forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-20, 08:40:43

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
8. Życie bez ruchu nie jest życiem. Starajmy się ruszać w każdym wieku, dostosowując rodzaj i wielkość wysiłku do możliwości naszego organizmu.
659887 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Gnom o genomie.
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 9 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Gnom o genomie.  (Przeczytany 68706 razy)
Brufordo
Go


Email
Odp: Gnom o genomie.
« Odpowiedz #20 : 2007-10-13, 23:48:20 »

Ja osobiscie widze jak Toan z pasja podchodzi do wszystkich nowych doniesien z dziedziny wiedzy dotyczacej
biochemii i fizjologii. Trzeba byc na prawde slepym albo zlosliwym aby tego nie dostrzegac. Cool

 

Szczególnie jak pisze o kreatyninie. Very Happy Very Happy.To jeden z  moich ulubionych toanariów.
Rzecz nie w tym.Jest jednym z niewielu chyba adminów kttórzy przestrzegają podstawowej zasady : banować ludzi o innych poglądach od admina. Very Happy
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Gnom o genomie.
« Odpowiedz #21 : 2007-10-14, 09:02:53 »

A czemu to samodzielnie zlikwidowałeś swoje kaliskie konto? Czy nie po to, aby niektórzy odnieśli wrażenie, że bidulka "Brufodro" zbanowano?. Chamski hipokryta  - grzecznie ujmując - do cna  Very Happy
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Gnom o genomie.
« Odpowiedz #22 : 2007-10-14, 09:12:18 »

Toan,myślisz,że Brufordo do Bruford?  Very Happy
Być może jeszcze takich "bruford..." pojawi się więcej z np.Poznania,Sandomierza,Krakowa,Koziej Wólki,kto wie,gdzie Bruford ma jeszcze dobra rodzinne  Very Happy i znów usunie konto,tylko po to,żeby pokazać jak  to na Forum się banuje "Brufordów"  Very Happy

Jestem tego zdania co Maf.  Very Happy (na 99% ) .
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Gnom o genomie.
« Odpowiedz #23 : 2007-10-14, 09:22:43 »

A myślisz, że "admin" tego Forum jest tak samo ślepy jak Ty i "maf", snując śmieszne domysły i nie ma narzędzi do identyfikacji odwiedzających nawet gościnnie?.
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Gnom o genomie.
« Odpowiedz #24 : 2007-10-14, 09:43:32 »

Myślę ,że jestem  ślepa   Confused
I myślę również ,że jestem głupia,ze wtracam się w sprawy,które dotyczą Ciebie i Bruforda.
Więcej takiego błędu nie popełnię  (mam nadzieję...)
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Gnom o genomie.
« Odpowiedz #25 : 2007-10-14, 09:50:15 »

Nie to ja jestem głupi, że nie zbanowałem natychmiast, gdyż wiedziałem od poczatku, że to "brufordo", to "bruford" na gościnnych występach, ale zaraz poniósł(by) się krzyk, jak to "knebluję swobodę wypowiedzi". "Przykre"...  Confused
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Gnom o genomie.
« Odpowiedz #26 : 2007-10-14, 09:55:30 »

To w takim razie,skoro już stwierdziliśmy u siebie tą głupotę,wyciągnijmy wnioski z tej lekcji i więcej tych samych błędów nie popełniajmy .
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Gnom o genomie.
« Odpowiedz #27 : 2007-10-14, 10:03:02 »

 Very Happy - zgoda!.

