forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-25, 12:07:20

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
Na koniec - nie wolno zapominać, że każdy człowiek jest inny i inny jest jego organizm.
660311 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Ile wody pić podczas DO?
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 [3] 4 5 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Ile wody pić podczas DO?  (Przeczytany 43321 razy)
Edyta
Go


Email
Odp: Ile wody pić podczas DO?
« Odpowiedz #40 : 2008-09-11, 21:52:44 »


Maf chyba Ci nie musze pisać,jak jestem Tobie wdzięczna .Poprowadzisz za to moją kampanie wyborczą,bo widać,że masz w sobie to coś i na pewno wygramy!
A jak wygramy,to bedziesz się pławił w luksusie!
Zapisane
wielki krzy
Go


Email
Odp: Ile wody pić podczas DO?
« Odpowiedz #41 : 2008-09-11, 21:54:56 »

Edyta do politykli to trzeba mieć jaja a ty ich nie masz .daruj sobie tą  branże
Zapisane
maf
Go


Email
Odp: Ile wody pić podczas DO?
« Odpowiedz #42 : 2008-09-11, 21:55:58 »


 bedziesz się pławił w luksusie!
Zeby nie bylo [OT] to moze w ...wodzie?
maf
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Ile wody pić podczas DO?
« Odpowiedz #43 : 2008-09-11, 22:02:56 »

Maf.Coś Ci musze obiecać.Wszak ta cała zabawa na tym polega .

Wszystkich ,którzy są "za" czeka świetlana przyszłość!  Cool
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Ile wody pić podczas DO?
« Odpowiedz #44 : 2008-09-12, 09:36:47 »

Zdrowa - coś w tym jest.
Zadanko  Shocked makabryczne.
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Ile wody pić podczas DO?
« Odpowiedz #45 : 2008-09-13, 12:08:40 »

Cytuj
Wtedy sobie uprzytomniłam ,że piję szklankę dziennie!Skojarzyłam dlaczego mój mocz był taki ciemny i taki (nazwijmy rzeczy po imieniu) cuchnący.

PIJCIE WODE, WODZ JEST MOCNA, WODA STATKI DZWIGA, powiedzial kiedys goral i wypil wodke !!!!

A wracajac do meritum sprawy, to czytalem wypowiedz pewnego lekarza, ktory twiedzi, ze za malo plynow w organizmie w tym wody, powoduje jego zakwaszenie, czego objawem jest ciemny i cuchnacy mocz.

Kontrola tego stanu jest bardzo prosta: nalezy powoli pic plyny, wode do momentu kiedy kolor moczu bedzie jasnozolty albo bardzie jasny niz zolty....wowczas ( ponoc ) jest balans plynow w naszym organizmie zachowany.

Ja przeprowadzilem takie testy po sporzyciu roznych potraw, zjedzonych dzien wczesniej i w zaleznosci od  tego co jadlem potrzebowalemroznych ilosci plynow max bylo okolo 2 litrow a min 0,5. Ta najmniejsza ilosc byla zawsze po spozyciu jajak, warzyw i bez normalnego miesa. Najwieksza po imrezie grillowej, gdzie jadlem rozne rodzaje miesa jednak w dalszym ciagu zachowujac BTW.

Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Ile wody pić podczas DO?
« Odpowiedz #46 : 2008-09-13, 12:16:58 »



A wracajac do meritum sprawy, to czytalem wypowiedz pewnego lekarza, ktory twiedzi, ze za malo plynow w organizmie w tym wody, powoduje jego zakwaszenie, czego objawem jest ciemny i cuchnacy mocz.


Jak mało pijemy wody,to "na czym" te nerki mają pracować. Taki stan (kolor i zapach moczu,gdy bardzo mało  wody się wypija jest normalny)-przerabiałam to "milion" razy,wtedy gdy "zapominałam" o piciu .
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Ile wody pić podczas DO?
« Odpowiedz #47 : 2008-09-13, 12:28:09 »

Wszystko sie zgadza. Uwazam tylko, ze temat samego postu jest troche bledny.....moze powinien brzmiec "Ile plynow ....."
Zupa, sok pomidorowy, herbata to tez plyn, ktory powinno sie brac pod uwage w bilansie "wodnym".
Tak?
Sa oczywiscie plyny moczopedne /kawa/, po ktorych powinno sie wypic wode. Tak robia np. Grecy. Tradycja picia kawy z ekstra szklanka woda siega XVI wieku.
W Grecji, jak sie zamowi kawe w restauracji to jednoczesnie dostajesz szklane/ dzbanek wody. Nie dlatego, ze kawa jest mocna. 
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Ile wody pić podczas DO?
« Odpowiedz #48 : 2008-09-13, 12:38:52 »


Zupa, sok pomidorowy, herbata to tez plyn, ktory powinno sie brac pod uwage w bilansie "wodnym".
Tak?
 
tia.

