forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-24, 15:06:18

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
8. Życie bez ruchu nie jest życiem. Starajmy się ruszać w każdym wieku, dostosowując rodzaj i wielkość wysiłku do możliwości naszego organizmu.
660256 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Ile wody pić podczas DO?
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 [4] 5 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Ile wody pić podczas DO?  (Przeczytany 43316 razy)
Edyta
Go


Email
Odp: Ile wody pić podczas DO?
« Odpowiedz #60 : 2008-09-15, 18:36:05 »

...masz przynajmniej jednego !!!!


Cytuj
PS. Dzięki za wsparcie,ale sam wiesz ,że nic nie wiadomo co może wyniknąć w przyszłości

Z resztą nie ważne,liczy się tu i teraz ,dlatego SZCZERE DZIĘKI. Wczesniej napisałam o "przyszłości" ,bo czasem udaje mi się wyprowadzić z równowagi największego mojego przyjaciela,ale ....zawsze nim  dla mnie  jest  Cool
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Ile wody pić podczas DO?
« Odpowiedz #61 : 2008-09-15, 18:47:21 »

YES !!!!!! Very Happy Laughing
Zapisane
Daniel
Go


Email
Odp: Ile wody pić podczas DO?
« Odpowiedz #62 : 2008-09-15, 20:55:31 »

Kawa z ekspresu ciśnieniowego jest dla smakoszy, a wodę podaje się aby przepłukać usta po łyku kawy. Wtedy możemy ponownie delektować się jej smakiem przy następnym łyku.
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Ile wody pić podczas DO?
« Odpowiedz #63 : 2008-09-15, 21:25:07 »

Kawa z ekspresu ciśnieniowego jest dla smakoszy, a wodę podaje się aby przepłukać usta po łyku kawy. Wtedy możemy ponownie delektować się jej smakiem przy następnym łyku.

Dokladnie!?!?!? Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Ile wody pić podczas DO?
« Odpowiedz #64 : 2008-09-15, 21:28:50 »

Cytuj
Wężykiem

Musze sie nauczyc tej naszej "nomenklatury forumowej", czy wezykiem tzn. tak ciagnij, tak dale, tak ma byc?
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Ile wody pić podczas DO?
« Odpowiedz #65 : 2008-09-15, 22:02:18 »

Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Ile wody pić podczas DO?
« Odpowiedz #66 : 2008-09-15, 22:09:47 »

OKI, Pani Tereso pojalem.
Do czego jest ta rura?
Do niczego!
Podkresl wzykiem, ze to jest dowcip!!!!

Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Ile wody pić podczas DO?
« Odpowiedz #67 : 2008-09-16, 08:22:36 »

Kawa z ekspresu ciśnieniowego jest dla smakoszy, a wodę podaje się aby przepłukać usta po łyku kawy. Wtedy możemy ponownie delektować się jej smakiem przy następnym łyku.

Daniel!Jak można się delektować taką "kosmicznie" gorzką kawą??? Ja moczyłam w tej filiżance łyżeczkę i brałam do ust tą kroplę,która na niej została,a i to nie chciało przejść mi przez gardło.Natomiast mój mąż   powoli ją wypił,a ja cały czas mu brzęczałam,jak może pic tą kawę???  Cool

Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Ile wody pić podczas DO?
« Odpowiedz #68 : 2008-09-16, 08:32:49 »

Natomiast mój mąż   powoli ją wypił,a ja cały czas mu brzęczałam,jak może pic tą kawę???  Cool



Także on też nie miał możliwości delektowania się nią  Razz

Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Ile wody pić podczas DO?
« Odpowiedz #69 : 2008-09-16, 10:59:40 »

Wielkie dzieki za przypomnienie  mojego ulubionego Kabaretu Dudek i  niezapomnianych wykonawcow.
Przy okazji trafilam na Kabaret Tey i Laskowika. Razz Razz Razz Very Happy
Zapisane
Daniel
Go


Email
Odp: Ile wody pić podczas DO?
« Odpowiedz #70 : 2008-09-16, 12:10:36 »

Po takiej mocnej podwójnej, to prawie serce staje. Czysty kondensat, a jaka wspaniała gorycz. Nie wszyscy muszą to pić, tak jak nie wszyscy muszą uprawiać sporty ekstremalne.
Tak jak można odzwyczaić się od słodkiego, tak samo można przyzwyczaić się do goryczy (ogień)
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Ile wody pić podczas DO?
« Odpowiedz #71 : 2008-09-16, 12:22:33 »

Po takiej mocnej podwójnej, to prawie serce staje.
Ja swoją zostawiłam,mąż wypił swoją przyczym jak pił, to obawiałam sie o migotanie komór serca  Razz
Zapisane
sylwiazłodzi
Go


Email
Odp: Ile wody pić podczas DO?
« Odpowiedz #72 : 2008-09-17, 23:23:24 »

Natomiast mój mąż   powoli ją wypił,a ja cały czas mu brzęczałam,jak może pic tą kawę???  Cool



Także on też nie miał możliwości delektowania się nią  Razz


To wtedy mu nie brzęcz . Zabrałaś mu możliwość delektowania się czymś co może mu smakowało. Następnym razem nie miej do niego pretensji gdy on wyrazi swoje zdziwienie i przeszkodzi Tobie w smakowaniu czegos dziwnego.