PS
A ja się łamałem, czy nie jestem zbyt surowy i nawet chciałem pozwolić na pisanie postów "are", gdy się okazało, że mu żelaza brak i te dziewięc innych IP z czego trzy "należące" do "Bruforda", chciałem odbanować... Ach, ależ ja z wikiem (i tak) łagodnieję  Laughing
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Gnom o genomie.
« Odpowiedz #28 : 2007-10-14, 10:08:17 »

 Very Happy  Jak to dobrze od czasu do czasu stwierdzić u siebie głupotę  Very Happy .Człowiek od razu myśli inaczej,tak jakby  odświeżył  swoje myśli ,swój mózg ...  Very Happy
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Gnom o genomie.
« Odpowiedz #29 : 2007-10-14, 10:17:01 »

Ach, ależ ja z wikiem (i tak) łagodnieję  Laughing

Najbardziej się chyba łagodnieje ,gdy się zostaje babcią lub dziadkiem  Very Happy (to z obserwacji oczywiscie)
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Gnom o genomie.
« Odpowiedz #30 : 2007-10-14, 10:23:49 »

Idę na spacer, bo dziś nie biegam!  Sad
Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: Gnom o genomie.
« Odpowiedz #31 : 2007-10-14, 12:53:36 »

Cytuj z: lekarka
nawet dr JK zaleca wykorzystywać własne T (czy to TRIG, czy to jak ja piszę, LDL; choć LDL z racji swych  przeznaczeń o wiele trudniej się uruchamia!) i jadać ich mniej BY JE WYKORZYSTAĆ, a nie robić zapasy.
Czy ja coś przeoczyłam? Czy już oficjalnie na forum ktoś zaprzecza tej teorii? Lekarko, gdzie zaleca się inaczej?

A przy okazji. Rzeczywiście JK zaleca wykorzystywać własne tłuszcze w czasie odchudzania. Ale lekarko, nie przeocz, że jednocześnie ostrzega przed zbyt długim stosowaniem tej metody, tj. gdy organizm nie jest w stanie spalać własnych tłuszczów. Wtedy, żeby dostarczyć sobie niezbędnej energii, trzeba jeść tłuszcze w rutynowej Optymalnej ilości. Wygląda jak paradoks, ale bez zjadanego tłuszczu nie spalimy własnego.

Cytuj z: lekarka
Czasami mam wrażenie że preferujesz Toan ludzi wierzących zamiast ROZUMUJĄCYCH.
Lekarko, tobie tez trzeba wierzyć na słowo, z tą różnicą, że z wierzącymi rozmawiasz, a próbujących zrozumieć, zadających pytania ignorujesz, wywijasz sie jak piskorz, nie odpowiadasz na temat i na dodatek piszesz tak chaotycznie, ze tylko ci "wierzący z zamkniętymi oczami" cię "rozumieją".

Cytuj z: lekarka
Ty natomiast uznajesz, że wszystko zostalo już ... wynalezione z zakresu diety. (to jet do Toana)
Jeżeli by tak było bylibyśmy ... hm ...nieśmiertelni.
Nie widzę różnicy między tobą, Toanem czy Brufordem. Każdy z was przekazuje, o czym jest przekonany. Rożnica polega jedynie na kulturze i argumentach. Na razie konkretami posługuje się jedynie Toan, choć fakt, ze nie lubi tłumaczyć za dużo. Ty, lekarko, powołujesz się na swoich pacjentów i medycynę ludową i chętnie byś tłumaczyła, ale nie umiesz, a Bruford powołuje się na współczesną konwencjonalną naukę (ślepo, bez podawania konkretów) i obśmiewa wszystkich, którzy żywią się inaczej niż on - nie bawi się w argumentowanie.
A wy wszyscy chcielibyście coś przekazać. Macie chętnych słuchaczy i co z tym robicie?

Ty, lekarko, najchetniej opierasz sie na wiedzy Bruforda:
Cytuj
Też się cieszę, że Cię widzę Bruford.
Masz kontrolować moje wypowiedzi  Smile!
Wiesz jak jest. Jestem tylko człowiekiem...
Też masz w tym swój interes. Zasłaniasz sie Brufordem przed Toanem? Sama jesteś za mało odważna, żeby jasno wyrazić swoje poglądy? A czy Toan tez może "kontrolować" twoje wypowiedzi? A przynajmniej czy może sie nie zgadzać?

