forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-29, 00:35:30

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
10. Nie wolno głodzić się ani pościć.
658482 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Prasa
| | |-+  OPTYMALNI, X, 2007
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 Do dou Drukuj
Autor Wtek: OPTYMALNI, X, 2007  (Przeczytany 77379 razy)
kodar
Go


Email
Odp: OPTYMALNI, X, 2007
« Odpowiedz #20 : 2007-10-20, 22:01:33 »

a co sie tak wypytujesz przy wszystkich????????? Laughing
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: OPTYMALNI, X, 2007
« Odpowiedz #21 : 2007-10-20, 22:07:48 »

Kodar, zainteresowalbym sie sercem na twoim miejscu.

A ja bym "dorzuciła" do tego badanie dopplerowskie ze względu na te nogi. Przynajmniej wykluczyłabym niewydolność zastawek i takie tam....
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: OPTYMALNI, X, 2007
« Odpowiedz #22 : 2007-10-21, 22:29:05 »

Cytuj
Zachęcony przezredakcję "DZ" piszę ten list.
Mam 60 lat, od kilkunastu lat choruję na chorobę wieńcową. Stwierdzenie tego trwało wiele lat, gdyż nie miałem typowych objawów. Jedynym objawem były różnego rodzaju arytmie.
Wykonano w tym czasie mnóstwo badań, między innymi dziesiątki EKG,
przeszedłem kilkanaście testów wysiłkowych - wszystkie wyniki były idealne, jak u maratończyka, można by mnie uznać za symulanta.
Wykonana w 1996 r. koronarografia wykazała zwężenia 4 tętnic wieńcowych o 80 proc. Wszczepiono 4 bypassy. Około 6 lat spokoju i oczywiście walka z cholesterolem. Rok 2002 przyniósł nowe problemy, kolejna koronarografia wykazała trzy bypassy drożne, jeden zapchany. Wstawiono stent w "starą" tętnicę wieńcową, powstało podejrzenie, że bypass był niewłaściwie wszczepiony. Poza tymi problemami ogólnie byłem człowiekiem "zdrowym".


ten  urywek listu  dal mi  zaplon do dzialania,
przeciez  ja tez   po  moich pozytywnych wynikach  badan,
 poczulam sie  jak symulantka,
jak psychicznie chora,
o rety a jak tak wierzylam w,to
ze , te  urzadzenia maja jednak racje  Sad Confused Shocked

Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: OPTYMALNI, X, 2007
« Odpowiedz #23 : 2007-10-21, 22:48:35 »

robie rachunek sumienia,
smietana,maslo ´prawie codziennie,
cukry proste w czekoladzie i innych swinstwach, Sad
owoce maloweglowodanowe zjadalam ,
teraz czesciej po "dobrych "wynikach badan,
zboza juz 14 mscy ani kromki chleba ani jednej bulki czy ciastka,
arytmia prawie codziennie,przed i prawie po kazdym posilku,
obojetnie czy bialkowo tluszczowy,czy tluszczowo weglowodanowy Sad
wspinanie na palce- wieksza ilosc i za kazdym razem wiecej,
triglicerydy na poczatku diety 40,a teraz ok 60( maj.07r.) Shocked




Zapisane
chris
Go


Email
Odp: OPTYMALNI, X, 2007
« Odpowiedz #24 : 2007-10-22, 05:53:07 »

robie rachunek sumienia,
smietana,maslo ´prawie codziennie,
cukry proste w czekoladzie i innych swinstwach, Sad
owoce maloweglowodanowe zjadalam ,
teraz czesciej po "dobrych "wynikach badan,
Shocked

Pytam powaznie czy Ty aby przypadkiem nie za duzo spozywasz.
pozd
krzysztof
Zapisane
wojteks
Go


Email
Odp: OPTYMALNI, X, 2007
« Odpowiedz #25 : 2007-10-22, 08:02:03 »

To OPTYMALNI jeszcze wychodzą?. Ja słyszałem, że już na szczęście zamknięto tę gazetę!.
Zapisane
chris
Go


Email
Odp: OPTYMALNI, X, 2007
« Odpowiedz #26 : 2007-10-22, 17:03:35 »

To OPTYMALNI jeszcze wychodzą?. Ja słyszałem, że już na szczęście zamknięto tę gazetę!.