 Wink
Zapisane
attimo
Go


Email
Odp: Ile wody pić podczas DO?
« Odpowiedz #73 : 2008-10-20, 15:11:40 »

Wypijam  tak srednio 1,5 l. Kiedy mam wysilek fizyczny intensywny, to nieco sie zwieksza spozycie plynu. Im bardziej tlusto sobie podjem, tym mniej plynow potrzebuje. I jeszcze jedno - nie mam nigdy ochoty na chlodny napoj - jak woda to conajmniej temperatura pokojowa.
Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: Ile wody pić podczas DO?
« Odpowiedz #74 : 2008-10-21, 02:26:35 »

Wypijam  tak srednio 1,5 l. Kiedy mam wysilek fizyczny intensywny, to nieco sie zwieksza spozycie plynu. Im bardziej tlusto sobie podjem, tym mniej plynow potrzebuje. I jeszcze jedno - nie mam nigdy ochoty na chlodny napoj - jak woda to conajmniej temperatura pokojowa.

Altimo gdyby to było takie proste ,rozwiązane by było wiele diagnoz.Ile właściwie tej wody pic,ja przeszyłem ,a moze jeszcze nie do końca ten temat.Mogę
powiedzieć że różnie brzmi za potrzebowanie na ten płyn życia.JEDNEMU mówi się że masz wyrównać GOSPODARKĘ WODNOELEKTROLITYCZNĄ  organizmu
I w tym stanie organizmowi nie powinno nic brakowac,Ale zdarza się tak jak piszesz ze jesteś chory i wtedy niestety,należy zastosowac się do jej zwiękrzenia,tylko po to aby
miec czym wymieść z organizmu te szkodliwe związki wktóre nasza Fabryka organiczna jest wyposażona.Dużo upłynie jej jeszcze,zanim ktokolwiek jednoznacznie da na to konkretna odpowiedź.
Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: Ile wody pić podczas DO?
« Odpowiedz #75 : 2008-10-21, 04:32:28 »

Wypijam  tak srednio 1,5 l. Kiedy mam wysilek fizyczny intensywny, to nieco sie zwieksza spozycie plynu. Im bardziej tlusto sobie podjem, tym mniej plynow potrzebuje. I jeszcze jedno - nie mam nigdy ochoty na chlodny napoj - jak woda to conajmniej temperatura pokojowa.

Attimo jak widze nie miałem na myśli Twojej łapki,lecz łapkę Twojego Pana ,który tak doskonale połączył swój Awatar z moją już zdrowiejąca nogą.
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Ile wody pić podczas DO?
« Odpowiedz #76 : 2008-10-22, 08:04:00 »

chory i wtedy niestety,należy zastosowac się do jej zwiękrzenia,tylko po to aby
miec czym wymieść z organizmu te szkodliwe związki wktóre nasza Fabryka organiczna jest wyposażona.

Skwarki, w dużej ilości i mniejsza ilość jedzenia zmniejszają zapotrzebowanie na wodę.
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Ile wody pić podczas DO?
« Odpowiedz #77 : 2008-10-24, 21:40:13 »

chory i wtedy niestety,należy zastosowac się do jej zwiękrzenia,tylko po to aby
miec czym wymieść z organizmu te szkodliwe związki wktóre nasza Fabryka organiczna jest wyposażona.

Skwarki, w dużej ilości i mniejsza ilość jedzenia zmniejszają zapotrzebowanie na wodę.

Lekarko dlaczego nie mamy pic wody w takiej ilosci w jakiej organizm potrzebuje?
Czyz woda nie odkwasza?
Zapisane
sylwiazłodzi
Go


Email
Odp: Ile wody pić podczas DO?
« Odpowiedz #78 : 2008-10-24, 21:50:56 »

Adampio bo nerki jak i inne narządy nie muszą mieć co robić 24 godziny na dobę. W czasie gdy nie chce Ci sie pić i nie  pijesz twój organizm pracuje wolniej i się naprawia, odnawia czy Jak wolisz to określić. Lekarka wytlumaczy lepiej.
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Ile wody pić podczas DO?
« Odpowiedz #79 : 2008-10-24, 21:55:36 »

Adampio bo nerki jak i inne narządy nie muszą mieć co robić 24 godziny na dobę. W czasie gdy nie chce Ci sie pić i nie  pijesz twój organizm pracuje wolniej i się naprawia, odnawia czy Jak wolisz to określić. Lekarka wytlumaczy lepiej.

ahaaaaaa Shocked

i dlatego mam jesc skwarki, aby dac innym organom odpoczac???

OK!!! Teraz juz rozumie jak to mozna sie zdehydrowac bedac na ZO!!! Ktos tu juz wczesniej o tym pisal.
Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.041 sekund z 17 zapytaniami.