Jest to jedno z niewielu for, które sie ciebie nie pozbyło (tak napisałaś). O czymś to świadczy. Najwyraźniej Toanowi nie przeszkadza, że się promujesz tutaj i jest otwarty na twoje uwagi. Wykorzystaj to z korzyścią dla siebie i iinnych, a nie kalaj gniazda.

Pisz lekarko jasno, nie przemycaj swoich informacji owiniętych w bawełnę, bo stajesz się po prostu obłudna. Ze strachu, czy z wyrachowania?
Byłoby mi obojętne, jak się komunikujecie, ale ja też chciałabym coś zyskać z tej dyskusji.

Zapisane
lutonn
Go


Email
Odp: Gnom o genomie.
« Odpowiedz #32 : 2007-10-14, 13:21:54 »

Aby odbanowac syna marnotrawnego musi o to poprosic i przeprosic za "marnotrawstwo" hehehe  Very Happy Very Happy
Zapisane
lutonn
Go


Email
Odp: Gnom o genomie.
« Odpowiedz #33 : 2007-10-14, 13:28:05 »

A ty elmo sie nie wtracaj bo sie wtracasz jak " szczezuja" a to nie forum o szczezujach. Zaluz sobie forum o przedwojennych rolkach hehehe  Very Happy Very Happy
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Gnom o genomie.
« Odpowiedz #34 : 2007-10-14, 13:33:01 »

Zaluz sobie forum o przedwojennych rolkach hehehe  Very Happy Very Happy

Sam jesteś przedwojenny  Razz
Zapisane
lutonn
Go


Email
Odp: Gnom o genomie.
« Odpowiedz #35 : 2007-10-14, 13:39:43 »

Toan pytam tak z ciekawosci , zaznaczam ze tylko z ciekawosci , czy gdyby Bruford przeprosil to forum i sie pokajal to czy bys go odbanowal czy bys mu wybaczyl te wszystkie bledy jakie popelnil na tym forum  Very Happy bo ja mu wspolczuje bo on sie marnuje w swiecie zewnetrznym i na banicji na ktora ty go skazales i na ktora mam nadzieje nie skazesz mnie , ale elmo mozesz hehehe
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Gnom o genomie.
« Odpowiedz #36 : 2007-10-14, 13:43:50 »

Toan pytam tak z ciekawosci , zaznaczam ze tylko z ciekawosci , czy gdyby Bruford przeprosil to forum i sie pokajal to czy bys go odbanowal czy bys mu wybaczyl te wszystkie bledy jakie popelnil na tym forum  Very Happy bo ja mu wspolczuje bo on sie marnuje w swiecie zewnetrznym i na banicji na ktora ty go skazales i na ktora mam nadzieje nie skazesz mnie , ale elmo mozesz hehehe

  Very Happy  Very Happy  Very Happy
Zapisane
lutonn
Go


Email
Odp: Gnom o genomie.
« Odpowiedz #37 : 2007-10-14, 13:48:58 »

aha przepraszam elmo nie mozna zbanowac ma ponad 4 tys postow jest w wieku przedemerytalnym hehehe jesli chodzi o posty  Very Happy Very Happy
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Gnom o genomie.
« Odpowiedz #38 : 2007-10-14, 14:04:49 »

...tak z ciekawosci...

wpuszczasz do własnego domu na "imprezkę" każdego chętnego?. Chyba nie, bo widzisz "na pierwszy rzut oka" z kim masz do czynienia, a Forum rządzi się swoimi prawami.
Więc, jeśli ktoś jest tu tylko po to, by jedynie rozładować swoje frustracje, "obrażając" przy tym innych - no wybacz "lutonn", ale nie życzę sobie tego.
Zapisane
lutonn
Go


Email
Odp: Gnom o genomie.
« Odpowiedz #39 : 2007-10-14, 14:20:06 »

Tak tak oczywiscie zgadzam sie z toba Toan  Very Happy
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 9 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.056 sekund z 17 zapytaniami.