A ja slyszalem ze na szczescie ma to byc tygodnik,podobno od nastepnego tygodnia.
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: OPTYMALNI, X, 2007
« Odpowiedz #27 : 2007-10-22, 17:33:34 »

A ja po spotkaniu w Ciechocinku postanowiłem promować wolontariacko OPTYMALNYCH na www.dr-k.pl. Dlatego już dziś dostałem z Redakcji okładkę listopadowego numeru i artykuły. Jutro zamieszczę w aktualnościach. Może dzięki temu nakład wzrośnie?, ku pożytkowi publicznemu!  Very Happy.
Zapisane
MORGANO
Go


Email
Odp: OPTYMALNI, X, 2007
« Odpowiedz #28 : 2007-10-22, 17:52:01 »

Ewa. Napisałaś. Lekarz M.Głowacki.
To tylko dzięki Twojej niewiedzy.
Poinno być
Dr n. med. Mariusz Głowacki
konsultant i opiekun medyczny

Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: OPTYMALNI, X, 2007
« Odpowiedz #29 : 2007-10-22, 18:24:16 »

Morgano, Laughing język by mi odpadł, gdybym w rozmowach codziennych łamała go takimi długimi i oficjalnymi określeniami.
Jeżeli chciałeś w ten sposób poinformować wszystkich na forum, kim jest Mariusz Głowacki, to już załatwione  Smile
Ja doceniam i szanuję wiedzę, uczciwość i pracowitość dr Mariusza Głowackiego, a ci co pochopnie o nim sie wyrazili, nie będą zwracali uwagi na jego tytuły. A może będą one następnym argumentem przeciw?

Lekarka chciała podkreślić swoje zasługi, ale szkoda, ze kosztem drugiego mądrego człowieka. W identyczny sposób inny lekarz mógłby porównywać siebie z Lekarką. To dziecinada.
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: OPTYMALNI, X, 2007
« Odpowiedz #30 : 2007-10-22, 18:35:36 »

W identyczny sposób inny lekarz mógłby porównywać siebie z Lekarką. To dziecinada.

Ale Ewa właśnie tak jest!  Very Happy To dziecinada,ale faktyczne ,realne zycie!  Very Happy
Ale nie miej złudzeń  Smile Jak przyjdzie co do czego,to pamiętaj ,że w takich środowiskach( lekarze,prawnicy,nauczyciele itp ) jeden drugiemu ręce umyje,a my "szaraczki" tylko ucierpimy  Sad
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: OPTYMALNI, X, 2007
« Odpowiedz #31 : 2007-10-22, 18:38:05 »

W identyczny sposób inny lekarz mógłby porównywać siebie z Lekarką. To dziecinada.

Ale Ewa właśnie tak jest!  Very Happy To dziecinada,ale faktyczne ,realne zycie!  Very Happy
Ale nie miej złudzeń  Smile Jak przyjdzie co do czego,to pamiętaj ,że w takich środowiskach( lekarze,prawnicy,nauczyciele itp ) jeden drugiemu ręce umyje,a my "szaraczki" tylko ucierpimy  Sad


W takich środowiskach jest mniej więcej ,jak w rodzinie  Very Happy Można się kłócić ze sobą,ale jak ktoś trzeci z zewnątrz próbuje wejść w butach w życie,to rodzina się jednoczy  Very Happy
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: OPTYMALNI, X, 2007
« Odpowiedz #32 : 2007-10-23, 08:25:45 »

A ja po spotkaniu w Ciechocinku postanowiłem promować wolontariacko OPTYMALNYCH

http://dr-kwasniewski.pl/?id=2&news=830 - zapraszam do lektury...
Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: OPTYMALNI, X, 2007
« Odpowiedz #33 : 2007-10-23, 10:23:49 »

Cytuj z: toan

http://dr-kwasniewski.pl/?id=2&news=830
- zapraszam do lektury...



