, 10:48:33 »

Cytuj z: toan
zapraszam do lektury...
  Smile Toan, czytam czytam i oczom nie wierz─Ö. To "Optymalni"!? Dzienx Wam toan i Krysia
Ewa
GoŠ

Email
« Odpowiedz #36 : 2007-10-23, 10:53:19 »

Ja my┼Ťl─Ö, Halinko, ze dr G┼éowacki czyta wiele rzeczy. Nie widzia┼éam jeszcze w jego tekstach osobistych wycieczek.
Nie chc─Ö ju┼╝ atakowa─ç za to Lekarki, wi─Öc nie pr├│buj wmawia─ç mi, ┼╝e to by┼éo zachowanie z klas─ů.
Halina Ch.
GoŠ

Email
« Odpowiedz #37 : 2007-10-23, 11:04:52 »

Ja my┼Ťl─Ö, Halinko, ze dr G┼éowacki czyta wiele rzeczy. Nie widzia┼éam jeszcze w jego tekstach osobistych wycieczek.
Nie chc─Ö ju┼╝ atakowa─ç za to Lekarki, wi─Öc nie pr├│buj wmawia─ç mi, ┼╝e to by┼éo zachowanie z klas─ů.
Wzakresie DO a choroby nawet G┼éowacki niewiele wyczyta. Bo sk─ůd? Wszyscy jesre┼Ťmy pionierami.
elmo
GoŠ

Email
« Odpowiedz #38 : 2007-10-23, 11:12:11 »

Ilu jest na ┼Ťwiecie lekarzy,to albo s─ů dobrzy,albo s─ů ┼║li,a to wszystko zalezy od przypadk├│w jakimi si─Ö zajmuj─ů.
Lekarz,kt├│ry jest dobry dla jednego,dla drugiego mo┼╝e okaza─ç si─Ö ┼╝┼éy-bo akurat nie trafi┼é z prawid┼éow─ů diagnoz─ů-zdarza si─Ö -lekarze to tez ludzie ,wi─Öc nie wymagajmy cud├│w.
Spotka┼éam lekarzy,kt├│rzy wp─Ödzili mnie w choroby-dla mnie s─ů "┼║li",ale to nie znaczy ,┼╝e dla kogo┼Ť nie s─ů famtastyczni.
Spotyka┼éam lekarzy,kt├│rzy mi si─Ö pomogli wykaraska─ç-dla mnie oni s─ů dobrzy,dla innych mog─ů by─ç "┼║li" .
To jest kwestia przypadków (chorób) .Jeszcze się taki nie urodził,co by każdemu dogodził.
Halina Ch.
GoŠ

Email
« Odpowiedz #39 : 2007-10-23, 11:39:30 »

To nauki medyczne s─ů kwesti─ů przypaku, a nie naukami ┼Ťcis┼éymi?
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 Do gˇry Drukuj 
« poprzedni nastŕpny »
Skocz do:  

Dzia│a na MySQL Dzia│a na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dzia│aj▒ce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrze┐one.
Prawid│owy XHTML 1.0! Prawid│owy CSS!
Strona wygenerowana w 0.033 sekund z 17 zapytaniami.