Niedawno naleciało mnie na kawę w kawiarni,poszliśmy więc -zrobili taka kawę że nie dało sie po prostu jej wypić.Miałam wrażenie,jakby do filiżanki wody nasypali pół filiżanki kawy -moze ja nie jestem przyzwyczajona do takiej mocnej pijąc od czasu do czasu "lurę" -tylko taka mi smakuje  Cool
Jak jej spróbowałam,to zdałam sobie sprawę,że gdybym już ją zdołała wypić,co raczej nie było to możliwe,to chyba by mi wykręciło żołądek.
Zapisane
Hana
Go


Email
Odp: Ile wody pić podczas DO?
« Odpowiedz #49 : 2008-09-13, 17:41:18 »

Wszystko sie zgadza. Uwazam tylko, ze temat samego postu jest troche bledny.....moze powinien brzmiec "Ile plynow ....."
Zupa, sok pomidorowy, herbata to tez plyn, ktory powinno sie brac pod uwage w bilansie "wodnym".
Tak?
Sa oczywiscie plyny moczopedne /kawa/, po ktorych powinno sie wypic wode. Tak robia np. Grecy. Tradycja picia kawy z ekstra szklanka woda siega XVI wieku.
W Grecji, jak sie zamowi kawe w restauracji to jednoczesnie dostajesz szklane/ dzbanek wody. Nie dlatego, ze kawa jest mocna. 

Jak w DOBREJ kawiarni zamowisz kawe z ekspresu to tez dostaniesz mala szklaneczke wody do popicia, ale tu wlasnie dlatego, ze ta kawa jest mocna.
Zapisane
zdrowa
Go


Email
Odp: Ile wody pić podczas DO?
« Odpowiedz #50 : 2008-09-13, 22:02:37 »

Maf.Coś Ci musze obiecać.Wszak ta cała zabawa na tym polega .

Wszystkich ,którzy są "za" czeka świetlana przyszłość!  Cool

Jakbym Tuska slyszała. hehe
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Ile wody pić podczas DO?
« Odpowiedz #51 : 2008-09-14, 08:48:32 »

Cytuj
Jak w DOBREJ kawiarni zamowisz kawe z ekspresu to tez dostaniesz mala szklaneczke wody do popicia, ale tu wlasnie dlatego, ze ta kawa jest mocna.

Czyli wychodze z zalozenia, ze to jest wrzatek, ktory zostaje podawany wraz z kawa.

W grecji jest to zimna woda.
Zapisane
Hana
Go


Email
Odp: Ile wody pić podczas DO?
« Odpowiedz #52 : 2008-09-14, 19:32:00 »

Cytuj
Jak w DOBREJ kawiarni zamowisz kawe z ekspresu to tez dostaniesz mala szklaneczke wody do popicia, ale tu wlasnie dlatego, ze ta kawa jest mocna.

Czyli wychodze z zalozenia, ze to jest wrzatek, ktory zostaje podawany wraz z kawa.

W grecji jest to zimna woda.

Nie --odstana przegotowana woda o tem. pokojowej.
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Ile wody pić podczas DO?
« Odpowiedz #53 : 2008-09-15, 09:55:36 »

Ja przeprowadzilem takie testy po sporzyciu roznych potraw, zjedzonych dzien wczesniej i w zaleznosci od  tego co jadlem potrzebowalemroznych ilosci plynow max bylo okolo 2 litrow a min 0,5. Ta najmniejsza ilosc byla zawsze po spozyciu jajak, warzyw i bez normalnego miesa. Najwieksza po imrezie grillowej, gdzie jadlem rozne rodzaje miesa jednak w dalszym ciagu zachowujac BTW.

Wężykiem  Smile!
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Ile wody pić podczas DO?
« Odpowiedz #54 : 2008-09-15, 11:42:28 »

Wszystko sie zgadza. Uwazam tylko, ze temat samego postu jest troche bledny.....moze powinien brzmiec "Ile plynow ....."
Zupa, sok pomidorowy, herbata to tez plyn, ktory powinno sie brac pod uwage w bilansie "wodnym".
Tak?
Sa oczywiscie plyny moczopedne /kawa/, po ktorych powinno sie wypic wode. Tak robia np. Grecy. Tradycja picia kawy z ekstra szklanka woda siega XVI wieku.
W Grecji, jak sie zamowi kawe w restauracji to jednoczesnie dostajesz szklane/ dzbanek wody. Nie dlatego, ze kawa jest mocna. 