Jestem w trakcie lektury. I mam  już 1. wniosek. Ci "nieudacznicy" lekarze Optymalni za darmo lub pól darmo, nie wiem, ja w każdym razie nie płaciłam za porady, pisywali w Optymalnych i w Internecie długie listy do wirtualnych pacjentów, żeby im pomóc za darmo i choć doraźnie. Wiedzieli, ze wielu spośród nich nie stać na wizyty lub mają daleko.

A powinni powiedzieć: "Proszę mi tu przyjść na wizytę, zapłacić. Bez szczegółowego wywiadu nie udzielam porad." Uniknęliby w ten sposób oskarżeń, że zdarza im się postawić nietrafioną diagnozę.

A co potrafią opowiadać ludzie o swojej pseudo DO i dziwacznie opisanych dolegliwościach, mamy przykład tu na forum.
Zapisane
Halina Ch.
Go


Email
Odp: OPTYMALNI, X, 2007
« Odpowiedz #34 : 2007-10-23, 10:31:27 »

Nikt nikogo nie 'podgryza' - ja tak sądzę.
Lekarka od Głowackiego może wiele się nauczyć ale i Głowacki też może wiele skorzystać czytając Lekarkę.

Zawsze jest tak, że ten drugi człowiek wie coś czego ja nie wiem i vice versa.
Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: OPTYMALNI, X, 2007
« Odpowiedz #35 : 2007-10-23, 10:48:33 »

Cytuj z: toan
zapraszam do lektury...
  Smile Toan, czytam czytam i oczom nie wierzę. To "Optymalni"!? Dzienx Wam toan i Krysia
Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: OPTYMALNI, X, 2007
« Odpowiedz #36 : 2007-10-23, 10:53:19 »

Ja myślę, Halinko, ze dr Głowacki czyta wiele rzeczy. Nie widziałam jeszcze w jego tekstach osobistych wycieczek.
Nie chcę już atakować za to Lekarki, więc nie próbuj wmawiać mi, że to było zachowanie z klasą.
Zapisane
Halina Ch.
Go


Email
Odp: OPTYMALNI, X, 2007
« Odpowiedz #37 : 2007-10-23, 11:04:52 »

Ja myślę, Halinko, ze dr Głowacki czyta wiele rzeczy. Nie widziałam jeszcze w jego tekstach osobistych wycieczek.
Nie chcę już atakować za to Lekarki, więc nie próbuj wmawiać mi, że to było zachowanie z klasą.
Wzakresie DO a choroby nawet Głowacki niewiele wyczyta. Bo skąd? Wszyscy jesreśmy pionierami.
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: OPTYMALNI, X, 2007
« Odpowiedz #38 : 2007-10-23, 11:12:11 »

Ilu jest na świecie lekarzy,to albo są dobrzy,albo są źli,a to wszystko zalezy od przypadków jakimi się zajmują.
Lekarz,który jest dobry dla jednego,dla drugiego może okazać się żły-bo akurat nie trafił z prawidłową diagnozą-zdarza się -lekarze to tez ludzie ,więc nie wymagajmy cudów.
Spotkałam lekarzy,którzy wpędzili mnie w choroby-dla mnie są "źli",ale to nie znaczy ,że dla kogoś nie są famtastyczni.
Spotykałam lekarzy,którzy mi się pomogli wykaraskać-dla mnie oni są dobrzy,dla innych mogą być "źli" .
To jest kwestia przypadków (chorób) .Jeszcze się taki nie urodził,co by każdemu dogodził.
Zapisane
Halina Ch.
Go


Email
Odp: OPTYMALNI, X, 2007
« Odpowiedz #39 : 2007-10-23, 11:39:30 »

To nauki medyczne są kwestią przypaku, a nie naukami ścisłymi?
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.083 sekund z 18 zapytaniami.