Jak w DOBREJ kawiarni zamowisz kawe z ekspresu to tez dostaniesz mala szklaneczke wody do popicia, ale tu wlasnie dlatego, ze ta kawa jest mocna.

Ja byłam w niby dobrej kawiarni,ale mi nie podano wody.Czy powinnam tam wrócić ,zamówić kawe i jak mi tej wody nie podzadzą,to urządzić awanture?  Cool
Jak mi podano tą kawe,tak niesamowicie mocną,to miałam dojść do tych dziewczyn i zapytać je,czy kiedykolwiek próbowały ta kawę,którą rozbią,ale nie miałam nastroju do zaczepek  Cool
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Ile wody pić podczas DO?
« Odpowiedz #55 : 2008-09-15, 16:35:57 »

Wszystko sie zgadza. Uwazam tylko, ze temat samego postu jest troche bledny.....moze powinien brzmiec "Ile plynow ....."
Zupa, sok pomidorowy, herbata to tez plyn, ktory powinno sie brac pod uwage w bilansie "wodnym".
Tak?
Sa oczywiscie plyny moczopedne /kawa/, po ktorych powinno sie wypic wode. Tak robia np. Grecy. Tradycja picia kawy z ekstra szklanka woda siega XVI wieku.
W Grecji, jak sie zamowi kawe w restauracji to jednoczesnie dostajesz szklane/ dzbanek wody. Nie dlatego, ze kawa jest mocna. 

Jak w DOBREJ kawiarni zamowisz kawe z ekspresu to tez dostaniesz mala szklaneczke wody do popicia, ale tu wlasnie dlatego, ze ta kawa jest mocna.

Ja byłam w niby dobrej kawiarni,ale mi nie podano wody.Czy powinnam tam wrócić ,zamówić kawe i jak mi tej wody nie podzadzą,to urządzić awanture?  Cool
Jak mi podano tą kawe,tak niesamowicie mocną,to miałam dojść do tych dziewczyn i zapytać je,czy kiedykolwiek próbowały ta kawę,którą rozbią,ale nie miałam nastroju do zaczepek  Cool

Nie Edytko, nie mozna wszczynac awantury !!!
Ja to robie zazwyczaj tak:
mowie takiej Pani, ze robi swietna kawe i pytam: Probowala Pani sama?
Najczesciej odpowiadaja: Nie, nie pije kawy
A ja na to: To widac po tej kawie, ktora mi Pani podala
i co?.......konsternacja
i komentarz.....moge ja Panu wumienic
OK; odpowiadam, prosze w zamian lampke wina!!!!
I tu ja masz.
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Ile wody pić podczas DO?
« Odpowiedz #56 : 2008-09-15, 16:37:25 »

Edyta, POKORNE CIELE.......no co?
..............MA TO CO CHCE !!!
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Ile wody pić podczas DO?
« Odpowiedz #57 : 2008-09-15, 17:25:37 »

Edyta, POKORNE CIELE.......no co?
..............MA TO CO CHCE !!!

Nie stosuje tego w praktyce,pomimo,ze nieraz dostawałam takie porady,może dlatego nie mam wielu "przyjaciół"   Idea  Cool
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Ile wody pić podczas DO?
« Odpowiedz #58 : 2008-09-15, 18:12:28 »

Ej....ze......masz....popatrz tylko na tym forum......masz przynajmniej jednego !!!!


Apropos! Co reklamujesz........( Nie mieszkam w Posce) jest to Cliff czy tez Ciff?
Niemniej jednak "piekne" zdjecie!!!!!
ponimajesz?
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Ile wody pić podczas DO?
« Odpowiedz #59 : 2008-09-15, 18:21:42 »

Ej....ze......masz....popatrz tylko na tym forum......masz przynajmniej jednego !!!!


Apropos! Co reklamujesz........( Nie mieszkam w Posce) jest to Cliff czy tez Ciff?
Niemniej jednak "piekne" zdjecie!!!!!
ponimajesz?

No bo miesiąc czasu sie nie myłam( musze oszczędzać  wode )uzywałam różnych środków do czyszczenia,ale żaden nie dał rady.Dopiero mi sąsiadka powiedziała,że ten specyfik se radzi znakomicie z takimi zabrudzeniami .Szłam na basen i sam wiesz...musiałam sie wreszcie umyć....
Pozdrawiam!
PS. Dzięki za wsparcie,ale sam wiesz ,że nic nie wiadomo co może wyniknąć w przyszłości  Razz  Smile Cool
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.034 sekund z 17 zapytaniami.